123-reg talpyklos apžvalga

„123-reg“ yra didžiausias JK domenų teikėjas – jame užregistruota daugiau kaip 3 milijonai domenų vardų ir priegloba virš 1,7 milijono svetainių.


Kad ir kokį jūsų verslą galite gauti internetu 123-reg. Jie teikia labai aukštos kokybės, techniškai pažangių, tačiau ekonomiškai efektyvių internetinių produktų, tokių kaip domeno vardo registracija, svetainės priegloba ir verslo el. Pašto priegloba, derinį, kuris padeda bet kuriam verslui pradėti savo kelionę internete. Intelektualios, veiksmingos ir patogios naudoti internetinės programos yra raktas, suteikiantis galimybę kiekvienam, nepaisant įgūdžių lygio, atrakinti visas žiniatinklio galias..

Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų rinkoje šiais laikais dažnai apakina klientus savo plačiomis funkcijomis, inovatyviomis technologijomis ir tuo, kas ne. Tačiau tik nedaugelis gali pasiūlyti tai, ko dauguma žmonių ieško žiniatinklio prieglobos įmonėje – visus reikiamus įrankius ir palaikymą sujungti į vieną paprastą paketą. Štai kas 123 reg gali pateikti savo klientams savo žiniatinklio prieglobos planus.

123REG logotipas
LAIKAS
915
SPĖGIS
780
PARAMA
800
KAINA
945
FUNKCIJOS
915
ŽALIAS
850
INOVATYVA
860

Debesų talpinimas

Debesis pagrįstas priegloba padarė savo kelią tapti internetinio prieglobos standartu. Galimybė nuotoliniu būdu pasiekti ir įkelti failus leidžia klientams lengviau atnaujinti savo svetainės informaciją, todėl tai yra kritinė bet kurios interneto prieglobos paslaugos dalis..

„123 Reg“ siūlo greitą ir patikimą debesija paremtą prieglobą, užtikrinančią, kad jūsų svetainės svetainė veiktų visą parą ir visą parą. Dėl savo saugaus duomenų centro, veikiančio 10 GB / s tinklo ryšiu, greitis leidžia greitai įkelti visą informaciją apie svetainę. Kita vertus, didelis jo saugojimas suteikia erdvės parduotuvėms įkurti ir suteikia galimybę gauti daugiau, jei planuojate naujovinti į didesnę internetinę erdvę..

„Reg Reg“ debesų pagrindu sukurta priegloba suteikia prieigą prie savo svetainės bet kur ir bet kada. Jis užtikrina greitą įkrovimo greitį, naudodamas 10 GB / s tinklo ryšį, taip pat suteikia jums daug vietos saugykloje, suteikiančią lankstumo atnaujinti, jei iškiltų poreikis.

Apsaugos priemonės

Internetinis pažeidžiamumas yra viena iš daugelio svetainių savininkus kamuojančių problemų. Dėl šios priežasties žiniatinklio prieglobos saugos funkcijos tapo vienu iš daugelio dalykų, kurių klientai ieško pasinaudoję žiniatinklio prieglobos planu.

Kalbant apie saugumą, „123 Reg“ siūlo įvairias funkcijas, kurios gali padėti apsaugoti jūsų svetainę. Bendrovė suteikia galimybę blokuoti IP adresus ir sudaryti juodąjį sąrašą, kad jie negalėtų patekti į jūsų svetainę. Jūsų el. Laiške taip pat yra įmontuotas antivirusas, kuris užtikrins, kad naujuose el. Laiškuose nėra virusų.

„123 Reg“ taip pat siūlo programą, vadinamą „Site Scanner“, kuri tikrina, ar jūsų svetainėje nėra kenkėjiškų programų ar kokių pažeidžiamumų galima panaudoti jūsų svetainei. Svetainių skaitytuvas netgi gali stebėti jūsų domeno reputaciją, ypač kai kalbama apie šlamšto blokavimo sąrašą.

„123 Reg“ saugos funkcijos padeda užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų apsaugota nuo bet kokios kenkėjiškos programos ar kitų internetinių atakų. Turėdami platų saugos įrankių asortimentą, būsite tikri, kad būsite apsaugoti visais frontais.

Neribotas pralaidumas

Žiniatinklio prieglobos įmonės paprastai riboja jūsų svetainės pralaidumą, atsižvelgiant į jūsų planą. Taip neatsitiks su 123 reg.

„123 Reg“ siūlo neribotą pralaidumą visuose prieglobos paketuose nuo esminio plano iki pat „Premium“ plano. Tai užtikrins, kad visa informacija bus greitai perkelta į jūsų svetainę, pagerinsite savo 123 klientų patirtį ir sumažinsite bet kokį vėlavimą įkelti laiką.

Geriausia tai, kad nesvarbu, kokia didelė yra jūsų svetainė, jums nereikės mokėti jokios papildomos sumos tik už papildomą pralaidumą..

Turėdamas neribotą pralaidumą visuose interneto prieglobos paketuose, „123 Reg“ užtikrina jūsų svetainės efektyvumą, nes duomenų perdavimas į jūsų svetainę atliekamas greitai ir saugiai, atėmus papildomas išlaidas..

Vieno paspaudimo „WordPress“ ir „App Hosting“

„WordPress“ tapo populiariu pasirinkimu tarp svetainių savininkų, ypač tinklaraštininkų, dėl švarios ir patogios sąsajos. Tačiau nustatyti jį su žiniatinklio priegloba gali būti gana sudėtinga, ypač tiems, kurie neišmano atlikti šią užduotį.

„123 Reg“ panaikina šį vargo naudodama „WordPress“ vieno spustelėjimo prieglobos funkciją, esančią jų versle ir neribotame pakete. Suderinamas su abiem „Linux“ ir „Windows“, ši funkcija leidžia įdiegti „WordPress“ vos vienu mygtuko paspaudimu, leidžiančiu iškart pradėti naudoti savo tinklaraštį ar svetainę.

Kitos programos, kurias taip pat galima integruoti, yra „bbPress“ forumas, forma į el. Paštą, „RoundCube Webmail“, „Umbraco 4.7 CMS“, „MetaCart“ krepšelis. Norėdami rasti visą programų sąrašą, patikrinkite jų sąrašą čia: NEMOKAMA programinė įranga jūsų svetainei be jokio kodavimo

„123 Reg“ leidžia vartotojams lengvai integruotis „WordPress“ ir kitas suderinamas programas į savo žiniatinklio prieglobos sistemą. „Vieno paspaudimo“ funkcija užtikrina, kad klientams nereikės spręsti jokio sudėtingo nustatymo proceso.

JK pagrįsta parama

Šiomis dienomis įmonės linkusios klientų aptarnavimo komandą perduoti užsienyje. Dėl to kyla bendravimo problemų, dėl kurių klientams tampa sunkiau gauti reikiamą pagalbą.

„123 Reg“ pašalina šią problemą turėdama komandą iš Jungtinėje Karalystėje dirbančio personalo, galinčio padėti klientams palaikyti telefonu, tiesioginiais pokalbiais, kurie galimi pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 iki 19 valandos arba el. Paštu. Nesvarbu, ar tai paprastas tyrimas, ar sudėtinga problema, kuriai spręsti reikia šiek tiek trikčių, esate tikri, kad laiku gausite reikiamą pagalbą, kad galėtumėte išspręsti bet kokią jūsų žiniatinklio prieglobos problemą..

„123 Reg“ teikia visą parą veikiantį klientų palaikymą telefonu, pokalbiais ar el. Paštu, kad išspręstų visas jūsų problemas, nesvarbu, kokie dideli ar maži jie bebūtų. Su visa palaikymo komanda, įsikūrusia Jungtinėje Karalystėje, jūs visada gaunate kokybiškas klientų aptarnavimo paslaugas, kai tik skambinate.

Techninis

 • Neribotas pralaidumas. Nesvarbu, ar jūs gaunate pagrindinį „Essential“ planą, ar aukščiausios klasės „Premium“ planą, garantuojate neribotą pralaidumą per visą viešnagę, naudodamiesi „123 Reg“.
 • Aukštas pritaikomumas. Dėl žaibiško įkėlimo laiko ir begalinio pralaidumo pasiūlos derinio, jums, klientams, nebus jokių problemų norint pasiekti ir naudoti jūsų svetainę..
 • Kiekvieno plano duomenų bazė. „123 Reg“ užtikrina, kad visi jų planai turėtų savo duomenų bazę, suteikiančią galimybę įdiegti ir valdyti tokią programinę įrangą kaip „WordPress“ ar kitas el. Prekybos ir turinio programas..
 • Ribotos el. Pašto paskyros. Kiekviename „123 Reg“ plane klientams suteikiama daugybė pašto dėžučių, tik „Unlimited“ ir „Premium“ planai siūlo neribotas paskyras. Tiems, kurie naudojasi „Pagrindiniai“ ir „Verslo“ planai, jūs negausite tiek daug, palyginti su kitomis interneto prieglobos įmonėmis.
 • Maža saugojimo vieta. Pradinė žiniatinklio erdvė, kurią jums paskyrė 123 Reg, yra gana maža, palyginti su konkurentais. „Essential“ plane siūloma tik 10 GB internetinės erdvės, o „Business“ ir „Premium“ planuose – tik 100 GB. Tik neribotas jo planas suteikia neribotą erdvę naudojimui.

Palaikymas

 • Jungtinės Karalystės klientų aptarnavimas. „123 Reg“ klientų aptarnavimo komanda yra įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje, taigi, jei jūs ten gyvenate, pagalba yra tik akmuo. Tai pašalina bet kokias komunikacijos problemas, su kuriomis paprastai susiduriate, kai palaikymo komanda įsikūrusi užsienyje.
 • Jungtinės Karalystės klientų aptarnavimas. Turėti palaikymo komandą Jungtinėje Karalystėje yra pranašumas, tačiau ji veikia ir prieš 123 Reg, ypač jei jų klientai išvyksta į užsienį. Nors jiems vis dar įmanoma paskambinti, paskambinus į tolimąjį telefoną tik tam, kad gautumėte techninę konsultaciją, jie patirs daugiau išlaidų.
 • Tiesioginių pokalbių negalima 24 valandas. „Reg Reg“ turi tik nustatytą tiesioginių pokalbių funkcijos tvarkaraštį. Skirtingai nuo kitų gyvų pokalbių, kurie galimi 24 valandas per parą, jų tiesioginių pokalbių funkcija galima tik nuo pirmadienių iki penktadienių, 9.00–19.00, Londono laiku..

Kainodara

 • Lankstūs planai
 • Galima įsigyti kas mėnesį
 • Trumpa pinigų grąžinimo garantija. Skirtingai nuo kitų interneto prieglobos paslaugų, „123 Reg“ suteikia nedidelę galimybę atsisakyti sutarties su jomis. Jei nuspręstumėte nutraukti savo planą, turite tai padaryti per 15 dienų, kad susigrąžintumėte savo pinigus.

„123 Reg“ valdymo skydelyje

„123 Reg“ valdymo skydelyje pateikiamos įvairios funkcijos, padedančios efektyviai valdyti savo svetainę. Įrankiai apima domenų valdymą, el. Prekybą, rinkodarą ir saugą. Nors skydelyje pateikiami būtiniausi įrankiai, padėsiantys jums naudotis, jis siūlo ir kitų naudingų funkcijų, kurias galite įsigyti.

Vienas pagrindinių valdymo skydelio įrankių yra „File Manager“ įrankis. Failų tvarkyklės įrankis leidžia rankiniu būdu redaguoti HTML failus. Tai yra naudinga, jei jums reikia greitai atlikti keletą pakeitimų savo puslapiuose arba jei neturite jokios interneto kūrimo programinės įrangos.

Kita funkcija, kurią siūlo „123 Reg“ valdymo pultas, yra svetainių šablonai. Nors dauguma šablonų yra pagrindinio dizaino, jei dar nesiruošiate kurti savo išdėstymo, šie šablonai jums tiks. Šiuos šablonus galite atsisiųsti ir įkelti per FTP, kai juos redaguosite. Juos taip pat galima modifikuoti naudojant failų tvarkyklės įrankį.

Nors valdymo skydelyje yra rankinio redagavimo ir iš anksto suformatuotų šablonų, vienas iš jo trūkumų yra žiniatinklio prieglobos įrankių, prieinamų skydelyje, trūkumas. Kitas rūpestis buvo poreikis naudoti mygtuką Tvarkyti, kad būtų galima pasiekti visus valdymo skydelio įrankius. Jei esate čia naujas asmuo ir to nežinote, pajusite, kad skydelyje nėra jokių įrankių, kuriais galėtumėte naudotis.

Atnaujinti planai, tokie kaip „123 Reg“ verslo planas, siūlo papildomus įrankius, įskaitant „AWStats“, svetainės statistikos įrankį, „MySQL“ duomenų bazės valdymo pultą, komandų eilutės įrankį, „JavaScript“ generatorių, HTML ir „Perl“ patvirtintoją bei vaizdų biblioteką..

„Reg Reg“ valdymo skydelyje taip pat yra kitas įrankis, vadinamas tiesioginės svetainės įrankiu. Momentinės svetainės įrankis, suteikiantis šimtus svetainės šablonų, atsižvelgiant į norimos sukurti svetainės tipą. Šablonai apima nuotraukų galerijos šabloną, parduotuvės katalogo šabloną ir tinklaraštį, kad tik paminėtumėte keletą. Momentinė svetainė taip pat suteikia jums galimybę pridėti valdiklių ir formų į savo svetainę. Įrankiai taip pat siūlo dviejų rūšių atnaujinimus – „Instant Site Plus“ kaina yra 2,99 svarų per mėnesį, pateikiant 10 šablonų rinkinį, ir „Instant Site Pro“, siūlanti 500 puslapių už 4,99 svaro sterlingų per mėnesį..

Paskutinis įrankis, kurį galite integruoti su „123 Reg“ valdymo skydeliu Svetainių kūrimo priemonė. Nors tai nėra žiniatinklio prieglobos įrankis, jis suteikia galimybę efektyviau kurti svetaines naudodamas lengvai naudojamą nuvilkimo sąsają. Naudodamiesi šiuo įrankiu į savo svetainę taip pat turite įtraukti socialinės žiniasklaidos nuorodas, mygtukus, „Google“ žemėlapius ir pirkinių krepšelius. „Web Builder“ įrankio kaina prasideda nuo 3,99 svarų sterlingų per mėnesį.

Perskaitykite mūsų geriausių JK interneto svetainių talpinimo apžvalgų sąrašą, kad gautumėte daugiau puikių svetainių talpinimo sprendimų.

Susiję daiktai

 • UK2.NET talpinimo apžvalga
 • „Storm“ interneto prieglobos apžvalga
 • „Webfusion Hostingas“ apžvalga
 • eUKhost prieglobos apžvalga
 • „Justhost“ peržiūra
 • „iPage“ prieglobos apžvalga
 • „Dataflame“ talpinimo apžvalga
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map