20 vietų, kur galite išmokti koduoti nemokamai

Taigi norite išmokti koduoti, tačiau neturite laiko, pinigų ar kantrybės registruotis į oficialų kursą?


Nesijaudink.

Internete yra daugybė nemokamų šaltinių, kuriuose galite išmokti koduoti pagal savo tvarkaraštį, savo tempu ir tokiu turiniu, kuris atitinka jūsų mokymosi stilių..

Žemiau rasite 20 geriausių nemokamų šaltinių išmokyti koduoti. Čia rasite gerą turinio derinį, pradedant rašytiniais ir vaizdo įrašais, baigiant žaidimų aikštelių kodavimu, kurie sustiprina visus naujus jūsų įgytus įgūdžius.

20 vietų, kur galite išmokti koduoti nemokamai

Yra internetiniai šaltiniai kiekvienam kodavimo lygiui, nesvarbu, ar esate:

 • Savarankiškai pradedantis verslo savininkas arba laisvai samdomas vertėjas, norintis sukurti savo svetainę.
 • Patyręs interneto kūrėjas, norintis į savo repertuarą įtraukti naujus įgūdžius ar programavimo kalbą.
 • Žiniatinklio dizaineris, norintis sustiprinti savo supratimą apie kodą ir tapti projektavimo / plėtros stipruolis.
 • Hobitininkas, norintis išmokti koduoti laisvalaikiu.
 • Informatikos studentas, norintis savo kursinį darbą papildyti praktinėmis kodavimo pamokomis.

Nesvarbu, kas jūs esate ar koks jūsų tikslas mokantis koduoti naudojant nemokamus išteklius. Visiems yra kažkas.

1. „BitDegree“ (nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų)

„BitDegree“Jei ieškote daugiau nei tik nuoseklios instrukcijos, „BitDegree“ yra geras pasirinkimas.

Naudodami „BitDegree“, vartotojai tikrai išmoks kodavimo – nuo pagrindų, tokių kaip HTML ir CSS, iki pažangių programavimo kalbų, tokių kaip „Bootstrap“ ir „Python“..

Kol dirbsi per pamokas, būsi paragintas „išbandyti“ „BitDegree“ redaktoriuje:

„BitDegree Live“ redaktorius

Malonu tai, kad ne tik mokysitės kalbos, kuria mokotės. Visi kiti kalbos elementai bus ten, kaip aukščiau pateiktame CSS pavyzdyje, kuriame yra ir HTML, ir CSS.

Be kodavimo pamokų, vartotojai gauna įvadą apie pagrindinius įrankius, kuriuos naudoja interneto kūrėjai, pvz., „Chrome DevTools“ ir „Github“..

Jei siekiate įvairiapusio išsilavinimo, svarbu išmokti naudotis įrankiais, palengvinančiais jūsų, kaip kūrėjo, gyvenimą..

2. CSS gudrybės (pažengusiems)

CSS-triukaiKai pirmą kartą įžengsite į CSS-triukai svetainėje, jus pasitiks jos tinklaraštis. Nors iš straipsnių apie kodavimą (ypač CSS) galima išmokti daug, dauguma jų yra pamokos pažengusiems kūrėjams.

CSS-gudrybės turi atskirą skyrių pradedančiųjų vadovus. Čia yra mažiau nei 20 CSS vadovėlių, tačiau jų vykdymas kiekvienam vartotojui suteiks tvirtą pagrindą CSS (ir šiek tiek HTML)..

Vartotojams, norintiems daugiau nei įžangos, žiūrėkite į fragmentus.

CSS-triukų fragmentai

Kodo fragmentai yra naudingi dėl daugelio priežasčių. Pradedantiesiems jie padeda kūrėjams greitai įdiegti naujas funkcijas ar pataisas, nereikia patiems rašyti kodo.

Antra, kodo fragmentai yra naudingi norint geriau pažinti kalbos sintaksę. Kai naudojate vis daugiau kodų fragmentų, susipažinsite su kalbos modeliais ir dėl to tapsite patogesni manipuliuoti ja..

3. Derek Banas „YouTube“ (nuo vidutinio iki aukštesnio lygio)

Derek Banas „YouTube“Dereko Bano „YouTube“ puslapis yra būtinas apsilankymas, jei jus domina mokymasis patobulintos interneto plėtros ir projektavimo technikos.

Dažniausiai populiariausi yra Dereko kodavimo mokymai, nors tikrai verta apžvelgti įvairias vaizdo klipų kolekcijas, kurias jis sukūrė per daugelį metų..

Dereko Banaso vaizdo įrašų organizavimas

Kiekvienas mokymas yra gerai organizuotas ir apims visą temą, paprastai mažiau nei valandą. Tai tikrai puikus pasirinkimas tiems, kurie geriausiai mokosi stebėdami ką nors daro įgūdžiai realiu laiku.

Kitas dalykas, kurį verta paminėti, yra tai, kad Derekas kiekvieną savaitę sukuria du naujus vadovėlius. Be to, jis kviečia žiūrovus / prenumeratorius pateikti užklausas, taigi, jei yra kažkas skubių, jums reikia išmokti ir jo nerandate kitur, galbūt galite gauti čia.

4. „freeCodeCamp“ (nuo pradedančio iki vidutinio)

„freeCodeCamp“

„freeCodeCamp“ yra patikimas šaltinis pradedantiesiems ar tarpiniams interneto svetainių kūrėjams, norintiems greitai išlyginti savo įgūdžius ir už tai gauti atlygį.

Sukūrę abonementą, „freeCodeCamp“ padės jums pradėti mokytis:

„freeCodeCamp“ pamokos

Ne tik tai, kad pamokos yra logiškai sugrupuotos, kad galėtumėte palaipsniui papildyti savo kodavimo žinias. Galų gale jums prireiks sertifikavimo ir didesnio aplanko, kurį galėsite parodyti potencialiems klientams.

Nors ši svetainė prekės ženklu vadinama kaip mokymo šaltinis kūrėjams, tai niekas netrukdo kitiems kodavimo entuziastams užsiregistruoti. Prisijungimas nėra nemokamas, o pamokos nėra parašytos kažkokių slaptų kūrėjo kalbų.

Taigi, jei jums patinka svetainės stilius ir tai, kaip pristatomos pamokos (kartu su įvertinimais, kiek laiko trunka visos jos!), Pažiūrėkite.

Taip pat gausite prieigą prie forumų, kuriuose galėsite dalytis savo pergalėmis, užduoti klausimus ir padėti kitiems studentams atlikti savo pamokas. Tai maloni premija, jei jums labiau patinka mokymosi bendradarbiaujant aplinka.

5. Glitch (pradedantiesiems ir pažengusiems)

GedimasGalvoti apie Gedimas kaip kodavimo žaidimų aikštelė. Tai pasakytina, kad tai ne tik vieta rašyti eksperimentinio kodo eilutes, nors tai suteikia erdvės tai padaryti kartu su keliais patarimais, kaip pradėti.

Naudotojai gali panaudoti iš anksto sukurtas žiniatinklio programas – iš „Glitch“ ar tokių įrankių kaip „Github“ – norėdami atrakinti pagrindus ir išmokti naujų įgūdžių, pakeisdami esamą kodą.

Štai pavyzdys, kas nutinka, kai vartotojas pasirenka „Remix“ programą, kurią kažkas sukūrė:

„Glitch Remix“

Naudotojai gali pasiekti visus failus ir išteklius, kurie, sudėti, sukuria gautą žiniatinklio programą. Kai failų turinys keičiamas naudojant redaktorių, peržiūra atspindi tuos pakeitimus.

Nors „Glitch“ užsiima „programomis“, ta pati praktika taikoma ir koduojant tinklalapį su HTML, CSS ir „JavaScript“.

Be to, ieškokite „Glitch“ „starterio“ šablonų, tokių kaip šis:

„Glitch HTML Starter“

Jis atrodo panašus į kitus „Glitch“ programų projektus. Tačiau pavyzdyje yra pamoka, kaip pradėti kodavimą naudojant HTML. Čia rasite ir kitų „JavaScript“, „Node“ ir „Bootstrap“.

6. „Google“ kūrėjai (nuo vidutinio iki aukštesnio lygio)

„Google“ kūrėjai

„Google“ kūrėjai yra nemokamas šaltinis visiems, norintiems išmokti koduoti geriau patirtis internete.

Čia esantis raktinis žodis yra „geresnis“, nes vartotojams nėra daug ko sužinoti apie pagrindus. Tiesą sakant, jūs turite atvykti į šią svetainę su žiniomis apie HTML, CSS ir „JavaScript“ (kurias galite gauti iš daugelio kitų šio sąrašo šaltinių)..

„Google“ daug dėmesio skirianti pirmojo mobiliojo žiniatinklio kūrimui, ši svetainė yra geriausia kūrėjams, norintiems išmokti koduoti progresines interneto programas (PWA)..

Jei einate į „Code Labs“ skirtuką, ieškokite vadovėlio „Jūsų pirmoji progresyvioji žiniatinklio programa“.

Tai yra išsami, tačiau lengvai sekama pamoka, išmokanti vartotojus, kas yra PWA, ir kaip sukurti jį per mažiau nei 30 minučių.

Jūsų pirmoji pažangioji žiniatinklio programa - išmokite koduoti

Kalbant apie likusios svetainės kaip kodavimo šaltinio naudojimą, tikrai galite juo naudotis, jei reikia patobulinti svetainės ar žiniatinklio programos reagavimą, greitį ar net saugumą..

„Google“ „vadovai“ yra tinkama vieta gauti šiuos optimizavimo kodo fragmentus. Be to, galite ištirti „pavyzdžius“ ir sužinoti daugiau specializuotų kodavimo metodų, naudodami CSS ir „JavaScript“.

7. HTML šuo (pradedantysis)

HTML šuoHTML šuo yra puikus nemokamas šaltinis, skirtas įsisavinti kodavimo pagrindus: HTML, CSS ir „JavaScript“.

Svetainėje yra devyni mokymai, pradedant pradedančiais ir baigiant pažengusiais, kiekviena kodavimo kalba.

Kiekvienoje pamokoje kruopščiai išdėstoma viskas, ką reikia žinoti apie kiekvieną kalbą. Su pakeliui pateiktais aiškiais kodų pavyzdžiais, taip pat patarimais, kaip juos atkurti savo pabaigoje – tai puikus būdas užkabinti kodavimą, jei dar nesate naujokas.

Tačiau „HTML Dog“ nėra tik šaltinis pradedantiesiems kodavimo vadovėlius.

Pvz., Technikos puslapis moko vartotojus, kaip padaryti daugiau interneto stiliaus, nei tai leidžia pagrindiniai mokymai.

Kita vertus, pavyzdžių puslapyje pateikiami visų pagrindinių elementų, kuriais galite manipuliuoti svetainėje, kodo fragmentų pavyzdžiai:

 • Tekstas
 • Spalvos
 • Nuorodos
 • Formos
 • Sąrašai
 • Vaizdai
 • Ir dar

HTML šunų pavyzdžiai

Nuorodų puslapis taip pat naudingas, jei norite suprasti tikrąją jūsų naudojamų kodavimo kalbų sintaksę. Kuo daugiau suprasite, kaip įvairios vertybės prisideda prie to, kas rodoma priekinėje dalyje, tuo stipresnis programinė įranga tapsite.

8. „JavaScript.com“ pateikė Pluralsight (pradedantiesiems)

„JavaScript Pluralsight“

Daugiskaita yra aukščiausios kokybės el. mokymosi svetainė, skirta pažengusiems programuotojams.

Tačiau „Pluralsight“ pamatė poreikį pradedantiesiems pristatyti „JavaScript“ – vieną iš žiniatinklio pagrindų. Vadinasi, instrukcija buvo pateikta „JavaScript.com“ gali laisvai prieiti.

Kai vartotojas žengia į svetainę, prasideda mokymasis:

„JavaScript“ mokymo programa

Tai yra toks paprastas vadovėlis, tačiau išsamus kiekvieno žingsnio paaiškinimas ir praktinis kodo įgyvendinimas padės dar ilgai išmokti naudoti „JavaScript“ kodavimui.

Kai vartotojai apsilanko kursuose, puslapyje „Mokytis“ yra patogus nuorodų vadovas.

Čia vartotojai sužinos daugiau apie „JavaScript“ sintaksę ir apie tai, kaip kiekvienas jos kūrinys prisideda prie visos kalbos.

9. Khano akademija (pradedantiesiems)

Khano akademija

Khano akademija yra nemokamas internetinis švietimo šaltinis bet kokio amžiaus vartotojams.

Didžioji dalis akademijos siūlomų užsiėmimų yra skirti klasių moksleiviams. Tačiau yra nedidelis skyrius, skirtas „Kompiuterija“, kur reikėtų atkreipti dėmesį:

Khano akademijos kursai

Kompiuterijoje yra keletas skyrių, tačiau į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, yra kompiuterių programavimas.

Čia sužinosite, kaip kurti svetaines naudojant HTML, CSS ir „JavaScript“. Kiekviena pamoka pristatoma kartu su turiniu.

 • Vaizdo pamokos (pateikiamos su nuorašais ir daugiakalbėmis uždaromis antraštėmis)
 • Greiti patarimai
 • Kodavimo iššūkiai

Jie lengvai įveikiami, be to, yra nepaprastai patrauklūs.

10. Išmokite koduoti HTML ir CSS (nuo pradedančiųjų iki vidutinių)

Išmokite koduoti HTML CSSKaip „JavaScript.com“, Išmokite koduoti HTML ir CSS yra nemokamas šaltinis, mokantis vartotojus koduoti pagrindines kodavimo kalbas. Daugiausia dėmesio skiriama HTML ir CSS.

Kiekviena pamoka yra kruopščiai išdėstyta ir joje pateikiami ne tik kodo fragmentai.

Viskas paaiškinta išsamiai, pradedant nuo to, kam naudojama kiekviena kalba, ir baigiant tuo, kaip veikia kiekvienas kalbos komponentas. Taip pat yra dvi pamokų trajektorijos.

Baigę HTML ir CSS įvadą, galite pereiti prie išplėstinių pamokų.

Išplėstinė HTML CSS

Štai čia išmoksite kodavimo strategijas, kurios ne tik prideda patobulintas jūsų svetainės funkcijas, bet ir paprastai sukuria geresnės kokybės kodą. Didelis dėmesys skiriamas tokiems dalykams kaip greitai įkeliami puslapiai ir į mobilųjį reaguojantis dizainas, išplėstinis kursas bus tikrai naudingas.

Kiekvieno kurso apačioje rasite rekomenduojamų šaltinių sąrašą. Jei norite sužinoti kuo daugiau kiekvienos temos, verta skirti laiko tyrinėti šiuos kitus išteklius.

11. „LearnCode.academy“ „YouTube“ (pradedantiesiems ir pažengusiesiems)

„LearnCode“ akademija„YouTube“ puslapis „LearnCode.academy“ yra daugiau nei tik mokymo šaltinis, kai išmokstama koduoti.

„LearnCode.academy“ turinys yra tikrai geras.

„LearnCode“ vaizdo įrašai

Tinklalapių kūrėjams būtinuose įrankiuose yra vaizdo klipų. Yra žiniatinklio kūrimo vadovėliai. Be abejo, yra vadovėlių, kurių pagrindinis tikslas – įsisavinti naujas programavimo kalbas.

Vienas dalykas, kurį reikia atsiminti naudojant šiuos išteklius, yra tas, kad jis iš tikrųjų turėtų būti tik priedas prie kitų jūsų vykdomų mokymų.

Turinys čia yra aukščiausio lygio. Tačiau naujos mokymo priemonės nėra reguliariai rengiamos, todėl didžiąją laiko dalį praleisite dirbdami per senesnį atsilikimą, o tai gali sukelti pavojų mokytis senesnių kodavimo metodų, jei einate per toli.

12. Sužinokite [Kalba] .org „DataCamp“ (pradedantiesiems ir pažengusiems)

Sužinok Python'ą„DataCamp“ e. mokymosi svetainė, kurios specializacija yra duomenų mokslo kursai (iš esmės mokymasis išgauti ir manipuliuoti informacija iš didžiųjų duomenų).

Jo serija „Sužinok“ svetaines, tačiau tai nemokami šaltiniai visiems, norintiems išmokti koduoti. Jie apima plačią kalbų spektrą pradedantiesiems ir pažengusiems, pavyzdžiui:

 • HTML
 • „JavaScript“
 • PHP
 • SQL
 • Python
 • Rubinas

Kiekviena kalba turi tam skirtą vadovėlių seriją.

Ši svetainė yra ta, kad joje ne tik pateikiamas kiekvienos kalbos suskirstymas pagal pavyzdžio kodą, bet ir apačioje yra erdvė vartotojams dirbti:

Pratimai „LearnJS“

Spustelėjus „Pradėti pratimą“, pateikiamos instrukcijos, kaip manipuliuoti esamu kodu ir sukurti teisingą išvestį. Jei norite praktikuoti tai, ko mokotės realiu laiku, neišeidami iš svetainės, tai yra geras pasirinkimas.

13. „MarkSheet“ (pradedantiesiems)

„MarkSheet“„MarkSheet“ yra nemokamas HTML ir CSS kursas pradedantiesiems.

Kursuose ne tik mokomi kodavimo pagrindų, bet ir pateikiama svarbi informacija, kurią turite žinoti prieš kurdami ką nors internete.

Pavyzdžiui, įžangoje aptariamos visos žiniatinklio temos. Kaip ir trys domeno vardo dalys, tai, kaip svetainė rodoma kitų žmonių naršyklėse, ir įprasti teksto redaktoriai, kuriuos galite naudoti rašydami ir redaguodami kodą.

Išmokti koduoti svetainę yra vienas dalykas, bet jei suprasi, kaip viskas veikia užkulisiuose, tavo išsilavinimas taps visiškai kitoks.

Pasinaudodami šiuo kursu, skirkite pakankamai laiko (bent valandą), kad galėtumėte praeiti pro jį vienas sėdint, arba padalykite jį iš trijų skyrių:

 • HTML
 • CSS
 • Sass

Sassas iš tikrųjų nėra tokia kalba kaip kitos dvi. Tame skyriuje vartotojai sužino, kaip pirminis procesorius (taip pat ir mažiau) taupo laiką CSS kodavimui nuo nulio.

„MarkSheet“ kodo fragmentas

Nors šioje svetainėje nėra jokių pratimų, kodų pavyzdžiai yra gana tvirti ir suteiks daug galimybių žaisti pasirinktame kodų redagavimo priemonėje..

14. „Mozilla“ kūrėjas (nuo pradedančio iki vidutinio)

„Mozilla“ kūrėjasIš to galima daug ko išmokti „Mozilla“ kūrėjas Interneto svetainė. Tačiau nuo pradžių sutelkite savo dėmesį į įvairių interneto technologijų mokymo programų vykdymą:

Čia išmoksite visus pagrindinius kodavimo HTML, CSS ir „JavaScript“ pagrindus.

Nors neturėsite vietos eksperimentuoti su pateiktais kodo fragmentais, „Mozilla“ bendrino visus jų pavyzdžius „GitHub“ ir pateikė išsamią informaciją apie tai, kaip prieiti prie jų ir jais naudotis.

„Mozilla“ kodo pavyzdžiai

Taigi, prieš pradėdami bet kurią pamoką svetainėje, įsitikinkite, kad esate susikūrę „Github“, kad galėtumėte mankštintis eidami kartu.

Jei esate žiniatinklio kūrėjas ar bandote pradėti savo, kaip kūrėjo, karjerą, šioje svetainėje yra papildomų išteklių.

Visų pirma, netrukdykite mokytis kalbų. „Mozilla“ taip pat teikia pamokas apie tokius dalykus:

 • Žiniatinklio prieinamumas
 • Serverio pusės scenarijavimo kalbos
 • Naršyklės testavimas

Čia taip pat yra skyrius, skirtas progresinėms žiniatinklio programoms. Jūs gausite ne tik išsamų PWA įvadą, bet ir gausite kodo fragmentus, kurie padės sukurti savo.

15. „Grynasis ninja“ „YouTube“ (nuo pradedančiojo iki pažengusiojo)

Grynasis Ninja

„Net Ninja“ „YouTube“ puslapis skirta išskaidyti pačias sudėtingiausias kodavimo sąvokas lengvai sekamuose vaizdo įrašų vadovuose.

Gražus mokymo vadovėlių struktūra ir organizavimas yra tai, kad daugelis jų yra skirti pradedantiesiems – ar tai būtų visiško kodavimo pradedantieji, ar naujokų kūrėjai.

„Net Ninja“ vaizdo įrašų vadovėliai

Tačiau tikslas visada yra tas pats: padėti žiūrovams / abonentams greitai patobulinti kodavimo įgūdžius, kad jie galėtų su jais padaryti ką nors reikšmingo.

Vadovai ir grojaraščiai, kuriuos rasite šiame kanale, iš tikrųjų yra labai panašūs į daugelį rašytinių šaltinių šiame sąraše.

Jūs ne tik gausite pamoką, kaip naudoti kodą ar išmokti naujos kalbos, bet ir gausite įvadą, paaiškinantį, kodėl visa tai svarbu.

16. Odino projektas (pradedantysis)

Odino projektasOdino projektas yra atvirojo kodo projektas, skirtas suteikti interneto svetainių kūrėjams įgūdžių, reikalingų aukštos kokybės svetainėms kurti.

Su kiekviena pamoka gausite:

 • Įvadas, kodėl pamoka svarbi.
 • Studijų rezultatų santrauka.
 • Užduotis su nuorodomis į pamoką.
 • Papildomi ištekliai, skirti toliau tobulinti savo įgūdžius ir supratimą šioje srityje.

Vaikščiodami po pamokas galite pastebėti, kad kai kurios iš jų sutampa su kitais šio sąrašo ištekliais. Pavyzdžiui, HTML pagrindų pamoka jus nusiųs į svetainę „Mokytis koduoti HTML ir CSS“.

Tai ne tik kodavimo pamokos, kurias gauna vartotojai. Čia yra pamoka pavadinimu „Priėmimas į darbą“:

Odino projektas

Naujiems kūrėjams gali būti sunku pritraukti klientų. Tačiau baigę šiuos kursus kūrėjai turės galimybę sukurti visiškai naujas svetaines ir paskelbti jas „Github“ kaip pavyzdinį darbą. Tada, baigę šį „Pasamdyto“ kursą, jie gaus patarimų, kaip pasisamdyti save į priekį.

17. „SitePoint“ (nuo vidutinio iki aukštesnio lygio)

Svetainės taškas Svetainės taškas svetainė yra aukščiausios kokybės internetinių svetainių kūrimo ir kūrimo knygų bei nemokamo tinklaraščių turinio, skirto tikslinėms temoms, derinys.

Aišku, „SitePoint“ iš tikrųjų nėra pradedančiųjų kodų svetainė. Jei ieškosite jų, rasite „įžangos“ įrašus, tačiau tai nėra tas atvejis, kai ši svetainė šviečia.

„SitePoint“ yra geras šaltinis koduotojams, pasirengusiems peržengti pagrindinius principus „parašykite šią kodo eilutę, kad gautumėte šį rezultatą“. Čia sužinosite, kaip kūrybiškai naudotis turimomis kodavimo žiniomis.

Be to, tinklaraštyje gausu naudingų diskusijų:

„SitePoint“ tinklaraščio atnaujinimai

Rasite „JavaScript“ bibliotekų, CSS schemų ir kitų įrankių, kuriuos galite naudoti norėdami patobulinti kodavimo darbo eigas ir greičiau atlikti daugiau, rekomendacijų..

18. „SoloLearn“ (nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų)

„SoloLearn“„SoloLearn“ yra vienintelė mobilioji (ir žiniatinklio programa) šiame sąraše, taigi, jei ieškote kažko, ką galite naudoti mokydamiesi keliaudami, tai yra.

Naudodamiesi „SoloLearn“, vartotojai sužino, kaip koduoti naudojant HTML ir CSS, taip pat pažangias programavimo kalbas.

Štai ką matysite įėję į „SoloLearn“ programą (darbalaukyje):

„SoloLearn“ programa

Tai gerai struktūruota programa, kuri prasideda nuo pagrindinės sintaksės ir veikia per įvairius kalbos komponentus. Galų gale gausite pažymėjimą apie baigimą.

Kai kurios kursų dalys yra viktorinos. Norėdami judėti toliau, turite teisingai atsakyti į kiekvieną klausimą.

Kitos kurso dalys yra struktūrizuotos kaip pagrindinės vadovėliai su kodo fragmentais:

„SoloLearn“ mokymo programa

Jei jums labiau patinka mokytis, išbandyti ir gauti patvirtinimą einant kartu, kurso / viktorinos / žaidimų aikštelės derinys yra puikus..

19. „W3Schools“ (nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų)

„W3Schools“„W3Schools“ pasivadino „Didžiausia pasaulyje žiniatinklio kūrėjų svetainė“ ir iš tikrųjų yra gana tikslus aprašymas.

Nesvarbu, ar tai pirmą kartą matote kodą, ar esate patyręs koderis, čia yra kažkas visiems.

Čia atsižvelgiama į visas kodavimo kalbas, kurios jus gali sudominti. Jūs netgi galite imtis vadovėlių, kaip užkoduoti svetainės komponentus, tokius kaip piktogramos, grafika, spalvos ir dar daugiau.

Nors vartotojai gauna trumpą kiekvienos kalbos santrauką, pagrindinis dėmesys skiriamas praktinės pamokos pradžiai.

Taigi, prieš pradėdami dirbti pagal bet kurią iš šios svetainės vadovėlių, įsitikinkite, kad žinote, į kurias kalbas turite atkreipti dėmesį. Nenorite pradėti mokytis kažko, pvz., „Reaguoti“, jei, pavyzdžiui, bandote įsisavinti pagrindus.

Nepriklausomai nuo to, kokias kalbas naudojate, visada naudokite ir nuorodas, ir pratimus.

„W3Schools“ nuorodos

Tai skirta būti papildoma informacine medžiaga, sustiprinančia jūsų pamokas. Tikrai pasinaudokite jais, jei norite kuo geriau išnaudoti šią svetainę.

20. „WebsiteSetup.org“ (nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų)

Svetainės nustatymas

TinklalapyjeSetup.org yra daugybė naudingų švietimo šaltinių, skirtų visiems, norintiems išmokti koduoti nemokamai.

Nors daugelis „WebsiteSetup“ vadovų parodo, kaip kurti ir tinkinti svetaines naudojant „WordPress“ – apeinant poreikį koduoti nuo nulio – tai ne viskas, kas čia yra.

Pvz., Yra vis daugiau interneto svetainių kūrimo vadovėlių, vadovų ir kodų rinkinių:

„WebSetup“ interneto svetainių kūrimo vadovėliai

Puiku, kad šiuose vadovuose yra tai, kad jie ne tik suteikia vartotojams kodavimo pagrindus, bet dažnai yra ir stiprus ryšys su „WordPress“. Tokiu būdu jums nereikia pasirinkti nei vieno, nei kito: kodo ar „WordPress“. Jei norite sukurti maksimalią naudą kurdami svetainę, galite išmokti geriausios praktikos pavyzdžių.

Kitas dalykas, kurio gausite iš „WebsiteSetup“, kurio nerasite tradiciniuose kodavimo kursuose, yra tai, kaip naudoti kodą norint suderinti ir taisyti savo svetainę. Kaip šis pavyzdys, kaip pašalinti „WordPress“ klaidas.

Tokiu būdu gausite išsamesnį mokymą koduoti, pradedant nuo svetainės kūrimo ir vėliau ją patobulinant ar taisant..

Apvyniokite

Kaip matote, aukščiau pateiktuose šaltiniuose pateikiama tiek daug skirtingų būdų išmokti ir sustiprinti savo kodavimo įgūdžius:

 • Parašytos vadovėliai
 • Vaizdo kursai
 • Viktorinos
 • Kodo fragmentai
 • Žaidimų aikštelių kodavimas
 • Įrankių rinkiniai ir plėtros strategijos
 • Ir dar

Tai nėra vienintelis pranašumas, jei pasirenkate vieną iš šių nemokamų išteklių, kad išmoktumėte užkoduoti ar patobulinti turimus įgūdžius.

Nesvarbu, ar esate tikras mėlynos spalvos pradedantysis, ar koduojate daugelį metų, jūs visiškai kontroliuojate savo išsilavinimą. Galite išmokti koduoti pagal savo tvarkaraštį, savo tempu ir ne daugiau, nei už laiką, kurį įdėjote į jį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map