WPExploreri tasuta teemadokumentatsiooni ja kasutamise juhend

Järgmises postituses antakse ülevaade ühe meie tasuta WordPressi teema seadistamise ja kasutamise etappidest. Selles postituses käsitletakse teatud funktsioone, mis ei pruugi kõigil teemadel saadaval olla, seega lugege palun hoolikalt läbi. Kui teil on probleeme, saatke julgelt Githubi veateade.


Oluline märkus algajatele: Järgmine juhend eeldab, et teate, kuidas WordPressi natiivseid funktsioone kasutada. Kui olete WordPressis uus, võiksite tutvuda meie WordPressi videojuhenditega, mis selgitavad paljusid WordPressi põhifunktsioone.

Teema installeerimine

Paigaldamine on väga lihtne. Minge Välimus-> Teemad ja klõpsake nuppu „Lisa uus” ja valige varem allalaaditud ZIP-fail. Seda tuleks nimetada näiteks nagu wpex-elegant.zip, kus teema nimi on “elegantne”.

install-teema

Kodulehe seadistamine

Allpool on toodud juhised oma kodulehe seadistamiseks. Järgmised valikud sõltuvad sellest, kas teie teema toetab erinevaid funktsioone või mitte. Näiteks kui kasutate ajaveebiteema, peate kontrollima ainult 1. sammu, kui kasutate aga äriteema nagu Elegantne WordPressi teema, peaksite lisaks esimesele vaatama ka kõiki toiminguid. mis on seotud teie teemaga, lugege hoolikalt läbi!

1. Blogi teema

Kui kasutate ajaveebiteema, ei pea te midagi tegema, peaks teie koduleht vaikimisi kuvama uusimaid postitusi.

2 .Äriäri / portfell / muu teema

Kui teie kasutatav teema pole tavaline ajaveebi teema, siis peate kodulehe seadistamiseks looma ainult uue lehe ja valima avalehe malli. Seejärel minge menüüsse Seaded-> Lugemine ja määrake see leht suvandiks „Esileht”.

Kodulehe mall

WordPressi lugemisseaded

3. Liug

Kui teie kasutatav teema sisaldab kodulehe liuguri tuge (teate, kuna näete seda demos), ei pea te installima kolmanda osapoole pistikprogramme ega tegema midagi keerulist selle seadistamiseks. Teema sisaldab kohandatud postitustüüpi, mille nimi on „Slaidid“, ja lisate need täpselt nagu tavalised postitused ja iga postitus on liuguris slaid.

Tähtis: Kui lisasite slaidid õigesti ja te ei näe neid avalehel, tähendab see üldiselt ühte kahest asjast. Esiteks, te ei seadistanud kodulehte õigesti, nagu eespool mainitud. Teiseks, teie saidil on javascripti konflikt. Proovige kõik aktiivsed pistikprogrammid desaktiveerida, et veenduda, et ükski neist probleemi ei põhjusta.

Kodulehe liugur

Kodulehe liuguste postitus

4. Kodu omadused

Mõned meie tasuta teemad hõlmavad kohandatud postitustüüpi nimega “Kodufunktsioonid”. See kohandatud postituse tüüp on lisatud, et teil oleks oma kodulehele funktsioonide lisamine lihtne. Näitena saate tutvuda Elegantse WordPressi teema demoga. Kodufunktsioonid on liuguri all olevad ikoonid ja tekst, vt allolevat ekraanipilti:

Kodulehe funktsioonid WordPress

Kodulehe funktsioonide lisamine on väga lihtne.

Blogi lehe seadistamine

Kui kasutate ettevõtte teemat, kus teil võib olla ajaveeb eraldi lehel (mitte avalehel), on seda väga lihtne seadistada! Looge lihtsalt uus leht (pange sellele nimi, mida soovite), minge siis menüüsse Seaded-> Lugemine ja määrake see leht postituste lehe valikuks.

Blogi leht

Portfelli seadistamine

Kui teie kasutatav teema sisaldab portfelli kohandatud postitustüüpi, siis järgige oma portfoolio üksuste lisamiseks ja portfelli lehe loomiseks järgmisi samme.

Üksuste lisamine

Üksuste lisamine on äärmiselt lihtne. Portfelli postitused toimivad põhimõtteliselt nagu tavalised postitused. Looge oma postitus, lisage oma sisu, määrake esile tõstetud pilt … jne. Kui olete üksuse avaldanud, kuvatakse see teie avalehe mallil, portfelli lehel ja portfelli arhiivides.

Esiletõstetud pilt: Ärge unustage oma esiletõstetud pilti sättida! Mõned teemad sõltuvad sellest ja kui esiletõstetud pilti pole seadistatud, ei pruugi see midagi kuvada.

WordPressi portfell

Portfelli lehe loomine

Portfolio lehte on väga lihtne seadistada. Teil on vaja ainult luua uus leht ja valida mall “Portfolio”.

Portfelli mall

Postituste uuesti tellimine

Minult küsitakse sageli, kuidas WordPressis oma postitusi tellida. Uue postituse (olgu see siis tavaline, portfelliline või funktsioonipostitus) avaldamisel vaikimisi kuvatakse see teie saidil avaldamise järjekorras. Kui soovite vaikekorraldust muuta, vaadake WordPressi postituste uuesti tellimise kohta järgmist postitust.

Prooviandmete importimine (ainult esmaklassiline versioon)

Teatud teemasid saab lisatasu eest osta Creative Marketist (teemalehel oleks teade, et teema üksikasjades on saadaval premium versioon) ja need teemad sisaldavad .xml näidisandmete faili, mida saate importida live demo näidisena, millest alustada.

Näidisandmete importimiseks minge menüüsse Tööriistad-> Impordi, klõpsake nuppu „WordPress” ja järgige juhiseid!

WordPressi importimine

Teemavärvide muutmine (ainult premium versioon)

Kui olete ostnud selle teema premium versiooni, on teil juurdepääs värvisätetele, et saaksite oma kujundust hõlpsalt muuta. Lihtsalt minge Välimus-> Kohandamine ja leidke teema kohandajas vahekaart „Stiil”. Siin saate oma kujunduse muutmiseks kasutada värvivalijaid. Yay!

WordPressi teema kohandaja

Vigadest teatamine ja tugi

Meie teemade ajakohane ja vigadeta hoidmine on meie jaoks väga oluline. Oleme oma tasuta teemade jaoks loonud Githubi hoidlad, kus saate probleemist teatada. Kui aruandeid laekume, kui teemas on tõepoolest viga (mitte kasutajaviga), vastame värskendatud teemaga.

Tähtis: Meie veateadete süsteem pole mõeldud toetuse otsimiseks (küsimused teema kasutamise kohta või abi muudatuste tegemisel). Kõik meie tasuta teemad kasutavad ainult kohalikke WordPressi funktsioone ja seega peaksite saama neid kasutada ilma täiendavaid juhiseid nõudmata. Kui teil on viga, on see teine ​​lugu ja me tahame teada, et saaksime selle parandada!

Tugi on ette nähtud premium-kasutajatele. Kui müügil on premium versioon, saate osta täiendavat abi, kui te pole kindel, kuidas seda teemat kasutada, või kui teil on viga, millele tuleb viivitamatult tähelepanu pöörata. Tugi ei hõlma tasuta kohandamisteenuseid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map