10 populiariausių „WordPress“ temų, skirtų menininkams ir kūrybiniams klientams

Ieškai temos, kuri padėtų efektyviai parodyti geriausius savo darbus? Jei esate menininkas, fotografas ar bet kuris kūrybingas profesionalas, jums reikia gražios aplanko temos. Štai kur atsiranda ši temų kolekcija.


Naudodami gražiai sukurtą ir gerai suplanuotą „WordPress“ temą, galėsite pabrėžti savo geriausią ir naujausią šedevrą stilingai ir profesionaliai, kuris tikrai sužavės jūsų auditoriją. Aš pasirinkau tik geriausią, todėl jūs žinote, kad jums bus sukurta puiki tema.

Taigi, be jokių papildomų pastangų, čia yra 10 populiariausių „WordPress“ temų, skirtų menininkams ir skelbėjams. Pažiūrėkite, kas jums labiausiai tinka.

Persona

„Persona“ yra „WordPress“ tinklaraščio tema, kuri pavers jūsų tinklaraštį socialinės žiniasklaidos kanalu. Nesvarbu, ar tai „Twitter“, „Twitter“, nuotrauka „Instagram“ ar „Facebook“, ši tema surinks viską, ką paskelbėte internete, sutvarkys juos ir sutelks dėmesį. Jūsų įrašai bus rodomi stilingai, vizualiai reklamuodami bet kurią nuotrauką ar vaizdo įrašą jūsų įraše. Tai ideali produktų demonstravimo, verslo ir aplanko svetainių tema.

„Persona“ yra galingos „Galinio stuburo“ temos pagrindinė tema vaikams, todėl jūs galite greitai ir lengvai sukurti savo svetainę.

Atsitiktinumas

Ši aukščiausios kokybės „WordPress“ ekrano fotografavimo per visą ekraną tema yra daugiau nei 500 „Google“ internetinių šriftų, pasirinktinių trumpųjų kodų, išplėstinis adminų skydelis, vaizdo įrašų ir slankiojančių fonų, neribotos šoninės juostos, daugiau nei 200 tinklainei paruoštų piktogramų ir dar daugiau. Turėdami visas šias savybes vienoje temoje, niekas negali sutrukdyti jums sukurti nuostabią fotografijos svetainę!

Everestas

„Everest“ yra puiki ir švari „WordPress“ tema, kuri puikiai tinka menininkams ir kūrybingiems žmonėms. Tai lanksti ir greitai reaguojanti tema, sukurta naudojant naujausias HTML5 ir CSS3 technologijas. Turėdamas galingą administratoriaus skydą, profesionaliai valdomos svetainės kūrimas yra paprastas dalykas. Galite lengvai pakeisti visas teksto spalvas ir vaizdus, ​​įskaitant nuorodas, nustatytą puslapį / antraštę, poraštės foną ir tt Taigi, jei jums reikia temos, kuri puikiai prisitaiko prie jūsų esamų prekės ženklo spalvų, „Everest“ yra puikus pasirinkimas jums!

Atgręžimas

Ši aptaki ir minimalistinė vieno puslapio aplanko tema „WordPress“ puikiai tinka kūrybingiems specialistams ir agentūroms. Jis tiekiamas su pasirenkama vieno puslapio struktūra su nuostabiais puslapių slinkties perėjimais. Tai visiškai reaguojanti tema, optimizuota visiems šiuolaikiniams įrenginiams. Jame glaudinamas visas CSS / „JavaScript“, užtikrinant žaibišką puslapio įkėlimo laiką, kad lankytojai galėtų iškart gauti tai, ko nori..

Medvilnė

Medvilnė yra aukščiausios kokybės „WordPress“ tema, sukurta lengvai naudojant ir atsižvelgiant į pritaikomumą. Kartu pateikiamos visos funkcijos ir parinktys, kurias jums reikia pritaikyti, kad ir kokia būtų jūsų tema.

Core

Ši minimalistinė „WordPress“ tema puikiai tinka portfeliui, fotografijai ir asmeninėms svetainėms / tinklaraščiams. Jis sukurtas naudojant naujausias „WordPress“ funkcijas ir standartus, įskaitant tinkintą įrašo tipą, vaizdo įkėlimo programą ir dar daugiau.

Apolonas

„Apollo“ yra galinga, švari ir greitai reaguojanti „WordPress“ tema, skirta dideliam ir drąsiam turinio demonstravimui. Čia pateikiami labai tinkantys išdėstymai, neribotas spalvų pasirinkimas, gražus dviejų stulpelių dizainas, pritaikyti skaidrių demonstracijos, darbinės kontaktinės formos, „Google Maps“ integracija, trumpieji kodai ir dar daugiau. Viskas, ko jums reikia norint parodyti savo šedevrą, yra čia, viename teminiame pakete.

7 kamera

Ši švari ir minimalistinė „WordPress“ tema yra ideali menininkams ir kūrybingiems specialistams. Tai fotografijos tema, kruopščiai sukurta, atidžiai atkreipiant dėmesį į detales. Jis pateiktas su paprastu dizainu kartu su stulbinančiais vaizdo efektais. Tai lengva naudoti ir valdyti, nes yra nuostabių ir naudingų funkcijų, leidžiančių per kelias minutes susikurti savo svetainę ar tinklaraštį. Į temą įtraukti 5 skirtingi galerijos vitrinų šablonai, neribotos spalvų parinktys, reaguojantis išdėstymas ir dar daugiau.

„Fineliner“

„Fineliner“ yra gražiai sukurta reaguojanti „WordPress“ tema, kuri labiausiai tinka kurti portfelį ar verslo svetaines. Jis turi 6 akcentų spalvas, kurias galite lengvai pritaikyti naudodamiesi „Style Customizer“ moduliu. Jis taip pat yra įmontuotas su galingu „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonės papildiniu. Jis taip pat turi „LayerSlider“ papildinį, skirtą valdyti gražius slankiklius; taip pat WPML įskiepį daugiakalbei svetainei kurti. Jei ketinate įkurti el. Prekybos svetainę, „Fineliner“ taip pat yra sukurtas su „WooCommerce“ įskiepiu, todėl internetinę parduotuvę sukurti paprasta ir paprasta.!

Slash WP

Ši „WordPress“ premium tema yra ideali menininkams ir kūrybingiems žmonėms. Jis turi unikalų ir modernų dizainą, taip pat galingą ir tvirtą funkcionalumą. Jis sukurtas atsižvelgiant į aplanką, fotografiją ir tinklaraščių svetaines. Tai puiki tema norint parodyti geriausius savo darbus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map