10 nuostabių nemokamų ir „Premium“ „WordPress“ „Facebook“ papildinių

Nuo tada, kai „Facebook“ buvo paleista 2004 m., Ji pagimdė visiškai naują socialinės žiniasklaidos rūšį. Dabar tai yra didžiausia socialinė bendruomenė visame pasaulyje, kurią kasdien naudoja milijonai žmonių. Kadangi tai yra pati galingiausia socialinės žiniasklaidos platforma, būtinai turite prijungti savo „WordPress“ svetainę prie „Facebook“, kad galėtumėte patekti į dar didesnę auditoriją.


Jei norite, kad jūsų klientai ir potencialūs klientai jus geriau pažintų ir bet kada palaikytų su jumis ryšį, jums reikia kelių papildinių, kad viskas būtų daug lengviau. Žemiau yra 10 nuostabių nemokamų ir „WordPress“ „Facebook“ įskiepių, kuriuos galite naudoti „Facebook“ integracijai į savo svetainę, sąrašas. Pažiūrėkite, kaip jie gali jums padėti.

Mėgautis!

atsiminė

„reEmbed“ teikia svetainėms tinkintus vaizdo grotuvus, realiojo laiko analizę ir turinio rekomendacijas naudodama vieną kodo eilutę. Tai leidžia svetainėms valdyti visus savo vaizdo įrašus, įskaitant viską, kas įdėta iš „YouTube“, „Facebook“, „Vimeo“ ir „Dailymotion“.

„Facebook“ pokalbis

„Facebook Chat“ yra nuostabus nemokamas „WordPress“ „Facebook“ papildinys, leidžiantis integruoti „Facebook“ pokalbių sistemą į savo svetainę ar tinklaraštį. Jame pridedama juosta, panaši į „Facebook“ pokalbius, kuri pasirodys apatiniame dešiniajame svetainės kampe. Vartotojai gali prisijungti naudodami „Facebook“ paskyrą ir pradėti kalbėtis. Tai taip paprasta!

Pridėti nuorodą į „Facebook“

Šis „WordPress“ papildinys veikia automatiškai pridedant nuorodas į pranešimus ar puslapius, kurie yra skelbiami į jūsų „Facebook“ sieną, puslapius ar grupes. Tai lengva naudoti ir nustatyti. Jūs netgi galite tinkinti, kaip nuorodos rodomos jūsų „Facebook“ paskyroje. URL pavadinimas bus įrašo pavadinimas, o nuorodos aprašymas bus ištrauka (arba įrašo dalis, jei jų nėra). Taip pat galite sukonfigūruoti nuorodos atvaizdą arba leisti „Facebook“ pasirinkti jums vieną.

„WordPress“ skirtas „PlayPops“

„WordPress“ skirtas „PlayPops“ naudoja „Facebook“ ir „YouTube“ jėgą, kad greitai padidintų jūsų auditoriją. Papildinyje priešais „YouTube“ vaizdo įrašą rodomas iššokantis langas, kuriame prašoma, kad skaitytojai prisijungtų prie jūsų „Facebook“ puslapio, kai tik jie pristabdo vaizdo įrašą. Tai puikus būdas paprašyti jų patikti jūsų puslapiui!

Viskas viename „Facebook“

Šis „WordPress“ valdiklis leidžia rodyti pritaikomą rėmelį, kuriame kaupiami „Facebook“ socialiniai papildiniai, su galimybe juos rodyti arba nerodyti šoninėje juostoje ar valdiklio srityje. Šis papildinys yra su trumpaisiais kodais, skirtais beveik viskam, ką norite įdėti į savo įrašą. Jį taip pat teikia „Like and Share“ funkcija, taip pat „Twitter“ informacijos santraukų integracija.

„NextGEN“ „Facebook“

„NextGEN Facebook“ yra nemokamas „WordPress Facebook“ papildinys, užtikrinantis, kad turinį pateikiate geriausiu įmanomu būdu, nesvarbu, kaip jūsų įrašas bus dalijamasi įvairiose socialinės žiniasklaidos svetainėse – ar tai būtų dalijimosi mygtukai puslapyje, naršyklės priedai / plėtiniai, arba nuorodos, kuriomis dalijamasi tiesiogiai laiko juostų žinutėse ir privačiose žinutėse. Šis įskiepis suteikia jums galimybę visiškai valdyti informacijos, reikalingos internetinių svetainių tikrinimo programoms, poreikius ir taip pagerinti jūsų svetainės „Google“ paieškos reitingą, taip pat socialinio įsitraukimo ir paspaudimų rodiklius „Facebook“ ir kitose socialinės žiniasklaidos platformose. Be to, jame yra daugybė populiarių socialinio bendrinimo mygtukų!

Naujausi „Facebook“ komentarų valdiklis „WordPress“

Šis papildomas „WordPress“ „Facebook“ papildinys leidžia rodyti naujausių „Facebook“ komentarų iš jūsų svetainės, pagrindiniame puslapyje ar valdiklių srityje sąrašą..

„Facebook Like Button“, sukurtas „BestWebSoft“

„Facebook Like“ mygtukas leidžia jums pridėti mygtuką „Sekti“ paprasčiausiu įmanomu būdu. Taigi, jei jūsų verslas ar gyvenimas yra glaudžiai susiję su jūsų „Facebook“ paskyra, tada šis papildinys yra puikus pasirinkimas jums. Kartu pateikiamos paprastos ir lengvai naudojamos funkcijos bei parinktys. Vos keliais paspaudimais galite pridėti „Facebook Like“ mygtuką savo svetainėje ar tinklaraštyje.

Keli „FaceBook“ puslapiai ir grupių pranešimai

Tai yra dar vienas „WordPress“ papildinys, leidžiantis rodyti naujausius įrašus „Facebook“ puslapiuose, savo svetainės šoninės juostos valdiklyje. Galite pridėti tiek „Facebook“ puslapių, kiek jums patinka, ir netgi galite tinkinti valdiklio, rėmelio, teksto ir URL spalvas. Tai suderinama su „Internet Explorer“, „Chrome“, „Firefox“, „Operan“ ir „Safari“.

Individualizuoti „Facebook“ gerbėjų vartai

Tinkinti „Facebook“ gerbėjų vartai yra „WordPress“ papildinys, leidžiantis pridėti peršokantįjį langą virš pagrindinio puslapio ir prie žiniatinklio ar tinklaraščio. Šis papildinys padeda sukurti savo gerbėjų bazę. Turėdami didelę gerbėjų bazę, galite padidinti srautą į savo svetainę.

Premija: „FB Virusinis įkėlėjas“

Šis nemokamas „WordPress“ papildinys yra galingas rinkodaros įrankis, leidžiantis galutiniams vartotojams atsisiųsti failus iš jūsų svetainės, kad jūsų turinys galėtų tapti viruso žiniatinklyje. Atsisiuntimo nuoroda vartotojus nukreipia į „Facebook“ prisijungimo puslapį, kur jie gali atsisiųsti failą ir bendrinti jūsų turinį „Facebook“. Tokiu būdu galite įsitikinti, kad kiekvienas atsisiuntimas padės jūsų turiniui tapti virusiniam. Tai paprastas, tačiau galingas metodas, norint populiarinti „Facebook“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map