Ar „BlueHost“ siūlo svetainės šablonus?

Taigi, jūs svarstote „BlueHost“ prieglobą? Išmintingas pasirinkimas.


Peržiūrėkime, kokių tipų šablonus / temas jie siūlo savo prekyvietėje:

 • „WordPress“ temos
 • „Joomla“ temos
 • Magento temos
 • „Prestashop“ temos
 • „OpenCart“ temos
 • Weebly temos
 • HTML šablonai
 • „Drupal“ temos
 • ir dar…

Pastebėsite, kad „WordPress“ yra išvardyta pirmoje vietoje – taip yra todėl, kad tai iki šiol pati populiariausia turinio valdymo sistema. Tai yra nemokamas ir paprastas naudoti, be to, be galo lankstus, todėl galite sukurti bet kurią norimą svetainę, ar tai būtų internetinė parduotuvė (el. Prekyba), vietinio verslo svetainė, tinklaraštis ar kažkas kita. Ši svetainė, kurioje šiuo metu dirbate (WebHostingPlanGuide.com), taip pat yra sukurta „WordPress“.

Čia yra du būdai, kaip galite gauti puikią savo svetainės temą. Abi jas galite įsigyti iš „BlueHost“ paskyros. Jei dar neturite „BlueHost“ paskyros, eikite į www.BlueHost.com ir spustelėkite mygtuką „Pradėkite dabar“. Jei naudosite šią nuorodą, taip pat gausite mažiausią kainą ir NEMOKAMĄ domeną.

Nr. 1: „BlueHost“ prekyvietė (mokamos temos)

„BlueHost“ „Mojo“ prekyvietę galite rasti savo „BlueHost“ sąskaitoje. Jis siūlo daugiau nei 1100 elegantiškų, gerai suplanuotų „WordPress“ temų nuo 49 iki 59 USD.

Viena iš populiariausių temų yra „HighEnd“, nes ją lengva vilkti ir numesti ir joje yra 16 svetainių demonstracinių versijų, kuriuos galite naudoti kaip puikų savo svetainės pradinį tašką.!

Čia pateikiami keli demonstracinių pavyzdžių pavyzdžiai, kurie suteiks jums idėją, ką galite sukurti:

# 2: „WordPress“ temos saugykla (NEMOKAMA)

„Wordpress“ temų saugykla, jei jos galima rasti „BlueHost“ paskyros „WordPress“ svetainės temų skiltyje. Saugykla siūlo daugybę tūkstančių temų NEMOKAMAI ir joms įdiegti reikia tik paspaudimo.

Mano nuomone, dauguma šių nemokamų temų yra per daug paprastos nieko daugiau nei asmeninis tinklaraštis. Tačiau yra keletas brangakmenių, kuriuos galima panaudoti kuriant puikiai atrodančią profesionalią svetainę.

Čia yra tik kelios iš tūkstančių galimų nemokamų temų peržiūros:

============================

Paprastam kompiuterio vartotojui vien mintis sukurti ir valdyti savo svetainę gali būti šiek tiek bauginantys – dėl visiškai akivaizdžių priežasčių. Pirma, net jei supratote, kad reikalinga svetainė, galbūt tiksliai nežinote, nuo ko pradėti. Be to, galbūt nesate susipažinę su techniniu žargonu, juo labiau su techninėmis procedūromis. Ir net jei žinote, kaip sukurti ir paleisti svetainę, gali būti sunku ją valdyti ir prižiūrėti ilgą laiką. Tai tik keletas dalykų, su kuriais galite susidurti pakeliui, tačiau žinokite, kad tai nėra nieko, palyginti su atlygiu, kurį gausite sukūrę savo svetainę, ypač kai vadovaujate įmonei.

Tiesiog pagalvokite apie klientų skaičių ir galimybes, kuriuos pritrauksite, jei savo produktus / paslaugas parodysite profesionaliai atrodančioje svetainėje. Atminkite, kad mes esame tokiame amžiuje, kai beveik kiekviename namų ūkyje yra kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, išmanieji telefonai ir kiti prie interneto prijungti įrenginiai tapo pagrindinėmis prekėmis. Taigi kodėl gi nenešant savo verslo į internetą ir įtraukiant dar platesnę auditoriją?

Ar galiu susikurti savo svetainę naudodamas „BlueHost Web Hosting“?

HTML ir CSS? Ar šie terminai skamba varpeliu? Gal, gal ne. Jei neturite jokios ankstesnės patirties ar žinių apie technines interneto plėtros detales, „BlueHost“ yra tobulas žiniatinklio prieglobos įrankis.

Naudodami „BlueHost“ gausite patogius svetainių kūrėjus, kurie yra pagrindiniai įrankiai netechniniams vartotojams, norintiems sukurti ir valdyti savo svetainę. Du populiariausi šių dienų svetainių kūrėjai yra įtraukti į „BlueHost“ žiniatinklio prieglobos paketus. Tai yra „WordPress“ ir „Weebly“.

Daugybė svetainių savininkų ir interneto svetainių kūrėjų teikia pirmenybę „WordPress“ ir „Weebly“ dėl šių priežasčių:

 • Šių svetainių kūrėjai turi patogią vartotojo sąsają, kuri puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.
 • Galite tinkinti savo svetainę pagal savo pageidavimus. Tiek „WordPress“, tiek „Weebly“ tiekiami su daugybe iš anksto parengtų šablonų ir temų, kuriuos galite naudoti, kad suteiktumėte savo svetainei savitą išvaizdą ir pojūtį, unikalią nuo kitų. Ši funkcija leidžia jums pasirinkti aplinką, susijusią su jūsų prekės ženklu ar pramone.
 • Nedelsdami galite turėti savo svetainę, nes jas galite greitai įdiegti.
 • Šių svetainių kūrėjai taip pat palaiko el. Prekybą su pirkinių krepšeliais, leidžiančiais internetu parduoti produktus ir (arba) paslaugas.

Kodėl verta rinktis „BlueHost“?

Nuo pat savo įkūrimo 2003 m., „BlueHost“ įgijo tvirtą reputaciją žiniatinklio prieglobos pramonėje dėl nuolatinio ir nenutrūkstamo atsidavimo teikiant aukštos kokybės paslaugas savo klientams už labai prieinamą kainą..

Vis dar dar nenusprendėte? Štai keletas priežasčių, kodėl šiandien turėtumėte kreiptis į „BlueHost“:

 • Optimalus saugumas internete.
 • Jei susiduriate su techninėmis problemomis, galite tiesiogiai paskambinti „BlueHost“ palaikymo grupei bet kuriuo paros metu, visą parą ir visą parą. Jie yra tik telefono skambučio atstumu. Jūs netgi galite susisiekti su jais tiesioginių pokalbių metu arba išsiųsti jiems el. Laišką. Norėdami greitai ir lengvai pasiekti, „BlueHost“ netgi turi visą savipagalbos išteklių saugyklą ir bendruomenės forumą.
 • Visi „BlueHost“ žiniatinklio prieglobos planai yra nesutartiniai. Tai paprasčiausiai reiškia, kad nebus jokių įsipareigojimų ir kad jūs nesate užfiksuotas tam tikroje sutartyje ar kadencijoje. Visada galite nutraukti „BlueHost“ sąskaitą, jei nebetenkina jų paslaugos.
 • „BlueHost“ turi patogius svetainių kūrėjus, leidžiančius paprastiems kompiuterių vartotojams susikurti savo svetainę neišmokant HTML, CSS ir kitų sudėtingų programavimo kalbų. Taip pat galite tinkinti savo svetainę pagal savo skonį ir pageidavimus naudodami daugybę skirtingų galimų temų ir šablonų.
 • „BlueHost“ svetainių kūrėjai taip pat palaiko el. Prekybą, leidžiančią pridėti produktų ir paslaugų į savo svetainę ir parduoti jas per pirkinių krepšelius. Be to, ji aprūpinta funkcija, užtikrinančia internetinių užsakymų galimybes, kad jūsų klientai ramiai žinotų, kad jų asmeninė informacija yra saugi ir saugi..
 • „BlueHost“ didžiuojasi neribota vieta diske ir pralaidumu. Galite išsaugoti tiek duomenų ir perkelti failų, kiek norite. Tai taip pat leis jums priglobti neribotus domenus, tai reiškia, kad su viena „BlueHost“ paskyra galite turėti kelias svetaines.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map