10 populiariausių žurnalų / naujienų „WordPress“ temų, kurios jums patiktų

Technologijos suteikia mums greitesnes ryšio priemones – tai vienas iš būdų pažvelgti į greta besivystančias technologijas, esančias aplink mus. Kai kurie žmonės netgi mieliau įjungia savo kompiuterį ar įtaisus ir skaito ten esančias naujienas, o ne skaito ant spausdinto popieriaus. Jei turite omenyje kažką panašaus į buvusį, mes turime jums tinkamų dalykų būtent čia.


„WordPress“ yra geriausia turinio publikavimo platforma, kaip kai kurie žmonės pasakytų. WP iš tikrųjų yra puikus įrankis, kurį galite naudoti kurdami savo internetinę naujienų svetainę. Žemiau yra 10 „WordPress“ temų, kurios šį darbą atliktų už jus.

Geros naujienos

„Goodnews“ yra „WordPress“ tema, turinti visas funkcijas, kurių reikia kuriant naujienų / žurnalų svetainę. Visų pirma, jame yra „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonė, kuri daro pritaikymą ne tik lengvesnį, bet ir šiek tiek smagų, ar nemanote? Antra, jis gali pasiūlyti daugybę neribotų dalykų – neribotas spalvas, šonines juostas ir visus „Google“ šriftus! Trečia, ši tema taip pat visiškai reaguoja, ty ji puikiai atrodo bet kurioje programėlėje! Geriausia paskutinės funkcijos dalis yra tai, kad jūs galite ją įjungti / išjungti bet kuriuo metu!

Jarida

Visų pirma, galbūt norėsite žinoti, kad „Jarida“, reaguojanti į „WordPress“ temą, kuri specializuojasi naujienų, žurnalų ar tinklaraščių svetainėse, turi 4,84 (vidutiniškai) pirkėjo reitingą. Tai turėtų ką nors pasakyti apie funkcijas, kurias ši tema galėtų jums pasiūlyti. Komplektą sudaro „drag-and-drop“ „HomePage“ kūrimo priemonė, leidžianti efektyviau pritaikyti pagrindinį puslapį. Su neribotomis spalvomis, iš kurių galite pridėti, neribotomis šoninėmis juostomis, kurias galite pridėti, viso ekrano fonu, kurį norite rodyti, 35 naudingais pritaikytais valdikliais – tai 4,84 įvertinimas tikrai pateisinamas.

Repro

„Repro“ yra švari ir tvarkinga „WordPress“ naujienų / žurnalo tema, kuri tikrai verta kiekvieno cento, kurio jums prireiks. Tinkindami profilį, rinkitės iš neribotų spalvų variantų. Jūs netgi galite išversti savo svetainę į visiškai naują kalbą, naudodami visišką lokalizacijos palaikymą, įtrauktą į temų paketą. Be to, su 10 valdiklių sričių, 8 tiesioginių valdiklių, be prekės ženklo ir plačiomis temos galimybėmis, ko dar daugiau galite ieškoti naujienų / žurnalo „WordPress“ tema?

„NewsPlus“

„NewsPlus“ yra jūsų ideali universalaus žurnalo / redakcijos „WordPress“ tema. Tai ne tik reaguoja – dėl to jūsų svetainė automatiškai prisitaiko prie jūsų įtaiso, kurį naudoja jūsų žiūrovas, ekrano dydžio – ji taip pat yra paruošta tinklainei, tai reiškia, kad ji taip pat puikiai atrodo HD įrenginiuose. Naudodamiesi supakuotu išdėstymu, galite maksimaliai padidinti erdvę ir iš jos sukurti tikrai tvarkingą svetainę. Tai taip pat yra paruoštas „WooCommerce 2.0+“, kuris yra naudingas, jei norite savo svetainę paversti internetine parduotuve. Galėčiau tęsti nuostabias šios temos savybes, bet manau, kad geriau, jei jas patikrinsite patys.

„Buzz“

„Buzz“ yra tikrai įdomus pasirinkimas tiems, kurie planuoja kurti naujienų svetainę per „WordPress“. Šioje WP temoje yra pagrindinis puslapis, visiškai atsakingas už jūsų patogumą. Tinkindami svetainę rinkitės iš neribotų spalvų, naudokite patobulintus valdiklius, pasinaudokite „jQuery Teminiai“ pagrindinio puslapio slankikliu ir dar daugybe kitų funkcijų, kurių netikėtumėte. Turėdami platų temos parinkčių skydelį, galite net pritaikyti viską, ko norite!

Algarida

„Algarida“ yra reaguojanti „WordPress“ naujienų / žurnalo tema, kuri gali būti fiksuota ar nesikeičiama, pasirinkimas priklauso nuo jūsų pačių. Ši WP tema yra ne tik parengta vertimui ir palaikoma RTL, bet ir galingas skydelis ir daugybė trumpųjų kodų, todėl pritaikymas nėra toks kaklo skausmas, koks yra tradiciškai. Galite pasirinkti iš neribotos spalvų pagalbos, visų „Google“ šriftų ir dar daugiau.

Ares

„Ares“ yra „WordPress“ tinklaraščio, žurnalo ar laikraščio šablonas, kuriame taip pat yra visų reikalingų funkcijų ir dar daugiau. Jis pateikiamas reaguojančiu dizainu, todėl jums nereikia jaudintis dėl to, kad svetainė atrodo kaip nesąžininga dėl ypač mažų (arba ypač didelių) ekranų. Taip pat pridedama 6 odos, 2 pranešimai apie puslapius, dalijimasis socialine žiniasklaida ir daugybė kitų. Sukurkite savo svetainę naudodamiesi funkcijomis, kurias gali pasiūlyti tik „Ares“.

„Typegrid“

„Typegrid“ yra ne tik atsakinga naujienų ir žurnalo tema, bet ir paruošta tinklainei! Jame yra švari ir organizuota erdvė, kurioje galite patalpinti savo darbą. Be to, turite daugybę galimybių tinkindami savo svetainę, pavyzdžiui, kurioje svetainės pusėje įdėkite šoninę juostą (kairėje arba dešinėje), neribotas spalvų akcentų pasirinkimas, neribotas valdiklis pridėti šonines juostas ir dar daugiau.

„London Live 3-in-1“

Jūs tikrai galite išnaudoti visas šios temos galimybes, nes naudodamiesi „London Live 3-in-1“ galite sukurti 3 skirtingų tipų svetaines, turinčias tik vieną „WordPress“ temą! Sukurkite naujienų, žurnalo ar tinklaraščio svetainę šia tema. Jis ne tik reaguoja, bet taip pat turi 7 paruoštus apvalkalus, kelis slankiklius, lengvą vertimą, įtrauktą PSD failą ir dar daug daugiau.

Naujienos

Naujienų 1.6.1 versija yra parengta SEO. Be to, naudodamiesi „Naujienomis“, turite 4 turinio modulius, į kuriuos galite įtraukti savo darbą. Naudodami šią „WordPress“ temą, galite pasirinkti skirtingas kategorijų spalvas iš neriboto spalvų pasirinkimo, 2 stiliaus kategorijų straipsnių sąrašo ir daugybės kitų variantų. pasirinkite tinkindami savo svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map