33 būdai užsidirbti iš svetainės / tinklaraščio

gauti pajamų iš svetainėsUžsidirbti pinigų iš savo svetainės nėra mitas. Tai gali atlikti bet kas.


Tiesą sakant, ne visą darbo dieną, pomėgių tinklaraštį ar svetainę paversti pajamas generuojančiu turtu yra gana įprasta, turint šiek tiek pasisekimo ir sunkų darbą..

Bent jau turėtumėte mokėti pakankamai, kad padengtumėte pagrindines domeno ir prieglobos išlaidas. Galbūt netgi galėsite pakeisti savo pajamas (ir uždirbti daugiau).

Atminkite, kad toliau išvardytos strategijos yra nuo paprastų ir pasyvių iki tų, kurioms reikia TON nuolatinio darbo (taigi įsitikinkite, kad pasirinksite tai, kas tinka jūsų svetainei ir gyvenimo būdo pasirinkimui)..

Šiame vadove yra iš viso 33 patarimai, tačiau pradėkime nuo dešimties populiariausių (ir nuspėjamų) pajamų iš pinigų patarimų.

Jei norite sukurti svetainę, iš kurios planuojate užsidirbti, galite naudoti šiuos nuoseklius vadovus, kad sukurtumėte savo pačių priglobtą svetainę pigiausia kaina.

10 dažniausiai pasitaikančių būdų užsidirbti pinigų iš savo svetainės

Uždirbti pinigų iš savo svetainės nėra lengva. Šie dešimt patarimų yra turbūt geriausias jūsų pasirinkimas norint pradėti.

1. Partnerių marketingas (ir partnerių nuorodos)

Partnerių marketingas (1 metodas)
Sėkmingos filialų svetainės pavyzdžiai: Booking.com

Partnerių marketingas yra vienas populiariausių (jau neminint greičiausių) būdų užsidirbti pinigų iš savo svetainės ar tinklaraščio.

Pradėkite nuo to, kas jums patiko ir kurį rekomenduotumėte. Tada savo svetainėje jūs patvirtinate produktą ir reklamuojate jį savo svetainės lankytojams ir el. Pašto abonentams. Jei produktas ar paslauga rezonuoja su šiais žmonėmis, jie spustelės jus filialų saitas, įsigydami produktą (kol pardavimo kaina dalijasi).

Komisiniai mokesčiai gali būti nuo 30% produkto ar paslaugos kainos iki 70%. Pvz., Jei padalijimas yra 50% ir jūs reklamuojate el. Knygą, kurios kaina 100 USD, gausite 50 USD už paprasčiausią kainą nurodydamas Pirkėjas. Gana mielas susitarimas, ne?!

Kur galiu rasti reklamuojamų produktų??

 • Komisijos sankryža – siūlo patikimus produktus laiku atsiskaitant.
 • „ShareASale“ – dažniausiai drabužiai, aksesuarai ir kitos prekės, neprisijungusios.
 • „Clickbank“ – dideli procentiniai išmokėjimai, tačiau trūksta GERŲ produktų, kuriuos būtų galima reklamuoti.

2. „Mokėk už paspaudimą“ reklama („Google Adsense“)

„AdWords“ yra reklama, rodoma „Google“ paieškos rezultatų puslapių viršuje.

„AdSense“ yra atvirkščiai, leidėjams leidžiant naudotis didžiuliu „Google“ reklamos tinklu, kad kiti reklamuotojai galėtų rodyti skelbimus savo svetainėje.

Geriausia šios sistemos dalis yra tai, kaip viskas paprasta.

Kai tik prisiregistruosite, „Google“ į jūsų svetainę įdės paprastą kodą, kuris identifikuos jūsų svetainės turinį ir pradės rodyti atitinkamas reklamas. Pvz., Jei jūsų svetainė yra susijusi su naminiais gyvūnais (šunimis ir katėmis), „Google AdSense“ lankytojams pradės rodyti kačių ėdalo, šunų dresūros ir dar daugiau skelbimų.

Jūs gaunate mokestį kiekvieną kartą, kai kas nors spustelėja skelbimą. (Taip, tai tikrai taip paprasta!)

Jūsų suma gali būti nuo 0,50 USD iki 5 USD už paspaudimą. Kai jūsų svetainėje yra pakankamai srauto, kiekvieną mėnesį galite uždirbti šimtus (jei ne tūkstančius dolerių).

Kaip kreiptis į „Google Adsense“?

3. Parduokite skelbimo vietą

ĮSkelbimo vietos pardavimas (3 metodas)„Google AdSense“ patvirtinimas jūsų svetainėje yra tik vienas iš būdų užsidirbti pinigų iš internetinių reklamų.

Kitas dalykas yra tiesiog parduoti savo skelbimų vietą tiesiogiai įmonėms, norinčioms remti įvairius tinklaraščius. Galite sugalvoti kainą už kiekvieną erdvę, pavyzdžiui: reklama_svetainėje„Šoninė juosta banner skelbimai kainuos xxx USD per mėnesį“.

Galite gauti atlyginimą priklausomai nuo to, kiek lankytojų sulaukiate. Paprastai ji nurodoma kaip dolerio suma už tūkstantį parodymų (arba MUT). Galite tai pamatyti kaip 5 USD MUT. Jei svetainėje apsilanko 100 000 apsilankymų per mėnesį, skelbimo kaina reiškia 500 USD.

Geras šio požiūrio dalykas yra tas, kad jei jūsų svetainė gauna daug srauto iš įvairių šaltinių, paprasto reklaminio plakato kainos gali pakilti iki 5000 USD per mėnesį! Akivaizdu, kad neigiama yra tai, kad jei jūsų svetainė nesukelia daug srauto, taip pat negalite tikėtis, kad uždirbsite ir daug.

Kitas įprastas būdas, kai parduodate skelbimo vietą tiesiai iš savo svetainės, yra paprastas tiesioginė kaina. Tiesiog nurodote kainą (atsižvelgdami į tai, ko, jūsų manymu, verta, palyginti su tuo, ką gali apmokestinti konkursas), ir kiekvieno mėnesio pradžioje gausite išankstinį mokėjimą. Ši kainodara paprastai taip pat yra paprastas fiksuotas mokestis, nesusietas su mokesčiu už paspaudimą, kaip „AdSense“.

Kur galėčiau pranešti kitiems, kad mano svetainėje parduodama skelbimų vieta?

 • „BuySellAds“ – Populiariausia aplinka, leidžianti visiems pranešti, kad parduodate skelbimų vietą.

4. Parduokite savo skaitmeninį produktą (pvz., El. Knyga)

Skaitmeninio produkto pardavimas (4 būdas)Jūs galite uždirbti daugiausiai pinigų už pardavimą, kai galite tiesiogiai parduoti savo.

Taip yra todėl, kad tarp jūsų ir pirkėjo nėra tarpininko ar žmogaus, kuris imtųsi „supjaustytų“ pinigų.

Šis požiūris atrodo gana aiškus, nes galite tiesiog parduoti šiuos produktus tiesiogiai per savo svetainę ir nedelsdami sumokėti. Deja, iš tikrųjų tai nėra taip paprasta.

Norint sukurti gerai pagamintus ir nušlifuotus produktus, reikia daug laiko ir papildomų išteklių (pavyzdžiui, dizaino, turinio ir kt.). Tiek sugaištamas laikas, tiek su rangovais bendradarbiaujant yra labai daug „paslėptų išlaidų“. Parduodami savo produktus savo svetainėje taip pat kyla tokių problemų, kaip mokėjimo šliuzai, pristatymas ir mokesčiai.

Jei jau neatrodo, kad tai pakankamai darbas, jums taip pat reikės gerai suprojektuoto, įtikinamo nukreipimo puslapio, kad įsitikintumėte, jog jūsų produktas turi aukštą konversijos koeficientą. Geriausių nukreipimo puslapio kūrėjų sąrašą galite rasti čia.

Papildomi resursai:

Kaip parduoti produktus savo svetainėje.

5. Priimkite lankytojų aukas

Priimti aukas (5 metodas)Jei neturite nė mėnesio apsilankymų, bet turite stiprią, įsitraukusią bendruomenę? Tiesiog paprašykite savo skaitytojų paaukoti!

Vienkartinių aukų priėmimas nėra greitas kelias į turtus, tačiau tai gali padėti trumpalaikiu laikotarpiu padengti išlaidas, jei žmonėms patinka tai, ką turite pasakyti, ir norite paremti jūsų kelionę.

Pavyzdžiui, „PayPal“ siūlo mažai dovanojimo mygtukų, kurių įtraukimas į jūsų svetainę trunka tik dešimt minučių. Šie mygtukai suteikia jums greitą būdą susigrąžinti tai, ko galbūt norėsite išleisti dėl gero žiniatinklio prieglobos, naujų produktų kūrimo, tyrimų ir visų kitų išlaidų, kad išlaikytumėte sveiką, aktyvų tinklaraštį.h

Pavyzdžiui, web.archive.org uždirba daug pinigų iš aukų (greičiausiai dėl jų milijonai lankytojų per mėnesį).

Kaip nustatyti dovanojimo mygtukus?

6. Parduoti remiamus pranešimus (… bet naudokite „Nofollow Tag“)

Paremti pranešimai ir straipsniai (6 metodas)Vienas iš įprastų būdų užsidirbti daugiau pinigų iš savo svetainės reiškia pritraukti tuos lankytojų skaičius.

Kai atliksite sunkų darbą, kad užmegztumėte nuolatinį srautą į savo svetainę su užsiimančia bendruomene, yra keletas skirtingų būdų, kaip užsidirbti iš savo sunkaus darbo..

Pavyzdžiui, daugelis bendrovių išeina iš tinklaraščių, kuriuose bus rodomas jų remiamas turinys. ‘Vietinė reklama„Kaip tai gerai veikia, nes atitinka pagrindinį jūsų svetainės turinį ir yra tinkamas ir skaidrus.

Taip pat galite peržiūrėti bendrovės gaminius „reklaminiame skelbime“, kuris yra dalies turinys, dalies reklama. Pvz., Jei jūsų svetainėje yra viskas apie naujausius „iOS“ žaidimus, skirtus „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiams, vieno iš tų skelbimų kūrėjas norėtų, kad jūs peržiūrėtumėte ir parodytumėte jų programą savo gerbėjams.

Teisingai tai padarius, gali būti sukurtas laimėjimo / laimėjimo scenarijus. Tačiau – padaryta nekokybiškai, nesvarbus ar neautentiškas svetainės turinys – tai gali sunaikinti visą skaitytojo gerą valią, kurią jūs taip sunkiai dirbote kurdami, visų pirma.

Tolesniam skaitymui:

7. Sukurkite „klientus“ kitoms įmonėms

Gaukite potencialių klientų į kitas įmones (7 metodas)Verslas klesti dėl naujų durų, ateinančių į jų duris, pasiteirauti apie savo produktus ar paslaugas.

Nenuostabu, kad jie tokie yra visada ieško kūrybingų būdų, kaip rasti naujų potencialių klientų šaltinių, kad padėtų jiems augti.

Pavyzdžiui:

Tarkime, kad turite svetainę apie matematikos įgūdžių mokymą. Jūsų skaitytojo informacija (pvz., Jo el. Pašto adresas ar telefono numeris) būtų labai naudinga skirtingoms internetinėms mokykloms, norinčioms parduoti savo kursus nekantriems, iniciatyviems studentams..

Iš esmės jūs jungiate taškus; žaisti piršlys pristatant dvi šalis, kurios gali būti naudingos viena kitai. Nors tai panašu į tai, kaip veikia dukterinė rinkodara, šiuo atveju visiškai nesvarbu, ar jūsų skaitytojas baigsis pirkti savo produktą, ar ne. Šiuo metu jie tik ieško įžangos.

Kur galiu rasti tokių pasiūlymų?

8. Sukurkite „El. Pašto sąrašą“

Sukurkite el. Pašto sąrašą (8 metodas)Praleiskite daug laiko skaitydami tinklaraščių augimo patarimus ir tikrai esate susitikę su žmonėmis sakydami „pinigai yra sąraše„.

Jie nurodo jūsų el. Pašto sąrašą, kuriame yra jūsų ištikimiausi skaitytojai. Tikslas – kuo daugiau nepažįstamų žmonių, kurie pirmą kartą lankosi jūsų svetainėje, paversti aistringais stebėtojais, norinčiais neatsilikti nuo naujausio jūsų darbo ar turinio..

Tiesa, kad tai yra ilgalaikė strategija (ir jūs tikrai nepraturtėsite per naktį). Bet tai yra vienas iš geriausių ilgalaikių metodų, kaip pelningai išplėsti savo tinklaraštį į visavertę, pinigus uždirbančią įmonę.

Niekada nepraraskite ryšių su savo pasekėjais. Puikios informacijos teikimas arba nemokama pagalba yra puikus būdas pradėti. Žmonių šlamštas pateikiant neprašytus pasiūlymus yra vienas greičiausių būdų piktnaudžiauti skaitytojo pasitikėjimu ir sabotuoti jūsų ilgalaikius tikslus.

Kaip tai tiksliai veikia?

9. Sukurkite el. Prekybos svetainę (būtinas sunkus darbas)

El. Prekybos svetainės nustatymas (9 metodas)Svetainėse turi būti ne tik turinys. Jie gali būti sutelkti ties įrankiais ar gaminiais internetinėje parduotuvėje.

Būti įspėtas:

Yra tiesiog šimtai tūkstančių elektroninės komercijos svetainių ar internetinių parduotuvių. Įsitikinkite, kad jūsų sritis užpildo unikalią nišą su išsamia strategija ir naujausios rinkodaros metodikos išsiskirti iš minios.

Kaip sukurti sėkmingą internetinę parduotuvę / parduotuvę?

 • Kaip sukurti „WooCommerce“ parduotuvę („WordPress“)
 • Kaip padaryti „Shopify“ el. Prekybos parduotuvę („Shopify“)

10. Apverskite savo svetaines (sukurkite -> parduokite -> investuokite atgal)

Parduokite savo svetainę (10 metodas)Patikėkite ar ne, beveik visada jūsų svetainėje yra rinka.

Tai reiškia, kad jei sukūrėte sekančią informaciją (arba galbūt net pardavėte kelis produktus ar įtraukėte į savo svetainę reklamą), galbūt galėsite parduoti ją kam nors kitam ir sukurti greitas spardymas.

Tiesą sakant, mes paprastai nesiūlome žmonėms planuoti apversti savo tinklalapio ar tinklaraščio (mes esame didesni ventiliatoriai, kad kažką sukuriame ilgainiui).

Negalite paneigti, koks jis gali būti pelningas. Pvz., Jei jūsų svetainė uždirba 500 USD per mėnesį parduodama skelbimų vieta, galbūt galėsite parduoti svetainę už 5000–10 000 USD (tai yra maždaug 12–22 kartų mėnesinės pajamos).parduoti interneto svetainę

Kitas įdomus variantas yra parduoti paruoštos svetainės, Tai yra DAUG pigiau, tačiau dar reikia uždirbti pinigų.

Kur galiu parduoti savo svetainę?

Iki šiol mes suskaičiavome keletą populiariausių būdų užsidirbti pinigų iš jūsų svetainės.

Tačiau mes vis dar esame tik tik subraižyti paviršių.

Žemiau yra dar 23 būdai užsidirbti pinigų iš savo svetainės.

(Atminkite, kad kai kurie iš jų yra šiek tiek sujungtas su aukščiau esančiais, tačiau jie yra mažai ‘iš dėžutės’.)

Dar 23 būdai užsidirbti pinigų iš savo svetainės

23 būdai, kaip užsidirbti pinigų su savo svetaine11. Parduoti teksto nuorodų skelbimus (nerekomenduojamų) – Yra vis tiek teksto nuorodų skelbimų paklausa (patikėkite ar ne). Bet atminkite, kad tai pažeidžia „Google“ paslaugų teikimo sąlygos (tai reiškia, kad rizikuojate sulaukti bausmės).

Norėdami to išvengti, tiesiog laikykitės „nofollow‘.

12. Nustatykite „infolinks“ – Infolinks yra puiki „AdSense“ reklamos alternatyva, kurią labai lengva nustatyti. Neigiama yra tai, kad jie nėra labai dideli konvertuodami, o išmokos (remiantis už paspaudimą) taip pat yra gana nedidelės..

13. Naudokite pajamų gavimo valdiklius – Jie taip pat labai panašūs į „Google Adsense“, todėl verta juos išbandyti kaip alternatyvą.

14. Nustatykite RSS sklaidos kanalų skelbimus. – Tiksliai, kaip jie skamba. Skelbimų vieta, parduodama kartu su RSS sklaidos kanalo turiniu.

15. Suteikite aukščiausios kokybės turinį už papildomus $ $ $ – Jei gamini įspūdingas, nuostabus turinys, kurio lankytojai negali gauti pakankamai … visada galite pabandyti paprašyti jų sumokėti už dalį jo! (Pašėlusi koncepcija, ar ne ?!) Aš asmeniškai gerai moku už tai aukščiausios kokybės turinys. Atminkite – neprašykite žmonių sumokėti iš karto. Geriau pirmiausia atkreipkite dėmesį į auditorijos ir lankytojų gausinimą.

16. Pradėti privatų forumą ar trenerių kursus – Daugelis iš mūsų turi unikalių įgūdžių, kurie gali būti naudingi kitiems. Sukurti paprastą forumą ar klases yra paprastas būdas padėti kitiems ir tuo pačiu metu generuoti pasikartojančias pajamas.

17. Sukurkite darbo lentą – Darbų tarybos nustatymas savo svetainėje yra dar vienas paprastas būdas lengvai surinkti papildomų pinigų, kai žmonės priima skirtingus darbo pasiūlymus iš įvairių kompanijų ar asmenų.

18. Pasiūlymo konsultacija – Siūlydami konsultacinius koncertus ir teikdami paslaugas, galite padėti sukaupti tinkamas pinigų sumas, o kitos „pasyvių“ pajamų formos kaupiasi šiek tiek laiko. Galite pasiūlyti šias paslaugas el. Paštu, forume ar net „Skype“.

19. Pridėkite savo svetainės „samdyti mane“ puslapį – Jūsų naujoji svetainė ar tinklaraštis taip pat yra puiki vieta pateikti savo laisvai samdomų paslaugų paslaugas. Parodymai ar ankstesnio darbo įrodymai padės žymiai padidinti jūsų galimybes įsidarbinti.

20. Parduoti ar išsinuomoti vidinius puslapius – Tai nėra labai paplitę, tačiau jus gali nustebinti tai, ką žmonės norėtų išsinuomoti ar išleisti pinigus!

21. Rodyti iššokančiuosius skelbimus – Iššokantieji langai gali būti labai erzinantys. Tačiau jie taip pat yra dar vienas paprastas būdas padaryti kai kurie greiti pinigai.

22. Naudokite turinio saugyklas – ‘Turinio užrakinimas “yra panašus į turinio paslėpimą ar apsaugą, kol lankytojas imasi kokių nors veiksmų jam išpirkti. Pvz., Galbūt norite, kad jie sumokėtų nedidelę sumą, arba galbūt spustelėkite skelbimą.

23. Rodyti garso skelbimus – Tai palyginti nauji ir vis dažnesni reiškiniai. Asmeniškai aš to neišbandžiau. Bet aš perskaičiau keletą straipsnių ir tai tikrai atrodo viltingai.

24. Parduokite el. Knygą – Šis niekuo dėtas. Daugelis žmonių per savo svetainę parduoda elektronines knygas. Keletas pavyzdžių: Jei turite svetainę apie receptus ir maisto gaminimą, galite lengvai sukurti ir parduoti savo receptų knygą. Tas pats pasakytina apie beveik kiekvieną nišą.

25. Sukurkite konferenciją savo svetainėje – Daug darbo, bet ir didžiulis potencialus atlygis.

26. Sudarykite mokymo programą – Be abejo, tarsi kryžius tarp savo turinio pardavimo ir konsultavimo ar paslaugų siūlymo.

27. Priimami mokami internetiniai seminarai – Panašus į paskutinį patarimą, kuris iš esmės yra konsultacijų turinio ir mokymo programos derinys.

28. Sukurti narystės svetainę – Tai dar viena „informacijos verslo“ modelio pakopa, turinti papildomą naudą gaunant pasikartojančias pajamas.

29. Pasiūlymo kuponai (su dukterinėmis nuorodomis) – žmonės su nekantrumu ieško nuolaidų ir reklaminių kodų viskam, nuo drabužių iki kelionių atostogų. Jei galite (surasti ir) pasiūlyti galiojantį, taip pat galite sumažinti ir šias pajamas.

30. Priimančiosios apklausos jūsų svetainėje – Sunku patikėti, bet lengva padaryti!

31. Siūlau rašymo koncertus – Galite lengvai uždirbti 20–30 USD už 500 žodžių straipsnių rašymą kitoms įmonėms ar privatiems asmenims. Taip pat yra didžiulė galimybė laisvai kalbėti skirtingomis kalbomis, nes daugelis kompanijų nori, kad jų svetaines išverstų tie, kurie kalba gimtąja kalba.

32. Sukurkite mokamą katalogą / verslo puslapį – Jūs imate mokesčius iš žmonių už įtraukimą į puslapį ar jo prenumeratą.

33. Tiesiog nukopijuokite tai, ką daro kiti – Mūsų asmeninis mėgstamiausias! ��


P.S. Jei norite naudoti šią infografiką savo svetainėje, nesivaržykite.

 • Atsisiųskite visą infografiką čia (.png)

P.S.S. Jei žinote kokių nors kitų būdų užsidirbti iš svetainių, praneškite man apie tai komentarų skiltyje. Mes pridėsime jį prie sąrašo ir įskaitysime jus įvesdami į jį savo vardą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map