Powered tasuta Blogging WordPress teema

Hind:Tasuta (litsentsitud GPL-i alusel)
Dokumentatsioon:Teemadokumendid
Video:Video juhend
Github Repo:Github Repo
EelvaadeLaadige alla

Praegune versioon: 1.1.2


Kas soovite paremat ajaveebi? Powered on täiesti tasuta ajaveebi stiilis WordPressi teema, mille kodeerisime siinsamas WPExploreris. Tahtsime luua praktilise teema, mida saaks kasutada igat tüüpi ajaveebides – äri, tehnoloogia, ilu, elustiil, reisimine, toidukraam ja palju muud. Selle teema puhas ja minimaalne paigutus muudavad selle navigeerimise ja lugemise väga lihtsaks. Jah, seal on palju toredaid tasuta blogimisteemasid, kuid Powered on WordPressi kodeerimisstandardeid kasutav hästi kodeeritud teema, pakub mõningaid premium-laadseid funktsioone (saate valida sadade Google’i fontide vahel, kohandada oma laiusi, valida menüüvärve) teil on rämpsposti linke või krüptitud koodi, see on erakordselt kiire, hõlpsasti kasutatav ja mõeldud tänapäeva jaoks.

Minimaalne, reageeriv ja kiire disain

Poweredi teema on kodeeritud minimaalse ruudustiku kujundusega, mis võimaldab teil oma hiljutisi postitusi väga hõlpsalt navigeerida ja sarnaselt paljude populaarsete ajaveebidega. Minge lihtsalt lehele WordPressi kohandaja 1 – 2, 3 või 4 veeru vahel valimiseks. Samuti saate oma arhiivide, postituste ja lehtede vahel valida külgriba, vasaku külgriba või parema külgriba vahel. Valikuline funktsioon „Esiletõstetud postitus” kuvab teie ruudustiku esimese postituse suures vormis, mis lisab teema kujundusele, kuid suurendab ka teie viimaste artiklite kuvamist. Ja valikuline jaotis „Populaarsed postitused” enne teie vidistatud jalust võimaldab teil näidata mõnda oma enim vaadatud postitust..

Kohandaja sätted ja pildi suurused

Powered sisaldab palju kasulikke kohandamisseadeid, nii et saate muuta saidi vaikelaiusi, mobiilimenüü murdumispunkti, lisada kohandatud logo, muuta sisestuse katkendi pikkust, lubada / keelata teema erinevaid osi, valida ruutvõrgu veerge (1,2,3 või 4), valige oma küljendused (parem külgriba, vasak külgriba, külgriba puudub), muutke seotud postituste päringut ja valige kuvatavate arv, valige jaluse vidina veergude eelistatud arv, sisestage kohandatud autoriõiguse tekst, valige oma vaikimisi teema font- perekond (valida sadade hulgast) Google’i fondid), sisestage oma kohandatud piltide kärpimissuurused ja palju muud!

„Soovitatavad” pildisuurused:

Järgnevad pole tegelikult “soovitatavad” kujutise suurused, kuid neid kasutatakse reaalajas demos, kui soovite neid kasutada või midagi sarnast:

 • Esiletoodud sisenemine: 1100 x 480 x kesklinn
 • Sisenemine: 760 x 460 x keskel-keskel
 • Üksikpostitus: 760 x 460 x keskel-keskel
 • Seotud: 760 x 460 x keskel-keskel
 • Lehed: 760 x 460 x keskel-keskel
 • Populaarne: 760 x 460 x keskel-keskel

Tõlked ja RTL tugi

Powered WordPressi teema on tõlkimiseks täielikult lokaliseeritud ja sisaldab keelte kausta faili Powered.pot. See sisaldab ka 2 funktsiooni, mille jaoks tuge lisada WPML ja Polülang mõne kohandaja sätte (nt teie kohandatud logo) tõlkimiseks, kui soovite iga saidi keele jaoks erinevat logo.

Lisatud on ka RTL CSS-fail paremalt vasakule keeletugi pakkumiseks ilma midagi tegema! Valige WordPressi seadetes lihtsalt oma RTL-keel ja fail laaditakse automaatselt, liigutades erinevad teemaelemendid automaatselt.

Enam pole konflikte!

Unustage konfliktid kolmanda osapoole pistikprogrammidega! Powered on kodeeritud iga PHP-funktsiooni, klassi ja HTML-i ID-de ja klassidega, mille unikaalsed eesliited on vajalikud, et vältida võimalikke konflikte teiste pistikprogrammidega. Lisaks kasutame ainult WordPressi põhifunktsioone, me ei kasuta mingeid kolmandate osapoolte teemapaneele ega piltide suuruse muutmise skripte, mis võiksid asju aeglustada või asju katkestada.

Sotsiaalse meedia integreerimine

Lihtsalt sellepärast, et disain on lihtne, ei tähenda see, et see tasuta teema poleks täis kauneid esmaklassilisi funktsioone. Powered sisaldab sisseehitatud sotsiaalmeedia jagamist kõigis teie postitustes Facebookis, Twitteris ja Google+. Kõik teie lugejad peavad oma artiklite jagamiseks klõpsama nuppu (lihtsalt seadistage kindlasti) Ava graafik saidil pistikprogrammi kaudu õigesti).

Teema sisaldab ka kohandatud sotsiaalmeedia vidinat, mida saate kasutada oma külgribal või jaluses. Lisage vidin lihtsalt külgriba vidinaalale, kleepige oma sotsiaalmeedia linkidesse ja salvestage. Sotsiaalsete linkide uuesti tellimiseks võite hõlpsalt lohistada ja võite linke avada samal või uuel vahekaardil.

Võimas blogimine

Mis kõige tähtsam – Powered muudab blogimise hõlpsaks. Trikke pole olemas, lihtsalt avaldage oma postitused nagu tavaliselt WordPressis ja soovi korral saate sisestada oEmbediga ühilduva video või heli URL-i. Teie postitustes kuvatakse ülalt esile tõstetud pilt (või video / heli) ja allpool teie sisu. Postitustes kuvatakse ka valikuline autoriboks koos bio- ja sotsiaalsete linkidega (sisestage oma sotsiaalseid linke oma kasutaja sätete kaudu), järgmiste ja eelmiste artiklide lingid ning seotud artiklite jaotis, kus kuvatakse samast kategooriast või juhuslikult (vastavalt teie kohandaja sätted).

Powered on suurepärane võimalus mis tahes ajaveebi jaoks ja loodame tõesti, et proovite seda! Allpool näete rohkem teemafunktsioone või laadige teema lihtsalt alla, et oma ajaveeb täna suurepäraseks muuta!

Powered WordPress teema funktsioonid

 • Täiesti TASUTA GPL-i teema!
 • Vastuvõtlik disain
 • 1-4 Teie kannete veergude paigutused
 • Vasakul, paremal või puuduvad külgriba valikud
 • Puhas ja minimaalne võre – saate valida müüritise või sobivate ridade vahel
 • Kohandatud pildi logo üleslaadimine
 • Mõned stiili- ja tüpograafiaseaded
 • Kohandatud sotsiaalmeedia vidin
 • Kohandatud hiljutised postitused pisipiltide vidinaga
 • Stiiliautor koos sotsiaalsete linkidega
 • Tavalised, heli- ja videopostitused
 • Seonduvad postitused
 • Populaarsete postituste jaotis
 • Keermestatud kommentaarid
 • Nummerdatud leht
 • Kohandatud jaluse autoriõiguse tekst
 • Tagasi ülemise noole juurde
 • Puhas ja kehtiv kood
 • Ja veel!

WordPressi teemapõhine dokumentatsioon

Powered WordPressi teemaga alustamine peaks olema üsna lihtne, kuid siin on mõned näpunäited selle teema kasutamiseks.

Paigaldamine: Installige see teema täpselt nagu mis tahes muu WordPressi teema. Laadige lihtsalt ZIP-fail alla. Seejärel kasutage teema installimiseks ja aktiveerimiseks WordPressi importijat.

Kohandaja valikud: Kohandatud logo, saidi laiuse, veergude, kohandatud värvide ja muu valiku suvandid leiate reaalajas WordPressi kohandajast. Liikuge lehele Välimus> Kohanda> Üldised teema sätted teema vaikeseadistuste muutmiseks. Samuti on mõned sisseehitatud stiili- / värvivalikud, millele saate juurde pääseda Välimus> Kohanda> Stiil.

jõuline stiil

Kujutise suurused: Vaikimisi ei kärbi Powered teema ühtegi pilti ega muuda selle suurust, kuid saate oma kohandatud kärpimise määratleda aadressil Välimus> Kohanda> Kujutise suurused. Siin saate sisestada saidi erinevate piltide laiuse, kõrguse ja kärpimiskoha. Kui see on tehtud, käivitage kindlasti a pisipiltide plugina taastamine.

võimsusega pildi suurused

Blogipostitused: Looge blogipostitusi nagu tavalist, valides Postitused> Lisa uus. See teema toetab ka esiletõstetud pilte, video- ja helilaadi postitusi. Sisestage lihtsalt oma ühilduvad ühilduvad lingid postituse redigeerija all kuvatavatel praegustel metaväljadel.

Populaarsete postituste jaotis: Valikuliste populaarsete postituste jaotis kuvatakse vahetult enne jaluse ala ja selle saab keelata kohandajas vahekaardi „jalus” all. Vaikimisi kuvatakse see enamiku kommenteeritavate postituste järjekorras, kuid võite ka installida Postituse vaatamiste loenduri pistikprogramm et kuvada selle asemel oma enim vaadatud postitusi.

Värskendused: Uuendused pakutakse automaatselt. Kui teemat on värskendatud, peaks see kuvama teie WordPressi juhtpaneelil. Kui märkate, et värskendus on saadaval, kuid te ei näe värskendusteadet, saate teema alati alla laadida ja värskendada FTP kaudu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map