9 svetainių kūrimo idėjos ir įkvėpimo svetainės

Svetainių kūrimo idėjosSukurti puikų svetainės dizainą gali būti sunku.


Kai jūs negalite gauti kūrybinių sulčių, tekančių pagal poreikį, nesunku jaustis įstrigusiam ir nusivylusiam.

Jei būtent taip jaučiatės dabar (ar kartais), šis įrašas yra skirtas jums padėti.

Toliau pateiksime jums būdų, kaip įveikti dizainerio galimybes blokuoti kai idėjos tiesiog nesklinda.

Pasirengęs? Pradėkime…

9 interneto svetainių kūrimo patarimai, kai jaučiatės užstrigę

Norėdami padėti jums sugalvoti gerų idėjų, pirmiausia mes pradedame patarimus dėl interneto svetainių kūrimo, kuriuos galite nedelsdami panaudoti norėdami patobulinti tai, ko dirbate.

1. Naudokite „Pinterest Mood“ lentas

„Pinterest“ yra puiki priemonė kurti nuotaikos lentos. Galite rinkti vaizdinę medžiagą, kuri, jūsų manymu, galėtų būti naudinga jūsų projekte arba pateiks kryptį. Tai gali būti vaizdai, spalvų schemos, maketai, esamos svetainės ir dar daugiau.

„Pinterest“ nuotaikos lentos

Nuotaikų lenta veiks kaip pagrindinis jūsų dizaino įkvėpimo centras. Taip pat galite pasidalinti ja su klientais ar bendradarbiais, kad jie galėtų prisidėti prie savo medžiagos.

2. Sukurkite žingsnis po žingsnio planą

Plano sudarymasJūs žinote, ką jie sako: Jei nesugebi planuoti, tai žlugsi. Tai pasakytina ir apie interneto dizainą. Jei interneto svetainių kūrimo idėjos neatsiranda, galbūt taip yra todėl, kad dar nesutarėte su pagrindais. Tik tada, kai bus pagrindai, galėsite sudėti kūrybinius palietimus. Štai kaip gali atrodyti planavimas:

 1. Apibrėžkite svetainės tikslą – Jūs turite žinoti, ką svetainė iš tikrųjų turėtų atlikti. Jei to nepadarysite, į ką gi jūs orientuositės? Geri tikslai yra SMART: Smalonus, Mpalengvinamas, Aprieinamas, Rdrauge ir Timli. Plačiau apie tai čia.
 2. Eskizuokite pirkėjo kelionę – Be bendro tikslo, taip pat turite išsiaiškinti, kokį kelią norite nuvykti lankytojams. Nuo tada, kai jie pateks į jūsų svetainę, iki to, kurį tikslą turite omenyje. Tokiu būdu galite sukurti struktūrą, kuri jiems padės. „Hubspot“ turi puikus straipsnis apie tai.
 3. Sugalvokite stiliaus vadovą – Sukūrę stiliaus vadovą padėsite savo dizainui išlikti nuosekliam. Tai apibrėžia šriftus, spalvas ir kitus dizaino elementus. Vienų naudojimas skatina vienodumą, ypač dirbant su kitais. „Google“ yra geras pavyzdys.
 4. Suplanuokite savo SEO – Planavimas taip pat svarbus SEO. Sukurkite svetainės žemėlapį, kad suprastumėte, kaip struktūruoti savo informaciją tiek lankytojams, tiek paieškos sistemoms.

3. Pirmiausia sutelkite dėmesį į struktūrą

Kaip ir sudarydamas planą, susikoncentravimas į savo svetainės struktūrą pirmiausia padeda atsitraukti nuo proceso ir geriau pažvelgti iš paukščio skrydžio..

Tai gali padėti dirbti su kita laikmena nei jūsų kompiuteris. Pvz., Darydami eskizus ant popieriaus, naudodami vieną rašiklį, galite pamiršti spalvas ir kitas detales. Jei naudojate užrašų lenteles ar lentą, visa tai galite padaryti bendradarbiaudami.

Puikus pratimas taip pat gali būti svetainės nubraižymas ant užrašo po jo. Tai privers laikytis esminių dalykų. Tai yra variantas – pirmiausia sukurkite savo dizainą pilkos spalvos atspalviais ir tik vėliau pridėkite spalvų. Tokiu būdu jūs esate priversti nustatyti vizualinę hierarchiją, nesiremdami spalva.

Pradėkite nuo pilkos spalvos
Laura Elizabeth / Smashing Magazine

Jei esate nusiteikęs naudoti savo kompiuterį projektuojant, galite naudoti „iššukimo testą“. Tai reiškia, kad pasitraukite nuo ekrano ir užmerkite akis. Neryškus vaizdas parodys, kas jūsų svetainėje yra akivaizdžiausia ir ką greičiausiai pirmiausia pastebės lankytojai.

4. Laikykis interneto standartų

Dizaineriai nori būti kūrybingi. Paprastai tai yra geras dalykas. Atminkite, kad būtina nustatyti tam tikras ribas, kuriomis galima būti kūrybingam.

Pvz., Kuriant interneto svetainę, yra nemažai nusistovėjusių standartų. Lankytojai yra įpratę prie tam tikrų dizaino tropų ir svetainės elementų. Kai per daug sulaužysite tas taisykles, tai gali jas supainioti ir išjungti.

Tarp nustatytų standartų yra:

 • Prekės ženklo ir dizaino nuoseklumas visuose puslapiuose
 • Svetainės logotipas viršutiniame kairiajame kampe
 • Kontaktinė informacija viršuje dešinėje arba centre
 • Pagrindinis naršymas ekrano viršuje
 • Pagrindinė antraštė / vertės pasiūlymas ir raginimas veikti yra aukščiau pagrindiniame puslapyje
 • Paieškos funkcija antraštėje
 • Socialinės medijos piktogramos svetainės poraštėje

Esame įsitikinę, kad kaip aktyvus interneto vartotojas, jūs jau žinote apie daugiau standartų, kurių laikosi svetainės. Jei ne, galite rasti daugiau iš jų čia.

5. Dėmesys minimalizmui ir CTA mygtukams

Kai žinote savo svetainės ir puslapių tikslą, tai taip pat leidžia atsikratyti visko, kas neatitinka šio tikslo. Tai supaprastina jūsų dizainą ir daro jį maloniau žiūrėti.

Vėlgi, yra tyrimų, kuriais siekiama pagrįsti tai. Tame pačiame aukščiau paminėtame tyrime „Google“ nustatė, kad regėjimo sudėtingumas yra neigiamai susijęs su svetainių patrauklumu. Trumpai tariant, žmonės nenori būti priblokšti! Paprastesnis dizainas naudingas kitoms funkcijoms, pvz., Svetainės greičiui.

Štai keletas dalykų, kuriuos galite saugiai pašalinti:

 • Meniu elementai – Žinoma, norite, kad kiti tyrinėtų daugiau jūsų svetainės. Tačiau perkrautas meniu gali būti labai painus ir sukelti neigiamą poveikį. Vėlgi – laikykitės būtiniausių dalykų!
 • Šoninės juostos – Vis daugiau svetainių palaipsniui panaikina šoninę juostą. Ką jūs turite savo šoninėje juostoje? Ar tai tikrai svarbu?
 • Purvinas žargonas – Tas pats, kas pasakytina apie fotografijas, taikoma ir kalbai. Per daug vartojamos frazės, klišės ir tuščiaviduriai žodžiai priverčia žmones pasitempti. Nustokite juos naudoti, įšvirkškite asmenybės į savo rašymą, išmokite galios žodžiai ir išmokti rašyti.

6. Pradėkite nuo mobiliojo telefono

Mobilieji įrenginiai užklupo pasaulį audra. Iki šiol daugiau žmonių naršo internete naudodami telefonus ir planšetinius kompiuterius, o ne stalinius kompiuterius.

Papildomai, „Google“ paskelbė kad jie diegia savo pirmąjį mobilųjį rodyklę. Tai reiškia, kad visiškai veikusi paieškos sistema pirmiausia įvertins kiekvieną svetainę savo mobiliajame telefone. Jei jis netinkamai atlieka savo darbą, pasinaudosite paieškos reitingu.

Dėl šios priežasties kuriant svetainę pirmiausia reikėtų pradėti nuo mobiliųjų telefonų buvimo. Nuo šiol pagrindiniai jūsų klientai bus mobiliųjų telefonų vartotojai. Todėl geriau įsitikinkite, kad jie jaučiasi globojami.

Tuo pačiu metu tai gera praktika, kai reikia pateikti svetainių dizaino idėjas. Vėlgi, pradedant mobiliaisiais, verčiama susikaupti ties esminiais dalykais ir apgalvoti savo dizaino tikslą. Tada galite toliau išskleisti ir pridėti elementų, kai ekrano dydis padidėja.

7. Atkreipkite dėmesį į turinio formatavimą

Turinio formatavimas yra nepakankamai įvertintas interneto dizainerių įrankis. Turinys yra svarbiausias jūsų svetainės elementas, nesvarbu, ar tai tinklaraščio žinutės, ar pardavimo kopija. Galų gale, tai yra tai, ko norite, kad lankytojai suvartotų. Jūsų projekto tikslas yra pateikti jį taip, kaip jie daro.

Deja, dabar žmonės yra tokie prisotinti, kad tik nedaugelis iš jų perskaito viską jūsų puslapyje. Vietoj to, dauguma lankytojų nuskaito. Be to, jie linkę darykite tai pagal F formos modelį.

Tai reiškia, kad turite padaryti savo turinį taip, kad jis atitiktų jų vartojimo įpročius, kad jis taptų veiksmingesnis.

Štai kaip tai padaryti:

 • Įtraukite antraštes – Antraštės yra puikus būdas suskaidyti turinį. Daugelis skaitytojų jas taip pat naudoja kaip tvirtinimo taškus nuskaitydami ir skaitydami tik tas dalis po antraštėmis, kurios jiems atrodo įdomios. Todėl būtinai naudokite antraštes ir padarykite jas aprašomosiomis.
 • Naudokite pastraipas ir sąrašus – Niekas nenori skaityti vieno didelio teksto užrašo. Dalys dalina turinį į mažus gabalus. Atidarykite naują, kai atidarysite naują tašką. Sąrašai turi panašią funkciją ir daro informaciją prieinamesnę. Naudokite juos taip pat.
 • Nesinervinkite dėl medijos ir vaizdo įrašų – Vaizdinė informacija yra daug labiau prieinama žmogaus smegenims nei tekstas. Dėl šios priežasties patartina naudoti atvaizdus ir kitas laikmenas, kad pabrėžtumėte jūsų kopijoje išdėstytus dalykus. Tai taip pat vėlgi yra puikus būdas suskaidyti ilgesnius teksto fragmentus.
 • Optimizuokite šriftus – Šriftų naudojimas taip pat daro didelę įtaką skaitomumui. Svarbiausi įrankiai, kuriuos turite čia, yra dydis ir linijos aukštis. Eik mažiausiai 16 taškų ir būtinai pridėkite daugiau eilutės aukščio, tuo mažesnį šriftą naudosite.

Jei išnagrinėsite šį straipsnį, galėsite pamatyti visus minėtus dalykus.

8. Išbandykite vieno puslapio dizainą

Visą laiką buvo kuriama interneto svetainė raukšlė. Viskas, kas svarbu, turėjo viršyti ribą, nuo kurios vartotojai galėtų slinkti. Apie tai dar yra ką pasakyti, nes to dar yra vartotojai praleidžia didžiąją laiko dalį.

Lankytojo peržiūros laikas - raktas

Tai nereiškia, kad raktas yra visas jūsų puslapio galas. Žmonės iš tiesų slūgs. Tiesą sakant, jie slinks žemyn visu jūsų puslapiu, jei pateiksite priežastį.

„Crazy Egg“ tai išbandė, kai jie pakeitė jų originalų pardavimo puslapį su 20 kartų ilgesniu.

Vieno puslapio dizainas

Rezultatas: perskaičiavimo kursas padidėjo 30 procentų! Jei dabartinio pirkėjo kelionė apima kelis puslapius, apsvarstykite galimybę juos visus sujungti į vieną vietą. Tai gali būti viena iš tų svetainių kūrimo idėjų, kurios daro svarbų skirtumą.

Nepalaidokite turinio skaidrėse / karuselėse ar skirtukuose / akordeonuose, jie neveikia!

9. Pasinaudokite A / B testavimu

Kartais, vertinant skirtingas svetainių dizaino idėjas, gali būti sunku nuspręsti, kuris kelias yra tinkamas. Galvojate pirmyn ir atgal, darykite patarimus, tačiau vis tiek nesitikėkite dėl savo sprendimo. Tam tikru momentu mąstymas to nebepjaustys. Turėsite leisti vartotojams nuspręsti.

A / B testavimas gali būti puikus būdas sužinoti, kas daro jūsų svetainę geresnę. Tai reiškia, kad lankytojai atsitiktine tvarka gali pateikti įvairias savo dizaino versijas, tada patikrinkite, kaip jie reaguoja. Galite priimti sprendimus remdamiesi rezultatais.

Galite išbandyti beveik viską. Nuo viso puslapio dizaino keičiant spalvas, raginami veikti vaizdai, straipsnių pavadinimai ir šriftai. Visa tai gali labai pakeisti puslapio veikimą. Tačiau jei to neišbandysite, niekada nesužinosite!

Šios priemonės ir įskiepiai padės atlikti testus.

6 įkvepiančios internetinės svetainės generuoti naujas svetainių kūrimo idėjas

Jei šioje vietoje vis tiek jaučiatės įstrigę, šioje paskutinėje dalyje apžvelgsime daugybę svetainių, kuriose pilna interneto dizaino įkvėpimo.

1. Awwwards.com

Apdovanojimai

Ši svetainė teikia apdovanojimus interneto dizaineriams, kūrėjams ir agentūroms visame pasaulyje. Jie turi didžiulį ieškomą interneto dizaino pavyzdžių archyvą. Be to, yra dienoraštis kur jie išsamiai pristato dizainus ir skyrių, kuriame galite balsuokite mėnesio nominantų svetainėje. Visa tai yra aukštos kokybės ir tikrai įkvepianti!

2. „WebDesign-Inspiration.com“

Svetainių kūrimo įkvėpimas

Tai baigtų interneto dizaino projektų galerija. Norėdami rasti tai, ko ieškote, galite filtruoti įvairiais būdais – pvz., Pagal pramonės rūšis, tipą, spalvų paletes ar stilius. Jų archyvas yra toks didelis, kad dažnai tai yra vienintelis puslapis, kuriame jums reikia sugalvoti savo svetainės dizaino idėjas.

3. SvetainėInspire.com

siteInspire

Šioje svetainėje demonstruojamas tiek internetinis, tiek interaktyvusis dizainas. Kaip ir ankstesniame pavyzdyje, įrašus galite filtruoti skirtingais būdais, įskaitant stilių, tipą, temą ir net platformą. Jei susikursite abonementą, taip pat galėsite nustatyti mėgstamų dizainų kolekcijas.

4. „OnePageLove.com“

Vieno puslapio meilė

Šis pavyzdys yra internetinio dizaino įkvėpimo svetainė, specialiai sukurta vieno puslapio dizainui. Anksčiau minėjome straipsnį. Galite naršyti galeriją arba ieškoti konkrečių dalykų, kurių ieškote. Kurdami savo vieno puslapio svetainę, būtinai apsiverkite.

5. Dribbble.com

internetinių svetainių kūrimo idėjų įkvėpimas

„Dribbble“ dizaineriai demonstruoja savo darbus. Tai gali būti bet koks dalykas – nuo programų iki piktogramų, iliustracijų ir kitų pavyzdžių. Galite naudoti jį bendram įkvėpimui arba naudoti žymės rasti tai, kas jus labiausiai domina, pvz interneto svetainės dizainas.

6. „Behance.net“

„Behance“

Ši svetainė yra labai panaši į „Dribbble“. Tai taip pat yra vieta, kur dizaineriai gali prisijungti ir parodyti savo portfolio. Turite daugybę internetinių svetainių kūrimo pavyzdžių ir jų paieškai galite naudoti paieškos funkciją.

Apvyniokite

Žiniatinklio dizaino idėjos neauga ant medžių. Kartais reikia šiek tiek padėti sugalvoti ką nors gero. Laimei, yra tokių pranešimų, kurie padės grįžti į kelią!

Tikimės, kad aukščiau esančiame įraše minimi interneto svetainių kūrimo patarimai, įrankiai ir šaltiniai sugrąžino jus į kūrybiškumo kraštą. Akivaizdu, kad ten yra daug daugiau naudingos medžiagos, todėl norime išgirsti jus!

Ar žinote papildomų patarimų, įrankių ar įkvėpimo kurti internetinio dizaino idėjas? Jei taip, prašome pasidalinti ja žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map