10 geriausių IDE programinės įrangos

Geriausias IDE programinės įrangos vadovasIntegruota kūrimo aplinka (IDE) yra programinė įranga, sujungianti pagrindinius įrankius, reikalingus programinės įrangos testavimui ir rašymui. Be IDE kūrėjas turėtų pasirinkti ir valdyti visus šiuos įrankius atskirai, tačiau IDE sujungia visus šiuos įrankius kaip vieną sistemą ar paslaugą. Nereikia nė sakyti, kad IDE padeda interneto kūrėjo darbui būti tikslesniam ir greitesniam.


Šiame vadove mes supažindinsime jus su 10 geriausių „IDE“ internetinių svetainių kūrimo parinkčių, apimančių turtingą funkcijų palaikymą keliomis kodų kalbomis.

Bet prieš pradėdami atsakykime į bendrą klausimą „Kas yra IDE?“ išsamiau, taip pat kaip išsirinkti geriausią IDE pagal jūsų konkrečius poreikius. 

Leiskite kasti.

Kas yra IDE?

Integruota kūrimo aplinka (IDE) yra programinė įranga, kurią galite įkelti į savo kompiuterį. Jie yra skirti supaprastinti žiniatinklio kūrimo procesą, kaip minėta anksčiau.

IDE apima šias pagrindines funkcijas:

 • Teksto redaktorius – IDE yra teksto rengyklė, apimanti keletą kitų specifinių funkcijų.
 • Sudarytojas arba vertėjas – Integruota programa, kuri verčia jūsų kodą į kompiuteriu skaitomą kalbą. Tai leidžia paleisti kodą, vadinamą scenarijaus vykdymu. Vertėjas yra įtraukta programa. Jos tikslas yra vykdyti kodą, prieš tai jo nesurašant.
 • Sukurkite arba atlikite integraciją – Tai yra būtinų procesų automatizavimo būdai.
 • Derintojas – Įtraukta programa, kuri patikrina jūsų kodą, ar nėra klaidų, kad galėtumėte jas pašalinti.
 • Sintaksės žymiklis – Kodo dalys pateikiamos spalvomis, kurios atitinka skirtingus elementus, tokius kaip savybės, žymos, atributai ir visa kita. Tai padeda vizualiai lengviau nuskaityti kodą ir pamatyti, kur padarėte mažų klaidų, pvz., Pamiršote uždaryti žymą.
 • Grafinė vartotojo sąsaja (GUI) – Tai yra lengvai skaitomas ekranas, kurį lengva naršyti ir atlikti užduotis. Tai gali būti mygtukai, meniu ir kiti panašūs elementai, o ne tik tekstas ir galimybė įvesti teksto komandą.
 • Kitos galimos savybės – Daugelis IDE kuria ir įtraukia naujas funkcijas, kurių kiti IDE gali nesiūlyti.

Kaip rasti sau tinkamą IDE

Priimdami sprendimą dėl IDE, kurį norite naudoti, pirmiausia turite nustatyti, ko jums iš jo reikia. Taip yra todėl, kad kiekvienas IDE gali skirtis tarp siūlomų funkcijų.

Tai taip pat reiškia, kad jūsų mėgstamiausias IDE gali skirtis nuo jūsų bendraamžių, todėl dienos pabaigoje pasirinkite tik tą, kuris jums tinka.

Funkcijos, kurių jums gali prireikti, kad gautumėte geriausią IDE

Čia yra trumpas galimų funkcijų, kurios gali būti jums reikalingos, išskyrus tipinius IDE komponentus, išvardytus anksčiau, sąrašas:

 • Programavimo kalbos palaikymas – Pasirinktas IDE turėtų palaikyti kodų kalbas, kurių jums reikia jūsų projektams.
 • Pritaikomi teksto redaktoriai – Kai kurie IDE suteikia galimybę redaguoti GUI.
 • Vieneto testavimas – Tai yra galimybė, kuria galima pridėti maketinius objektus prie savo kodo skyrių, kad jį būtų galima išbandyti iškart, prieš tai neužpildžius to skyriaus.
 • Šaltinio kodo biblioteka – Kai kurie IDE turi išteklių, kuriuose yra scenarijai ir šaltinio kodas, kuriuos galite naudoti.
 • Klaidų diagnostika ir ataskaitos – Jei jums reikia aptikti ir išvardyti klaidas, tai yra ši savybė, į kurią reikia atsižvelgti renkantis geriausius IDE interneto plėtros projektus.
 • Kodo pildymas – Daugelis IDE gali protingai baigti jūsų kodą. Pvz., IDE gali nustatyti, kada esate pasirengęs uždaryti žymą, ir uždarys ją, kad sutaupytų laiko.
 • Integracijos ir papildiniai – su „GitHub“ ir „Apache’s Subversion“
 • Kodo paieška – Galite greitai ieškoti kodo norimo elemento.
 • Hierarchijos diagramos – Jūsų failus galima nustatyti ir parodyti hierarchijoje didesniems projektams, kuriuose yra daug failų ir scenarijų, kurie visi kartu veikia konkrečiu būdu. Hierarchinės diagramos rodymas gali padėti pamatyti failų vykdymo tvarką, taip pat tai, kurie failai ir scenarijai yra susiję vienas su kitu.
 • Į modelį orientuota plėtra (MDD) – Tai procesas, kai kūrėjas sukuria modelį to, ką jie nori koduoti, tada IDE padeda jį koduoti. Po to IDE tam tikru mastu automatizuoja derinimo ir testavimo procesą, kad jums būtų lengviau savarankiškai atlikti dar vieną derinimo ir bandymo procesą..

Įsitikinkite, kad toliau pateikiamos geriausios IDE žiniatinklio kūrimo priemonės, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kokių funkcijų jums reikia.

10 geriausių internetinių svetainių kūrimo IDE

Šiame sąraše daugiausia dėmesio skiriama populiariausioms, galingiausioms, turtingiausioms funkcijoms ir dėl to geriausioms IDE parinktims.

1. „Visual Studio“

Kuris yra geriausias IDE žiniatinklio plėtrai? „Visual Studio“ tikrai yra sąrašo viršuje.

„Visual Studio IDE“ yra viena iš populiariausių ir geriausių prieinamų IDE internetinių svetainių kūrimo galimybių. Jis naudoja AI mokydamasis iš redagavimo koduodamas kodą, kad galėtų baigti sakinius – er, kodo eilutes.

Be to, redaguodami ir derindami galite bendradarbiauti su savo komanda tiesiogiai. Taip pat galite dalytis serveriais, terminalais ir komentarais.

„Visual Studio“ palaiko žiniatinklio, mobiliųjų, programų ir žaidimų kūrimą, ASP.NET, Python, Node.js, C ++, „Unity“, taip pat „Azure“ palaikymą..

Be to, naudodamiesi „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“, žiniatinkliu ir debesyje, galite sukurti kūrimo aplinkas debesyje ir dar daugiau..

2. „IntelliJ IDEA“

„IntelliJ IDEA“ yra viena iš geriausių IDE interneto plėtrai.

„IntelliJ IDEA“  tikrai yra vienas iš geriausių „Java“ IDE. Jame dėmesys sutelkiamas į funkcijas, padedančias būti kiek įmanoma produktyvesnėms, neapsunkinant GUI.

Jis indeksuoja jūsų kodą, kad pateiktų svarbius pasiūlymus ir užpildytų jūsų kodą. „IntelliJ IDEA“ taip pat automatizuoja keletą užduočių, kurios priešingu atveju būtų erzinančiai pasikartojančios.

Tai viskas ir krepšys lustų, er, kompiuterio lustai, nes jis turi nuostabią „out-of-the-box“ patirtį ir nebūtinai turi būti naudojamas tik „Java“.

Nors jis yra sutelktas į tai, jis vis dar puikiai tinka SQL, JPQL, HTML, „JavaScript“ ir kitoms kalboms, įskaitant atvejus, kai įvedate kalbą į eilės ženklą. Jūs vis dar naudojate visus šio IDE pranašumus.

3. 3 „Aptana“ studija

„Aptana Studio 3“ svetainė, kuri yra viena geriausių „IDE“ internetinių svetainių kūrimo galimybių.

3 „Aptana“ studija yra viena iš geriausių prieinamų IDE žiniatinklio kūrimo parinkčių, ji taip pat yra atvirojo kodo.

Galite tinkinti GUI, joje yra įmontuotas terminalas, „Git“ integracija, derinimo priemonė, taip pat diegimo vedlys. Automatinį užbaigimą taip pat galima naudoti HTML, CSS ir „JavaScript“.

4. „PyCharm“

„PyCharm“ svetainė

„PyCharm“ pirmiausia yra viena iš geriausių „Python“ IDE, tačiau „premium“ versija palaiko ir kitas svetainių kūrimo kalbas.

Kodą tikrina, ar nėra klaidų, taip pat turi automatinį užbaigimą. Jis turi aptakų ir minimalų vartotojo sąsają, kad netrukdytų tobulėti, taip pat patikrina jūsų kodo kokybę, kad įsitikintumėte, jog jis tinka.

5. „PhpStorm“

„PhpStorm“ svetainė

„PhpStorm“ yra dar viena galimybė apsvarstyti galimybę pasirinkti geriausią interneto IDE. Daugiausia dėmesio skiriama PHP, tačiau taip pat visiškai palaikomos sąsajos su kalbomis, įskaitant HTML 5, CSS, „Sass“, „Less“, „JavaScript“ ir dar daugiau.

Tai taip pat apima pagrindinės programinės įrangos palaikymą kuriant tokias svetaines kaip „WordPress“, „Drupal“, „Joomla!“, „Laravek“ ir kt..

Jį lengva naršyti, jame yra automatinio kodų pildymo, derinimo ir testavimo įrankiai bei greitas (ir saugus) reaktoriaus taisymas.

6. „WebStorm“

„WebStorm“ svetainė

„WebStorm“ yra sąraše kaip vienas geriausių IDE kuriant žiniatinklį, nes jis puikiai tinka „JavaScript“. Tai apima ne tik kodo automatinį užbaigimą ir tiesioginį klaidų aptikimą, bet taip pat turi derinimo įrankį, vienetų testavimą ir daugybę integracijų, tokių kaip „Git“, „GitHub“, „Mercurial“ ir kt..

Jis greitai įkeliamas paleidžiant ir gali automatizuoti daug varginančių užduočių, kad padidėtų produktyvumas.

7. „NetBeans“

Kas yra IDE, kuris puikiai tinka kurti internetą? „NetBeans“.

Negalite turėti geriausio internetinių svetainių kūrimo IDE sąrašo, neįtraukdami „NetBeans“. Tai yra vienas iš populiariausių geriausio IDE variantų, nes tai nesąmoninga programinė įranga, skirta „Java“, „JavaScript“, PHP, HTML 5, CSS ir dar daugiau.

Tai taip pat padeda kurti svetaines be klaidų, pabrėžiant kodą ne tik sintaksiniu, bet ir semantiniu požiūriu. Jis taip pat turi daug galingų reaktoriaus atkūrimo įrankių, būdamas atvirojo kodo.

8. Užtemimas

„Eclipse“ svetainė

Šis straipsnis taip pat nebūtų išsamus, jei jo neužsimintume Užtemimas. Tai daugiausia „Javascript“ atvirojo kodo ir bendruomenės valdomas IDE, tačiau yra įrankių, pavyzdžiui, HTML, CSS.

Tarp jos bendradarbių yra „Google“, „Netflix“, „Facebook“, GE ir „Walmart“. Taigi, galite būti tikri, kad gaunate vieną iš geriausių IDE žiniatinklio plėtrai.

9. „RubyMine“

„RubyMine“ svetainė

„RubyMine“ sutelktas į „Ruby“ ir „Ruby on Rails“, tačiau jis taip pat pritaikytas „JavaScript“, CSS, „Sass“, „Less“ ir dar daugiau. Jame yra sintaksė ir klaidų išryškinimas, kodo užbaigimas, išplėstinė bet kurios klasės, failo ar simbolio paieška ir greitas naršymas, norint įvardyti tik keletą funkcijų..

10. „Komodo IDE“

„komodo IDE“ pagrindinis puslapis

„Komodo IDE“  yra vienas iš geriausių IDE kuriant žiniatinklį, tačiau tai yra aukščiausios kokybės pasirinkimas. Jis turi daugybę funkcijų, įskaitant automatinį užbaigimą, vaizdinį derinimo įrankį, vienetų testavimą, priedus, komandos bendradarbiavimą, projekto valdymo įrankius ir dar daugiau.

Tai palaiko „Git“, „Mercurial“, „Subversion“, CVS, „Perforce“ ir „Bazaar“, taip pat visas programavimo kalbas.

Kuris yra geriausias IDE tinklapis?

Kaip minėta anksčiau, kai norite sužinoti, kuris IDE yra geriausias interneto svetainių kūrimui, viskas priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių. Kiekvieno žmogaus poreikiai yra skirtingi jų projektams. Jūsų pasirinkimas už geriausią IDE gali būti ne tas pats, kaip vieno iš jūsų kolegų.

Tai gerai. Kartais mažiausias bruožas sukelia skirtumą.

Geriausios IDE alternatyvos

Jei žiūrite į tipinių IDE funkcijų sąrašą ir galvojate: „Man to tiesiog per daug“, yra ir kitų variantų.

Yra ne tik kitų IDE, bet ir teksto redaktorių, turinčių keletą bendrų su IDE funkcijų, kurios yra populiarios, gana galingos ir kurių jūsų poreikiams gali pakakti..

Pateikiame trumpą sąrašą geriausių IDE alternatyvų, kurias galite patikrinti:

Jūsų nuomone, kuris yra geriausias IDE žiniatinklio plėtrai? Kaip pasirinksite geriausią IDE pagal jūsų konkrečius poreikius? Vis tiek savęs klausiate: „Kas yra IDE?“ Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map