6 galingi nemokami įrankiai, skirti analizuoti prieglobos paslaugą

JK yra tūkstančiai interneto prieglobos paslaugų teikėjų. Prieš pasirinkdami tinkamiausią jūsų poreikiams, galite perskaityti mūsų straipsnį apie veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant žiniatinklio prieglobą, ir naudoti šias nemokamas priemones, kad įvertintumėte jų metriką. Įsitikinkite, kad jums Pažymėkite šį puslapį kad galėtumėte grįžti, kai tik reikia ką nors išbandyti apie jūsų prieglobos paslaugą arba lyginate prieglobos paslaugų teikėjus. Čia yra įrankiai, kuriuos naudojame 10 geriausių apžvalgų:


1. Patikrinkite kelis prieglobos parametrus naudodami Prieglobos tikrintuvas įrankis

hostingo tikrintojas2Su HostChecker.com galite išanalizuoti kelis svarbius dalykus apie prieglobos paslaugų teikėją. Tiesiog įveskite pačios prieglobos paslaugos arba svetainės, kuriai jūs žinote, kad teikia paslaugas, URL ir spustelėkite parametrus. Kaip paprasta.

Galite naudoti šį greitą ir nemokamą įrankį, kad sužinotumėte, kaip greitai Serverio atsakas tai yra, norint gauti tokią prieglobos informaciją kaip vieta (svarbu SEO ir greitam turinio pristatymui), IPT ir IP diapazonas. Vienas pagrindinių veiksnių, kuriuos paieškos varikliai naudoja domeno reitingavimui, yra domeno amžius. Naudokite šį domeno amžiaus įrankį norėdami sužinoti bet kurio domeno amžių. Taip pat galite patikrinti domeno Whois.

Nemokamas SEO tikrinimas tinklalapyje, šis SEO analizatorius patikrina jūsų URL ir sugeneruoja paieškos variklio optimizavimo testą, svetainės rezultatą..

2. Išanalizuokite puslapio greičio testą ir įkėlimo laiką naudodami Pingdom

„pingdom“ įrankisTu gali naudoti „Pingdom“ įrankiai išanalizuoti jūsų puslapio našumą įvairiais būdais. Norėdami patikrinti žiniatinklio prieglobos našumą, įveskite domeno vardą, esantį tiriamame serveryje, ir spustelėkite Tikrinti dabar. Kai rezultatai bus paruošti, jis parodys serverį, kuriame jis testuojamas, vidutinį našumo laipsnį, užklausas, laiką ir atsisiuntimo greitį.

Hostingas yra svarbiausias faktorius pirmoje eilutėje. Užveskite pelės žymeklį ant jo, galite pamatyti laiką, kurio reikia prisijungti MS, surasti DNS ir pan. Ši metrika yra svarbi, kai turite prieglobos paslaugų teikėjų sąrašą, kuriuos galite palyginti ir analizuoti.

Čia daugiau naudingos informacijos gali suteikti puslapio analizės skirtukas. Tai rodo daug informacijos apie tai, kaip greitai įkeliamas kiekvienas domenas, ką jis įkeliamas iš kiekvieno domeno, failus ir pan., Kad galėtumėte pamatyti, ką reikia optimizuoti.

3. Suraskite visas su priegloba ir serveriais susijusias problemas „MxToolbox SuperTool“

„mxtoolbox“ įrankisŠis įrankis veikia autopilotu. Tiesiog eik į „SuperTool“ puslapį ir įveskite domeną, kurį norite analizuoti, ir spustelėkite mygtuką „MX peržiūra“. Tada pamatysite žalią mygtuką, kuriame parašyta Rasti problemas. Spustelėkite jį ir įrankis išanalizuos daugybę veiksnių, susijusių su jūsų priegloba – juodąjį sąrašą, „Mailserver“, „WebServer“, DNS ir kitas susijusias problemas.

Jei yra klaida ar perspėjimas, galite spustelėti daugiau informacijos ir sužinoti, kas tai yra, ir galite kreiptis į savo prieglobos paslaugų teikėją, kad tai išspręstų, arba, jei ketinate pirkti hostingą iš jų, atsiųsti el. Laišką palaikymo tarnybai ir paklausti jų apie tie klausimai.

4. nemokamas jūsų hostingo testavimas nepalankiausiomis sąlygomis Apkrovos poveikis

„mxtoolbox“ įrankis Apkrovos poveikis streso testeris yra gana saldus įrankis. Tai nemokama ir net nereikia prisijungti. Tiesiog eikite į puslapį ir įdėkite į domeną. Jis pradės testą ir parodys, kas nutiks su jūsų puslapio ar jūsų tiriamojo puslapio įkėlimo laikais, jei puslapyje yra keli vartotojai. Testas siekia 150.

Tokiu būdu jūs galite įvertinti, kas bus su vartotojo patirtimi, jei padidinsite lankytojų skaičių dėl pridėtos kampanijos ar viruso įrašo. Arba kai jūsų tinklaraštis ar svetainė tampa labai populiari. Tai yra vienas iš svarbių veiksnių, kurį turite išbandyti, jei planuojate daryti ką nors rimto internete.

5. Uptime monitorius iš Monitor.us

monitorus-toolTai labai praktiška priemonė. Veiksmo monitoriui tai nemokama. Turite prisiregistruoti su jais naudodamiesi nemokama paskyra, tada prisijunkite ir pridėkite domeną, kurį norite stebėti. Jums nereikia nieko iš jų pirkti. Yra nuoroda į monitor.us įrankis.

Kodėl ši priemonė naudinga? Daugelis apgyvendinimo įstaigų reklamuoja, kad teikia 99,9% neveiklumo ir jūsų turinys beveik visada yra internete, jie taip pat teikia pinigų grąžinimo galimybę, jei to nepristato. Tačiau dauguma žmonių to nežino, nes niekaip neprižiūri savo svetainių. Eikite į nemokamą sąskaitą monitor.us svetainėje ir nuolat naudokitės savo serverio kortelėmis.

6. „Viskas viename“ serverio informaciją pasitikrinkite paspaudę „Mega Check“

mega-check-tool„Mega Check“ yra viskas viename įrankis, kuris yra labai greitas naudojant paprastą tiesią sąsają.

Jis susideda iš trijų pagrindinių kategorijų – domeno įrankiai, IP įrankiai ir tinklo įrankiai. Domeno įrankiuose ir tinkle tiesiog įveskite interneto adresą ir jame bus rodoma informacija. „WhoIs“ peržiūra yra labai išsami.

IP įrankiams jums reikės domeno arba serverio, kurį turite patikrinti, IP, galite naudoti http://www.ipchecking.com/ už tai. Eikite į domeną, paspauskite rodyklę ir jis parodys jums IP adresą. Tada naudokite jį „Mega Check“, kad patikrintumėte, ar nėra šlamšto, IP informacijos ar „Trace“ maršruto.

Mes naudojame šias priemones tikrindami žiniatinklio prieglobos įmones, kurias pateikiame mūsų svetainėje, taigi, jei norite sutaupyti laiko, patikrinkite mūsų puslapį, kuriame pateikiamos geriausios JK žiniatinklio prieglobos apžvalgos, ir tiesiog pasirinkite paslaugų teikėją, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Jei turite pasiūlymą dėl įrankio, kuris, jūsų manymu, yra naudingas ir puikiai tiks mūsų sąraše, pasiūlykite jį komentaruose arba mūsų „Google“ + profilis.

Ir „Google“ premijų įrankis – „PageSpeed“ įžvalgos

Įveskite savo URL ir „Google“ išanalizuos puslapio greitį ir puslapio UX. Kai rezultatai bus atlikti, patikrinkite serverio reakcijos laiką. Jei jis yra didesnis nei 200 mln., Peržiūrėkite šį „Google“ straipsnį, kaip tai padaryti pagerinti serverio reakcijos laiką ir apsvarstykite galimybę įsigyti plano prieglobos planą su daugiau išteklių arba pereiti į kitą prieglobą.

Dabar galite naudoti šiuos įrankius analizuoti svetainių prieglobos įmones iš geriausių JK žiniatinklio prieglobos apžvalgų sąrašo ir rasti žiniatinklio prieglobą, kuri geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Vienas pagrindinių veiksnių, kuriuos paieškos varikliai naudoja domeno reitingavimui, yra domeno amžius. Naudokite šį domeno amžiaus įrankį norėdami sužinoti bet kurio domeno amžių. Taip pat galite patikrinti domeno Whois.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map