Kaip sukurti internetinį dienoraštį?

Kaip sukurti internetinį dienoraštį?

Žingsnis po žingsnio vadovas


Ar reguliariai turite tiek geros, tiek blogos patirties, kuria verta dalytis su kitais? Ar visada rasite apie ką verta kalbėti internete? Ar jūs tiesiog spėjate rašyti talentą, bet neturite galimybių išleisti?

Jei į daugumą ar visus šiuos klausimus atsakėte „taip“, galbūt atėjo laikas sukurti tinklaraštį.

Tinklaraščio įrašas gali būti bet koks dalykas – juokinga istorija, dalijimasis informacija ar net pyktis. Galima sakyti, internetinis dienoraštis yra savotiškas asmeninis žurnalas, bet asmeninis žurnalas, kurį gali skaityti visas pasaulis.

„Bet aš nesu taupus technikai“, galite sakyti. Nustebsite, kaip lengva (ir greitai) nustatyti tinklaraštį internete.

Kodėl žmonės dienoraštį

Prieš pradėdami rašyti internetinius dienoraščius išsiaiškinkite, kodėl norėtumėte internete pasidalyti savo patirtimi, nuomonėmis ir naujausiais įvykiais. Ar todėl, kad norite, kad žmonės žinotų, kas vyksta? Ar norite pasidalyti tam tikra informacija su kai kuriais žmonėmis? O gal jūs tiesiog jaučiate poreikį rainti.

Suapvalinę visus pateiktus paaiškinimus, žmonės paprastai tinklaraštyje skelbia dėl šių priežasčių:

 • Ugdyti rašymo įgūdžius – Net geriausi rašytojai gali atsidurti rūdijime. Kartais net per tiek metų išgydyti rašymo įgūdžiai pablogės, jei nebus naudojami gana trumpą laiką. Internetiniai dienoraščiai suteikia rašytojams galimybę ne tik rašyti, bet ir tai daryti reguliariai. Galų gale lavinamas ne tik pats rašymo įgūdis, bet ir disciplina.
 • Dalytis patirtimi – Keliaudami į savo kasdienį gyvenimą, turėsime nemažą dalį laimingų, nuostabių, liūdnų ar net baisių išgyvenimų. Kartais mes pastebime, kad ši patirtis gali būti verta pasidalyti su kitais, nes jie gali būti pamokos ar įspėjimas. Kai kuriais atvejais jie taip pat gali būti verti pasidalinimo, nes tai yra tiesiog per daug juokingi, kad juos išlaikytume patys. Tiesa, kad net ir patys geriausi rašytojai bus nuobodūs arba baigsis rašyti medžiagą apie savo patirtį. Geros žinios yra tai, kad kiti taip pat turi istorijų ar patirties, kurias verta papasakoti. Jokių kliūčių dalintis kitų patirtimi nėra.
 • Įkvėpti kitus – Beveik bet kas gali rašyti internete, bet ne tik kas gali įkvėpti. Jei turėjote patirties, kurią, jūsų manymu, turėtų žinoti kiti, pasidalykite ja. Jei kas nors davė gerų patarimų, kuriais taip pat reikia dalintis su kitais, rašykite apie tai ir pan. Vienas iš maloniausių dalykų, kuriuos gali patirti rašytojas, yra sužinoti, kad kiti rašydami įkvepia. Tai yra vienas ypač geras dalykas, kurį reikia atsiminti, kai kitą kartą norėsite rašyti savo dienoraštyje tik rašymo dėlei.
 • Norėdami pritraukti žmones – Internetiniai dienoraščiai yra geras būdas pritraukti auditoriją. Tai ypač pasakytina apie produktų ar verslo svetainių tinklaraščius. Jie nori, kad teisingi žmonės pastebėtų, ką jie siūlo. „Tinkamais žmonėmis“ turime omenyje tuos, kurie greičiausiai perka savo produktus ar naudojasi jų paslaugomis. Tas pats principas galioja ir ne gaminių, arba ne paslaugų svetainėms. Jų atveju jie nori pritraukti skaitytojų, vertinančių gerą istoriją. Tai žmonės, kurie greičiausiai sugrįš daugiau skaityti ir taip pat greičiausiai papasakos kitiems apie gerą skaitymo patirtį.
 • Norėdami užsidirbti pinigų – Patikėkite ar ne, kai kurie žmonės iš tikrųjų uždirba pinigus iš savo tinklaraščių! Yra du būdai uždirbti; arba garsioji svetainė kreipsis į jus su pasiūlymu rašyti tinklaraštį savo svetainėje, arba reklamuotojai siūlys talpinti skelbimus jūsų svetainėje. Vis dėlto nesitikėkite užsidirbti iš karto. Paprastai tai yra turtingesni ir įtakingesni žmonės ar rašytojai, kuriems reklamuotojai ir svetainės kreipiasi dėl sutarčių. Tai nereiškia, kad niekada neturėsite savo šansų, jei pakankamai didelis sekimas gali pritraukti reklamuotojus. Nesvarbu, ar tai tik viena iš šių priežasčių, ar kai kurios iš jų, ar net visos iš jų, yra svarbu nustatyti, kodėl norite rašyti tinklaraštį, nes tai nustato jūsų rašymo kryptį ir užpildo jus daugiau tikslo. Galite pamanyti „Pfffft! Kur eina ta kryptis ir tikslas? “Kai ateis laikas tvarkyti savo tinklaraštį, būtent tada.

Tinklaraščio nustatymas

Ar esate pasirengęs pradėti rašyti internetinius dienoraščius?

Yra du tinklaraščio nustatymo veiksmai; Pirmasis yra domeno vardo pasirinkimas ir registravimas, o antrasis – žiniatinklio prieglobos pasirinkimas. Visame procese nuo pradžios iki pabaigos jis turėtų užtrukti apie 20 minučių.

1. Domeno vardo pasirinkimas

Kas tiksliai yra domeno vardas? Tai vardas, už kurį bus žinomas jūsų tinklaraštis ir dėl kurio turėtų būti ieškoma rezultatų. Jei įvedate tą domeno vardą, naršyklėje turėtų būti jūsų dienoraštis.

Svarbu

Apsilankykite mūsų domenų pirkimo vadove

Pasirinkite domeno vardą, kuris yra unikalus ir dar apibūdinantis, kad jūsų auditorija iškart žinotų, apie ką jūsų tinklaraštis. Taip pat turėtumėte pasirinkti protingai, nes domeno vardo sukūrimas nesibaigia. Internetas per dieną mato apie 10 000 domenų registracijų, todėl nereikėtų tikėtis, kad jūsų pirmieji pasirinkimai bus prieinami iškart. Tiesą sakant, patartina sudaryti tikėtinų vardų sąrašą.

Domeno plėtinio pasirinkimas yra būtinas, tik tuo atveju, jei skaitytojai klaidingai parašo jūsų domeną ir įveda ką nors kitą, jie vis tiek bus nukreipti į jūsų tinklaraštį. Norėdami išplėsti domeną, tinklaraščių savininkai paprastai prie domeno vardo prideda „.com“, „.net“ arba „.org“..

2. Svetainių talpinimo įmonės pasirinkimas

Nereikia nė sakyti, kad norint sukurti tinklaraštį reikia žiniatinklio prieglobos. Žiniatinklio priegloba yra įmonė, kuri skaitmeniniu būdu saugo visą tekstą, vaizdus ir kitus įvairius failus, reikalingus jūsų tinklaraščiui, ir perduoda juos visiems, kurie internete įveda jūsų domeno vardą..

Žiniatinklio prieglobas riboja tokie dalykai kaip erdvė, pralaidumas, galimų domenų ir padomenių skaičius, be kita ko, todėl geriau rinkitės protingai. Pasirinkus blogą pagrindinį kompiuterį, puslapis bus įkeltas lėtai, net prastovos.

Geriausias interneto priegloba 2016 m

Gera žiniatinklio priegloba absoliučiai naujienų tinklaraščiams yra „SiteGround“, svetainė, kuri kainuoja šiek tiek daugiau nei kiti interneto prieglobos dalyviai (2,75 svaro per mėnesį), tačiau tai kompensuoja dėl kokybės ir paslaugų.

Jei norite naudoti „SiteGround“, viską turite padaryti tik apsilankę jų svetainėje. Jie turi daugybę reklaminių skelbimų, pasirenka juos naudodamiesi ar ne.

Peržiūrėkite mūsų „SiteGround“ apžvalgą čia.

Pigesnė interneto priegloba

„GoDaddy“ yra didžiausia pasaulyje domenų vardų registratorė ir žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėja. Tai kainuotų tiek, kiek £0,99 per mėnesį!

Sąranka su „SiteGround“
Apsilankykite „SiteGround“ ir gaukite 50% nuolaidą

1Pasirinkite planą – „SiteGround“ pasiūlys jums keletą planų. Žinoma, paprastai patartina pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų biudžetą. Tačiau yra ir pagrindinis naujokų tinklaraštininkų planas.

2Užregistruokite savo domeno vardą – Įveskite savo domeno vardą kairiajame laukelyje ir spustelėkite „Kitas“, kad pamatytumėte, ar jis galimas. Jei ne, pasirinkite kitą domeno vardą. Prisimeni tą sąrašą, kurį mums liepė sudaryti? Čia tai tampa patogu. Domeno vardo registravimas gali šiek tiek užtrukti, jei sužinosite visus tuos jūsų įsivaizduotus baudžiamuosius ženklus ir sąmokslus.

3Įvesties atsiskaitymo informacija – Kai tik domeno vardas bus prieinamas, pateksite į registracijos puslapį, kur turėsite įvesti visą savo atsiskaitymo informaciją.

Palaukite kelias minutes, kol paskyra bus nustatyta.

„WordPress“ diegimas

„WordPress“ yra nemokamas ir atvirojo kodo įrankis, turintis lengvai naudojamą papildinių architektūrą ir šablonų sistemą. Kitaip tariant, jis puikiai tinka naujokų tinklaraščiams.

Prisijunkite prie savo paskyros per „SiteGround“ pagrindinį puslapį ir įdiekite „WordPress“. Eiti į “Mano sąskaitos“skirtuką ir spustelėkite”Eikite į „cPanel“Pažvelkite į skiltį „Automatiniai montuotojai“Ir spustelėkite„„WordPress“Mygtuką.

Turėtumėte būti automatiškai prisijungę Softakuliarus ir nukeliamas į „WordPress“ diegimo puslapį. Spustelėkite „Įdiegti dabarMygtuką, kad pradėtumėte.

Pasirinkite savo domeną ir spustelėkite „Pasirinkti domeną“. Pagal “Svetainės nustatymai“, užrašykite savo internetinio dienoraščio pavadinimą (pasirinkite„ draugiškas akims “, jis pasirodys„ Google “) ir svetainės aprašą. Įveskite savo el. pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Vėliau visa tai gali būti pakeista, išskyrus vartotojo vardą (galite jį pakeisti kai esate patenkinti pasirinkimu, sutikite su sąlygomis ir spustelėkite „Diegti“.

Diegimas beveik paruoštas

„WordPress“ diegimas turėtų užtrukti tik keletą minučių, o baigę turėtumėte gauti pranešimą el. paštu.

Darbas su „WordPress“

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, tai prisijungimas prie savo svetainės. Eiti į “http://www.yoursite.com/wp-admin(pakeiskite „yoursite.com“ savo domeno vardu).

Po prisijungimo turėtumėte patekti į „WordPress“ administratoriaus sritį. Čia galite bet kokius savo tinklaraščio pakeitimus.

Jei norite pakeisti savo tinklaraščio pavadinimą, eikite į kairiojo meniu apačią ir spustelėkite „Nustatymai“. Tai turėtų nuvesti į ekraną, kuriame galite pakeisti savo pavadinimą.

Svetainės pavadinimasYra skirtas pagrindiniam pavadinimui, o „„Tagline“Yra skirtas padomeniui. Kai būsite patenkinti pakeitimais, spustelėkite „Išsaugoti pakeitimusMygtuką. Spustelėję šį mygtuką turėtumėte patekti į savo svetainę.

Pirmojo įrašo rašymas ir publikavimas

Ar jus siurbė pradėti rašyti? Pradėkime nuo jūsų pirmojo įrašo. „WordPress“ eikite į kairįjį meniu ir spustelėkite „Žinutės“. Galite nustebti, jei ten jau yra įrašas pavadinimu „Labas pasauli!Tai yra tas dalykas, kurį „WordPress“ talpina visuose tinklaraščiuose, kad vartotojams būtų suteikta galimybė tikėtis. Galite ją išstudijuoti ar atsikratyti spustelėję mygtuką „Šiukšliadėžė“, tiesiai po įrašu.

Pradėkite naują įrašą spustelėdami „Pridėti naująNuoroda; tai turėtų nuvesti į įrašų kūrėjo ekraną. Viršuje esantis langelis skirtas jūsų įrašo pavadinimui, o po juo esantis langelis – pačiam įrašui.

Vaizdai visada yra gera idėja, nes tai pagerina įrašą ir suteikia skaitytojams ką nors pažiūrėti. Vaizdai taip pat suteikia skaitytojams supratimą apie jūsų tinklaraštį. Tiesiog įsitikinkite, kad vaizdas yra susijęs su tinklaraščiu, o ne tik su kažkokiu vietos užpildymu.

Jei norite pridėti vaizdą, spustelėkite „Pridėti laikmenąMygtuką ir spustelėkite „Pasirinkite Failai“, Jei norite įkelti bet kurį savo kompiuteryje saugomą vaizdą.

Taip pat galite pasirinkti paveikslėlio dydį ir jo lygiuotę į puslapį. Kai tik esate patenkinti savo pasirinkimu spustelėti „Įdėkite į paštą“, Kad pridėtumėte vaizdą.

Ar tikrai tai žinutė, kurią norite pamatyti pasaulyje? Dar kartą patikrinkite, ar nėra gramatikos klaidų. Galbūt prisiminsite ir idėjas, kurias verta įtraukti. Kai būsite pasiruošę, spustelėkite „PaskelbtiMygtuką, esantį dešinėje ekrano pusėje, kad jį paskelbtumėte.

Net spustelėję „PaskelbtiJūsų tinklaraštyje vis tiek gali būti rodoma „Netrukus“Puslapis. Kai būsite pasirengę pašalinti tą puslapį, jums tereikia prisijungti prie savo tinklaraščio ir spustelėkite šalia esančią nuorodą.

Taigi jūs ką tik paskelbėte savo pirmąjį tinklaraštį. Nebuvo taip lengva?

Išlyginkite savo tinklaraštį

Anksčiau ar vėliau galite pasiekti tašką, kuriame, jūsų manymu, jūsų tinklaraščio dizainas yra per daug aiškus ir norite pridėti daugiau elementų, kad būtų daromas didesnis poveikis. Čia išryškėja „WordPress“ pranašumas; taip lengva naudotis, galite praktiškai išmokyti tai padaryti.

Dienoraščių kūrimo pagrindai

Tiesa, kuriant tinklaraštį, jūsų vaizduotė yra ribota. Tačiau prieš lipdami į bortą taip pat turėtumėte žinoti apie naudingus patarimus, kurių reikia laikytis, ypač atsižvelgiant į tai, kad ne visi mes vienodai vertiname estetiką..

Laikykitės vertikalių linijų – Paprastai gera praktika yra tai, kad viskas būtų išdėstyta. Tinklalapiuose, kuriuose paprastai slenkame žemyn, tai reiškia vertikalias linijas arba stulpelius.

Tai atrodys tvarkingiau, kai pastraipos ir vaizdai tiksliai tilps į jų stulpelius. Mūsų akys ir smegenys yra skirtos išrinkti modelius, todėl kai kažkas pritilo, mes tai iškart pastebime. Patinka tas vaizdas, kuris yra netinkamas, arba ta pastraipa, kuri išsiskiria.

Jei yra per daug šių smulkmenų, neatitinkančių skaitytojo, gali būti išsiblaškęs ir, prieš tai sužinoję, jie turi blogą nuomonę apie to, kaip tas puslapis yra išdėstytas.

Jei vis dar nežinote, kaip įgyvendinti vertikalias linijas, pasirinkite bendrą visų vaizdų plotį ir kitą bendrą pastraipų plotį, net jei vaizdai ir pastraipos derinami.

Stebėkite „Baltąją erdvę“ – Tarpas tarp tinklaraščio puslapio elementų ir skyrių arba bet kurio šiuo klausimu esančio puslapio yra vadinamasis tarpas. Tarp elementų visada turėtų būti tarpas dėl dviejų priežasčių; kad puslapis jaustųsi mažiau klaustrofobiškai ir per daug, o skyrius būtų lengviau perskaityti.

Tarpą tarp savo tinklaraščio elementų ar skyrių galite valdyti pridėdami paraštes ar apmušalus.

Nustatyti šriftus – Kurdami savo dienoraštį turėsite daug šriftų, o jums gali kilti pagunda juos naudoti. Tačiau trūkumas yra tas, kad jei vienoje srityje naudojate per daug šriftų, tai gali sukelti painiavą tinklaraštyje. Jau neminint to, kad skaitytojams gali skaudėti galvą, nes jų akys pereina iš vieno šrifto į kitą.

Pasirinkite šriftus ne todėl, kad juos malonu ar smagu žiūrėti, bet todėl, kad juos lengva perskaityti. Idealu yra vieno tipo šriftas įrašų pavadinimams, kitas šoninės juostos šrifto tipas ir kitas dienoraščio teksto tipas.

Nuspalvinkite savo dienoraštį – Jau seniai nustatyta, kad spalvos daro psichologinį poveikį žmonėms, jos gali padaryti ką nors patrauklaus ar net nuobodaus.

Kalbant apie tinklaraščius, geriausia pasirinkti spalvas, kurios pritraukia dėmesį tose srityse, į kurias norime atkreipti skaitytojų dėmesį. Per daug spalvų buvimas tuo pačiu supainioja akį ir protą.

Kaip galima pasirinkti spalvas? Eikite į bendrą spalvų schemą ir tada įklijuokite puslapį kitomis spalvomis, kurios geriausiai jį komplimentuoja. Tačiau jūs taip pat neturėtumėte bijoti naudoti kontrastingas spalvas, nes jos suteikia poveikį. Geriausias patarimas kalbant apie spalvas yra įsitikinti, kad jie nenušalina skaitytojų nuo pagrindinio jūsų tinklaraščio turinio.

Padaryti informaciją prieinamą – Kartais skaitytojai gali norėti užduoti tinklaraštininką, klausimą ar norėti su jais susisiekti dėl bet kokios priežasties. Jūs, kaip tinklaraštininkas, turėtumėte leisti savo skaitytojams lengvai jus pasiekti. Kodėl? Norite pavaizduoti save kaip žmogų, žmogų, su kuriuo jie gali susieti ir lengvai pasiekti, o ne dievą, kuris visada yra nepasiekiamas.

Ši prieiga taip pat turėtų būti taikoma kitiems tinklaraščio elementams, tokiems kaip RSS tiekimas, svarbūs įrašai, archyvai, išorinės nuorodos ir paieškos laukelis..

Kiti patarimai, kaip pagerinti jūsų tinklaraštį

Pateikite trumpą aprašymą – Greičiausiai pritrauksite daugiau skaitytojų, jei jie iškart sužinos apie jūsų tinklaraštį, todėl šiuo tikslu patartina po savo tinklaraščio reklamjuoste pateikti trumpą aprašymą apie tai, kas yra svetainė ir kam ji priklauso..

Naudokite profilio nuotrauką – Vienas iš dalykų, sukuriančių ryšį tarp skaitytojų, yra žinojimas, kad rašytojas yra tikras asmuo. Nieko visiškai nesako apie realų žmogų, pavyzdžiui, apie tave nuotraukoje tinklaraštyje.

Būtinai rinkitės gerą jūsų nuotrauką. Tai nereiškia, kad turėtumėte pasirinkti atvaizdą, kuris buvo nufotografuotas, kad atrodytumėte kaip kino žvaigždė. Pasirinkite savo tinklaraščio nuotraukas. Tokiu pat būdu jūs pasirinktumėte nuotrauką pokalbiui dėl darbo ar socialiniam profiliui, norite pateikti kuo geresnį savo įvaizdį, nė vienoje iš prekių ženklų klastočių..

Įsitikinkite, kad puslapiai įkeliami greitai – Vienas iš nemalonių šalutinių interneto padarinių yra trumpesnis dėmesys. Daugybė dalykų, kuriuos galima pamatyti internete, negali tikėtis, kad kažkas ilgai prikaustys skaitytojų dėmesį, ypač jei tai yra tinklaraštis, kurio įkėlimas užtrunka per ilgai..

Kas prisideda prie ilgo pakrovimo laiko? Vaizdai, kurie nėra optimizuoti jūsų tinklaraščiui, nereikalingos kodo eilutės, CSS ir „Java“ failai, papildiniai.

Net sudėję per daug vaizdų viename puslapyje, galite prisidėti prie reikšmingo sulėtėjimo. Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti optimizuodami puslapio įkėlimą, pvz., „Gzip“ glaudinimas, optimizavimas talpykloje ir kodo išvalymas. Galbūt negalėsite to padaryti patys, tačiau yra ir kitų interneto ekspertų, kurie gali lengvai jums padėti.

Turi tinkamus papildinius – Taip, mes kalbėjome apie papildinius, kurie prisideda prie jūsų tinklaraščio lėtėjimo, tačiau turėdami tinkamus, tai taip pat pakeis skirtingus jūsų tinklaraščio aspektus..

Čia yra keletas labiausiai vertinamų nemokamų:

 • „Wordfence“ – nemokamas, bet pagrindinis saugos papildinys, kuris prideda papildomą apsaugos lygį, užrakindamas žmones, kurie bando įsilaužti į jūsų svetainę.
 • Apsauga nuo šlamšto – Kitas nemokamas papildinys, kuris neleidžia šlamšto. Tai daroma nenaudojant „Captcha“, neužduodant klausimų ar erzinant nuoširdžiai skaitytojus, kurie nuoširdžiai nori tik palikti komentarą.
 • WP optimizavimas – Šis nemokamas papildinys užtikrina sklandų jūsų tinklaraščio veikimą, optimizuodamas duomenų bazės lenteles, atsikratydamas senų įrašų taisymų ir išvalydamas nepatvirtintus komentarus bei kitus dalykus iš šiukšliadėžės..
 • „WordPress“ SEO – Dėl tinkamų raktinių žodžių jūsų tinklaraštį gali lengvai pastebėti paieškos sistemos, tačiau kartais jums reikia daugiau nei to, kad pastebėtumėte. „WordPress SEO“ gali padėti jums tinkamai pasirinkti formuluotes, kad raktiniai žodžiai būtų kuo geresni.
 • „Google Analytics“ informacijos suvestinė – Kiek srauto gauna jūsų svetainė? Iš kur didžioji jo dalis? Kokiu turiniu jie domėjosi labiausiai? Kiek iš jų grįžta žiūrovai? „Google Analytics“ stebi šiuos dalykus ir dar daugiau.

Rašyti savo dienoraštį

Taigi, jūs turite savo tinklaraštį ir jį naudojate, turite įrankių, kurie padės jums sekti viską, ko reikia žiūrėti, ir žinote, kaip publikuoti savo straipsnius ir vaizdus.

Dabar apie ką turėtum rašyti? Viskas, kas netaikoma jūsų tinklaraščio aprašyme, turėtų būti viskas gerai. Galbūt būtų lengviau kalbėti apie tai, apie ką nereikėtų rašyti.

Straipsniai ne pagal temą – Jūsų tinklaraštyje jau turėtų būti tema. Nenutraukite šios temos rašydami apie visiškai ką nors kita. Pvz., Jūs rašote dienoraščius apie filmus ir TV laidas, tačiau vieną dieną tiesiog įkvėpė rašyti apie savo augintinius.

Jūsų asmeninės paslaptys – Dienoraštis yra vienas dalykas, dienoraštis yra kitas dalykas. Skaitytojai retkarčiais gali toleruoti atpildą, tačiau nereikia paguldyti visos savo sielos. Jūs ne tik parodysite save išjuokdami, bet ir skaitytojai gali jaustis nepatogiai, žinodami per daug.

Darbo vietos klausimai – Neginčijama, kad darbo vieta sukelia daugybę konfliktų, dramų ir sultingų paskalų. Geriau palikite visus tuos dalykus, įtraukus į savo dienoraštį skaitytojai iš pradžių kvies tik skaitytojus, tačiau bėdos greitai ištiks.

Šeimos reikalai – Gerai kalbėti apie tai, kas įvyko šeimos susivienijimo metu, bet ne daugiau. Visi turime šeimos narių, kurie toli gražu nėra tobuli ar padarė tikrai kvailų dalykų, tačiau nereikia to transliuoti.

Neskelbtina informacija – Tikrai, jūs laisvai kalbėsite apie daugelį dalykų, tačiau būtinai nepasiduokite per daug informacijos, nes gali klausytis neteisingi žmonės. Neatiduokite jokios informacijos, kuri gali kelti pavojų jūsų finansiniam ar asmeniniam saugumui.

Svetainių talpinimas

Reklamuokite savo tinklaraštį

Daugybė gerų tinklaraščių žlunga, nes nepakankamai parodomi. Kaip įsitikinti, kad taip neatsitiko tavo tinklaraštyje? Gerai reklamuoja.

Galbūt turite abejonių dėl palyginti naujos svetainės, turinčios mažai skaitytojų ar žiūrovų, reklamavimo, tačiau pagalvokite apie tai taip; kaip kitaip ketini sulaukti daugiau tų skaitytojų ar žiūrovų?

Taigi kaip jūs reklamuojate savo tinklaraštį? Geros naujienos yra tai, kad veiksmingiausi metodai iš tikrųjų yra nemokami.

Socialinė žiniasklaida – Jei jau turite „Facebook“, „Twitter“ ar bet kurią kitą socialinės žiniasklaidos paskyrą, būtinai susiekite jas su savo tinklaraščiu. Kadangi jau esate socialiniame tinkle, bandykite susisiekti su žmonėmis, kurie domisi panašiais dalykais kaip jūs ar jūsų tinklaraštis, jiems nepakenks pastebėti šią nuorodą.

Kiti tinklaraščiai – Pakomentuokite kitų tinklaraščius ir palikite nuorodą į savo tinklaraštį. Tokiu būdu jūs paliksite jį žmonėms, kurie domisi tuo pačiu, kaip jūs galite pamatyti.

Čia yra įspėjimas; įsitikinkite, kad tie komentarai yra naudingi, esminiai ar konstruktyvūs. Jei paliksite nemalonius komentarus ar komentarus, skirtus nugriauti tą tinklaraštį, tuo pat metu palaikydami savo, greičiausiai jūsų tinklaraštyje kvies priešiškos šalys. Tikriausiai tuos blogus komentarus dienoraščio savininkas ištrins.

Kitas būdas, kuriuo naudodamiesi galite naudoti kitus tinklaraščius, yra atsakymo rašymas į įrašą kitame tinklaraštyje. Jei nuspręsite tai padaryti, būtinai pateikite nuorodą į tinklaraštį, į kurį atsakote, tai sukurs „stebėjimą“, o tas tinklaraštis, į kurį susiejote, taip pat paskelbs nuorodą į jūsų tinklaraštį.

Svečių žinutės – Tai paprastas dalykas, populiarus tarp naujienų, rašančių tinklaraštyje. Kreipkitės į kitus tinklaraščio savininkus ir pasiūlykite parašyti įrašą savo svetainėje. Mainais taip pat galite paprašyti jų parašyti jūsų. Taip pat galite keistis nuorodomis, kad daugiau žmonių galėtų sužinoti apie atitinkamus jūsų tinklaraščius.

Atminkite, kad ne visi tinklaraštininkai bus atviri šiai idėjai ir, nepaisant jos pranašumų, geriau nespausti jų susitarti.

Internetiniai forumai – Šiomis dienomis yra internetiniai forumai, kuriuose yra beveik viskas. Sužinokite, kurie iš jų yra populiariausi jūsų tinklaraščio tema, ar tie, kuriuose daug žmonių greičiausiai domisi jūsų tinklaraščiu.

Daugelyje forumų iš tikrųjų galima parašyti nuorodą į savo svetainę parašu, kuris yra kiekvieno jūsų rašomo įrašo apačioje, tačiau kiti gali reikalauti, kad pirmiausia padarytumėte keletą žinučių..

Tinklaraščio tvarkymas

Sveikinu! Dabar turite tinklaraštį. Tačiau neapgaudinėkite savęs galvodami, kad čia viskas bus rožė, nes tikras darbas tik prasideda; jūs turite prižiūrėti tą tinklaraštį.

Čia reikia atsiminti du dalykus; turinys ir nuoseklumas. Turinys reiškia naują medžiagą, kurią turite skaitytojams, kai jie lankosi, nuoseklumas reiškia, kaip reguliariai ar dažnai jūs išleidžiate tą naują medžiagą.

Prižiūrėkite savo internetinį dienoraštį įsitikindami, kad jūsų skaitytojai vėl sugrįš daugiau, o niekas netrukdo skaitytojams sugrįžti labiau į šviežią turinį. Yra dar vienas privalumas: paieškos variklių robotai yra skirti ieškoti naujo turinio, todėl kuo daugiau atnaujinsite savo medžiagą, tuo daugiau būsite matomi paieškos robotams..

Visas tas naujas turinys taip pat nesvarbus, jei neturite nuoseklumo. Nustatykite įprastą atnaujinimo tvarkaraštį ir jo laikykitės, kad skaitytojai žinotų, kada tikėtis kažko naujo. Pvz., Reguliariai atnaujinkite tris kartus per savaitę.

Neatitikimas gali pakenkti jūsų srautui. Jūsų skaitytojai turės nusivilti sužinoję, kad neturite ką pasiūlyti naujo, jei ne kartą nuviliate, jei tikėtina, kad jie nustos lankytis jūsų tinklaraštyje. Jie netgi gali pasakyti kitiems, kad jūsų tinklaraštyje nėra nieko verta sugrįžti.

Anksčiau šiame straipsnyje mes minėjome, kad nustatome internetinių dienoraščių priežastis, kad gautume kryptį ir tikslą. Štai kur jie lankosi. Jei prižiūrite savo svetainę, jums gali prireikti parašyti ar sugalvoti naujos medžiagos, kurią sudėti, sudėtinga, o kartais net ir sudėtinga..

Čia nėra gėdos; net geriausiems rašytojams gali nepavykti surasti medžiagos dabar ir tada. Ką jie daro? Jie grįžta prie pagrindų ir klausia savęs, kodėl rašo. Kryptis ir tikslas.

Kiti tinklaraščių patarimai

Kas vyksta internete, lieka internete – Kas nutinka Vegase … gerai, jūs žinote visa kita. Tačiau dienoraščių rašymas yra visiškai priešingas; tai, kas vyksta internete, liks internete, greičiausiai amžinai.

Tai reiškia, kad turite būti atsargūs dėl to, ką rašote, ir mes kalbame ne tik apie tas rašybos klaidas ir gramatines klaidas, kurias gali pastebėti net pradiniai mokiniai, tai yra apie jūsų nuomones, jūsų vertybes ir jausmus.

Ar tikrai verta dienoraščių apie tikrai blogą kovą su savo BFF? O kas, jei po kelių dienų jūs sutvarkysite reikalus? Aišku, draugystė vėl užmegzta, bet tas pranešimas visada bus skirtas jums priminti apie tą vieną šiurkštų pleistrą. Tai bus dar nepatogiau, jei tame tinklaraštyje pasakysite keletą gražių dalykų apie jį ar ją.

Tą patį atsargumą galima taikyti tinklaraščiuose apie žmones, kurie galbūt jus įžeidė, apie įstaigas, kurios jums nepatiko, ar apie kitus nemalonius potyrius. Atminkite, kad internetiniai dienoraščiai yra tarsi sakymas to, ko negalite atsiimti. Geras patarimas yra nieko neskelbti, nebent tai tikrai verta paskelbti.

Nebūk per griežtas rašydamas – Turime omenyje nerašyti per daug formaliai. Padarykite savo turinį pokalbingesnį naudodamiesi šiais patarimais:

 • Naudokite žodžius „tu“ ir „aš“– Pabandykite suskaičiuoti, kiek kartų šie žodžiai iškyla įprasto pokalbio metu, ir prarasite kelią. Naudodamiesi jomis dažnai jūsų skaitytojai pajus, kad kalbate su jais asmeniškai.
 • Išardykite tas pastraipas – Pradinėje mokykloje mes visi buvome mokomi, kad pastraipą sudaro daugybė sakinių. Tačiau tai nebetaikoma, kai reikia skaityti internete. Didžiulės sakinių grupės sudaro teksto blokus, kurie nėra vien tik išlyginamieji; jie taip pat gali apsunkinti jūsų skaitytoją pastebėti tuos svarbius dalykus, kuriuos norite sužinoti.
 • Naudokite kursyvą – Kai užduosite klausimą ar atsakysite, naudokite kursyvu pažymėtus žodžius. Tai leis jūsų tinklaraščiui atrodyti labiau kaip pokalbis ir taip pat išardys teksto išvaizdos monotoniją. Kita vertus, reikia paminėti, kad didžiosios raidės tam tikrais teiginiais ir sakiniais duos priešingą efektą ir privers skaitytojus manyti, kad tu šaukiesi ant jų. Mes nesakome, kad niekada jų nenaudokite; galite didžiosiomis raidėmis rašyti akronimus, svarbias idėjas ir net juokdarį. Svarbiausia yra taupiai ir tinkamai naudoti didžiąsias raides.
 • Nebūk per daug oficialus – Apsimesti, kad kalbi su kuo nors, tai visada yra geras patarimas, kai reikia rašyti dienoraštį. Galų gale, tai tinklaraštis, o ne dokumentas, kurį turi naudoti mokslo bendruomenė, ar esė jūsų kompozicijos mokytojui.
 • Turinys turi įtakos paieškos parametrams – Galbūt žinote, kaip veikia paieškos sistemos; jie ieško raktinių žodžių jūsų straipsnyje, o viršuje pasirodo tinkamiausia paieška. Tikriausiai tai privers užpildyti puslapį su tiek daug raktinių žodžių, tarp kurių yra tik žodžiai, kurie gali būti vadinami pūkeliais, ir teiginiai. Tai, ko galbūt nežinote, yra tai, kad „Google“ paieškos robotai yra suprogramuoti ieškoti išsamaus turinio, o ne tik tiek, kiek kartų žodis pasirodė puslapyje ar kur jis pasirodė tame puslapyje. Kokia čia esmė? Rašykite savo skaitytojams, o ne paieškos varikliui.
 • Jūsų skaitytojų reikalas – Jums gali kilti pagunda pamatyti savo tinklaraščio lankytojus kaip paprastus hitus; svarbu tik skaičiai, o ne tai, ką jie galvoja apie jūsų tinklaraštį. Jums gali visai nerūpėti, ką jie galvoja apie jūsų tinklaraštį. Tačiau šie skaitytojai yra žmonės, turintys jausmų ir nuomonių, ir kuo labiau šie jausmai ir nuomonės bus sujaudinti, paveikti ar suformuoti jūsų straipsnių, tuo labiau jie greičiausiai sugrįš ir perskaitys daugiau jūsų medžiagos. Kas yra geriau, kad jie taip pat gali rekomenduoti jūsų tinklaraštį kitiems, kurie taip pat rekomenduos kitiems ir pan. Kokia dar viena gera priežastis atsiminti tai, ką mano jūsų skaitytojai? Atsiliepimas. Jau minėjome, kad nors rašytojai ir įkvepia skaitytojus, skaitytojai taip pat gali įkvėpti rašytojus teigiamais ar konstruktyviais atsiliepimais. Net neigiami atsiliepimai gali turėti teigiamų rezultatų.

Internetiniai dienoraščiai turės viršų ir nuosmukių

Sukurti dienoraštį yra nesunku. Kas nutinka po to, paprastai reikia įdėti daug darbo. Nesvarbu, koks jūsų tikslas, nusprendus padaryti dalį savo proto ir širdies atvirą visuomenei, ar norite patobulinti savo įgūdžius, praskaidrinti kitų dieną, ar užsidirbti pinigų, įsitikinkite, kad esate atsidavę dar net nepradėję.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map