Kaip įdiegti „WordPress“ „GoDaddy“ (žingsnis po žingsnio su vaizdais)

Įdiekite „WordPress“ „GoDaddy“ priegloboje
Įdiekite „WordPress“ „GoDaddy“ priegloboje

Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip įdiegti ir pašalinti „WordPress“ „GoDaddy“, ir paaiškinsiu visus parametrus bei ką jie reiškia.


Diegdami vienu spustelėjimu „GoDaddy“ galite įdiegti „WordPress“ tiesiogine prasme per kelias sekundes.

Taigi, pradėkime.

Pirmiausia turite turėti „GoDaddy“ prieglobos planą ir jums reikia domeno, nukreipiančio į šį prieglobą. Geros žinios yra tai, kad su šia nuolaidos nuoroda galite nusipirkti „GoDaddy“ planą už mažiau nei 1 svarą / m.

Jei jūsų domenas yra tinkamai nukreiptas į jūsų prieglobos sąskaitą, apsilankydami domene turėtumėte pamatyti šį ekraną:

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 1“

Šiame vadove naudosiu domeną ahosting.co (kaip matote naršyklėje)

Tada eikite į „GoDaddy“ pagrindinį ekraną ir prisijunkite prie savo paskyros.

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 2“

Spustelėjus vartotojo vardą (viršutiniame dešiniajame kampe) atsidarys mega meniu. Spustelėkite Tvarkykite prieglobą nuorodą, kad eitumėte į savo prieglobos paskyros nustatymus.

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 3“

Kai būsite ten, spustelėkite prieglobos paskyrą, į kurią norite įdiegti „WordPress“. Mūsų atveju – ahosting.co

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 4“

Bus atidarytas jūsų prieglobos paskyros valdymo skydas, kuriame galėsite koreguoti savo projekto parametrus. Norėdami įdiegti „WordPress“, spustelėkite Atviras , esančią šalia „Installatron“ programos skiltyje Įrankiai.

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 5“

Bus atidaryta „GoDaddy Installatron“ programa, kuri yra vieno mygtuko paspaudimu įdiegiama įvairių programų, kurias palaiko „GoDaddy“. Tai labai panašu į „Softaculous“ programą „cPanel“.

Slinkite žemyn ir pamatysite „WordPress“ piktogramą (kur yra raudona rodyklė). Spustelėkite šią piktogramą, kuri pateks į „WordPress“ programos ekraną.

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 6“

Čia galite pereiti tiesiai į mygtuką, esantį dešinėje – Įdiekite šią programą

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 7“

Tai atidarys „WordPress“ diegimo vedlį, kuriame prieš diegdami turėsite pasirinkti keletą variantų.

Leiskite man paaiškinti kiekvieną variantą šalia jo esančio skaičiaus:

1. Domenas – pasirinkite domeno vardą, kuriame norite įdiegti „WordPress“.

2. Katalogas – tai kelias, kuriame bus įdiegta „WordPress“. Šiuo atveju aš pasirinkau ahosting.co/blog kurioje bus įdiegta programa ahosting.co/blog. Jei norite įdiegti šakniniame domene, pvz ahosting.co turite palikti katalogo lauką tuščią.

3. Pasirinkite naujausią „WordPress“ versiją.

4. Pasirinkite diegimo kalbą, pagal numatytuosius nustatymus – anglų.

5. Pasirinkite Sutinku (kitaip jūs negalite jo įdiegti)

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 8“

Slinkdami žemyn yra daugiau variantų. Aš paaiškinsiu kiekvieną šalia esančiu numeriu

1. Siūlau pasirinkti automatinius atnaujinimus. Tai automatiškai atnaujins „WordPress“ ir yra saugiausias būdas pereiti, nes jūsų svetainė nebus atvira pažeidžiamumui, rastam seniausioje versijoje, ir visada bus atnaujinta. Tai ypač aktualu, jei kasdien neprisijungiate prie savo svetainės. Neigiama padėtis gali sugadinti jūsų svetainę, jei kai kurie jūsų naudojami papildiniai nesuderinami su naujausia versija. Štai kodėl aš visada siūlau pasidaryti atsarginę kopiją.

2. Tas pats kaip 1, bet papildiniams. Man patinka, kad įjungta automatinio atnaujinimo parinktis.

3. Kaip 1 ir 2, bet temoms – taip pat.

4. Pasirinkite pirmąją parinktį – sukurti atsarginę kopiją ir automatiškai ją atkurti, jei atnaujinti nepavyksta. Tai yra geras pasirinkimas norint apsaugoti savo svetainę.

5. Pasirinkite ir administratoriaus vardą. „GoDaddy“ jau turi atsitiktinę rankenėlę, tačiau visada galite ją pakeisti į tai, kas jums patinka. Niekada nenaudokite administratoriaus kaip numatytojo vartotojo vardo. Tai yra saugumo priemonė.

6. Pasirinkite tvirtą slaptažodį arba sugeneruokite jį iš dešinėje esančio mygtuko. Nepamirškite jo atsiminti arba įvesti, nes jums jo prireiks vėliau, kai prisijungsite prie „WordPress“ administratoriaus skydelio.

7. Užpildykite el. Laišką, kuriame norite gauti pranešimą apie savo naują „WordPress“ svetainę.

8. Čia įveskite savo svetainės pavadinimą. Vėliau visada galite tai pakeisti.

9. Tai yra svetainės antraštė, kuri pasirodys po antrašte. Galite palikti tuščią arba įvesti savo internetinio dienoraščio šūkį.

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 9“

Prieš pradedant diegimą, liko dar keli nustatymai

1. Pasirinkite neįgalinti dviejų veiksnių autentifikavimo (tai galite padaryti vėliau, tačiau nebūtina, jei pasirinkote kitokį vartotojo vardą nei administratorius ir griežtą slaptažodį).

2. Laikykitės „taip“, apribokite nesėkmingus prisijungimo bandymus. Tai yra saugos funkcija, neleidžianti robotams atspėti jūsų administratoriaus slaptažodžio ir žiauriai jėgų patekti į jūsų svetainę.

3. Tai turėtų būti nustatyta kaip „Ne“. Jei jums reikia šios parinkties, galite įjungti svetainę vėliau, kai įdiegiate.

4. Galite palikti tai automatiškai. „GoDaddy“ nustatys visus kitus parametrus pagal numatytuosius nustatymus ir jums nereikės jaudintis

Dabar, kai būsite pasiruošę, galite pagaliau spustelėti mygtuką Diegti mygtuką apatiniame dešiniajame kampe. Tai turėtų pradėti „WordPress“ diegimo procesą.

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 10“

Šis ekranas yra diegimo eigos juosta. Paprastai tai atliekama mažiau nei minutę.

Kai jis baigsis, eikite į savo domeną ir kelią, į kurį įdiegėte „WordPress“, ir turėtumėte pamatyti numatytąjį „WordPress“ temos ekraną..

Norėdami prisijungti prie savo naujos svetainės, nurodykite kelią ir / wp-admin pabaigoje. Mūsų atveju, ahosting.co/blog/wp-admin bus URL, kur yra „WordPress“ informacijos suvestinė.

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 11“

Kaip pašalinti „WordPress“ iš „GoDaddy“?

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 12“

Dabar, kai įdiegėme „WordPress“, jei dėl tam tikrų priežasčių norite ją pašalinti, „GoDaddy“ turi labai greitą ir švarų variantą tiesiai iš prieglobos valdymo skydelio.

Vėl eikite į Installatron ir žemiau Mano programos, pamatysite „WordPress“ programą su susijusia informacija. Viršutiniame dešiniajame kampe pamatysite X piktogramą, o užvedę pelės žymeklį, rodysite Pašalinti. Spustelėkite jį ir tik vienu paspaudimu ištrinsite „WordPress“ diegimą, failus ir duomenų bazę.

Įdiekite „WordPress“ į „GoDaddy 13“

Taip galite įdiegti ir pašalinti „WordPress“ „GoDaddy“ vos keliais paspaudimais ir mažiau nei per 5 minutes.

„GoDaddy“ yra puiki galimybė, jei turite biudžetą ar tik pradedate. Tačiau jei augant svetainei jums reikia galingesnio „WordPress“ prieglobos, būtinai perskaitykite mūsų straipsnį apie geriausias „WordPress“ prieglobos įmones JK. Ir jei norite surengti ne „WordPress“, o kitus, patikrinkite mūsų prieglobos pasiūlymus „Top5hosting“ pagrindiniame puslapyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map