Ar „BlueHost“ siūlo svetainių kūrėją?

„BlueHost“ siūlo keletą nuostabių svetainių kūrėjų, kad padėtų savo klientams kurti profesionaliai atrodančius tinklaraščius ir svetaines net neliesdami vienos kodo eilutės. Jie naudojasi „WordPress“ ir „Weebly Website Builder“, kurie abu teikia skirtingas funkcijas, kad padėtų savo klientams kurti savo svetaines.


„WordPress“ ir „Weebly“ puikiai tinka tiems, kurie neturi techninių įgūdžių ir žinių kurdami savo svetainę. Jie abu turi iš anksto paruoštas temas / šablonus, todėl vartotojai turi daugybę galimybių tinkinti savo svetainę.

Bet vis tiek, kas yra svetainių kūrėjas?

Paprasčiau tariant, svetainių kūrėjas naudojamas svetainėms kurti nereikalaujant, kad vartotojas atliktų rankinį kodų redagavimą. Svetainių kūrėjai yra arba žiniatinklio nuosavybės priemonės, arba kompiuterių programinės įrangos pavidalu. Paprastai šias internetines priemones teikia žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai. Jie skirti vartotojams kurti privačias svetaines.

„Weebly“ svetainių kūrimo priemonės savybės

„Weebly Site Builder“ yra viena iš daugelio programų, kurias siūlo „BlueHost“, siekdamos pagerinti savo paslaugų kokybę. Šiuo metu jie siūlo dvi versijas: „Basic“ ir „Pro“.

Pagrindinį leidimą gali nemokamai naudoti visi „BlueHost“ paskyros savininkai. Jis palaiko 6 tinklalapius ir teikia vaizdo įrašų palaikymą „YouTube“ ir „Adobe Flash“. Be to, ji prižiūri tinklaraščius, formas, pagrindinius paieškos sistemų optimizavimus (SEO) ir RSS tiekimą.

Tiems, kuriems reikia sudėtingesnių funkcijų, galite pasirinkti „Pro“ versiją su palaikomais neribotais interneto puslapiais. Tai taip pat leidžia vartotojams nustatyti slaptažodžius papildomam svetainės saugumo lygiui. Tie, kurie atnaujina „Pro“ versiją, gali tinkinti svetainių šablonus / temas.

„Weebly“ svetainių kūrimo priemonė apima šias funkcijas:

 • Šimtai paruoštų šablonų pritaikymui
 • Išdėstymo moduliai (pvz., Vaizdai, vaizdo įrašai, tekstas) kaip priedas prie kliento svetainės
 • Integruotas vaizdų rengyklė, palaikymas tinklaraštyje ir stebėjimo įrankiai
 • Įrankiai, kurie supaprastina svetainių kūrimą

„WordPress“ svetainių kūrimo priemonės ypatybės

„WordPress“ yra bene populiariausias svetainių kūrėjas, kurį galite rasti internete. Tai leidžia per kelias minutes sukurti profesionaliai atrodantį tinklalapį. Galite sukurti bet kokio tipo svetainę, pradedant nuo paprastos asmeninio tinklaraščio svetainės ir baigiant pilnaverte kelių puslapių svetaine.

„WordPress“ leidžia vartotojams tinkinti savo svetainę, kad ir kaip jie nori. Ateina daugybė temų, pritaikytų skirtingoms nišoms ir pramonės šakoms. Jame taip pat yra daugybė papildinių, kuriuos galite naudoti įvairiems tikslams. Šios temos ir papildiniai gali būti nemokami arba mokami, atsižvelgiant į kūrėjus ir jų siūlomas funkcijas.

Štai kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“ kurdami svetainę:

 • Tai paprasta ir lengva naudoti. Daugybė žmonių renkasi ją naudodami bet kurią kitą platformą dėl patogios vartotojo sąsajos. „WordPress“ leidžia lengvai pridėti nuotraukų, vaizdo įrašų ir kitokio tipo turinio į savo svetainę.
 • Jis yra šiuolaikiškas ir nusistovėjęs. „WordPress“ nuolat atnaujina savo technologijų komanda ir visada buvo integruota su naujausiomis interneto svetainių kūrimo ir tobulinimo priemonėmis.
 • Esate sugadinti dėl šimtų tūkstančių temų pasirinkimo. „WordPress“ bendruomenė yra didžiulė, joje yra daugybė nuostabių temų kūrėjų, siūlančių nemokamas ir aukščiausios kokybės temas, kurias galite naudoti bet kokio tipo svetainėms. Tai labai naudinga klientams. Be to, galite lengvai tinkinti savo svetainės išvaizdą, kada tik norite.
 • SEO tinkančios svetainės. „WordPress“ pagrįstos svetainės yra sukurtos atsižvelgiant į SEO, kurios gali padėti pritraukti dar platesnę auditoriją ir pagerinti svetainės matomumą internete..
 • Jis turi turinio valdymo sistemą (CMS). Tai sveikintinas priedas kiekvienam, norinčiam pavesti įvairias užduotis komandai. „WordPress“ yra CMS, leidžianti greitai ir lengvai išplėsti savo svetainę.
 • Čia yra aukščiausio lygio klientų aptarnavimas ir draugiška bendruomenė.

Kaip aš galiu pasiekti svetainių kūrėjus savo „BlueHost“ paskyroje?

Kiekvienas „BlueHost“ paskyros savininkas gali naudotis „Weebly“ ir „WordPress“. Norėdami pasiekti šiuos svetainių kūrėjus, tiesiog vykdykite šias instrukcijas:

 1. Prisijunkite prie savo „BlueHost“ paskyros. Tada būsite nukreipti į valdymo pultą.
 1. Nuo Interneto svetainė skyrių, pamatysite Įdiekite „WordPress“ ir Naudokite Weebly. Pasirinkite norimą svetainės kūrėją.
 1. Pasirinkite domeno vardą, kurį norite naudoti savo svetainėje, ir pradėkite kurti!

Greita ir lengva, tiesa? Taigi pasirinkite „BlueHost“ visiems savo svetainės poreikiams šiandien!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map