7 Svetainių spalvų schemų taisyklės

7 Svetainių spalvų schemų kūrimo taisyklėsKuriant prekės ženklą ir kuriant svetaines, spalvos tikrai svarbios.


Kodėl?

Tyrimai rodo, kad 62–90% tiesioginio pirkimo sprendimų yra nulemtas grynai spalvų suvokimo.

Pasirinkę tinkamą svetainės spalvų schemą, ji tampa įsimintina, patikima, patraukli ir pelninga. Pirmas įspūdis – viskas.

Kurdami svetainę, turėtumėte atidžiai apsvarstyti, kokias spalvas įtraukti į savo spalvų schemą ir kodėl. Skirtingos spalvos jūsų lankytojams siųs skirtingus pranešimus ir pakeis jų supratimą apie jūsų svetainę, net kai ji nebuvo numatyta.

Neturėtumėte kur pradėti? Atlikite šiuos veiksmus, norėdami sukurti svetainės spalvų schemą ir venkite didžiausių dizaino klaidų.

Paprastas vartotojas turi dėmesio trukmė – 8 sekundės. Kiek laiko jūs turite įtikinti juos tęsti naršymą jūsų svetainėje.

Pasirinkę tinkamą savo interneto dizaino spalvų schemą, vartotojus sudominsite spalvų akcentais, ryškiais naršymo elementais ir įsimenamu prekės ženklu..

Taigi, štai kur pradėti …

Contents

7 žingsniai, kaip sukurti savo svetainės spalvų schemą

1. Raskite savo pagrindinę spalvą

Gali būti, kad jau pasirinkote pagrindinę spalvą. Jei turite logotipą ar esamą prekės ženklą, tikriausiai yra viena pagrindinė spalva, kuri dominuoja dizainuose. Tai spalva, su kuria jūsų prekės ženklas bus susietas, – pagrindinė jūsų prekės ženklo spalva.

Jei esate beveik šalia galutinio sprendimo, dalyvaukite šioje viktorinoje išsiaiškinti savo galimybes, atlikti rinkos tyrimus ir naudoti tokias svetaines kaip Driblingas arba „Behance“ šiek tiek įkvėpimo.

Taip pat galite naršyti šis šešiabriaunio kodo paletių sąrašas kai kurių garsiausių pasaulio prekių ženklų, kad išplėstumėte savo idėjų ratą.

Kai susiduriate su ypač maloniu dizainu ar įvaizdžiu, nedvejodami naudokite spalvų parinkiklį, kad patrauktumėte šešioliktainį kodą ir įtrauktumėte jį į savo mėgstamiausių sąrašą. „ColorZilla“ atrodo populiari priemonė. Ir jei jūs naudojate „Chrome“ kaip pagrindinę naršyklę, pažiūrėkite į „Eye Dropper“ naršyklės plėtinys nes tai yra viena iš aukščiausio rango įrankių.

2. Nuspręskite dėl spalvų skaičiaus (rekomenduojama: 3)

Kai pirminė spalva bus prikalta, kitas žingsnis yra nuspręsti, kiek kitų spalvų pridėsite prie mišinio.

Paprastai rekomenduojama naudoti trijų spalvų derinį. Triada spalvų schema, kurią sudaro trys spalvos, išdėstytos tolygiai aplink spalvų ratą, yra geras atspirties taškas. Triada paletė gali būti gana dramatiška, jei joje yra trys pagrindinės ryškios spalvos, todėl dizaineriai dažnai pasirenka antrinių tonų derinį..

Taip pat galioja sena dizainerio taisyklė, kuri gali būti naudinga pritaikant spalvų schemą svetainės dizainui. Jis žinomas kaip 60-30-10 taisyklė.

60–30–10 taisyklė pataria nenaudoti vienodų pasirinktų spalvų kiekių, verčiau jas padalyti į procentus ir atitinkamai pritaikyti. Geras praktinės šios taisyklės pavyzdys yra vyro kostiumas: švarkas ir pėdkelnės užima maždaug 60% išvaizdos, marškinėliai sudaro dar 30%, o kaklaraištis – 10%..

3. Jei reikia, naudokite antrines spalvas

Antrinių spalvų derinimas su pagrindinėmis prekės ženklo spalvomis gali būti kova, tačiau nenusiminkite! Internete galima rasti daugybę intelektualių nemokamų įrankių, kurie šią užduotį palengvins. Pavyzdžiui, galite kreiptis į „ColorSpace“, įveskite pasirinktos spalvos šešioliktainį kodą ir atsisėskite! (Daugiau spalvų paletės generatoriaus įrankių rasite žemiau)

Bet kokiu atveju prasmė pridėti antrinių spalvų? Kartais dizainui prireiks ne tik kelių pagrindinių spalvų. Tai ypač pasakytina apie svetaines, kuriose yra turinio ir nukreipimo puslapių – produktų, priedų medžiagos, atsisiunčiamo turinio ir kt.

„Mailchimp“ turi plačią ir gerai apgalvotą viso savo prekės ženklo turinio svetainių schemą.
Pavyzdžiui, „Mailchimp“ turi plačią ir gerai apgalvotą viso savo prekės ženklo turinio svetainių schemą.

Galimybė vizualiai atskirti antraštes, šonines juostas, antraštes, mygtukus ir kitus elementus padidina konversijos koeficientą ir pagerina vartotojo patirtį.

Jei esate šioje valtyje, verta apsvarstyti galimybę pridėti skirtingus pagrindinių spalvų atspalvius ir atspalvius, o ne ieškoti papildomų. Kartais paprasčiausia yra geriausia strategija.

4. Nepamirškite savo neutralių spalvų (balta, juoda pilka)

Jums reikės neutralių teksto spalvų, norėdami sukurti svarbių elementų kontrastą arba kaip fono spalvas.

Neutralios spalvos funkcija šiuolaikiniame internetiniame dizaine yra panaši į baltos erdvės funkciją – suteikti vartotojams pertrauką ir suteikti jiems laiko geriau sudetinti ir suskirstyti prioritetus į puslapio informaciją.

Palanku turėti vieną tamsią ir vieną šviesiai neutralią spalvą įvairiems naudojimo atvejams. Labiausiai paplitusios neutralios spalvos balta, juoda ir pilka. Taip pat galite naudoti savo dominuojančių spalvų atspalvius kaip neutralus, nors tai suderinti šiek tiek sudėtinga.

„Spotify“ prekės ženklo naudojimo gairės
Pavyzdžiui, „Spotify“ siūlo keturias galimas savo logotipo versijas, su aiškiomis instrukcijomis naudoti juodą logotipą ant šviesių spalvų fono, o baltą – ant tamsių spalvų fono.

Jei trūksta idėjų, grįžkite į Driblingas arba Dizaino įkvėpimas ir naudokite spalvų paiešką norėdami pamatyti, ką daro kiti.

5. Įtraukite pirmines, antrines ir neutralias spalvas šiose vietose:

Kaip galite pritaikyti svetainės spalvų schemą? Kurios spalvos eina kur ir kodėl?

 • Pagrindinės spalvos eikite į „karštas vietas“ savo tinklalapyje. Turėtumėte naudoti šias drąsias, ryškias spalvas, kad patrauktumėte naudotojų dėmesį ir paragintumėte juos imtis veiksmų. CTA mygtukai, antraštės, naudos piktogramos, atsisiuntimo formos ir kita svarbi informacija turėtų būti paryškinti naudojant pagrindines spalvas.
 • Antrinės spalvos yra naudojami norint pabrėžti mažiau svarbią informaciją svetainėje, pvz., antrinius mygtukus, subpozicijas, aktyvaus meniu elementus, fonus ar palaikomą turinį, pvz., DUK ir atsiliepimus.
 • Neutralios spalvos greičiausiai bus naudojama tekstui ir fonui, tačiau gali būti naudinga ypač spalvingose ​​svetainės dalyse, tik tam, kad būtų lengviau ją sušvelninti ir sutelkti dėmesį.

6. Keletą kartų eikite į procesą

Kai pagaliau sugalvosite savo spalvų paletę, išbandykite ją pagal įvairius scenarijus. Ar ji veiks spausdinant? Ką daryti, jei nuspręsite pradėti prekybą prekėmis? Ar tai turi įtakos lankytojams, kurių tikėjotės, kad tai turės?

Geriausia keletą kartų praeiti šį procesą ir sukurti keletą skirtingų spalvų paletių. Jei neatitiksite visų jūsų reikalavimų, turėsite planą B.

7. Smegenų audra, kai to reikia

Gražios spalvų schemos nėra tokios sunkios, kai žinai, kur ieškoti. Pateikiame naudingų įrankių, kurie padės ieškant geriausių svetainės spalvų derinių, sąrašą.

 1. „ColorSpace“ – šioje svetainėje gali būti sukurta visa spalvų schema, pagrįsta šešios vienos pasirinktos spalvos kodu.
 2. „Adobe Colour“ – šis „Adobe“ įrankis sukurtas atsižvelgiant į spalvų rato koncepciją ir leidžia keliais paspaudimais sukurti bet kokio pobūdžio svetainės spalvų schemą. Taip pat galite nusiųsti vaizdą, norėdami išgauti spalvų kodus, vilkdami ir įmesdami failą į įrankį.
 3. Palettonas – „Paletton“ yra dar viena patogi naudoti priemonė gražioms spalvoms kurti be jokių techninių ar dizaino žinių.
 4. „Coolors“ – šį įrankį tikrai patogu išbandyti, kaip skirtingos spalvos veikia kartu. Naudodamiesi vilkimo sąsaja, galite judėti spalvomis ir pamatyti, ar jos nesikiša, ar gražiai veikia kartu.
 5. „ColorSpire“ – kitas svetainės spalvų schemos generatorius.
 6. „Canva“ spalvų ratas – Šis nemokamas įrankis yra labai patogus vartotojui ir gali padėti suprasti, kurios spalvos kartu atrodo puikiai, o kokie spalvų deriniai yra „ne“. Be to, yra daug mokomojo turinio, kaip atsakyti į visus klausimus, susijusius su spalvų teorija ir spalvų ratu.

Dažniausiai užduodami klausimai:

1. Kodėl svarbi svetainės spalvų schema??

Spalvos įtaka žmogaus smegenims yra tikras reiškinys. Nesvarbu, ar sąmoningai jaučiame jos poveikį, ar ne, spalvos daro didelę įtaką tam, kaip mūsų smegenys apdoroja informaciją ir mus supantį pasaulį.

Mokslas parodė kad raudona spalva gali padidinti apyvartą, o mėlyna – raminančią.

Pavyzdžiui, 2000 m, Pristatė Glazgas mėlynas gatvių apšvietimas, siekiant pagerinti miesto kraštovaizdį, dėl kurio netyčia sumažėjo nusikaltimų skaičius vietose, kuriose apšviesta mėlyna šviesa. Panašiai, Tokijo „Yamanote“ geležinkelis linija pasirinko sumontuoti mėlynas šviesas traukinių platformų gale, kad sumažėtų savižudybių skaičius. Dėl šios priežasties savižudybių šiose stotyse sumažėjo 74 proc..

Tai tikriausiai paaiškina, kodėl dauguma medicinos ir farmacijos prekių ženklų pagrindine spalva pasirenka mėlyną spalvą.

Viena aišku: teisingai naudojant spalvas, mus gali valdyti didžiulė galia. Būtent todėl svarbu pasirinkti tinkamą spalvų schemą savo svetainei.

Derindami skirtingas spalvas ir atspalvius, galime sukurti spalvų paletes, kurios suteikia harmoniją dizainui, sužadina norimas emocijas, daro įtaką vartotojų nuotaikoms ir formuoja jų suvokimą apie prekės ženklą.

2. Kokios emocijos yra susijusios su skirtingomis spalvomis?

Yra visa mokslo sritis, skirta tyrinėti spalvų poveikį žmogaus elgesiui – ji vadinama spalvų psichologija. Per daugelį eksperimentai ir tyrimai, mokslininkai nustatė, kad spalvos iš tiesų sukelia emocijas: vieni daro mus laimingus, budrius ar atsipalaidavusius, o kiti kelia tamsesnius jausmus ir gali mus nervinti ar liūdinti.

Faktiškai, 85% pirkėjų teigė jie perka produktus, pagrįstus vien tik spalva.

Pasirinkę tinkamą savo svetainės spalvų paletę, galite pakeisti žmonių požiūrį į jūsų prekės ženklą ir sukelti ilgalaikes emocijas, kurios paskatins vartotojų sprendimus pirkti..

Bet kur pradėti?

Čia yra šešios pagrindinės spalvos, sukeliančios unikalią emocinę reakciją žiūrovuose:

Raudona

Raudona simbolizuoja svarbą, aistrą ir agresiją. Pagalvokite apie raudoną kilimą, širdį kaip meilės simbolį ar stop ženklą. Jis reikalauja dėmesio ir, kai kalbama apie dizainą, turėtų būti naudojamas atsargiai, kad nebūtų suvaržytas ar pavargęs žiūrovas..

„Vodafone“.
Vaizdo kreditas: „Vodafone“.

Oranžinė

Oranžinė asocijuojasi su energija, žaismingumu ir mažomis kainomis. Oranžinės spalvos naudojimas interneto dizaine gali padėti išryškinti prekės ženklo jaunystę ir net patraukti pirkėjų dėmesį.

„easyGroup“
Vaizdo kreditas: „easyGroup“.

Geltona

Kaip saulės spalva, geltona spalva gali žaisti laimės ir linksmybių aspektais. Bet tai taip pat suaktyvina nerimo sritį smegenyse, todėl ją reikia vartoti atsargiai ir įvairiais atspalviais.

Caterpillar
Vaizdo kreditas: Caterpillar.

Žalias

Gamtos spalva, žalia, turi tvirtą ryšį su sveikata, gerove ir ekologiškomis iniciatyvomis. Tai gražiai tinka visiems ekologiškiems ar natūraliems gaminiams ir prekės ženklams, orientuotiems į gamtą ir gamtą.

„Starbucks“
Vaizdo kreditas: „Starbucks“.

Mėlyna

Mėlyna spalva akimirksniu sužadina pasitikėjimą ir sukelia saugumo jausmą. Be to, buvo įrodyta, kad jis ramina smegenis, todėl jis taip pat kviečia ir yra draugiškas. Būdama tokia įvairiapusiška ir ryški, mėlyna yra viena iš populiariausių spalvų pasirinkimo tarp web dizainerių.

NHS
Vaizdo kreditas: NHS.

Violetinė

Violetinė yra honoraro spalva. Dažnai siejama su elegancija, paslaptingumu ir kūrybiškumu, tai spalva, įprasta prekiaujantiems prekės ženklais, kurie žvalgosi į aukščiausio lygio ar prabangų vaizdą ar nori savo tinklalapio dizainu sukurti jausmingesnį viliojimą..

Cadbury
Vaizdo kreditas: Cadbury.

Galvojimas apie tai, kurias pagrindines ir antrines spalvas naudoti jūsų svetainės spalvų schemoje, leis jums įtakoti žmonių požiūrį į jūsų svetainę ir jūsų prekės ženklą.

3. Ką turėčiau žinoti apie lyties / amžiaus spalvų skirtumus?

Geriausiai veikiantys tinklalapiai turi vieną bendrą dalyką – jie žino savo tikslinę auditoriją. Ar atlikdami rinkos tyrimus, ar turėdami ilgametę patirtį savo pramonėje, turėtumėte sugebėti pasakyti, į ką norite kreiptis. Kodėl? Kadangi spalvos, dizaino pasirinkimas, tipografija ir tokie dalykai kaip balso tonas skirtingai veikia skirtingus demografinius rodiklius.

Spalvas skirtingai mato ne tik skirtingi demografiniai rodikliai. Pasirodo, vyrai ir moterys taip pat renkasi skirtingas spalvas.

2012 m. Tyrime, Beveik 2 000 vyrų ir moterų buvo paklausta, ar jie mieliau renkasi violetinę, mėlyną, žalią, geltoną, oranžinę, raudoną ar rožinę.

42% vyrų teigė, kad mėgstamiausia spalva buvo mėlyna spalva, po to – žalia (25%) ir violetinė (12%). Moterys taip pat teigė, kad mėlyna spalva buvo jų pasirinkta spalva (29%), po jos atidžiai seka purpurinė (27%) ir žalia (19%)..

Diagramos diagrama: Mėgstamiausios žmonijos spalvos
Diagramos diagrama: mėgstamiausios žmonijos spalvos.

Nors subtilūs vyrų ir moterų spalvų pasirinkimai gali daryti didelę įtaką prekės ženklo sėkmei. Tai dar ne viskas. Kuriant svetainių spalvų schemą, patrauklią abiem lytims, taip pat svarbu atsižvelgti į mažiausiai mėgstamas spalvas.

Taigi, kokias spalvas renkasi skirtingos lytys?

Taigi, kokias spalvas renkasi skirtingos lytys? Kai kurie tyrimai buvo padaryta ta linkme.

Pigios ar neišsemiamos spalvos

Pagal šį tyrimą, tiek vyrai, tiek moterys nemėgsta rudos ir oranžinės spalvos. 17% moterų pilkumą taip pat įtraukė į mažiausiai mėgstamų spalvų sąrašą. Įdomu tai, kad abi lytys šias pačias spalvas laiko „pigiomis“ arba „nebrangiomis“.

4. Kokios spalvos patraukia daugiausiai dėmesio?

Tinkami spalvų deriniai yra būtini kuriant interneto svetaines, nes jie padeda dizaineriams nustatyti vizualinę hierarchiją. Vizualinė hierarchija savo ruožtu leidžia vartotojams beveik akimirksniu atskirti pagrindinius elementus ir pirmiausia pastebėti svarbiausią informaciją.

Gugenheimo muziejus
Pavyzdžiui, Gugenheimo muziejus spalva naudojama norint pabrėžti skirtingas vietas ir išryškinti svarbiausią informaciją svetainėje.

Dizaino struktūrą suteikia ne tik įvairūs spalvų deriniai. Spalvos natūraliai turi savo hierarchiją, kurią geriausiai apibūdina poveikis, kurį kiekviena spalva daro mūsų emocijoms, pojūčiams ir elgesiui..

Yra drąsių spalvų, kaip raudona, geltona arba oranžinė, kurie yra praktiškai neišimami ir reikalauja mūsų nedalomo dėmesio. Yra silpnesnių spalvų, tokių kaip pilka, balta arba šviesiai mėlyna, kurios padeda sukurti kontrastą ir svarbius elementus paversti pop.

Dizaineriai mėgsta naudoti paryškintas spalvas, kad būtų galima ryškinti naršymą ir sukurti intuityvesnę vartotojo patirtį. Be to, paryškintos spalvos gali būti naudojamos norint sukurti nuoseklumą skirtinguose puslapiuose ir padėti vartotojams greičiau rasti tai, ko jiems reikia. Pavyzdžiui, raudonos spalvos naudojimas raginimo veikti mygtukams visoje jūsų svetainėje gali padidinti konversijų rodiklį ir padaryti UI dizainą intuityvesnį.

5. Kurios pramonės šakos mėgsta įvairiausias spalvas?

Mes jau aptarėme, kokia svarbi spalvų psichologija prekės ženklui, identitetui ir logotipo dizainui ir kaip kiekvienas atspalvis turi skirtingą psichologinį poveikį klientui.

Taigi nenuostabu sužinoti, kad skirtingos pramonės šakos teikia pirmenybę skirtingoms spalvoms, nes jos bando sukelti tam tikras emocijas ir kurti pramonei svarbias asociacijas.

Viename tyrime buvo išanalizuoti 520 logotipai įvairiose pramonės šakose, kad nustatytų, kuris sektorius palaiko kurią spalvą. Rezultatai buvo sudaryti į spalvingą lentelę, kurioje pateikiami 20 geriausių kiekvienos pramonės prekės ženklų ir jų dominuojančios spalvos.

6. Kaip pagerinti prekės ženklo pripažinimą?

Spalva yra vienas iš svarbiausių įsimintino prekės ženklo elementų – šalia spausdinimo, firmos vardo ir grafikos.

Mes žinome, kad mūsų smegenys trokšta vaizdinės informacijos. Kūrybingo patrauklaus vaizdinio turinio, kuriame naudojamos tinkamos spalvos ir akį džiuginantis dizainas, pikantiškas vartotojų susidomėjimas ir pritraukiamas jų dėmesys dar prieš pradedant faktiškai apdoroti informaciją. Smegenys užima ketvirtadalį sekundės, kad apdorotų vaizdinius užuominas, o vidutinis vartotojo dėmesys trunka vos 8 sekundes.

Padarykime greitą eksperimentą. Užmerkite akis ir pagalvokite apie šiuos tris prekės ženklus: „Milka Chocolate“, „IKEA“ ir „Carlsberg“. Ar matėte jų prekės ženklų spalvas? Turiu lažybų, kad jūsų smegenys akimirksniu buvo apipiltos purpuriniais, mėlynais su geltonais ir žaliais vaizdais.

Milka
Vaizdo kreditas: Milka.

Tyrimai parodė, kad spalva padidina prekės ženklo pripažinimą 80%. Geresnis prekės ženklo pripažinimas, savo ruožtu, padeda įmonėms įsitvirtinti. Ir kuo kažkas pažįstamas, tuo labiau juo pasitikime.

Studijuoja spalvų psichologiją taip pat gali padėti jums užtikrinti, kad jūsų prekės ženklas būtų susietas su teisingomis emocijomis, ir sukurti teigiamą nuotaiką vartotojams.

Tai gali atrodyti kaip didelis darbas tam, kas yra pagrindinė, kaip svetainės spalvų schema, tačiau tai yra gyvybiškai svarbus žingsnis svetainės kūrimo procese. Kad galėtume įtakoti tai, kaip vartotojai mato ir jaučia jūsų prekės ženklą, turime geriau suprasti spalvų ir emocijų ryšį.

7. Kas yra neutralios spalvos?

Ar galite sukurti patrauklų svetainės dizainą, nenaudodami jokių spalvų? Atsakymas yra „taip“, tačiau tam, kad patrauktų lankytojų dėmesį, reikia gerai suprasti kitus dizaino elementus, tokius kaip tipografija, tinklelis ir išdėstymas..

Nespalvotas svetainės dizainas yra žinomas kaip vienspalvė spalvų schema. Juodos ir baltos spalvų derinys yra saugus pasirinkimas – tai dvi spalvos, kurios niekada neišnyks iš mados. Tačiau vienspalvė spalvų schema gali būti pagrįsta bet kokia spalva, jei ji gaunama iš vieno atspalvio ir pratęsiama naudojant jos atspalvius, atspalvius ir tonus..

Tinkamai atliktas vienspalvis dizainas užtikrina, kad svetainė išsiskirs kaip sudėtinga, madinga ir nesenstanti.

Specialių pasiūlymų studija
Štai monochrominės spalvų schemos pavyzdys kurio pagrindas yra raudonas.

Kalbant apie neigiamą pusę, tai gali būti iššūkis sulaukti emocinio lankytojų atsakymo. Spalvos neturintys, vienspalviai internetiniai dizainai taip pat neturi asmenybės ir emocijų. Dizaineriai, norėdami pasirinkti monochrominę spalvų schemą, turi kūrybiškai galvoti apie patrauklaus naršymo patirtį.

Žiniatinklio dizaino minimalizmo tyrimai rodo kad akcentuojant spalvą sąmoningai ir nuosekliai naudojant dizainą, galima išryškinti svarbiausią informaciją ir motyvuoti vartotojus imtis veiksmų.

Viename tyrime buvo išanalizuoti 520 logotipai
Viename tyrime buvo išanalizuoti 520 logotipai.

Mėlyna, raudona ir žalia yra trys dominuojančios spalvos, kurios pasitaiko beveik kiekvienoje pramonėje.

Tačiau yra vienas išimtis, taikoma mėlynai spalvai. Anot maisto tyrinėtojų, kai žmonės ieškojo maisto, jie išmoko išvengti toksiškų ar sugadintų daiktų, kurie dažnai būdavo mėlyni, juodi arba purpuriniai. Mėlynai nudažytas maistas patiekiamas tiriamiesiems, jie praranda apetitą.

Jei visi kiti jūsų pramonės prekės ženklai naudoja tas pačias spalvas, gali atrodyti neįmanoma išsiskirti ir sukurti atpažįstamą prekės ženklą. Štai kodėl svarbu sudaryti platesnę spalvų schemą, kuri bus taikoma visoms prekės ženklo ir rinkodaros medžiagoms, užuot pateikus paprastą pirminių ir antrinių spalvų derinį..

8. Ar yra gerų svetainės spalvų schemų pavyzdžių?

Yra! Čia yra 20 pavyzdžių, kaip įkvėpti savo svetainės spalvų schemą.

1. Ryški akcento spalva

Crescosa
Vaizdo kreditas: Crescosa.

Akcentinės spalvos naudojimas savo svetainės spalvų schemoje yra vienas iš efektyviausių būdų nukreipti lankytojo dėmesį į svarbiausią puslapio informaciją. Žemiau pateiktame pavyzdyje trys paryškintos spalvos – geltona, violetinė ir raudona – naudojamos norint išskirti pagrindines paslaugas ir sukurti įsimenamą koncepciją..

2. Ryški, bet subalansuota spalvų schema

Tobula audra
Vaizdo kreditas: Tobula audra.

Šioje svetainės spalvų schemoje subalansuotos dvi ryškios spalvos, kaip akcentinę spalvą naudojama ryškiai raudona.

Atraskite daugiau ryškių spalvų akcentų „Adobe Colour“.

3. Šviežių ir ekologiškų spalvų schema

Kalemas
Vaizdo kreditas: Kalemas.

Posakis, kad pirmiausia valgome savo akimis, yra pastebimas. Mūsų smegenys gauna signalą iš akių gerokai anksčiau nei skonio pumpurai pradeda veikti. Spalva dažnai yra pirmas elementas, kurį mūsų akys pastebi apie maisto produktą, ir tai nulemia tai, kaip mes suvokiame skonį ir skonį to, ką ruošiamės valgyti. Žemiau pateiktame pavyzdyje matome, kaip naudojant natūralią spalvų schemą, kurioje dominuoja geltonos, baltos ir žalios spalvos, sukuriama organiška ir gaivi išvaizda..

4. Žemiški tonai

„LaunchBuzz“
Vaizdo kreditas: „LaunchBuzz“.

Šioje svetainės spalvų schemoje naudojamas neutralus fonas, siekiant parodyti persikinę produkto spalvą.

Atraskite daugiau šviežių spalvų schemų „Adobe Colour“.

5. Rami ir minimalistinė spalvų schema

Dirbk atsakingai
Vaizdo kreditas: Dirbk atsakingai.

Šis paprastas žemiškų, ramių spalvų derinys sukuria atpalaiduojančią atmosferą ir nustato tinkamą toną svetainės pranešimui – įveikti stresą ir nerimą. Tai taip pat pavyzdys, kaip ribota spalvų paletė vis dar gali turėti įtakos lankytojo nuotaikai ir elgsenai..

6. Glotni ir rami spalvų schema

Įdubimas
Vaizdo kreditas: Įdubimas.

Suderinus skirtingus mėlynos spalvos atspalvius su atitinkančiomis pastelėmis, ši aptaki svetainės spalvų schema sukuria ramią ir svajingą atmosferą.

Atraskite daugiau minimalistinių spalvų schemų „Adobe Colour“.

7. Pastelinių ir prislopintų spalvų schema

Bendrininkas
Vaizdo kreditas: Bendrininkas.

Naudodamas švelnią pastelinę spalvų schemą, šis svetainės dizainas sugeba sukurti organinio srauto ir vizualinės struktūros įspūdį. Tai malonus akiai ir subalansuotas, viliojantis lankytoją prilipti ir tęsti naršymą.

8. Minkšta ir kviečianti spalvų schema

Cédric Pereira
Vaizdo kreditas: Cédric Pereira.

Ši svetainės spalvų schema derina keletą pastelinių spalvų, kad sukurtų minkštą ir kviečiančią išvaizdą.

Atraskite daugiau pastelinių spalvų schemų „Adobe Colour“.

9. Ryški ir paryškinta spalvų schema

MA Tikrosios kanapės
Vaizdo kreditas: MA Tikrosios kanapės.

Įspūdinga spalva ir energija, ši ryški spalvų paletė sujungia ryškiai geltoną ir gyvą mėlyną, sukurdama galingą derinį. Ryškių spalvų ir įdomių dizaino elementų dėka svetainė palieka ilgalaikį įspūdį ir skleidžiasi citrusinio skonio kvapas.

10. Ryškus kontrastas

„Dropbox“ dizainas
Vaizdo kreditas: „Dropbox“ dizainas.

Šioje spalvų schemoje naudojamos dvi ryškios spalvos, kad būtų sukurtas akių patraukiantis kontrastas.

Atraskite ryškesnes spalvų schemas „Adobe Colour“.

11. Spalvinga ir moderni spalvų schema

Patvirtink
Vaizdo kreditas: Patvirtink.

Ši svetainė išskiria rafinuotą ir modernų dizainą, derindama ryškiaspalvius gaminius su neutraliu fonu. Naudojant vieną CTA mygtukų akcento spalvą, svetainės dizainas puikiai padeda nukreipti lankytoją į norimą veiksmą.

12. Smagus ir žaismingas

Jūsų planas, jūsų planeta
Vaizdo kreditas: Jūsų planas, jūsų planeta.

Derinant daugybę skirtingų spalvų ir atspalvių, ši svetainė ištraukia žaismingą spalvų schemą, kurioje naudojama spalva kuriant informacijos kategorijas.

Atraskite spalvingesnes spalvų schemas „Adobe Colour“.

13. Monochrominė spalvų schema

„Revolve Studio“
Vaizdo kreditas: „Revolve Studio“.

Žaisti tekstūra ir įvairiais juodos ir pilkos spalvos atspalviais ši spalvų paletė padeda sukurti paslaptingą, tačiau prieinamą svetainės dizainą. Spalvos trūkumas šiame internetiniame dizaine verčia lankytoją sutelkti dėmesį į kitus elementus, įskaitant kopiją, figūras ir vaizdus.

14. Elegantiškas ir ramus

Mowellens
Vaizdo kreditas: Mowellens.

Žaisdamas keliais žalios spalvos atspalviais, šis svetainės dizainas sukuria gylį ir naudoja ramią, švarią spalvų schemą, kad lankytojai būtų patrauklūs.

Atraskite daugiau vienspalvių spalvų schemų „Adobe Colour“.

15. Ryški ir ryški spalvų schema

Didelių akių elniai
Vaizdo kreditas: Didelių akių elniai.

Nurodydamas aštrią spalvų schemą, šis svetainės dizainas sukuria stiprų pirmąjį įspūdį. Nebijodamas vadovauti ryškiomis spalvomis, svetainės dizainas derina skirtingus atspalvius, kad sukurtų ryškų kontrastą ir patrauktų lankytojo dėmesį – nuo giliai rožinės iki žalumynio žalios ir sodriai mėlynos, spalvų schema yra eklektiška, tačiau subalansuota.

16. Nebijokite drąsių spalvų

Spalva kodu
Vaizdo kreditas: Spalva kodu.

Su dideliu kontrastu ir trimis ryškiomis spalvomis žaidžiant ši svetainės spalvų schema sukuria drąsų įspūdį.

Atraskite ryškesnes spalvų schemas „Adobe Colour“.

17. Elegantiška ir prabangi spalvų schema

Cher Ami
Vaizdo kreditas: Cher Ami.

Ši graži spalvų schema atitraukia karališką, elegantišką išvaizdą, derindama giliai mėlyną ir aukso atspalvius. Tai klasikinė spalvų schema su šiuolaikiškais posūkiais, suteikianti galingą vaizdinį įspūdį ir tuoj pat paryškinanti prekės ženklą kaip aukščiausios klasės grotuvą.

18. Su aukso prisilietimu

Paola Krauze
Vaizdo kreditas: Paola Krauze.

Žemiau pateiktas pavyzdys parodo, kaip mesti spalvą, kuri turi stiprias kultūrines asociacijas – šiuo atveju; auksas – gali pakeisti viso dizaino dinamiką ir padaryti jį didingesnį.

Atraskite elegantiškesnes spalvų schemas „Adobe Colour“.

19. Bendroji, tačiau energinga spalvų schema

Bambuko minios
Vaizdo kreditas: Bambuko minios.

Remiantis ryškia, tačiau gana tradicine spalvų palete, šis svetainės dizainas sugeba sukelti pasitikėjimą ir sukuria į priekį orientuoto modernaus prekės ženklo įspūdį. Ryškus kontrastas ir puikus skaitomumas raudonos ir mėlynos spalvų derinys suteikia svetainei dinamišką ir galingą įspūdį.

20. Tradicinis, bet įdomus

Creddy
Vaizdo kreditas: Creddy.

Klasikinis raudonos ir mėlynos spalvų derinys atgyja šiame nuostabiame svetainės dizaine.

Atraskite daugiau įmonių spalvų schemų „Adobe Colour“.

Dabar jūs žinote, kaip patiems susikurti svetainės spalvų schemą

Tiesa, jums nereikia būti dizaineriu, kad sudarytumėte gražią svetainės spalvų schemą. Turėdami platų spalvų psichologijos supratimą, spalvų teorijos pagrindus ir naudingų įrankių arsenalą, galite sukurti spalvų paletę, suteikiančią jūsų prekės ženklui galingą vaizdinį identitetą..

Neskubėkite tyrinėti kūrybingų pavyzdžių, išbandyti įvairius spalvų derinius ir surasti papildomas spalvas, kurios gražiai derėtų kartu. Puikus dizainas yra santykinis – jei jis tinka jūsų prekės ženklui, skatina įsitraukimą ir skatina prekės ženklo pripažinimą, tai yra viskas, kas iš tikrųjų svarbu.

Dabar užsidėkite savo dizainerio skrybėlę ir pradėkite eksperimentuoti su savo spalvų paletėmis!

Prisijunkite prie mūsų informacinio biuletenio

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map