50 ir daugiau būdų pritraukti svetainių srautą

50 ir daugiau būdų pritraukti svetainių srautą


Ar išbandėte visus ten esančius metodus, tačiau jūsų svetainė vis tiek negauna svetainės srauto?

Ar jums sunku paversti savo svetainę pajamomis duodančiu turtu?

Nesijaudinkite – srauto nukreipimas į savo svetainę gali užtrukti, tačiau jei atliksite teisingus veiksmus, pagreitinsite procesą.

Čia yra 50 veiksmingų būdų padidinti savo svetainės lankomumą 2020 m.

Contents

Kaip pritraukti srautą į savo svetainę naudojant SEO

# 1. Patobulinkite savo puslapio SEO

Tai, kas gali padėti perkrauti rezultatus, yra išmokti tinkamų SEO strategijų ir geriausios praktikos naudojant tikslinius raktinius žodžius.

Galite patobulinti savo puslapio SEO atlikdami raktinių žodžių tyrimus ir tinkamai pritaikydami savo svetainės turinį.

Pavyzdžiui, galite:

 • Optimizuokite raktinius žodžius savo SEO pavadinime
 • Įdėkite pagrindinius raktinius žodžius į savo svetainės straipsnių antraštes
 • Pridėkite raktinių žodžių prie savo vaizdo failų pavadinimų, kad paieškos varikliai žinotų apie juos
 • Padarykite savo URL kiek įmanoma patogesnius SEO, optimizuodami šliuzus.
 • Įsitikinkite, kad į savo meta aprašymą įtraukėte bent pagrindinį raktinį žodį

„Google“ algoritmo veiksniai atsižvelgia į visus šiuos reitingo kriterijus prieš nuspręsdamas, kaip reitinguoti jūsų turinį.

Kad jums būtų lengviau optimizuoti puslapio SEO, apsvarstykite galimybę įdiegti papildinius, tokius kaip „Yoast SEO“, ir naudokite „Ahrefs“ ar „HubSpot“ SEO įrankius..

# 2. Naujų raktinių žodžių tyrimas

Raktinių žodžių tyrimas nereiškia vieno didelės apimties raktinio žodžio suradimo ir įvertinimo vien už tą patį raktinį žodį.

Tai yra raktinių žodžių strategijos su įvairiais terminais, kurie yra svarbūs jūsų produktui ir pramonei, sugalvojimas.

Bet jei tai per siaura, nebijokite išplėsti savo srities raktinių žodžių. Pvz., Visiškai priimtina, kai svetainė, teikianti prieglobos paslaugas, sukuria tinklaraščio turinio strategiją, apimančią prieglobos temas, platesnes temas apie interneto plėtrą, CMS platformas, „WordPress“ klaidas ir dar daugiau.

Jei išplėsite naujų raktinių žodžių šeimas, nepamirškite nustatyti ketinimas ieškoti už jų ir pabandykite pateikti tą paieškos tikslą savo turiniui.

# 3. Optimizuokite savo turinį naudodamiesi ilgos kalbos raktiniais žodžiais

Negalima naudoti populiariausių pirminių raktinių žodžių savo pramonėje. Pvz., Nenaudokite „verslo idėjų“, nes tai yra aukščiausio lygio raktinis žodis, kuris labai konkuruoja, ir naujai svetainei būtų sunku tai įvertinti..

Vietoj to, naudokite ilgo uodegos raktinius žodžius kaip „pelningiausios verslo idėjos 2020“. Tokių raktinių žodžių garsumas paprastai būna mažesnis, tačiau jie nėra tokie konkurencingi – jie yra mažai kabantys vaisiai, kuriuos lengviau įsikabinti.

„Ahrefs“ raktinių žodžių sunkumų įrankis
Naudojant tokias priemones kaip Ahrefai arba „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė gali padėti išsiaiškinti raktinių žodžių kiekį ir sunkumus.

Be to, paieškos sistemos reitinguoja svetaines pagal tokius veiksnius kaip dydis, populiarumas ir amžius skalėje nuo 1 iki 100. Tai vadinama DA (domeno valdžia), paieškos sistemos reitingo balas, kurį sukūrė Moz.

Pvz., Jei jūsų svetainė yra nauja – jos domeno valdžia yra 1, o platformų, tokių kaip „Facebook“, domeno valdžia yra 99.

Svetainėms, turinčioms mažai domeno galios, sunku reitinguoti trumpus raktinius žodžius su 100 000 paieškų per mėnesį. Naujoje svetainėje bus didesnė tikimybė reitinguoti ilgą raktinį žodį, nes konkurencija yra kur kas mažesnė.

# 4. Kurkite konkurentų raktinius žodžius

Jei turite idėjų, galite apsvarstyti savo konkurentų turinio ir raktinių žodžių strategijas.

„Ahrefs“ turinio spragos įrankis

Tokios savybės kaip Ahrefso „Turinio spragos“ analizė gali padėti jums nustatyti raktinius žodžius, kuriuos vertina jūsų konkurentai, tačiau jūs ne.

# 5. Kiekvieną mėnesį padarykite keletą gerų svečių pranešimų

Kurkite nuorodas arba, tiksliau tariant, svetainę grįžtamojo ryšio profilis yra vienas iš „Google“ reitingo veiksnių ir puikus būdas padidinti savo svetainės lankomumą. Nuorodos, kurios nukreipia į jūsų svetainę, yra vadinamos Atgalinės nuorodos.

Atgalinės nuorodos rodo paieškos varikliams, kad jūsų turinys įgyja pramonės pripažinimą ir kad jis teikia vertę tiek vartotojams, tiek svetainėms.

Dabar mes taip pat nustosime kalbėti apie natūralių nuorodų kūrimą, ir tai yra idealus būdas gauti daugiau nuorodų sulčių, tačiau tai labiau pasyvi strategija – sukūrę puikų turinį, sėdėsite antys..

Arba galite naudoti aktyvesnį būdą, kad padidintumėte savo atgalinės nuorodos profilį – svečių paskelbimą.

Svečių paskelbimas gali padėti tiek nukreipti atgalines nuorodas, tiek sustiprinti grįžtamojo ryšio profilį ir pritraukti srauto į jūsų svetainę.

Jei kreipiatės į savo nišos ir pramonės srities svetaines, tai reiškia, kad pateiksite savo nuorodą potencialių naujų skaitytojų ir svetainės lankytojų, kurie yra jūsų tikslinėje auditorijoje, akivaizdoje.

Dabar, žinoma, svečių skelbimas paprastai apima tam tikrus mainus tarp dviejų aptariamų svetainių, ir tai gali būti senas geras nuorodų mainas..

Tačiau raktas į kelių gerų svečių pranešimų siuntimą kiekvieną mėnesį yra supaprastinta el. Pašto strategija. Ir kadangi tai nėra kažkas, ko galite lengvai išmokti, tiesiog perskaitę 100 žodžių, apie tai skaitykite dar šiek tiek ir pradėkite optimizuoti dabartinius procesus!

Atminkite, kad kai kuriose svetainėse pateikiamos svečių pranešimų pateikimo gairės. Taigi, jei norite pateikti nuorodą, atidžiai vykdykite kiekvienos svetainės gaires.

# 6. Natūralios nuorodos kūrimas

Natūralaus ryšio pastatas atsitinka, kai kitos svetainės, tinklaraštininkai ir žiniatinklio savininkai iš jūsų nišos susieja jūsų turinį patys.

Jei būtų lengva uždirbti kokybiškas nuorodas iš autoritetingų svetainių, mes nebūtume sugalvoję termino „nuorodų kūrimas“. Nepaisant to, turėdami pakankamai pastangų, jūs galų gale pateiksite savo svetainę ten, o paprasčiausias būdas tai padaryti yra sukurti vertingą turinį, kurį žmonės norės susieti su.

Bet kas yra „vertingas turinys?“

Na, daugiau apie tai kitame skyriuje.

Kaip padidinti srautą turinio rinkodara

# 7. Sukurkite turinį, kurį žmonės nori bendrinti (ir susieti)

Jei galvojate apie tai, dalykai, kuriuos mes dažniausiai dalijamės arba susieja patys, dažniausiai yra gerai ištirti, tikrai naudingi ar svarbūs ir tai, ką mes laikome patikimu. Kalbant apie puikų turinį, pastebėsite, kad svarbiausia yra galvoti apie vertę, kurią ji teikia.

Jei manote, kad jūsų egzemplioriaus kokybė yra nepaprastai gera, kitas žingsnis yra praturtinti ją laikmenomis – naudojant įtikinamus ir svarbius vaizdus..

Bet kodėl neišvažiavus visą kelią? Visada gera mintis yra pridėti vaizdo įrašą prie savo svetainės turinio (pvz., Instrukcija arba produkto demonstracija). Jei nerimaujate dėl gamybos išlaidų, visada galite sukurti infografiką. Arba pragaras, net pritaikytas GIF.

Šie vaizdiniai elementai gali padaryti jūsų turinį labiau bendrinamą – o žiniasklaidai visada lengviau pakartoti socialinės žiniasklaidos svetainės turinį..

# 8. Kurti infografiką

Kiekvienas tvirtas turinys gali būti pasiektas nepriekaištingai, naudojant tinkamą infografiką, kuris yra ir švietimo, ir linksmas.

Infografika, kaip padidinti svetainės lankomumą
Infografika, kaip padidinti svetainės lankomumą. Šaltinis: „CometChat“.

Akį traukianti infografika padidina svetainės lankomumą nes jas gali naudoti kitos svetainės, kurios skelbia turinį toje pačioje nišoje – ir jos lengvai dalijamos.

# 9. Sukurkite vaizdo įrašo turinį

Statistika rodo, kad prekybininkai, kurie naudojasi vaizdo įrašo pajamos išaugo 49% greičiau nei tų, kurie to nedaro ir 92% procentų klientų sako, kad vizualumas yra labiausiai įtakojantis jų pirkimo sprendimus.

# 10. Interviu pramonės lyderiai

Jei galvojate apie idėjas dėl turinio, pateikite vieną patarimą: nustebtumėte, kiek jūsų pramonės šakų garsių vardų norės daryti interviu, jei tik jų paprašysite. Siųskite el. Laiškus arba susisiekite su savo srities lyderiais socialinėje žiniasklaidoje ir paprašykite interviu.

Paruoškite apgalvotus klausimus ir paskelbkite šį turinį savo svetainėje.

Geriausia dalis? Jie greičiausiai pasidalys savo interviu su savo auditorija.

# 11. Pridėti „Social Share Buttons“

Taip nėra, kad paieškos varikliai atsižvelgia į tai, kiek dėmesio jūsų svetainė sulaukia socialinėje žiniasklaidoje. Bet tai gali sustiprinti faktinius reitingo veiksnius, o socialinio bendrinimo mygtukų pridėjimas nieko nekainuoja.

Neįtraukus jų į savo svetainės įrašus prarandama didžiulė galimybė padidinti natūralų srautą.

# 12. Rašyti žinių bazės straipsnius

Turinio rinkodaroje galima pasakyti ką nors apie ilgį.

Straipsnio ilgis yra svarbus dėl kelių priežasčių.

Pirmiausia, „Google“ mėgsta ilgį. „QuickSprout“ apklausa nustatė, kad ilgesnis turinys užima aukštesnę vietą „Google“ paieškos rezultatuose.

Vidutinis turinio ilgis tinklalapyje, kuris patenka į 10 geriausių bet kurio „Google“ raktinio žodžio rezultatų, turi mažiausiai 2 000 žodžių.

Antra, nenorite, kad būtų krūva mažesnių, panašių straipsnių, nukreiptų į panašius raktinius žodžius, galinčius padėti vienas kitam SERP.

Trečias, jei susitelksite kurdami geriausią, informatyviausią ir išsamiausią straipsnį tam tikra tema, kuris taip pat bus ilgesnis, turėsite galimybę natūraliai išspręsti keletą mažesnių susijusių raktinių žodžių, tai reiškia, kad jūsų straipsnis pasirodys keliuose paieškos rezultatuose.

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, skaitytojai mėgsta išties naudingus ramsčių straipsnius ir lengvai naršomą žinių bazę.

Tai puikiai tinka svetainės struktūrai, tinka skaitytojams ir yra puiki nuoroda į kaip svarbų šaltinį skelbiant svečius arba jei atsitinka, kad vykdote kokią nors nedidelę rinkodarą, kuri padeda žmonėms forumuose, tokiuose kaip „Quora“ ar „Reddit“..

# 13. Išoriškai susiekite savo turinį

Matote, jūsų svetainės stiprumą lemia ne vien tai, kiek daug kitų svetainių nukreipia į jus. Tai taip pat priklauso nuo jūsų vidinės jungties struktūra.

Paruoškite naują žinių bazės straipsnį?

Susiekite jį su savo mažesniais egzemplioriais, kad užtikrintumėte geresnę vartotojo patirtį ir pagerintumėte savo svetainės nuorodų struktūrą.

Tokiu būdu leisite skaitytojams kurį laiką ilgiau būti jūsų svetainėje, kaupdami kitus išteklius, užuot palikę jūsų svetainę antrą kartą, kai jie baigs skaityti jūsų straipsnį.

# 14. Pridėti naują savaitinį turinį

Reguliari veikla jūsų tinklaraštyje leidžia paspartinti jūsų augimą – kuo daugiau turinio, tuo didesnė jūsų galimybė reitinguoti pagal kelis paieškos rezultatus. Be to, pradėję nustatyti savo buvimą, galite išmokyti auditoriją tikėtis naujo turinio tam tikru metu.

Jei negalite kas savaitę parašyti naujų straipsnių, pasamdykite turinio autorių.

Skirkite šiek tiek laiko suplanuoti realią turinio strategiją ir naudokite tam tikro tipo kalendorių. Turinio kūrimas neturėtų būti paskesnis.

# 15. Atnaujinkite savo turinį

O ir dar vienas dalykas – jei norite išlikti tinkamas žaidėjas savo nišoje – atnaujinkite seną turinį.

Paieškos sistemoms patinka naujas ir naujas turinys bei naujovinimas yra puikus būdas padidinti puslapį tai nėra gana geras įvertinimas.

Štai keli puikūs pasenusio turinio atnaujinimo būdai:

 • Pridėkite laikmenų – vaizdus, ​​infografijas, vaizdo įrašus
 • Pašalinkite pasenusią informaciją
 • Kurkite atsarginę turinio atsargą iš daugiau išorinių šaltinių
 • Susiekite su naujesniu turiniu, kad padidintumėte savo svetainės struktūrą

Padidinkite srautą, pasidalydami papildomomis gėrybėmis

# 16. Sukurkite nemokamus produktus / įrankius

Dabar, kai kokybiško turinio tema yra netinkama, yra keletas specialių paminėjimų: nurodykite auditorijai dar vieną priežastį apsilankyti jūsų svetainėje suteikdami jiems ką nors nemokamai.

Jūsų siūlomų nemokamų gėrybių rūšis, žinoma, priklauso nuo jūsų pramonės srities, todėl protinga ieškoti įkvėpimo, ką daro jūsų konkurentai. Bet tai gali būti bet kokios rūšies produktas – tai, ką galite dovanoti klientams tam tikram užsakymų skaičiui arba tam tikro produkto pirkimui.

„Moz“ siūlo nemokamas priemones, skirtas lankytojams paskatinti grįžti į savo svetainę.
Moz siūlo nemokamas priemones lankytojams paskatinti grįžti į savo svetainę.

Tai netgi gali būti nemokamas įrankis – strategija, kuri ypač gerai tinka, pavyzdžiui, „SaaS“ įmonėms.

# 17. Konkursai šeimininkams ir dovanos

Kitas būdas pritraukti daugiau lankytojų į savo svetainę yra priegloba konkursai ir dovanos.  Jie žaidžia dėl skubos galios ir baimės praleisti, jie puikiai tinka kurti potencialius klientus ir maksimaliai padidinti prekės ženklo parodymą..

Jie taip pat gali suteikti jums įvairių vertingų duomenų, kuriuos galite sekti ir analizuoti – A / B išbandydami dovanų skelbimus galite įgyti supratimą apie tai, kas traukia jūsų klientus.

# 18. Sukurkite NEMOKAMUS internetinius kursus

Jei norite nustatyti savo svetainę kaip savo pramonės autoritetą, nemokamų internetinių kursų sukūrimas gali būti tik būdas tai padaryti.

Be to, turėsite įtraukti potencialių klientų generavimo formas, norinčius prisiregistruoti!

Atsižvelgiant į jūsų įgūdžius, žinias ir verslo pobūdį – raskite temą, kuri, jūsų manymu, bus aktuali jūsų klientams. Žinoma, tai turėtų būti tema, kuria galite suteikti naudingų ir išsamių žinių.

Tačiau jei norite sukurti kokybišką internetinį kursą, turite galvoti apie gamybos sąnaudas, todėl planuokite iš anksto ir pagalvokite, ar investuoti į jį šiuo metu yra prasminga jūsų rinkodaros strategijai.

# 19. Vykdykite internetinius seminarus

Internetiniai kursai yra amžinai žaliuojantys, tačiau jei norite kažko panašaus, naudingo FOMO, galite pasirinkti internetinį seminarą.

Internetiniai seminarai yra puikus būdas dalytis savo patirtimi ir užmegzti ryšius su kitais specialistais ir jūsų tiksline auditorija.

Be to, skirtingai nei konferencijose, nėra jokių geografinių ar praktinių apribojimų internetinio seminaro dalyviams.

# 20. Sukurkite viktorinas naudodami funkciją „Dalytis rezultatais“

Kodėl viktorinos yra veiksmingos rinkodaros priemonės??

Kai vartotojai užpildo viktoriną, jie gauna bendrus rezultatus ir, jei jiems tai atrodo įdomu ar juokinga, greičiausiai pasidalins jais savo socialinės žiniasklaidos paskyrose, paskleisdami žodį ir pritraukdami daugiau svetainės lankytojų..

# 21. Naudokite el. Pašto rinkodarą

Tyrimą atliko Backlinko atskleidė, kad 91% vartotojų kasdien tikrina savo el. Taigi, nenuostabu, kad remiantis tais pačiais tyrimais, JAV įmonės išleido 360 mln. USD reklamavimui el. Paštu tik 2019 m..

Atsižvelgiant į šią statistiką, keli sveikintini jūsų el. Pašto rinkodaros strategijos papildymai gali pritraukti daugiau lankytojų į jūsų svetainę.

Pvz., Bet kas gali sukurti prisijungimo valdiklį, leidžiantį vartotojams užsiprenumeruoti naujienlaiškį.

Jei kyla problemų kuriant el. Pašto sąrašą ar tvarkant el. Pašto rinkodaros kampanijas, rekomenduojame naudoti vieną iš daugelio čia esančių kokybiškų el. Pašto rinkodaros priemonių..

# 22. Prekės ženklo partnerystė

Kitas būdas pritraukti naujų auditorijų ir pritraukti jas į savo svetainę yra partnerystė su prekės ženklais. Tvirtas prekės ženklo bendradarbiavimas gali būti grindžiamas:

 • Tarpusavio paaukštinimas
 • Bendri projektai

Bendradarbiavimas su kitais prekių ženklais įgyvendinant bendrą projektą gali lemti auditorijos perėjimą – ir prekės ženklai nebūtinai turi būti toje pačioje tiksliai apibrėžtoje nišoje..

Jeffree Star ir Shane Dawson pardavė savo grožio paletę per mažiau nei 24 valandas
Jeffree Star ir Shane Dawson pardavė savo grožio paletę per mažiau nei 24 valandas. Šaltinis: Džefrio žvaigždė.

Pavyzdžiui, grožio milžinė „Jeffree Star“ neseniai bendradarbiavo su kita garsia „YouTuber“ kompanija Shane Dawson, norėdama kartu sukurti grožio kolekciją, kurios pristatymo dieną jų parduotuvė pritraukė tiek srauto, kad ji sudužo ir negalėjo apdoroti užsakymų..

Kaip pritraukti svetainių srautą per socialinę mediją

# 23. Sukurkite „Facebook“ puslapį ir sukurkite bendruomenę

Kai kalbama apie srauto (tiek natūralaus, tiek mokamo) srautą, socialinė žiniasklaida išlieka vienu iš geriausių būdų, kaip sukurti garsų apie savo prekės ženklą, o stiprus buvimas internete „Facebook“ yra tiesiog socialinės žiniasklaidos rinkodara 101..

Nors įsitraukimas į socialinę žiniasklaidą nėra vien tik reitingavimo veiksnys, tarp socialinės žiniasklaidos akcijų ir atgalinių nuorodų skaičiaus yra stiprus ryšys.. Pasak EarnedLinks.com, „Bendrinimasis per metus gali padidinti internetinių svetainių nuorodas iki 245 proc.“

Taigi, susikurkite „Facebook“ puslapį ir pasidalykite savo tinklaraščio turiniu! Be to, įsitikinkite, kad optimizavote tai svetainės paspaudimams, pridėdami CTA, skirtus nukreipti potencialius klientus į jūsų svetainę.

Prisijunkite prie „Facebook“ rinkodaros geriausios praktikos – naudokite vietinius „Facebook“ vaizdo įrašus, pridėkite patrauklių vaizdų – kaip ir visą turinį, vizualinių elementų pridėjimas skatina daugiau įsitraukti.

# 24. Paleiskite „YouTube“ kanalą

Kaip aiškiai rodo Jeffree Star pavyzdys, turintis daugiau nei milijardas aktyvių vartotojų, „Youtube“ tapo pagrindine priemone rinkodaros specialistams, ieškantiems būdų, kaip pritraukti svetainės lankomumą.

„YouTube“ statistika
„YouTube“ statistika. Šaltinis: „HubSpot“.

Kadangi ne „YouTube“ naudosite kaip pagrindinį pajamų šaltinį, o kaip „ įrankis Norėdami padidinti srautą į savo svetainę, turite galvoti apie tai, kaip jūs, kaip prekės ženklas, galėtumėte išnaudoti jo galimybes.

Paprastai galime išskirti tik keletą labai efektyvių vaizdo įrašų turinio tipų, todėl pagalvokite, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius:

 • Klientų atsiliepimai
 • Patarimai ir vaizdo įrašai
 • Produktų demonstraciniai vaizdo įrašai
 • Renginių vaizdo įrašai

„YouTube“ vaizdo įrašus galima lengvai perdaryti – sutrumpinti, kad jie būtų naudojami kaip pagrindiniai vaizdo įrašai „Facebook“ ir „Instagram“ arba įterpti į tinklaraščio įrašą jūsų svetainėje.

# 25. Eik gyvai

Statistika rodo, kad 80% vartotojų mieliau žiūrėtų tiesioginį vaizdo įrašą iš prekės ženklo, nei skaityti tinklaraščio įrašą. Naudodami tiesioginius vaizdo įrašus savo prekės ženklui reklamuoti suteikiate galimybę pritraukti auditorijos dėmesį.

Tiesioginiai vaizdo įrašai yra ypač veiksmingi keičiantis įmonės naujienomis ir reklamuojant artėjančius įvykius bei gaminių paleidimus – todėl įsitikinkite, kad juos naudojate norėdami labiau parodyti prekės ženklą..

# 26. Norėdami padidinti srautą, naudokite „Instagram“

Neseniai „HubSpot“ atlikta apklausa parodė, kad septyni iš dešimties „hashtags“ „Instagram“ yra firminiai.

#PutACanOnIt - „RedBull“ prekės ženklo žymeklis
#PutACanOnIt – „RedBull“ prekės ženklo žymeklis paskatino daugiau nei 1000 stebėtojų fotografuoti save su „RedBull“ skardine. Šaltinis: „Instagram“.

Taigi, jei dar nesuspėjote sukurti tinkinto žymeklio savo prekės ženklui, dabar yra tinkamas laikas!

Galų gale, tai yra platforma, kurioje vartotojai daugiausia užsiima prekės ženklo turiniu. Statistika rodo, kad prekės ženklai įgyja 10 kartų didesnį įsitraukimą „Instagram“, nei jie veikia „Facebook“.

Savaime suprantama, kad jums reikia paskelbti aukštos kokybės vaizdus, ​​kurie atitiktų jūsų prekės ženklo estetiką.

Tačiau vien tik tai nebus supjaustyta – kiekvienas „Instagram“ vartotojas daro tą patį.

Taigi, kokie yra keli papildomi būdai, kaip galite pritraukti svetainių srautą per „Instagram“?

 • Pridėkite raginimą veikti prie savo „Instagram“ įrašų
 • Sukurkite patrauklius, trumpus vaizdo įrašus (arba pakartokite juos) ir nurodykite savo svetainės URL
 • Partneris su influenceriais
 • Pasiūlykite savo „Instagram“ auditorijai ką nors papildomo – premijas, nuolaidų kodus ir specialias akcijas, kurios padės nukreipti juos į savo svetainę
 • Į savo įrašus įtraukite maždaug 5 hashtag’us, kad įsitikintumėte, jog jie rodomi atitinkamuose hashtag kanaluose
 • Dalykitės vartotojo sukurtu turiniu
„FashionNova“ „Influencer“ rinkodaroje ir UGC „Instagram“
„FashionNova“ žino, kaip gauti naudos iš „influencerių“ rinkodaros ir UGC „Instagram“ tinkle ir įsijausti į raginimą veikti.

# 27. Įsitraukite į influencerius

Štai įdomus faktas: 89% rinkodaros specialistų teigia, kad influencerių rinkodaros IG yra didesnė, palyginti su kitais rinkodaros kanalais.

Kreipimasis į influencerius su dideliais stebėjimais gali pakeisti žaidimą, tačiau tai taip pat gali būti didelė investicija, todėl, kad ir ką darytumėte, nepamirškite apie mikro-influenceriai.

Nors jų auditorija yra mažesnė (tarkime nuo 1000 iki 100 000), jie paprastai būna didesni įsitraukimo procentai, ir atlikę šiek tiek tyrimų galite nustatyti asmenis, kurių niša sutampa su jūsų ir kurių prekės ženklo personažas atitinka jūsų prekės ženklo įvaizdis.

# 28. Sukurkite ištikimą bendruomenę „Twitter“

Yra daug galimybių pritraukti srautą per „Twitter“ (atsižvelgiant į jūsų pramonės šaką, žinoma) ir viso to centre yra žymos. Šioje platformoje labai svarbu naudoti nišoms būdingus žymas ir kurti ir jūsų žymas.

Tačiau svarbiausias dalykas „Twitter“ yra žinoti PSO tu kalbi su. Suteikite savo prekės ženklui išskirtinį balsą arba pasukite į savo „Twitter“ įrašus, kad adresuotumėte būtent jūsų tikslinei auditorijai. Kibirkštantys pokalbiai ir gandai yra tviterio esmė.

Be to, nepamirškite į savo tviterį įkalbinėti įtikinamų vaizdų. Anot Bufferio, tweets, kuriuose yra vaizdų gauti 1,5 karto daugiau akcijų.

# 29. Būk aktyvus „LinkedIn“

Negalima pamiršti „LinkedIn“. Tai yra specialiai verslo tinklams sukurta platforma, kuri ypač gerai veikia B2B verslą. Statistika rodo, kad 97% rinkodaros specialistų naudoja „LinkedIn“ turinio rinkodaros tikslais.

B2B rinkodaros, naudojantis „LinkedIn“, statistika
B2B rinkodaros, naudojantis „LinkedIn“, statistika. Šaltinis: Geležinis popierius.

Taigi, kaip sukurti stiprią buvimo vietą „LinkedIn“?

Visų pirma, sukurkite gerą srautą tarp savo svetainės ir „LinkedIn“ – įsitikinkite, kad savo žinutėse turite mygtuką „LinkedIn“, naudodami „LinkedIn“ el. Pašto adresą savo el. Pašto adresams siųsti tiesiai į savo ryšius..

Bet kad ir ką darytumėte, nepamirškite įsitraukti į savo tinklą! Komentuokite kitų kanalų įrašus. Kai rašote straipsnius, įtraukite savo asmeninį vaizdą ir pridėkite klausimų bei apklausų.

Kuo labiau įsitraukiate, tuo daugiau šansų užmegzti ryšį su „LinkedIn“ bendruomene ir sukurti savo kelią į autoritetus.

# 30. Pasinaudokite gero garso įrašo galia

Transliacijos šiuo metu yra didžiulės. Neseniai atlikta apklausa parodė, kad 22% amerikiečių klausosi podcast’ų mažiausiai kartą per savaitę. Jie yra linksmi, populiarūs ir pasiekia plačią auditoriją, todėl jie yra puikus būdas padidinti svetainės lankomumą ir didinti prekės ženklo žinomumą – kaip galbūt pastebėsite naują auditoriją..

Jei pradėsite transliaciją, galėsite pasidaryti interviu su savo pramonės minčių lyderiais. Arba, jei nenorite visiškai atsisakyti šio tipo rinkodaros, galite patys pasirodyti svečiuose podcast’e – pagalvokite apie tai kaip apie svečio skelbimą..

Kaip pritraukti srautą naudojant reklamą

# 31. Vykdykite „Facebook“ skelbimus

Savo algoritmais nuolat nuvertindamas organinį pasiekiamumą (tyrimus atliko LYFE rinkodara parodė, kad puslapius per natūralias žinutes pasiekia tik 2% savo auditorijos), 100% natūralumo strategija to tiesiog neišpjaustys.

Galų gale 98% auditorijos nemato jūsų turinio reguliariai savo teikiniuose.

Norėdami, kad jūsų skelbimai būtų tikrai veiksmingi, atlikite padalijimų testus ir sužinokite, kurios auditorijos funkcijos yra geriausios, kad „Facebook“ skelbimus paversite tvaria ir pelninga jūsų verslo dalimi..

# 32. Paleiskite „Reddit“ skelbimus

Statistiniai duomenys rodo ne tik trečią populiariausią svetainę JAV „Reddit“ turi 330 milijonų aktyvių vartotojų per mėnesį.

Norėdami sėkmingai nukreipti srautą per „Reddit“, pirmiausia turite surasti gerą subdiską su auditorija, kuri domins jūsų produktus ar paslaugas.

Likusi dalis yra tik žinojimas, kaip rasti gerą pusiausvyrą tarp vertingos informacijos siūlymo ir reklamos.

Jei norite sulaukti pasisekimo, turite užmegzti ryšį su „Reddit“ bendruomene nuoširdžiai. Tik tada galėsite atsisakyti skelbimų ir nuorodų į esamą savo svetainės turinį Aktualus į diskusiją.

Tai svarbu, nes prekybininkai, kurie tik skelbia skelbimus „Reddit“, paprastai yra atmetami.

Kai pradėsite bendradarbiauti su savo subreddito bendruomene, galėsite investuoti į remiamą įrašą, kuris garantuoja, kad jūsų pranešimas bus prisegtas prie subreddito viršaus..

# 33. Paleiskite „Twitter“ skelbimus

Kaip ir kai kuriuose kituose socialinės žiniasklaidos tinkluose, algoritmų atnaujinimų dėka organinis pasiekiamumas „Twitter“ taip pat mažėja.

Nenuostabu 75% B2B ir 65% B2C verslų rodomi „Twitter“ skelbimai – o jei nereklamuojate „Twitter“, jūsų konkurentai jau yra vienu žingsniu priekyje jūsų.

Jei norite, kad jūsų „Twitter“ kampanija būtų sėkmingai pradėta, naudokite šiuos metodus:

 • Būkite glaustai
 • Naudokite vaizdus
 • Tiksliniai raktiniai žodžiai
 • Užduoti klausimus

# 34. Vykdyti „Google Ads“ (PPC)

Investicijos į „Google“ skelbimus gali būti greitas būdas padidinti svetainių srautą dėl didelės vertės komercinių ketinimų paieškos – „65% visų „ketinančių pirkti“ vartotojų paspaudimų eina į paieškos skelbimus.“

Žinoma, „Google“ reklamos kampanijos turi šiek tiek mokymosi kreivės, tačiau nieko nėra geras eksperto vadovas šia tema o kai kurie A / B bandymai negali būti išspręsti.

# 35. Paleiskite „YouTube“ skelbimus

Prieš pradėdami „YouTube“ reklamos kampaniją, turite pagalvoti apie savo tikslinę auditoriją ir kaip jie vartoja turinį. Bet, kaip visada būna su skelbimais, yra daug bandymų ir klaidų – galite atlikti A / B testus, kad sužinotumėte, kurie skelbimų tipai veikia geriausiai.

„Youtube“ yra trijų tipų skelbimų formatai galite pasirinkti iš:

„TrueView“ skelbimas

Peržiūrėję šį skelbimą per 5 sekundes, vartotojai gali pasirinkti spustelėti „praleisti“. Jūs sumokėsite už šį priedą, jei vartotojai žiūrės jį 30 sekundžių arba spustelės skelbimą.

„TrueView“ atradimas

Šio tipo skelbimai rodomi nepakankamai rekomenduojamuose vaizdo įrašuose arba „Youtube“ paieškoje. Jūs sumokėsite už šį skelbimą, jei vartotojai spustelės jį ir žiūrės vaizdo įrašą.

Buferis

Buferio skelbimai yra trumpesni, bet taip pat nenukabinami. Jie rodomi prieš vaizdo įrašą, jo metu ar po jo. Jūs mokėsite už buferio skelbimus, kai jūsų skelbimas bus parodytas 1000 kartų.

# 36. Pirkite skelbimų vietą panašiose svetainėse

Socialinės žiniasklaidos reklama yra vienas dalykas, tačiau reklama panašiose svetainėse taip pat yra puikus būdas padidinti internetinį srautą.

Čia yra keletas būdų, kaip galite įsigyti skelbimų vietos:

# 37. Reklamuokitės per skelbimų tinklus

Naudojant skelbimų tinklai gali padėti gauti pajamų iš skelbimų iš savo turinio. Tai suteiks jums galimybę kurti skaitmeninius skelbimus, kurie bus skirti tikslinei klientų grupei.

Skelbimų tinklai jungia pirkėjus ir pardavėjus. Jie nukreipiami į klientus atsižvelgiant į jų elgesį, vietą, darbą ir pomėgius, kurių jums pačiam padaryti bus neįmanoma.

# 38. Naudokite „Retargeting“

Didžioji dalis lankytojų keletą kartų pateks į jūsų svetainę prieš pirkdami. Tačiau yra daugybė lankytojų, kurie atidarys jūsų svetainę tik vieną kartą ir niekada negrįš.

Pakartotinis taikymas yra slapukų technologija, kuri naudoja paprastą „Javascript“ kodą, kad galėtų sekti jūsų klientus ir sugrąžinti juos įdėdami skelbimą apie produktą ar paslaugą, kurią jie peržiūrėjo.

Pakartotinis skelbimų taikymas leidžia pritraukti potencialius klientus į jūsų svetainę, kuri visada padidina konversijų tikimybę.

Padidinkite srautą, bendradarbiaudami su bendruomenėmis

# 39. Dalyvaukite forumuose

Suraskite savo bendruomenės vietą ir susisiekite su jomis. Ar jie naudoja „Quora“, „Reddit“ ar „Yahoo Answers“? O gal yra dar viena skaitmeninė bendruomenė, kurioje jūsų nišos profesionalai diskutuoja ir dalijasi vertingomis įžvalgomis?

Nenaudokite forumų, kad tik reklamuotumėte savo produktus – paprastai jis yra užrišamas. Geriau dalyvaukite diskusijose ir pridėkite vertingo turinio. Tai padės užmegzti ryšius su savo srities specialistais ir laiku jie sudomins jūsų verslą.

# 40. Būk aktyvus internetinėms bendruomenėms, orientuotoms į nišą

Ar esate susipažinęs su visais nišiniais forumais, susijusiais su jūsų pramone? Jei ne, nedelsdami pradėkite paiešką. Šis internetinės bendruomenės tipas yra puikus būdas pasiekti labai specifines tikslines grupes.

# 41. Dalyvaukite „Quora“

Quora yra populiarus forumas, kuriame žmonės įsitraukia į diskusijas bet kokia įmanoma tema, kurią galite įsivaizduoti. Tai puiki vieta sužinoti, kaip klientai reaguoja ir patirti paslaugų ir produktų jūsų pramonėje ar net apie jūsų verslą.

Šio tipo informacija gali būti neįkainojama – ji gali padėti išmokti patobulinti produktus ir paslaugas.

Vienas dalykas, kurį galite padaryti, yra aktyvus dalyvavimas „Quora“. Atsakykite į žmonių klausimus tomis temomis, kurios susijusios su jūsų pramone, tačiau stenkitės vengti garsių pardavimų.

Tokio tipo forumuose turite užmegzti ryšius ir užsitarnauti pasitikėjimą savo nariu – neskubėkite skelbti nuorodų į savo svetainės tinklaraštį. Būkite tinkami ir naudingi.

Laikui bėgant sukursite ištikimą bendruomenę, kuri imsis jūsų svetainės produktų ir paslaugų.

# 42. Jei norite reklamuoti savo turinį, naudokite „Reddit“

Jei norite gauti daug srauto, turėtumėte bendrauti su bendruomene Reddit.

Tačiau būkite atsargūs, tai yra platforma, kurioje skaitytojai nori gauti išsamų, vertingą ir naudingą turinį. Trumpi ir bendri nėra gerai – kaip mes sakėme, jūs galite lengvai atsisakyti balsavimo.

Taigi, šiek tiek ištyrinėkite savo subredditą, sužinokite, kokie įrašai yra populiarūs, ir paskelbkite tik geriausią turinį.

# 43. Bendrinkite vaizdus „Pinterest“

Jei turite B2C įmonę, reguliariai skelbdami (arba perkurdami) patrauklius produktų vaizdus ir pasirinktinius vaizdus bei sudarydami lentas (su savo pramonės raktiniais žodžiais) galite padėti eismo skyriuje..

Iš tikrųjų statistika tai rodo „Pinterest“ pritraukia 33% daugiau svetainių srauto į prekybos svetaines nei „Facebook“.

Tiesiog nepamirškite, kad „Pinterest“ veikia lygiai taip pat, kaip ir kitos socialinės žiniasklaidos platformos – reguliarus skelbimas yra raktas į sėkmę.

# 44. Sukurkite „SlideShare“ pristatymus

Ar žinote, kad „SlideShare“ yra 150 lankomiausių pasaulio svetainių sąraše?

Negalima nuvertinti šios platformos – daugiau nei 80% „SlideShare“ 70 milijonų svetainių lankytojų vyksta atliekant ekologinius tyrimus!

Be to, jūs galite lengvai perdaryti tinklaraščio turinį į pristatymą ir naudoti „SlideShare“ kaip dar vieną kanalą, nukreipiantį srautą į jūsų svetainę.

Reklamuokite savo svetainę neprisijungę

# 45. Rėmėjų renginiai

Renginių rėmimas yra puikus būdas padidinti savo prekės ženklo parodymą ir įtvirtinti verslo autoritetą jūsų pramonėje.

Pasirinkite įvykį, kuris atitiktų jūsų prekės ženklo įvaizdį ir kurį greičiausiai dalyvaus jūsų tikslinė auditorija. Žiniasklaidos poveikis ir galimybė išvysti savo prekės ženklo logotipą visada yra galingas būdas sudominti daugiau.

# 46. Reklamuokitės konferencijose

Jei turite galimybę pasisakyti konferencijoje tema, susijusia su jūsų pramone ar verslu, nepraleiskite progos. Be to, tinklų kūrimas su pramonės lyderiais niekada nėra blogas dalykas ir jokia galimybė pritraukti naujų klientų iš lankytojų baseino.

Padidinkite srautą optimizuodami savo svetainę

# 47. Dėmesys mobiliesiems

Naršymas internete nebevykdomas vien tik staliniuose kompiuteriuose – vis daugiau žmonių mobiliesiems įrenginiams naudoja internetą. Faktiškai, tyrimai rodo, kad 70% svetainės lankomumo atsitinka mobiliajame įrenginyje.

Jei jūsų svetainė nėra optimizuota mobiliesiems, lankytojai mobiliesiems greičiausiai negrįš.

Taigi įsitikinkite, kad jūsų svetainė reaguoja į visus įrenginius, pasirinkite mobiliesiems pritaikytą temą ir įsitikinkite, kad jūsų svetainės turinys gerai atrodo mobiliuosiuose įrenginiuose!

# 48. Paspartinkite savo svetainę

Turėdami greitą svetainę, vartotojas gali jaustis gerai. Tyrimai rodo, kad svetainių lankytojai yra greičiausiai paliks jūsų svetainę, jei įkelti reikės daugiau nei 3 sekundes.

Taigi, ką jūs visada galite padaryti, tai pagreitinti svetainės patikrinimą, pasirinkti gerą prieglobos paslaugų teikėją ir bent jau optimizuoti atvaizdus (sumažinti vaizdo dydį)..

# 49. Optimizuokite savo PR

Jūsų PR (paspaudimų rodiklis) yra viena iš svarbiausių metrikų.

Nors CTR optimizavimas ne visada yra pats paprasčiausias dalykas, jūs galite:

# 50. Ištirkite „Analytics“ duomenis

„Analytics“ įrankiai, tokie kaip Google analizė leis jums sekti:

 • Kaip ir kur dalijamasi jūsų turiniu.
 • Mobilusis srautas
 • Labiausiai lankomi puslapiai
 • Persiuntimai
 • Natūralūs raktiniai žodžiai

Tai gali suteikti neįtikėtinų įžvalgų apie jūsų auditoriją ir daug daugiau.

Vietoje to, kad atliktumėte aklų spėliones, toks įrankis kaip „Google Analytics“ padės jums priimti duomenis pagrįstus sprendimus, kaip patobulinti savo svetainę.

# 51. Tyrinėkite savo konkurentus

Kai kurie iš šių būdų pritraukti svetainių srautus jums tiks, o kai kurie – ne.

Dienos pabaigoje netaikomos bendrosios taisyklės kiekvienam verslo tipui.

Bet tai, kas paprastai tinka kiekvienam verslui, yra rasti sėkmingus jų verslo modelio pavyzdžius toje pačioje pramonėje ir mokytis iš pramonės lyderių.

Štai kodėl jums reikia šiek tiek kasti – ištirti, ką naudoja jūsų konkurentai!

 • Kokia jų turinio strategija?
 • Kokius raktinius žodžius jie naudoja PPC?
 • Su kuo jie bendradarbiauja?

Tai visada bus žinios, kurios yra aktualiausios tu.

# 52. Nustatykite geriausią srauto šaltinį ir mastelį

Galiausiai jūs turite sekti savo rezultatus, stebėti savo analizę ir nustatyti, iš kur kyla didžioji dalis srauto..

Puikiai supratę, kokio tipo šaltiniai sukuria didžiausią srautą, ir koks procentas to srauto konvertuoja, žinosite, į ką investuoti. Padvigubinkite tai, kas jau veikia!

Ar turite daugiau idėjų, kaip pritraukti daugiau interneto srauto??

Pasidalykite jais žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map