Padidinkite savo svetainės greitį naudodami HTTP / 2

Padidinkite savo svetainės greitį naudodami HTTP / 2

Šiuolaikiniame žiniatinklyje yra svarbi kiekviena milisekundė jūsų svetainės našumo. Tai priklauso nuo jūsų svetainės struktūros, tačiau nuo bandymų, kuriuos atlieka jūsų svetainė „CloudFlare“ ir „LoadImpact“ gali būti nuo 20% iki 200% + padidėjęs greitis nuo perėjimo prie naujojo HTTP / 2 protokolo. Šis testas parodo greičio skirtumą įkeliant puslapį su keliomis užklausomis.


HTTP / 2 yra dvejetainis protokolas, kuris naudoja tik vieną ryšį kiekviename serveryje. Tai užtikrina greitesnį TLS našumą, palaiko didesnį saugumą ir supaprastina jūsų žiniatinklio programas. Tai puikus sprendimas daugeliui svetainių ir CMS, tokių kaip „WordPress“. Jei norite dar labiau pagreitinti savo svetainę, čia gavome dar 33 patarimus.

Tu tai padarysi o ne nauda nuo HTTP / 2, jei jūsų žiniatinklio programoje dažniausiai pateikiami dideli atsisiunčiami failai ar daugialypės terpės srautai. Tokiu atveju greičiausiai nenorite TLS, o multipleksavimas neduoda jokios naudos, kai naudojamas tik vienas srautas.

Įvadas į HTTP / 2

HTTP / 2 yra pagrindinė tradicinės HTTP / 1.1 žiniatinklio duomenų perdavimo sistemos peržiūra, kuri ištikimai tarnavo žiniatinkliui penkiolika metų kaip pagrindinis būdas įkelti žiniatinklio turtą naudojant TCP ryšius..

HTTP / 2 protokolo perrašymas, o ne iš pagrindų pagrįstas perrašymas, yra pakartotinis HTTP kodo išreiškimas. Jis naudoja tuos pačius metodus, būsenos kodus ir kalbos semantiką, kad galėtų išspręsti iššūkius, su kuriais šiandien susiduria senosios HTTP sistemos. Pirmiausia, naudojant HTTP / 2, siekiama sumažinti tinklalapių įkėlimo delsą, nes padidėja neapmokėtų užklausų, kurias puslapis gali pateikti nesiimdamas „įsibrovėlių“, tokių kaip domenų suskaidymas, sujungimas ir sprintas, skaičius..

Kam naudojamas HTTP / 2 ir kodėl jį naudoti??

Sukurtos Interneto inžinerijos darbo grupės HTTP darbo grupės, „HTTP / 2“ yra pagrįstas ankstesniu „Google“ sukurtu SPDY protokolu, naudojamu didėjančioms išlaidų problemoms jų tinklo centro duomenų naudojimo metu išspręsti, ir jį sudaro dvi specifikacijos: būtent „Hiperteksto perdavimo protokolas v“. 2 ir „HPACK Header Compression“ formatas.

Antraštės glaudinimas ypač smarkiai sumažina kelionių pirmyn ir atgal skaičių, reikalingą duomenims pilnai įkelti; tai ypač naudinga klientams mobiliesiems, kur paprastai matysite kelių šimtų milisekundžių vėlavimą į abi puses. Naujos sistemos pagrindu buvo pasirinkta „SPDY / 2“ sistema, o pradėjus įgyvendinti HTTP / 2, „Google“ ėmėsi planų panaikinti „SPDY“ palaikymą naujų ir patobulintų protokolų naudai..

Galų gale pagerinsite savo prieglobos našumą.

Kaip tai veikia

HTTP / 2 naudoja dvejetainius protokolus, o ne HTTP / 1.x rėmelių tekstinius, nes šie protokolai yra kompaktiškesni ir lengviau analizuojami „ant laido“..

Senesniuose dizainuose buvo keturi būdai, kaip puslapis gali analizuoti eilutės pranešimą; naujoje sistemoje tai buvo sumažinta iki vieno skambučio. Be to, tai visiško daugialypės terpės palaikymo įtraukimas reiškia, kad buvo pašalintos senosios protokolų blokavimo problemos, leidžiančios vienu metu naudoti daugiau nei vieną užklausą ir atsakymo pranešimą per „TCP“ ryšį.

HTTP2

(vaizdo šaltinis Nginx)

Tai svarbu, nes HTTP / 2 vis dar leidžia naudoti tik vieną TCP ryšį iš dalies dėl to, kad dauguma šiuolaikinių tinklalapių naudoja kelis šaltinius. Daugybė jungčių iš įvairių kilmės taškų padidina naršyklės tinklo išteklių naudojimą, kas yra protingiau, todėl HTTP / 2 naudoja serverio stumdymą ir antraštės glaudinimą, kad padidintų duomenų perdavimą ir efektyvumą..

Ne naršyklės programos, net ir tokios efektyvios, kaip paketai, tokios kaip „VoIP“, taip pat turėtų turėti galimybę naudoti HTTP / 2.x jungtis, jei jos jau naudoja HTTP. Nepaisant to, HTTP / 2 iki šiol buvo visų pirma optimizuotas naršyklei, nes tai yra pagrindinis sistemos naudojimas.

Internetinė sauga naudojant HTTP / 2

Iki šiol HTTP darbo grupė nereikalavo naudoti šifravimo būdų, tokių kaip Transport Layer Security (TLS); nepaisant to, jie apibrėžė TLS profilį, įskaitant šifruotojo rinkinio juodąjį sąrašą, ir nė viena naršyklė šiuo metu nepalaiko nešifruoto HTTP / 2. Naršyklėse, kurios šiuo metu palaiko HTTP / 2 protokolus, yra „Microsoft Edge“, „Safari“, „Firefox“ ir „Chrome“.

2017 7 17 Ar galiu naudoti HTML5 CSS3 palaikymo lenteles

Ši palaikymo statistika yra skirta 2017 m. Liepos mėn. Norėdami gauti daugiau dabartinės būsenos, galite patikrinti šaltinis čia.

Naujų protokolų įgyvendinimas

Dažniausiai HTTP / 2 galima įgyvendinti be išankstinio HTTP / 1.x palaikymo. Jei neįdiegiate HTTP 1.1 taikomojo lygmens protokolo derybų (ALPN) identifikatorių, galimas ir TLS šifravimo palaikymas. Tačiau jei norite naudoti HTTP / 2 per TCP, turėsite atlikti naujovinimą iš HTTP / 1.1.

Be šifravimo reikalavimo, HTTP / 2 turi keletą silpnų vietų. Slapukai nebuvo daug patobulinti naudojant HTTP / 1 ir nepaisant jų santykinai nekenksmingo pobūdžio, įsilaužėliai vis dar gali juos naudoti norėdami patekti į jūsų privačias sistemas..

Kaip ir kada perjungti

Pradėti naudoti HTTP / 2 nėra labai sudėtinga iš kliento pusės, jums tereikia įsitikinti, ar jūsų naršyklė yra atnaujinta, nes dauguma stambių klientų palaiko naujus protokolus..

Tačiau serverio pusėje yra šiek tiek daugiau. Turėsite pasiruošti atsitraukti nuo atvaizdų rašymo būdų, sumažinti CSS ir „Java“ susiejimo apimtį savo puslapiuose ir paruošti domeno šiferius, kad juos sujungtų HTTP / 2.

Norėdami tai padaryti, turėsite įsitikinti, kad abu bendrinami URL turi reikiamus TLS sertifikatus. Jei neturite tiesioginės kontrolės, kurie serveriai yra diegiami jų puslapiuose, tikriausiai geriausia palaukti, kol sužinosite, kad jūsų serveriai bus atnaujinti.

Pasitarkite su savo šeimininku

Pagaliau kalbėk su savimi „WordPress“ talpinimas teikėją ar serverio administratorių, norėdami išsiaiškinti, ar esate pasirengę naudoti HTTP / 2.

Patvirtinę, kad ten yra infrastruktūra, išplėskite naujus protokolus, kai tik jūsų lankytojai gaus statistinę naudą. Jei negalite susisiekti su savo serverio šeimininku, internete yra atvirojo kodo įrankių, kuriuos galite naudoti taip, kad patikrintumėte savo serverio būseną: įrankis iš „KeyCDN“.

Jei norite gauti daugiau puikių patarimų, kaip optimizuoti savo projektus, būtinai sekite mus „top5hosting“ ir, jei turite daugiau klausimų apie HTTP / 2 protokolą, patikrinkite DUK „Github“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map