10 geriausių AI pokalbių programų

Geriausi AI pokalbiai


Galvojate apie AI palaikomą pokalbių programos įtraukimą į savo svetainę ar pranešimų platformą? Arba galbūt norėsite atnaujinti esamą „chatbot“ sprendimą tokiu, kuriame yra dirbtinis intelektas?

Tai puiki idėja.

Norėdami nustatyti, koks yra geriausias AI pokalbių programos sprendimas, turėsite atsižvelgti į keletą veiksnių:

 • Biudžetas – nes dirbtinis intelektas ir automatika kainuoja.
 • Kanalai – ar jums reikia pagalbos svetainėje, programoje, socialinėje žiniasklaidoje, el. Laiške ar pranešimų platformoje?
 • Tikslas – pvz. pardavimo ir rinkodaros automatizavimas, klientų aptarnavimas, paprasta pagalba teikiant klausimus ir atsakymus.
 • „Chatbot“ ir jo darbo eigos nustatymas – taigi, jei reikia, galite atsižvelgti į kūrėjo kainą.
 • Programos integracija – taigi jūsų „chatbot“ gali naudoti ir patobulinti esamus klientų duomenis.

Turėdami dešinįjį „chatbot“ savo pusėje, galite nuveikti daug daugiau … ir dar efektyviau. Taigi, kurį jūs pasirenkate?

Žemiau rasite mūsų rekomendacijas 10 geriausių AI pokalbių programų, pateiktų šiandien.

Geriausios jūsų svetainės AI pokalbių programos

„Chatbot“ gali būti labai naudingas, kai reikia valdyti klientų patirtį. Kita vertus, robotas, maitinamas mašininio mokymosi ir natūralaus kalbos apdorojimo, gali būti tikras žaidimų keitiklis.

Taip yra todėl, kad dirbtinis intelektas suteikia mums galimybę suteikti žmonėms panašų balsą ir apdorojimo galimybes tam, kas kitaip būtų tik dar viena programinė įranga.

Dėl to klientai gali būti geriau prižiūrimi, kol jūs išlaisvinsite daugiau, nei įsipainioję, jei vėl ir vėl atsakysite į tuos pačius klausimus..

Žinoma, tai reiškia, kad jūsų pokalbių programa yra gerai suplanuota. Pradėję nuo vieno iš geriausių AI pokalbių įrašų, jūs būsite kelias į jį. Tuomet pats turėsi sukurti savo klientų pokalbių vietą, o tavo verslas gaus daugiausiai naudos.

Pabandykime išsiaiškinti, kuris padės jums tai padaryti geriausiai:

1. ManyChat („Freemium“)

„ManyChat“ - vienas iš geriausių AI pokalbių įrašų 2020 m„ManyChat“ yra „Facebook Messenger“ rinkodaros paslauga. Nors „chatbot“ yra pagrindinis elementas, su šia programine įranga galite nuveikti daugiau, įskaitant siųsti SMS žinutes ir paleisti „AI“ palaikomus „Facebook“ skelbimus.

Kalbant apie „chatbot“ dalykus, yra daug dalykų, kuriuos galite atlikti. Jūsų „Messenger“ robotas gali:

 • Pradėkite „chatbot“ pokalbius su pirmą kartą atvykusiais lankytojais.
 • Kvalifikuokite švino klausimus.
 • Pateikite citatas suinteresuotiems klientams.
 • Nusiųskite kuponus lojaliems klientams.
 • Rezervuokite susitikimus ir rezervacijas.
 • Parduokite savo produktus ar paslaugas ir apdorokite mokėjimus.

Iš esmės „ManyChat“ pokalbių programa gali padėti užmegzti, puoselėti ir palaikyti ryšius su klientais – visa tai „Facebook Messenger“.

Beje, „ManyChat“ nėra atskiras sprendimas. Jis integruojamas su kitais jūsų naudojamais įrankiais, tokiais kaip „Google Drive“, „Shopify“, „MailChimp“, „HubSpot“, „Stripe“ ir „Zapier“..

Kalbant apie pradžią, tai pyrago gabalas. Galite sukurti savo robotą iš anksto sukurto šablono arba galite naudoti nuvilkimo įrankį, norėdami sukurti savo pokalbių programą ir srautą..

Jei dar nesate prisijungę prie pokalbių svetainių, nemokamame plane galite susikurti viską, ko jums reikia, įskaitant lašinimo sekas, auditorijos segmentus ir vaizdinių srautų kūrimo priemonę..

Jei ieškote atnaujinimo, „Pro“ planas kainuoja 10 USD per mėnesį ir pateikiamas su patobulintais šablonais, neribota prieiga prie rinkodaros įrankių ir integracija su kitais kanalais (pvz., SMS, „Facebook“ skelbimais ir el..

2. Intercom (Premija)

Intercom - „Chatbot“ sprendimas„Intercom“ yra viso masto sprendimas verslo ryšiams palaikyti. Jo centre yra „Business Messenger“, jo pokalbių produktas.

Vis dėlto „Business Messenger“ nėra visiems tinkamas „chatbot“. Galite sukurti darbo eigas, kad atliktumėte daugybę užduočių.

Pvz., Galite apsvarstyti galimybę pritaikyti pagrindinį ekraną skirtingiems vartotojams (pvz., Naujiems lankytojams ir kvalifikuotiems klientams). Tada paprašykite, kad robotas kiekvienam atsiųstų pasirinktinius pranešimus.

Taip pat galite užprogramuoti savo pokalbių programą, kad ji kalbėtų su žmonėmis tinkamame kontekste. Pavyzdžiui, naudodamas patobulintą taikymo funkciją, jis gali identifikuoti didelio ketinimo potencialius klientus, surinkti iš jų reikiamą informaciją ir perduoti juos tiesioginiam atstovui, kad uždarytų sandorį..

PG pokalbių programa taip pat gali išmokti numatyti vartotojų klausimus, suderindama juos su anksčiau išspręstais klausimais. Taip pat nereikia nagrinėti daugybės klausimų. Jis gali numatyti klausimus ir aktyviai dalintis atsakymais tiesiog žodžiais, kuriuos vartotojas įveda.

Tai gali įtraukti ir keistis duomenimis su visomis jūsų pagrindinėmis verslo programomis, pvz., „Slack“, „Google“ kalendoriumi, „Stripe“, „Jira“, „Zoom“. Tiesiog reikia paminėti keletą.

Suprojektuoti „Intercom“ pokalbių programą yra taip paprasta, kaip sukonfigūruoti kontaktinę formą „WordPress“. Kodo nereikia. Tiesiog sukonfigūruokite kiekvieną nustatymą, užprogramuokite klausimus ir paskelbkite savo botą.

Norėdami gauti prieigą prie „Intercom“ pokalbių programos sprendimo, turėsite užsiprenumeruoti pradžios, augimo, spartinimo arba mastelio planus..

 • Pradinė kaina prasideda nuo 39 USD per mėnesį jis skirtas pagrindiniams pokalbiams ir siunčiamiems pranešimams.
 • Augimo kaina prasideda nuo 99 USD per mėnesį. Su juo galite sukurti pagrindinį kvalifikacijos botą arba straipsnių pasiūlymų botą.
 • Pagreitis prasideda nuo 499 USD per mėnesį, o mastelis prasideda nuo 999 USD per mėnesį. Abu suteikia jums galimybę kurti pasirinktinius robotus.

Jei norite suteikti išplėstinį klientų palaikymą ar potencialių klientų generavimą, jį reikia papildomai atnaujinti.

Geros žinios apie šį „chatbot“ yra tai, kad joje pateikiamas 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis. Tokiu būdu jums nereikės įsipareigoti dėl brangios programinės įrangos, prieš tai neįspėjus.

3. „ChatBot“, skirtas „LiveChat“ (Premija)

„ChatBot“, skirtas „LiveChat“„LiveChat“ yra plataus masto klientų aptarnavimo platforma. Vis dėlto, jei norite AI automatizavimo pranašumų, turėsite investuoti į „ChatBot“ integraciją.

Naudodamiesi „ChatBot“, skirtu „LiveChat“, jūs nesukuriate roboto, skirto pagrindiniams klausimams ir užklausoms siųsti. Tai reiškia, kad pagerinsite esamą klientų aptarnavimo pasiūlą. Taigi galite sukurti robotus, kurie:

 • Pašalinkite šlamšto komentarus iš eilės.
 • Suteikite palaikymą po kelių valandų.
 • Kvalifikuokite ir gaukite laidus.
 • Suplanuokite pardavimo susitikimus su potencialiais klientais.
 • Pažymėkite pokalbius, kad jie būtų siunčiami į tinkamas verslo programas jūsų arsenale (kurį galite užprogramuoti per „Zapier“) ir duomenys būtų tinkamai įregistruoti.
 • Sukurkite palaikymo bilietus su jau apdorotu pradiniu įnašu.
 • „LiveChat“ teikia pirmenybę gyviems agentams.

Kitas puikus „ChatBot“ dalykas yra tai, kad galite jį užprogramuoti veikti visose savo klientų aptarnavimo platformose: „WordPress“ svetainėje, „Facebook Messenger“, „WhatsApp“, „Apple Business Chat“, SMS ir dar daugiau.

Iš esmės tai pavers jūsų klientų aptarnavimo operacijas tikru visų kanalų sprendimu.

Kurdami savo „chatbot“ turite daugybę variantų.

Galite naudoti šabloną, sukurtą specialiai užduočiai, kurią turite atlikti. Norėdami sukurti savo, galite naudoti „drag-and-drop“ pokalbių programos kūriklį. Arba galite naudoti atvirą „ChatBot“ API, kad sukurtumėte kažką tikrai tinkinto.

Taip pat lengva sukurti „Istorijas“ ar pokalbių srautus. Malonu, kad ši funkcija yra tai, kad ji suteikia galimybę nukopijuoti bet kurį pasakojimą į kelias pranešimų platformas, taigi galite sutaupyti daug laiko programuodami pokalbių programą.

„ChatBot“ turi tris planus pasirinkti iš:

 • Pradinis planas prasideda nuo 50 USD per mėnesį ir suteikia jums 1 pokalbių mainą, 1 000 pokalbių ir pagrindines funkcijas.
 • Komandos planas prasideda nuo 149 USD per mėnesį ir suteikia jums 5 pokalbių žinutes, 5000 pokalbių ir papildomų funkcijų.
 • Verslo planas prasideda nuo 499 USD per mėnesį ir suteikia neribotą kiekį robotų, 25 000 pokalbių ir pažangių funkcijų.

Kiekvienas „ChatBot“ vartotojas pradeda 14 dienų bandomąją versiją. Po to jūs mokate už planą, atsižvelgiant į tai, kiek pokalbių svetainių sukuriate, kiek pokalbių vyksta per mėnesį ir kokio lygio funkcijų jums reikia.

4. „Chatfuel“ („Freemium“)

„Chatfuel“ „Facebook Messenger“ pokalbis„Chatfuel“ yra geras pasirinkimas, jei jūsų tikslas yra automatizuoti „Facebook Messenger“ pokalbius su potencialiais klientais ir klientais.

Pažvelkite į jos svetainę ir pamatysite, kad „Chatfuel“ buvo varomoji jėga kai kuriems labai gerai žinomiems prekių ženklams ir jų „Messenger“ rinkodaros kampanijoms..

 • LEGO sumažino jų konvertavimo išlaidas 71%.
 • Lidso Becketto universitetas per vieną dieną uždirbo 3,1 mln.
 • „HelloFresh“ sumažino klientų laukimo laiką 76%.

Jei žinote, kad jūsų tiksliniai vartotojai yra „Facebook“ tinkle ir esate pasirengę bei nori bendrauti su jūsų prekės ženklu, „Chatfuel“ galėtų realiai padidinti jūsų potencialių klientų generavimo ir klientų aptarnavimo pastangas..

Svarbu suprasti, kad „Chatfuel“ robotas nėra tik atsakymas į klausimus ir pagalbos palaikymo užklausas. Su „Chatfuel“ galite atlikti tokius veiksmus:

 • Atlikite A / B testus, kad patobulintumėte savo „chatbot“ srautus.
 • Priminkite pirkėjams, kai jie krepšyje paliko daiktų.
 • Sukurkite „Facebook“ reklaminių kampanijų išvaizdą ir tinkintas auditorijas, tada naudodami robotą analizuokite rezultatus.

Ir jei jūs esate agentūra, kuri užsiima „Facebook“ rinkodara klientams, galite pažymėti „Chatfuel“ baltą etiketę, kad jūsų klientai prietaisų skydelyje matytų tik tai, ko norite..

„Chatfuel“ siūlo nemokamą planą įmonėms, kurios tik pradeda veiklą. Taigi, jei manote, kad turėsite mažiau nei 1000 prenumeratorių ir jums nereikės daug daugiau nei standartinės roboto funkcijos, tai gali būti naudinga jums.

„Pro“ planas prasideda nuo 15 USD per mėnesį (priklausomai nuo to, kiek jūsų komanda yra). Abonentų skaičius neribojamas ir jūs galite naudotis išplėstinėmis funkcijomis ir prioritetiniu palaikymu.

Galimas „Premium“ planas, tačiau dėl kainų nustatymo turėsite pasiteirauti „Chatfuel“. Tai yra geriausias pasirinkimas agentūroms, kurioms reikalinga papildoma pagalba, baltas etikečių rašymas ir kitos specializuotos funkcijos.

5. Ada (Premija)

Ada automatikos pokalbių programaAda savo AI palaikomą „chatbot“ platformą vadina pagrindine klientų aptarnavimo linija.

Taip yra todėl, kad jis integruojamas su jūsų esamų tiesioginių pokalbių teikėjais, tokiais kaip „Salesforce“ ar „Zendesk“, leidžiant jūsų agentams atlikti varginančią užduotį atsakyti į pasikartojančius klausimus „chatbot“. Ir juo galite naudotis beveik visur: „Twitter“, „Facebook“, „Twilio“, „WhatsApp“ ir dar daugiau.

Kaip jūs galite įsivaizduoti, tai nėra naudinga tik racionalizuojant klientų aptarnavimą ir palaikant mažesnes pokalbių palaikymo išlaidas, tačiau tai gali pagerinti pasitenkinimą darbu, nes jūsų gyvų agentų darbas tampa prasmingesnis..

Be palaikymo klientais, „Ada chatbot“ gali padėti ir kitose srityse.

Pvz., Galite jį suprogramuoti pirkėjų didesniam pardavimui ir kryžminiam pardavimui. Taip pat galite naudoti nuspėjamus pasiūlymus mokyti savo „chatbot“ pateikti atsakymus, kol klientai net nepateikė savo klausimų.

Ir tai gali padaryti daugiau nei 100 kalbų.

Norint sukurti „chatbot“, nereikia jokių kodavimo žinių. Naudodamiesi „nuvilkimo“ elementais, kiekvienam yra pakankamai lengva kurti, redaguoti ir dubliuoti pokalbių srautus.

Tai reiškia, kad galite suteikti savo klientų aptarnavimo specialistams – tiems, kurie žino jūsų klientų sąveiką viduje ir išorėje – kurti automatizuotas darbo eigas atsižvelgiant į tai, ko klientai ketina paklausti ir kokių atsakymų jiems reikia.

Ada kainos nustatymas nėra viešai prieinamas. Norėdami sužinoti daugiau, turėsite suplanuoti demonstracinę versiją.

6. Srautas XO („Freemium“)

„Flow XO“ automatinių pokalbių platforma„Flow XO“ yra automatizavimo produktas, palengvinantis pokalbių programų kūrimą, tuo pačiu pagerinant jūsų galimybes aptarnauti potencialius klientus ir klientus.

Naudodami „Flow XO“ sukuriate reikalingas darbo eigas. Pavyzdžiui:

 • Parodykite pasveikinimo pranešimą pasveikinti naujus lankytojus.
 • Pateikite įdomių faktų ar linksmų GIF, kad atkreiptumėte dėmesį į jūsų pokalbių vietą, taip pat parodydami prekės ženklo asmenybę.
 • Surinkite informaciją iš potencialių klientų ir leiskite sąlyginei logikai nustatyti, kur vyksta pokalbis.
 • Pateikite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.
 • Priimkite mokėjimus už produktus, sąskaitas faktūras ir paslaugas.
 • Jei reikia, pereidami klientai pradeda pokalbius realiu laiku su atstovu.

„Flow XO“ yra integruota su daugiau nei 100 programų, todėl yra daugybė būdų, kaip tai pritaikyti prie esamų darbo srautų ir automatizuoti keitimąsi duomenimis tarp visų jūsų platformų.

Taip pat yra lankstumo atsižvelgiant į tai, kur jį naudojate. „Flow XO“ pokalbių žinutes galite patalpinti svetainėse, programose, „Facebook Messenger“, „Slack“ ir „Twilio“.

Ir nors yra daugybė galimybių kalbant apie tai, kur ir kaip naudojate savo „chatbot“, sukurti labai lengva. Naudodamiesi nuvilkimo įrankiu galite greitai sukurti savo darbo eigas ir sujungti jas su atitinkamomis platformomis per API.

Prisiregistruoti galite dviem būdais.

 • Nemokamas planas leidžia 500 sąveikų, 2 savaičių pokalbių žurnalus ir 5 pokalbių žinutes.
 • Standartinis planas kainuoja 19 USD per mėnesį ir leidžia 5000 sąveikų, 3 mėnesių pokalbių žurnalus ir 15 robotų.

Viršijus bet kurią iš šių ribų, taikomi papildomi mokesčiai.

7. „LivePerson“ (Premija)

„LivePerson“ pokalbio AIKaip rodo pavadinimas, „LivePerson“ yra tiesioginių pokalbių sprendimas. Jos tikslas – padėti įmonėms išlaikyti žemas klientų aptarnavimo išlaidas vietoje teikiant nuotolinio pardavimo ir palaikymo komandoms įrankius, reikalingus klientams susisiekti ir konvertuoti.

Nors „LivePerson“ pakartojimams leidžia lengviau valdyti daugiakanalius pokalbius, kartu su šia funkcija naudojama pokalbio AI funkcija..

„LivePerson“ pokalbių programa veikia įvairiose platformose:

 • Svetainės ir programos
 • trumpoji žinutė
 • „Facebook Messenger“
 • „WhatsApp“
 • „Twitter“
 • „Apple“ verslo pokalbis
 • „Google“ turtingo verslo pranešimai (ŽSM)

Anot „LivePerson“, apie 70% pokalbių, kuriuos klientai turi naudodamiesi pokalbių programėle, gali būti automatizuoti, todėl verta turėti tokį, kuris sujungia AI su žmonių palaikymu..

Dirbtinės intelekto galimybės taip pat yra gana įspūdingos.

Jis prasideda nuo „LivePerson“ patentuotos AI, vadinamos „Maven“. Tam, kad būtų galima sužinoti apie vartotojo ketinimus ir juos aptikti, naudojamas natūralus kalbos supratimas. Tada jis dinamiškai nukreipia užklausas į reikiamą kanalą – ar tai būtų AI pokalbių programa, ar tiesioginis agentas.

Natūralios kalbos apdorojimas yra tai, kas suteikia robotui galimybę atsakyti į jūsų klientų užklausas ir pateikti teisingus atsakymus, remiantis naudojamais žodžiais ir pateiktais duomenimis..

„Intent Manager“ stebi pokalbius realiu laiku ir padeda optimizuoti atsakymus vietoje. Ji taip pat gali automatizuoti darbo eigas, jei nustato būdą tai padaryti.

Tai priklauso ne tik nuo AI.

Prietaisų skydelyje pateikiami duomenys apie vartotojo ketinimus, pasitenkinimą, nuotaikas ir konversijų rodiklius. Nustatę proceso trintį ar spragas, galite atitinkamai pakoreguoti ir pakeisti prioritetus.

Galite nervinti, kad taip pažangų dalyką bus sunku naudoti, tačiau stebėtina, kad ne. „LivePerson“ tiekiami su robotų šablonais, sukurtais specialiai pramonės reikmėms, iš anksto užprogramuotų vartotojų ketinimų, iš anksto parašytų pokalbių ir programų integravimo. Arba galite sukurti savo, jei nerandate to, ko ieškote.

„LivePerson“ kainos svetainėje nėra. Jei norite sužinoti daugiau apie šią PG programinę įrangą ir gauti pasirinktinę kainą, suplanuokite susitikimą.

8. „Drift Chatbot“ (Premija)

„Drift“ automatinis „chatbot“ asistentas„Drift“ yra daugialypis komunikacijos sprendimas, apimantis el. Paštą, vaizdo įrašą, tiesioginius pokalbius ir „chatbot“ programinę įrangą.

Nors galite naudoti „Drift Chatbot“ kasdienėms užduotims atlikti, pavyzdžiui, atsakyti į įprastus lankytojų klausimus ir teikti pagrindinę naršymo pagalbą aplink jūsų svetainę, ji yra geriausia naudojama jūsų pardavimo pastangoms paremti..

„Chatbot“ gali atlikti tokius veiksmus:

 • Kvalifikuokite ir surinkite potencialius klientus. Tada pridėkite šiuos duomenis prie savo CRM ir kitos rinkodaros programinės įrangos.
 • Užsisakykite susitikimus dienomis ir tomis dienomis, kai iš tikrųjų yra jūsų pardavimo atstovų.
 • Maršrutas veda pas reikiamą žmogų, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip įmonės dydis, teritorija ir pan.
 • Pakeiskite esamus laidus atgal į tuos atstovus, su kuriais jie jau bendravo.
 • Pateikite VIP laidus aplinkkeliu, kad jie galėtų praleisti užpildydami formas ir iškart pradėti su kuo nors kalbėtis.
 • Pasiūlykite palaikymą tiesiogiai iš savo palaikymo portalo ar žinių bazės.

„Drift“ integruota su dešimtimis verslo ir pardavimo įrankių – daugybės, kurių nematysite palaikydami kitus intelektualiuosius pokalbių sąrašus šiame sąraše. Rasite tokias programas kaip „MadKudu“, skirtą švino skaičiavimui, „Optimizely“, skirtą padalijimų testavimui, ir „Front“, jei norite centralizuoti visus jūsų verslo ryšius.

„Drift“ taip pat ateina su AI el. Pašto asistentais.

Pagalvokite, kiek kainuotų sumokėti virtualiems padėjėjams, kurie visą parą stebi kiekvieno kanalo srautą ir gaunamus pokalbius. Aišku, atgaivintumėte dalį savo investicijų, jei uždarytumėte papildomus pardavimus, tačiau jūsų pelno marža būtų nedidelė..

„Drift Chatbot“ yra brangi priemonė. Tačiau jis niekur nėra toks brangus kaip agentų ir padėjėjų komanda, bandanti aplankyti kiekvieną klientą ar klientą.

Svarbu atminti, kad mokate ne tik už pažangias AI galimybes. Jūs mokate už „Drift“ kompetenciją.

Kai prisiregistruojate, „Drift“ dirba kartu su jumis ir sukuria nepriekaištingas jūsų virtualiojo asistento darbo eigas.

Komanda importuos ir analizuos ankstesnius klientų pokalbius. Tada nustatykite modelius ir atitinkamai suskirstykite juos į kategorijas.

Komentarų komanda dirba kartu su jumis, kad išmokytų jūsų robotą aptikti ketinimus ir pateikti nepriekaištingus atsakymus – ne tik teisingus atsakymus, bet ir kalbą, kurią naudosite.

Kaip jau minėta, „Drift Chatbot“ yra brangus.

 • Esminis planas prasideda nuo 400 USD per mėnesį ir apima potencialių klientų nukreipimą ir CRM integraciją.
 • „Premium“ planas prasideda nuo 1500 USD per mėnesį ir apima rinkodaros automatizavimą.

Už pokalbių vietas ir kalendoriaus vietas taip pat turite mokėti papildomai, todėl atminkite.

9. „ChatCreate“ (Premija)

„ChatCreate“ „chatbot“ priedasNorėdami sukurti ir naudoti „ChatCreate AI“ asistentą, jau turite teikti klientų aptarnavimo paslaugas per tokią platformą kaip „ZenDesk“, „Chatfuel“, „ManyChat“ ar „LiveChat“. Taip pat galite prijungti jį prie kitų platformų naudodami API.

Kadangi tai yra priedas, sukurtas specialiai palaikymo platformoms, jį labai lengva įdiegti, nes ryšys jau yra. Jūs tiesiog turite sukurti savo robotą.

Kalbant apie tai, kaip ši pokalbių programa veikia, ji yra gana paprasta.

„ChatCreate“ nuosavybės teise priklausantys patarimaiAI nustatys įprastas temas ir klausimus, kurie kyla jūsų klientams keičiantis. Jie įkels tuos klausimus ir atsakymus į sistemą, ir tai galės tvarkyti jūsų pokalbių programa. Sudėtingesnės temos bus nukreiptos į jūsų tiesioginius agentus.

Beje, „SuggestionsAI“ niekada nenustoja stebėti jūsų pokalbių. Taigi, jei pastebėsite, kad klientai pradeda klausti apie ką nors naujo ir tai atsitinka pakankamai dažnai, klausimas bus įtrauktas į jūsų automatizuotas darbo eigas.

Prisiregistruodami gausite 7 dienų nemokamą bandomąją versiją. Po to jūs galėsite pasirinkti vieną iš dviejų planų.

 • „Essentials“ planas prasideda nuo 99 USD per mėnesį už kiekvieną 1000 pokalbių, kuriuos turi jūsų robotas.
 • Įmonės planas reikalaujama suplanuoti demonstracinę versiją, kad gautumėte pasirinktinę citatą. Bet jei jums reikia automatikos pasiūlymų, prieigos prie API, padidinto šifravimo ir daugiau palaikymo, vertėtų ištirti.

10. „Freshchat“ (Premija)

„Freshchat“ klientų pokalbių platforma„Freshchat“ yra klientų palaikymo programinė įranga, kuri yra „Freshworks“ verslo įrankių rinkinio dalis. Taigi, jei jau esate „Freshworks“ vartotojas, tai gali būti geriausias iš geriausių AI pokalbių įrašų.

Naudodamiesi „Freshchat“, galite pridėti tiek tiesioginius pokalbius, tiek AI palaikomą „chatbot“ į savo svetainę, programą mobiliesiems ar socialinių pranešimų paslaugas. Ir tai gali atlikti įvairias užduotis:

 • Siųskite tikslius atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.
 • Norėdami išsiaiškinti, kaip tinkamai elgtis, atkreipkite klientus į pokalbių srautą.
 • Proaktyviai susisiekite su tiksliniais vartotojais, atsižvelgiant į demografinius rodiklius, elgesį, apleistus vežimėlius ir pan.
 • Kvalifikuokite potencialius klientus ir gaukite juos suplanuotam pokalbiui su pardavimo atstovu.
 • Nukreipkite klientus į klientų aptarnavimo agentą, kad jis tvarkytų sudėtingesnius reikalus.
 • Apsikeiskite duomenimis tarp jau naudojamų programų („Freshworks“ ir išorėje).

Kai naudojate „Freshchat“ robotą, jūs gaunate kompiuterinio mokymosi technologijos ir natūralaus kalbos apdorojimo pranašumus. Būtent tai leidžia robotui perskaityti klientų pranešimų ketinimus ir nuotaikas bei atsakyti pateikiant tinkamus atsakymus ar gaires.

Beje, jūs turite šiek tiek daugiau kontrolės, kaip veikia jūsų „chatbot“, nei kai kuriuos kitus produktus čia.

Užuot tiesiog palikę tyrinėti, mokytis ir numatyti savo klientų elgesį, galite sukurti taisykles, paskatinančias klientą reaguoti tam tikru būdu. Pvz., Galite suaktyvinti pranešimus pagal segmentus, tokius kaip:

 • Aplankyti puslapiai
 • Laikas, praleistas svetainėje
 • Geografinė vieta
 • Naudotas įrenginys
 • Išleista pinigų suma

Taip pat galite suplanuoti, kad jūsų pokalbių programa būtų bendraujama su jais, kaip tai galėtų padaryti pardavimo atstovas ar klientų aptarnavimo agentas, jei jie aktyviai stebėtų svetainę..

Kai reikia sukurti „Freshchat“ robotą, tai yra gana paprasta. Nors nėra vilkimo, srautus ir pranešimus yra pakankamai lengva suprojektuoti naudojant teksto rengyklę ir parametrų konfigūraciją.

Norėdami gauti prieigą prie „Freshchat“ AI palaikomo pokalbių tinklo „Freddy“, pradėsite nuo 21 dienos nemokamo bandomojo laikotarpio. Po to turite du pasirinkimus:

 • Miško planas vienam vartotojui per mėnesį kainuoja 69 USD, jei mokate kasmet (norma padidėja, jei einate nuo mėnesio į mėnesį).
 • Miško omnikanalis suteikia dar daugiau dirbtinio intelekto galių, tačiau vienam vartotojui per mėnesį kainuoja 139 USD. Jei jūsų svetainei ir pasiuntiniams reikia robotų, įgalinančių kalbą, balso balų, pokalbių programų su atsakymais ir srautais, agento pagalbos ir baltojo sąrašo, jums reikės šio naujovinimo.

Apvyniokite

Kuo geriau suprojektuosite savo AI pokalbių programą, tuo daugiau žmonių su ja susidurs.

Kuo daugiau žmonių tuo užsiims, tuo didesnė bus jūsų duomenų ir sąveikos saugykla.

Ir kuo daugiau duomenų turėsite, tuo tinkamesnis jūsų „chatbot“ galės tvarkyti gaunamas užklausas ir numatyti, ko reikia jūsų klientams.

Tai, savo ruožtu, padeda jūsų pardavimų, rinkodaros ir klientų palaikymo komandoms daug daugiau dėmesio skirti sudėtingesnių problemų sprendimui ir prasmingesnei sąveikai su potencialiais klientais ir klientais. Nors pagrindinė pokalbių programa gali jus nuveikti, AI yra raktas į šio papildomo produktyvumo ir sėkmės atrakinimą..

Dabar, kai jūs žinote daugiau apie geriausius AI pokalbių failus, kuriuos pasirinksite?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map