12 „geriausių“ „WordPress“ papildinių (nemokami ir mokami)


Geriausi „WordPress“ įskiepiai


Turėdami reikiamą papildinių rinkinį, įdėtą į jūsų pagrindinę programą, galite dramatiškai (ir akimirksniu) patobulinti savo svetainės funkcionalumą, estetiką ir efektyvumą tiek sau, tiek žiūrovams..

Tačiau turint daugybę galimybių, kuriomis naudojasi paprastas žiniatinklio valdytojas, iššūkis surasti geriausius „WordPress“ papildinius gali jaustis visiškas, bet neįmanomas.

Galų gale, norint paversti jūsų buvusią gražią ir aptakią svetainę į nesąmoningo kodo, nuostabių temų ir sugedusio funkcionalumo klaidą, prireiks tik vienos klaidinančios kodo eilutės ar diegimo..

Nesijaudinti.

Įdiegėme ir peržiūrėjome visus sunkius kėlimo darbus už jus nesuskaičiuojama „WordPress“ papildiniai kartą ir visiems laikams nustatyti, kurie verti jūsų laiko, o kurie ne.

Taigi, be jokių papildomų pastangų, čia pateiktas 12 geriausių „WordPress“ papildinių sąrašas 2020 metams.

1. Susisiekite su 7 forma

Kontaktinė forma 7

Jei jums reikia papildinio, kuris leis jums sklandžiai kurti ir tvarkyti kelias kontaktų formas, naudokite „reCaptcha“ patvirtinimą ir įsitikinkite, kad visos šlamšto formos pateiktys yra filtruojamos naudojant „Askimet“ (daugiau jų pateikiama per sekundę), tada Susisiekite su 7 forma yra paskutinis „WordPress“ papildinys, kurio jums kada nors prireiks.

Šis paprastas papildinys leidžia praleisti visus papildomus kodus, kad galėtumėte greitai sukurti ir paskelbti gražias kontaktų formas, kurių dėka vartotojai sprogdins jūsų gautuosius..

Turėdami daugiau nei 5 milijonus aktyvių diegimų, 1100 5 žvaigždučių apžvalgų ir žemą, visiškai nemokamą kainą, galime pažadėti, kad nerasite geresnio kontaktinės formos papildinio bet kur ant tarpsnių.

Gaukite „7 susisiekimo formą“ iš „WordPress.org“

Sužinokite, kaip įdiegti ir naudoti „Contact Form 7“ „WordPress“ svetainėje (žingsnis po žingsnio)

2. Mielių SEO

Yoast SEO papildinys

Kai kalbama apie paieškos sistemos optimizavimą, keli įskiepiai gali uždegti žvakutę, kad „Yoast SEO“ būtų veiksminga ir funkcionali..

Darant prielaidą, kad jau atlikote pagrindinius raktinių žodžių tyrimus, „Yoast“ papildinys žingsnis po žingsnio nurodys, kaip optimizuoti jūsų naują turinį paieškos sistemoms..

Nuo jūsų tikslinio raktinio žodžio tankio iki pavadinimo ir H2 žymų optimizavimo, pagrindinio skaitomumo ir metaduomenų, „Yoast SEO“ puslapyje paieškos sistemos optimizavimą daro taip lengvą, kad urvas galėtų tai padaryti..

Galite atsisiųsti nemokamą versiją čia arba paspauskite čia sužinoti daugiau apie „Yoast“ papildinį.

3. Akismet Anti-Spam

„Askimet“ šlamšto papildinys

„Akismet Anti-Spam“ yra vienintelis papildinys, kurio jums reikės, kad nepageidaujami el. Pašto platintojai nenutrūktų ir išlaikytų ilgalaikį savo svetainės vientisumą..

Papildinys peržiūri ir filtruoja visus jūsų svetainėje bendrinamus komentarus, pateikdamas kiekvieno jų būsenos istoriją, kad galėtumėte nustatyti, kuriuos komentarus „Askimet“ ar moderatorius rado šlamštu..

Taip pat turite galimybę peržiūrėti kiekvieno vartotojo patvirtintų komentarų skaičių, pažiūrėti URL komentarų tekste ir pašalinti bet kokias ne tokias naudingas nuorodas, kokias galite rasti.

Geriausia dalis? Askimet yra nemokamai atsisiųsti ir naudoti visose asmeninėse svetainėse, o aukščiausios kokybės versija kainuoja centus doleriais, leisdama išlaikyti jūsų svetainę gražią ir neapsaugotą nuo šlamšto, nepaisant biudžeto.

Gaukite „Akismet“ iš Akismet.com

4. „WooCommerce“

Internetinės prekybos papildinys

Tiems iš jūsų, kurie pasirinko šiek tiek mažiau įprastą kelią su savo el. Prekybos nuotykiais (a.k.a. ne naudojant „Shopify“), „WooCommerce“ yra „viskas viename“ atvirojo kodo platforma, skirta „WordPress“ žiniatinklio valdytojams..

Naudodama daugybę funkcijų, plėtinių ir pritaikymų, integruotų platformoje, „WooCommerce“ padaro pardavimą jūsų „WordPress“ svetainėje lengvesnį nei bet kada anksčiau..

Nuo daugybės temų (kurios visos yra neribotai pritaikomos) iki galimybės parduoti fizinius, skaitmeninius ir dukterinius produktus, iki nesuskaičiuojamų konversijos optimizavimo priemonių, jums bus sunku surasti vieną įskiepį, kuris atitiktų „WooCommerce“. atsižvelgiant į naudojimą ar kainą (tik 12,95 USD / mėn. už pažangiausią jų paketą).

Gaukite „WooCommerce“ iš „WooCommerce.com“

Sužinokite, kaip įdiegti ir naudoti „WooCommerce WordPress“ papildinį (žingsnis po žingsnio)

5. „TinyMCE Advanced“

tinymce išplėstinis įskiepis

Jei kada nors norėjote sekti savo svetainės srauto informaciją realiuoju laiku neprisijungdami ir nevykdami į „Google Analytics“ svetainę, tada „Google Analytics“ WP informacijos suvestinė yra papildinys, kurio ieškojote.

Šis paprastas laisvai naudojamas papildinys leidžia jums pridėti, pašalinti ir pertvarkyti mygtukus, rodomus „Visual Editor“ įrankių juostoje, suteikiant galimybę sukonfigūruoti iki keturių mygtukų eilučių, kuriose yra (bet tikrai neapsiribojama) šriftas. dydžiai, šriftų šeima, teksto / fono spalvos, lentelės ir dar daugiau.

Vienu mygtuko paspaudimu „TinyMCE“ leidžia dramatiškai supaprastinti ir supaprastinti jūsų „WordPress“ programos vidinę patirtį, tai reiškia, kad galite sutelkti dėmesį į tai, ką darote geriausiai, ir palikti „mygtuko paiešką“ nuo jūsų..

Gaukite „TinyMCE Advanced“ iš „WordPress.org“

6. „WordFence“ sauga

„Wordfence“ saugos wp papildinys

2018 m. Padaugėjus kibernetinių atakų ir svetainių įsilaužimų, svetainių saugumas yra svarbesnis nei bet kada anksčiau.

Siūlo tiek nemokamą, tiek mokamą versiją „WordFence“ saugumas suteikia prieigą prie daugybės įrankių, įskaitant:

 • „WordPress“ pagrindinio failo vientisumo patikrinimas ir taisymas.
 • Kenkėjiškų programų, virusų ir galinių durų skenavimas.
 • Ugniasienė, apimanti greičio ribojimą, netikrų „Google“ tikrinimo programų blokavimą, IP įtraukimą į baltąjį sąrašą ir IP blokavimą.
 • Eismas realiuoju laiku, apimantis „Google“ tikrinimo įrenginius, RSS sklaidos kanalų skaitytuvus ir visus kitus tikrinimo įrenginius ir robotus. („Google Analytics“ neapima šių duomenų.)
 • Įspėjimai el. Paštu apie įspėjimus ir kritines problemas.
 • Neautomatinės jėgos apsauga nuo įsilaužimo.
 • Ir dar daug daugiau.

Jei nerimaujate dėl savo svetainės saugumo ir vientisumo, „WordFence Security“ leis jums lengvai pailsėti žinant, kad jūsų svetainė, kaip ir „Allstate“ klientai, yra gerose rankose..

Gaukite „WordFence“ apsaugą iš „WordFence.com“

7. „Google XML“ svetainės schemos

„google xml sitemap“ „WordPress“ įskiepis

Dar vienas naudingas SEO įskiepis „WordPress“, „Google XML“ svetainės schemos padeda tokioms paieškos sistemoms kaip „Google“, „Bing“ ir „Yahoo!“ (žmonės vis dar naudoja tai, tiesa?) norėdami geriau indeksuoti jūsų svetainę naudodami specialų XML svetainės žemėlapį.

Kai tik įdiegsite ir suaktyvinsite papildinį, jis automatiškai sukurs XML svetainės schemą, pagal kurią paieškos variklių robotai gali lengvai peržiūrėti, tikrinti ir indeksuoti jūsų svetainę, kad galėtumėte mėgautis savo reitingų padidinimu ir keletu papildomų „SEO sulčių“. “Ateinantiems metams.

Gaukite „Google XML“ papildinį iš „WordPress.org“

8. „WP Super Cache“

„WP Super Cache“ papildinys

2020 m. Jūsų svetainės sparta yra viskas. Naudodami „WP Super Cache“, galite greitai ir neskausmingai padidinti pradinį savo svetainės greitį.

Šis nemokamas ir lengvai naudojamas papildinys generuoja statinius HTML failus iš dinamiškos „WordPress“ svetainės, tai reiškia, kad žiniatinklio serveris naudos kad failą, o ne apdoroti sunkesnius (ir lėtesnius) PHP scenarijus.

Su savo nominalia kaina ir lengva konfigūracija, „WP Super Cache“ yra būtinas papildinys kiekvienam žiniatinklio valdytojui, norinčiam padidinti savo svetainės greitį ir mėgautis visais su juo susijusiais pranašumais.

Gaukite „WP Super Cache“ iš „WordPress.org“

9. „Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta WP, sukurta „ExactMetrics“

„Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta wp papildiniui

Jei kada nors norėjote stebėti savo svetainės srauto informaciją realiuoju laiku neprisijungdami ir nemėgindami naršyti po labirintinę „Google Analytics“ svetainę, tada „Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta WP pagal tikslią metriką (pabandykite pasakyti kad tris kartus greitai!) yra įskiepis, kurio ieškojote.

Šis papildinys leidžia stebėti ne tik srauto statistiką realiu laiku ir gavimo kanalus, bet ir:

 • Sesijos, natūralios paieškos, puslapių peržiūros, atmetimo rodiklio analizės statistika
 • Vietos, puslapiai, nuorodos, raktiniai žodžiai, 404 klaidų analizės statistika
 • Srauto kanalai, socialiniai tinklai, eismo laikmenos, paieškos sistemų analizės statistika
 • Įrenginių kategorijos, naršyklės, operacinės sistemos, ekrano skiriamoji geba, mobiliųjų prekės ženklų analizės statistika

Kadangi ją galima nemokamai naudoti asmeninėms ir komercinėms svetainėms, nieko neprarandate spustelėdami „parsisiųstiIr išbandyti.

Gaukite „Google Analytics WP“ iš „WordPress.org“

Sužinokite, kaip įdiegti ir naudoti „Google Analytics WordPress“ papildinį (žingsnis po žingsnio)

10. „UpdraftPlus WordPress“ atsarginės kopijos papildinys

atnaujinimas ir „WordPress“ papildinys

Nieko nėra labiau erzinančio (ar bauginančio) vidutiniam žiniatinklio valdytojui, nei tikimybė prarasti visą sunkų darbą ir turinį dėl netinkamo atnaujinimo ar netyčinio kodavimo.

Laimei, su „UpdraftPlus WordPress“ atsarginė kopija, pasaulyje geriausiai įvertintą (2 400+ 5 žvaigždučių apžvalgos ir skaičiavimas) suplanuotą atsarginį papildinį, galite palikti tas baimes ir nusivylimus sau.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėti „įdiegti“ ir lengvai atsipalaiduoti, nes visi jūsų duomenys yra lengvai sukuriami debesyje.

Gaukite „UpdraftPlus“ iš „WordPress.org“

11. „Elementor“ puslapių kūrėjas

„elementor“ temos kūrėjo papildinys

Jei „Divi Builder“ ir „BoldGrid“ turėtų smegenų protą, kuris būtų paverstas „WordPress“ papildiniu, tai būtų „Elementor Page Builder“.

„Elementor“ puslapio kūrimo priemonė yra vienas efektyviausių ir lengviausiai naudojamų „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinių šiandien..

Tik 50 USD per metus vienai svetainei, Elementorius yra verta pinigų ir leis greitai ir profesionaliai sukurti spalvingus puslapius.

Gaukite „Elementor“ iš „Elementor.com“

12. „Smush“ vaizdų glaudinimas ir optimizavimas

„WP Smush“ suglaudina vaizdus

Niekas netrukdys jūsų svetainei ar sulėtins jūsų įkėlimo laiką greičiau nei per dideli ir neoptimizuoti vaizdai.

Laimei, su „Smush“ vaizdų glaudinimas ir optimizavimas, mažiau nei per dieną galite suglaudinti, pakeisti dydį ir optimizuoti visus savo svetainės vaizdus.

Tiesiog spustelėkite čia norėdami sužinoti, kodėl „Smush“ vaizdų glaudinimas ir optimizavimas yra laikomas geriausia nemokamas vaizdų glaudinimo papildinys „WordPress“ prekyvietėje.

Gaukite „WP Smush“ iš „WordPress.org“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map