Pasinerkite į žiniatinklio prieglobos istoriją

Pasinerkite į žiniatinklio prieglobos istoriją

Žiniatinklio priegloba yra paslauga, suteikianti žmonėms „erdvę“ didžiulėje visatoje, vadinamoje internetu. Tai prilygsta tai, kas žemė yra nekilnojamasis turtas. Bendrovės, siūlančios prieglobos paslaugas, yra nuomotojai, o žmonės, nuomojantys „erdvę“, yra nuomininkai. Tai pasauliečio paaiškinimas, kas yra šios rūšies paslaugos.


Jūs, kaip nuomininkas, naudojate prieglobos svetainės suteiktą vietą norėdami paskelbti viską, ką jums reikia, kad žmonės visame pasaulyje galėtų jus rasti ir sužinoti daugiau apie tai, ką jūs siūlote. Jūsų pranešimas gali būti susijęs su paslaugų forma, produktu ar tiesiog informacija, apie kurią norite papasakoti pasauliui.

Hostingo paslaugos šiomis dienomis gali leisti žmonėms lengvai susikurti savo svetaines. Prieglobos paslaugų kaina labai sumažėjo, kad kiekvienas Tomas, Dikas ir Haris, turintys interneto ryšį, galėtų sukurti savo svetainę ir paskelbti bet ką po saule. Kai kurie paslaugų teikėjai netgi teikia savo paslaugas nemokamai. Įdiegus visas šias technologijas, bus galima susimąstyti, kodėl ne kiekvienas turi savo svetainę ir reklamuoja savo prekės ženklą. Palanku pažiūrėti, kokia yra žiniatinklio prieglobos istorija.

Priegloba šiandien yra didžiulė kelių milijardų dolerių industrija. Bet anais laikais tai buvo viena mintis J.C.R. Licklider iš MIT. Į 1962 m, „Licklider“ turėjo pasaulinio kompiuterių tinklo, sujungto taip, kad visi galėtų juo naudotis, viziją. Jis įsivaizdavo erdvę, kurioje žmonės gali dalytis ištekliais ir informacija, ir pavadino ją „Galaktikos tinklu“. Tai skambėjo visiškai iš šio pasaulio 1962 m., Bet, kaip jūs visi žinote, tai vyksta tai, kas vyksta šiandien. Tada Licklideris buvo įdarbintas vadovauti Pažangiųjų tyrimų projektų agentūrai (ARPA), kuri yra MIT kompiuterių mokslo programa, kad padėtų atgaivinti savo kompiuterių tinklo koncepciją..

J.C.R. Licklider

Nors kai kuriems tai gali atrodyti kaip paprasta universitetinė programa, JAV kariuomenė iš tikrųjų sukūrė ARPA kaip priemonę bendrauti žmonėms kariniame tinkle. Jie naudojasi paketų perjungimo koncepcija, norėdami perduoti duomenis per telefono linijas mažų „paketų“ pavidalu, kurie parodys imtuvui suderintą informacijos rinkinį, kai tik bus perduoti. Šie paketai yra tokie maži, kad gali veikti fone nenaudodami per daug pralaidumo. Taigi asmuo gali be vargo naudoti tą patį kompiuterį kitiems dalykams.

Į 1965 m Lawrence G. Roberts ir Thomas Merrill sugebėjo sėkmingai susieti TX-2 kompiuterį Masačusetso valstijoje su Q-32 kompiuteriu Kalifornijoje. Jie naudojosi vadinamuoju telefono ryšiu, kurį teikia „AT&T“. Nors ryšys yra labai lėtas, ne mažesnis kaip 2,4 kbps, šis ryšys tarp dviejų kompiuterių skirtingose ​​vietose reiškė kompiuterių tinklo erą..

Praėjus metams po pirmojo tinklo atsiradimo, Lawrence’as G. Robertsas pateikė pirmąjį plačiajuosčio tinklo planą, pavadintą „ARPANET“. 1969 m. Jis ir jo komanda įgyvendino šį planą. Jie sugebėjo sujungti kompiuterius Stenfordo tyrimų institute, UCLA, Kalifornijos universiteto Santa Barbaroje ir Jutos universitete. Tada kiekvienas kompiuteris tapo vadinamuoju „pagrindiniu kompiuteriu“ arba taip pat žinomu kaip jungties mazgas, įgalinantis kiekvieną iš jų sąveikauti. Per kitus 2 metus prie šio mažyčio tinklo prisijungė dar 19 šeimininkų.

1970-ieji pamatė interneto bumą. El. Pašto programa buvo integruota į tinklą ir netrukus žmonės tinkle keičiasi el. Laiškais. 70-ajame dešimtmetyje TELENET taip pat buvo pristatyta kaip komercinė interneto versija. Per šį laiką taip pat buvo įdiegtas TCP / IP, kuris reiškia „Transmissions Control Protocol / Internet Protocol“, kad padėtų sureguliuoti ir suvienodinti visus tinklus, kurie netrukus po to pradėjo dygti..

TCP yra protokolas, kurį kompiuteriai naudoja pagrindiniame kompiuteryje, norėdami sujungti ryšį, o IP naudojamas informacijos paketams perduoti iš tinklo sujungtų kompiuterių. Viduje konors 1980-ieji, buvo įdiegta domenų vardų sistema arba DNS. Tinklalapiuose dabar yra .gov (vyriausybė), .mil (karinė), .com (komercinė), .org (organizacija) ir .net (tinklo ištekliai), kad būtų lengviau atskirti jų paskirtį ir naudojimą. Iki to laiko atsirado tūkstančiai svetainių, tačiau prieglobos paslaugos vis tiek buvo teikiamos tik tiems, kurie turi pinigų nusipirkti savo serverius.

1991 metai buvo metai, kai prieglobos verslas iš tikrųjų atsidūrė paveiksle, nors vis dar buvo pradiniame etape. Būtent šiais metais Nacionalinis mokslo fondas (NSF) panaikino komercinius apribojimus internete. Tai sukūrė elektroninę komerciją ar elektroninę prekybą, kurios privertė bendroves į interneto prieglobą pažvelgti kitaip. Jie matė, ką prieglobos paslauga gali padaryti interneto ateičiai.

Tais pačiais metais CERN atidarė Pasaulinis tinklas (www) naudojant Timo Bernerso-Lee HTML (hiperteksto žymėjimo kalbą). HTML naudoja URL specifikacijas (vienodus išteklių ieškiklius), kuris dabar yra standartas, naudojamas svetainėms nustatyti.

IBM 360 pilna

Kai vis daugiau žmonių prisijungė prie interneto, vis daugiau ir daugiau vietos paklausa išaugo. Didelės įmonės pradėjo pirkti didžiulius serverius, kad atitiktų jų įmonės poreikius, kad jos būtų visada matomos ir prieinamos klientams visą parą. Prieglobos verslas išaugo dešimteriopai ne tik didelėms įmonėms, bet ir mažesniems verslininkams.

Dabar interneto prieglobos įmonės leidžia jums sukurti savo prekės ženklą ir svetainę už mokestį, kuris yra daug mažesnis už tą, kurį per mėnesį išleidžiate savo rytiniam latte. Kai kurie netgi siūlo savo paslaugas nemokamai. Dabar keliais mygtuko paspaudimais galite sukurti savo arba el. Prekybos svetainę. Jums net nereikia turėti informatikos laipsnio, kad jį sukurtumėte. Žiniatinklyje yra daugiau nei keletas informacijos apie tai, kaip galite sukurti savo svetainę naudodamiesi nemokamomis komerciškai prieinamomis prieglobos paslaugomis. Tiesą sakant, dabar kaip niekad lengviau susisiekti su žmonėmis visame pasaulyje. Čia galite patikrinti mūsų geriausios interneto prieglobos JK sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map