Ar „BlueHost“ siūlo mėnesinį mokėjimą?

Ar galvojate apie „BlueHost“?


Išmintingas mąstymas – jie yra vieni populiariausių ir gerbiamiausių prieglobos paslaugų teikėjų.

Štai dalykas …

„BlueHost“ nesiūlo mėnesinio mokėjimo parinkties. Tačiau jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, taigi, jei atšauksite per 30 dienų, gausite visą grąžinimą už prieglobą.

Aš vis dar neradau teisėto pagrindinio kompiuterio, siūlančio prieinamą mėnesinį mokestį, išskyrus „HostGator“, kurio pagrindinis priegloba yra 10,95 USD per mėnesį …

Jei norite sumažinti prieglobos išlaidas, mėnesio kaina yra blogas pasiūlymas. Štai kodėl:

 • Mokėdami 10,95 USD per mėnesį „HostGator“, jums kainuos 131,40 USD per metus.
 • Pasirinkus 12 mėnesių planą „BlueHost“ kainuotų vos 59,40 USD (12 x 4,95 USD / mėn.). Tai kainuos 82 USD mažiau nei per mėnesį „HostGator“.
 • Pasirinkę 36 mėnesių planą „BlueHost“ gausite mažiausią įkainį ir jis kainuos 106,20 USD (36 x 2,95 USD / mėn.). Tai sutaupys 288 USD, palyginti su mokėjimu 3 metus kiekvieną mėnesį „HostGator“.

Sutaupytus 12, 24 ir 36 mėnesių planus sunku nepastebėti.

Visa tai pasakius, štai kaip galima gauti mažiausią įmanomą „BlueHost“ įkainį:

1 žingsnis – eikite į „BlueHost“

Eikite į www.BlueHost.com ir spustelėkite mygtuką „pradėti dabar“. Jei naudosite šią nuorodą, taip pat gausite mažiausią kainą ir NEMOKAMĄ domeną.

2 žingsnis: Pasirinkite savo interneto prieglobos planą

Kai pasirinksite savo domeno vardą, galėsite pasirinkti prieglobos planą.

Pasirinkite Pagrindinis parinktis – ji puikiai tinka visiškai naujoms svetainėms.

Nereikia „Plus“ ar „Prime“ paskyrų, nebent jau norite priglobti 2 ar daugiau svetainių arba į savo svetainę jau įtraukiate daugiau nei 100 000 lankytojų per mėnesį..

3 žingsnis: Pasirinkite savo domeno vardą

Spustelėję „Pradėkite dabar“, būsite paprašyti pasirinkti savo domeno vardą ir spustelėkite „Kitas“, kad tęstumėte.

Jei jau turite esamą domeno vardą, naudokite langelį dešinėje pusėje.

Jei jums reikia pagalbos renkantis domeno vardą, skaitykite mano vadovą „Kaip pasirinkti puikų domeno vardą“ (atidaromas naujame skirtuke).

4 veiksmas: užpildykite sąskaitos informaciją

Tiesiog pridėkite savo vardą, el. Pašto adresą ir kt. Mes jau beveik baigėme!

5 žingsnis: Pasirinkite savo paketo parinktis

Tiesiog įsitikinkite, kad čia pasirinkote norimą sąskaitos planą.

Patarimas: nedvejodami panaikinkite žymėjimą tokiomis papildomomis parinktimis kaip „Search Engine Jumpstart“ ir „SiteLock Security“. Mano kuklia nuomone, tai nereikalingi.

Galite pasirinkti dvi parinktis:

 • Domenų privatumo apsauga: Tai slepia jūsų asmeninę informaciją iš viešų WHOIS domenų vardų įrašų. Tai yra geras pasirinkimas, jei norite sumažinti nepageidaujamų el. Laiškų skaičių ir padaryti domeno registraciją anonimišką.
 • „Site Backup Pro“: Galite nustatyti „WordPress“, kad nemokamai darytų automatines atsargines kopijas. Tačiau atkurti šias atsargines kopijas yra šiek tiek sudėtinga. Jei norite ramybės, jei su „BlueHost“ pasirenkate kokius nors priedus, eikite su „Site Backup Pro“ parinktimi.

Kai prisiregistruosite, gausite el. Laišką su prisijungimo informacija. Sveikinimai! Dabar galite pradėti kurti savo svetainę.

Jei dar nesinaudojote svetainių kūrimu, rekomenduoju tęsti toliau pateikiant nemokamą vadovą „Kaip sukurti svetainę naudojant„ WordPress ““, „Žingsnis po žingsnio“.

Džiaugsmas,

DžonisDaugiau apie „BlueHost“ mokėjimo parinktis:

„BlueHost“ savo klientams siūlo daugybę hostingo tipų ir siūlo daug mokėjimo būdų. Pvz., Įprastiniam interneto prieglobai jie siūlo specialų riboto laiko nuolaidų pasiūlymą, kuris kainuoja 2,95 USD / mėn., O ne įprastą 7,99 USD / mėn..

Bet jūs turite atsiminti, kad jūs turėsite sumokėti tą vadinamąjį mėnesinį mokestį mažiausiai vienerius metus iš anksto. Taigi, kad pateiktumėte pagrindinį „BlueHost“ prieglobos planą, žiūrėsite į mažiausiai 71,40 USD sąskaitą, išskyrus visus priedus, kuriuos galbūt norėsite įsigyti..

„BlueHost“ siūlo daugybę žiniatinklio prieglobos planų, atsižvelgiant į jūsų biudžetą ir poreikius, o kainos skiriasi nuo plano iki plano. Kai prisiregistruojate sudaryti 12, 24 ar 36 mėnesių planą, nustatymo mokestis NEMOKAMAS.

Čia yra dabartinė jų planų kainodara, taip pat funkcijos:

Bendras priegloba

VPS talpinimas

Dedikuotas priegloba

Mokėjimas už „BlueHost“ prieglobos planus gali būti atliktas šiais būdais:

 • Kreditinės kortelės (labiausiai paplitęs metodas)
 • „PayPal“

Spustelėkite čia, jei norite aplankyti „BlueHost“ ir pamatyti jų dabartinius pasiūlymus bei pasirinkti planą. Jie netgi suteikia jums tikrą 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad galėtumėte išbandyti nerizikingai!

Daugiau apie „BlueHost“

„BlueHost“ yra vienas iš geriausių ir patikimiausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų šiandien. Jie teikia savo klientams moderniausias žiniatinklio prieglobos paslaugas ir funkcijas, įskaitant neribotą saugojimo vietą, neribotą pralaidumą, klientų aptarnavimą visą parą, visą parą užtikrinančią pinigų grąžinimo garantiją ir dar daugiau. Taigi, jei jūs vadovaujate verslui ir norite, kad jis augtų, ši įmonė yra puikus pasirinkimas.

Pagrindinis „BlueHost“ tikslas yra suteikti geriausias paslaugas savo klientams. Tai žiniatinklio prieglobos įmonė, siūlanti aukštos kokybės paslaugas už priimtiną kainą. Bendrovė, priklausanti „Endurance International Group“ (EIG), buvo sukurta remiantis atvirojo kodo technologijomis, kurios garantuoja puikius rezultatus. Ji buvo įkurta 2003 m. Ir po daugiau nei dešimtmetį trunkančios veiklos ji ir toliau teikia aukščiausio lygio paslaugas ir aptarnauja daugiau nei milijoną domenų savo klientams įvairiose pasaulio vietose..

„BlueHost“ pagrindinės savybės

Renkantis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, svarbu, kad jūs jau atliktumėte namų darbus ir gerai suprastumėte jų siūlomas funkcijas. „BlueHost“ gali pasiūlyti daugiau funkcijų, nei reikia jūsų šeimininkui. Pagrindinės savybės yra šios:

 • Suteikia beveik 600 GB žiniatinklio prieglobos vietos diske. Tokio saugojimo vietos pakanka asmeninėms svetainėms ir mažoms bei vidutinėms įmonėms maitinti. Labai mažai tikėtina, kad rasite dar vieną žiniatinklio prieglobą su ta pačia funkcija už žymiai mažesnę kainą.
 • Leidžia registruoti neribotą skaičių domenų vardų vienoje paskyroje, jei diske yra pakankamai vietos ir pralaidumo.
 • Į planą įtraukiami svetainės scenarijai. Naudodami šiuos scenarijus galite kurti tinklaraščius, svečių knygas, apklausas, apklausas ir kitas daugialypės terpės programas, kurios padės pagerinti jūsų svetainės funkcionalumą..
 • Turi patogią vartotojo sąsają, kuri puikiai tinka tiems, kurie neturi žinių ar patirties kuriant ir programuojant internetą. Jis netgi turi diegimo vienu spustelėjimu procesą, kuris leidžia jums sukurti svetainę per kelias minutes.
 • Leidžia jums sukurti neribotą skaičių svetainių.
 • Į savo prieglobos planus įeina specialusis ir VPS talpinimas.
 • Turi lengvai naudojamą valdymo skydelį (cPanel), kuris padės lengvai valdyti savo svetainę.
 • Siūlo svetainių kūrėjus ir specialius IP adresus.
 • Pateikia „MySQL“ duomenų bazes.
 • Kartu suteikiama patogi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei norite atšaukti savo sąskaitą.

„BlueHost“ žiniatinklio prieglobos pranašumai

Be jau minėtų funkcijų, „BlueHost“ taip pat teikia daugybę kitų privalumų, kuriais vartotojai galės džiaugtis pasirinkę prisijungti prie paskyros. Štai keletas iš jų:

 • Jums nereikia likti su „BlueHost“ ilgiau nei reikia. Skirtingai nuo kitų interneto prieglobos paslaugų teikėjų, „BlueHost“ siūlo 3 mėnesių, 6 mėnesių, 12 mėnesių, 24 mėnesių ir 36 mėnesių planus. Tai pravers tiems, kuriems tiesiog reikia prieglobos plano keliems mėnesiams. Mokėsite tik už tuos mėnesius, kuriuos jūsų svetainė iš tikrųjų buvo žiniatinklyje.
 • „BlueHost“ užtikrina puikų našumą už palyginti mažą kainą (prasideda nuo 5,99 USD).
 • Jie siūlo nuolatines pardavimo akcijas / nuolaidas. „BlueHost“ ne tik teikia puikų našumą, bet ir padeda išplėsti savo svetainę reklamuodami savo svetainę kitiems.
 • Klientų aptarnavimas yra moderniausias. Galite lengvai gauti reikiamą pagalbą iš jų darbuotojų. Jie pateikia keletą vaizdo įrašų vadovėlių, taip pat išsamią žinių bazę, bendruomenės forumą ir daug kitų papildomų funkcijų, kurios gali padėti jums maksimaliai padidinti jų teikiamą paslaugą..
 • „BlueHost“ yra optimizuotas „WordPress“, todėl jie suteikia geresnių rezultatų svetainių ir tinklaraščių, kuriuose naudojama „WordPress“, priegloboje.

Ieškote išsamaus „BlueHost“ vadovo, kuris padės priimti sprendimą dėl jūsų hostingo ir perimti šį tyrimų procesą, kad galėtumėte greitai sukurti savo svetainę? Būtinai patikrinkite mano „BlueHost“ apžvalga ir analizė, plius jų įmonės istoriją, jų hostingo planų ir pranašumų palyginimą bei įvairius klientų atsiliepimus, kuriuos radau internete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map