Ar „BlueHost“ siūlo SEO paslaugas?

Sukurti savo svetainę gali būti ne taip jau paprasta, kaip jūs tikėjotės, ypač jei dar nesate pradėjęs kurti interneto. Tačiau žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, tokių kaip „BlueHost“, dėka dabar visi – net ir tie, kurie neturi internetinių svetainių kūrimo patirties – gali susikurti savo svetaines, net neprižiūrėdami tokių dalykų kaip HTML. Tai gera žinia ir pažengusiems vartotojams, nes sukurti visavertę, profesionaliai atrodančią svetainę yra lengviau nei bet kada.


Bet kai jūs manėte, kad viskas bus uždengta, kai svetainė bus sukurta ir veiks, suprantate, kad dar reikia padaryti. Turėti veikiančią svetainę nepakanka, kad žmonės visame pasaulyje žinotų apie jūsų verslą ar prekės ženklą. Tam yra paieškos sistemos optimizavimas (SEO)..

Bet kas vis dėlto yra SEO?

SEO yra esminė bet kurios internetinės rinkodaros strategijos dalis. Tai padeda pagerinti jūsų svetainės reitingą natūralių pagrindinių paieškos sistemų, tokių kaip „Google“, „Bing“ ir „Yahoo“, rezultatuose!.

[Failas # csp8368650, licencija # 1337480] licencijuota per http://www.canstockphoto.com pagal Galutinio vartotojo licencijos sutartį (http://www.canstockphoto.com/legal.php)
c) „Can Stock Photo Inc.“ / kbuntu

Pvz., Atlikdami tyrimą internete, galite naudoti „Google“ arba „Bing“. Įvedę raktinį žodį, kurį norite ištirti, būsite nukreipti į paieškos rezultatų puslapius, kuriuose pateikiamos tinkamiausios svetainės. Tai yra tai, ką mes vadiname natūraliais rezultatais arba kartais vadinamais „natūraliais rezultatais“. Jie pagrįsti jūsų svetainės tinkamumu konkrečiam raktiniam žodžiui, o jūs ketinate, kad jūsų svetainė pasirodytų natūralių rezultatų viršuje, kad pritrauktų daugiau lankytojų ir padidintų jūsų žinomumą internete..

Paieškos sistemos rezultatus galima suskirstyti į dvi dalis:

 • Natūralios / organinės paieškos sąrašas
 • Mokamos paieškos sąrašas

Kalbant apie mokamą paieškos sąrašą, svetainės savininkas sąmoningai reklamuoja savo svetainę paieškos sistemose už tam tikrą kainą, kad paieškos rezultatų puslapiuose užimtų aukštesnę vietą. Tai gali būti naudinga kai kuriems, tačiau atminkite, kad 77 proc. Paieškos sistemų vartotojų renkasi paspaudimus ant natūralių nei mokamų įrašų.

Kokią žiniatinklio prieglobą turėtumėte naudoti?

Jei rimtai ketinate uždirbti pajamų iš savo svetainės, graži svetainė to tiesiog nepadarytų. Atminkite, kad pagrindinis jūsų tikslas čia yra pritraukti kuo daugiau lankytojų. Nuspręsdami, kurį žiniatinklio prieglobą registruotis, lems jūsų svetainės ateitis.

Naudodami „BlueHost“ gausite viską, ko reikia jūsų svetainei, pradedant nuo bendrosios funkcijos ir baigiant pritraukiant daugiau lankytojų. Jie siūlo įvairius SEO įrankius, kuriuos galite naudoti nukreipdami daugiau srauto į savo svetainę, be jų siūlomos neribotos vietos diske ir pralaidumo.

Kaip „BlueHost“ pagerina mano svetainės paieškos sistemos reitingą?

Turint „BlueHost“ SEO paketus, jūsų svetainės reitingas įvairiuose paieškos varikliuose tikrai greitai pagerės. Jų pakuotėse yra:

 • Bet kuriuo metu galite bet kuriuo metu kreiptis į rinkodaros programos vadovą, kad pateiktumėte savo klausimus. „BlueHost“ pateiks jums atsiliepimų ir rekomenduos raktinius žodžius, kurie padidins jūsų svetainės reliatyvumą.
 • „Bluehost“ SEO komanda pateiks jums daugiau atvykstančių nuorodų į jūsų svetainę ir atliks nuorodų kūrimą ne svetainėje, pvz., Socialinių žymių kūrimą ir straipsnių platinimą, kad padėtų pagerinti jūsų svetainės reitingą.
 • Jūs gausite savaitines ataskaitas, kad galėtumėte sekti raktinių žodžių eigą ir savo pozicijas paieškos sistemose.

Kiekvienas „BlueHost“ prieglobos planas pateikiamas nemokamai pateikiant paieškos variklį. Tai reiškia, kad jums nereikės laukti, kol jūsų internetinis puslapis bus žinomas paieškos sistemose. „BlueHost“ atliks darbą už jus. Be šių, „BlueHost“ taip pat siūlo profesionalias SEO paslaugas tiems, kurie rimtai nori padidinti savo reitingą. Tokio tipo pakuotėse yra:

 • SEO susiejimas. „BlueHost“ sukurs daugiau nuorodų į jūsų svetainę per mėnesį rašydamas ir platindamas originalų turinį.
 • SEO rašymas. Kurdami pasirinktinį turinį, reikalingą jūsų svetainei, kad ji išsiskirtų iš visų kitų, bus profesionalūs „BlueHost“ SEO copywriters..
 • Analizė ir ataskaitos. Komanda sugeneruos rezultatus ir grįžtamąjį ryšį, kad jūs suprastumėte, kaip sekasi jūsų svetainei.

Dar gundoma? Užsiregistruokite „BlueHost“ šiandien!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map