Žiniatinklio prieglobos vadovas pradedantiesiems

Žiniatinklio prieglobos vadovas pradedantiesiems

Šiame straipsnyje mes surinkome visą svarbią informaciją, kurios jums, kaip naujam žiniatinklio valdytojui, reikia norint sėkmingai planuoti ir kurti savo svetainę. Yra trys pagrindiniai veiksmai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti kurdami svetainę: norėdami sukurti ir valdyti savo svetainės turinį, turite pasirinkti žiniatinklio prieglobą, domeno vardą ir programą..


Kaip pasirinkti žiniatinklio prieglobą?

Nurodykite žiniatinklio prieglobą yra pirmas žingsnis, į kurį turėtumėte atsižvelgti, pradėdami svetainės projektą. Jei norite, kad jūsų svetainė būtų prieinama žiniatinklyje, jums reikia vietos, kur ją talpinti. Šią vietą suteikia žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas. Žiniatinklio priegloba kaip paslauga apima erdvę, kurioje saugomi jūsų svetainės failai, srautą į jūsų svetainę ir daugybę papildomų paslaugų, tokių kaip ugniasienės apsauga, techninė pagalba, el. Pašto paslaugos, FTP prieiga, domeno vardo registracija, svetainių kūrimo įrankiai ir dar daugiau.

Norėdami pasirinkti savo svetainės žiniatinklio prieglobą, turite atsižvelgti į keletą svarbių klausimų:

Kaina: Ar galite eiti su nemokama žiniatinklio priegloba??

Daugelis žiniatinklio valdytojų ieško nemokamų interneto prieglobos paslaugų teikėjų, bent jau savo pirmojoje svetainėje. Tai suprantama – jūs nežinote, kaip palyginti prieglobos paslaugas, ir tikrinate jų kainas. Na, o kai tik atidarysite interneto svetainę, pamatysite, kad yra ir keletas kitų dalykų, kurie taip pat skaičiuojami, tačiau priklauso nuo kainos. Pavyzdžiui, nemokami arba labai pigūs kompiuteriai skelbia skelbimus jūsų tinklalapiuose ir jums neteikia jokios techninės pagalbos. Žemiau mes išvardinome keletą svarbiausių veiksnių, renkantis, kur surengti savo internetinį projektą

Klientų atsiliepimai

Palyginę keletą prieglobos paslaugų teikėjų, kurie atitinka jūsų biudžetą ir techninius reikalavimus, eikite ir patikrinkite, ar nėra klientų atsiliepimų. „Google“, „Yahoo“ ar specializuotuose prieglobos kataloguose yra daug informacijos. Jūs tikrai pamatysite, ar paslaugų teikėjas yra patikimas, ar greitai atsakys į technikos problemas, ar atitinka indekso pažadėtus darbinius numerius ir ar klientams tai patinka.

Techninė pagalba

Bent retkarčiais visada reikia techninės pagalbos iš žiniatinklio prieglobos. Kai pradėsite dirbti su savo svetaine, iškils klausimai: Kaip pradėti; Kaip įkelti failus; Kaip susikurti el. Pašto abonementą ir tt.

Kartais į tuos klausimus reikės atsakyti kuo greičiau ar net iškart. Štai kodėl jūsų žiniatinklio priegloba turi teikti 24×7 techninės pagalbos pagalbą. Į jūsų techninius klausimus turėtų būti atsakyta ne daugiau kaip per 1-2 valandas. Be greito reagavimo greičio, patikrinkite, ar palaikymas yra techniškai kompetentingas. Ir nereikia ieškoti pagalbos telefonu – pagalbos telefono linijos visada užimtos, kai jums jų reikia. Efektyviausios įmonės naudojasi bilietų pardavimo sistemomis, kai jūs pateikiate visą techninę informaciją, kurios reikia, kad į jūsų klausimą būtų atsakyta per valandą ar mažiau.

Prieglobos ypatybės: internetinė erdvė, pralaidumas, procesoriaus, PHP limitai ir kt.

Žiniatinklio prieglobos planų funkcijos nuolatos auga. 2003 m. Didžiausia disko vietos kvota vienam bendrai naudojamo prieglobos planui buvo 5 MB. 2009 m. Tik keli teikėjai siūlo mažiau nei neribotą visko. Tačiau būtinai peržiūrėkite naudojimo sąlygas, kad gautumėte daugiau informacijos apie tai, kas gali būti ribojama.

Ar prieglobos paslaugų teikėjas palaiko:

 • Paštas, POP3, SMTP, IMAP, automatiniai atsakikliai, el. Pašto ekspeditoriai:

Jei turite savo svetainę, tikriausiai norėtumėte turėti el. Pašto adresus savo domene, pavyzdžiui: Šis el. Pašto adresas yra apsaugotas nuo spambots. Norėdami peržiūrėti, turite įgalinti „JavaScript“.. Jei norite turėti žiniatinklio pašto galimybes, galite patikrinti, ar nėra POP3, SMTP (ir IMAP). Patikrinkite mūsų, ar galite nustatyti el. Pašto adresą, kad jis automatiškai atsakytų siuntėjui pateiktu pranešimu (automatinis atsakiklis). Pažiūrėkite, ar, pvz., Persiunčiate pranešimą iš vieno el. Pašto adreso į kitą: visus el. Laiškus Šis el. Pašto adresas yra apsaugotas nuo spambots. Norėdami peržiūrėti, turite įgalinti „JavaScript“. būti atleistam Šis el. Pašto adresas yra apsaugotas nuo spambots. Norėdami peržiūrėti, turite įgalinti „JavaScript“.

 • PHP, MySQL, Cron darbai:

PHP / MySQL galimybės tampa vis svarbesnės norint turėti dinamišką svetainę. „Cron“ darbų gali prireikti programoms, kurias turite vykdyti periodiškai (pvz., Kartą per dieną).

 • Svetainės įrankiai – tinklaraščiai, CMS, galerijos, forumai:

Jūsų kompiuteris gali suteikti jums nemokamų įrankių, skirtų jūsų svetainei sukurti, pvz., Tinklaraščių, CMS, galerijų, forumų. Šie įrankiai labai palengvins jūsų darbą jūsų svetainėje ir sutaupysite daug pinigų internetinių dizainerių ir kūrėjų tinklalapiams.

 • El. Prekybos parinktis – pirkinių krepšelis, SSL (saugus lizdo sluoksnis):

Jei ketinate valdyti el. Prekybos svetainę, jums gali reikėti SSL sertifikato ir pirkinių krepšelio. Šios paslaugos paprastai apima didesnę kainą arba papildomus mokesčius. Jums tikrai reikės SSL pažymėjimo, jei ketinate rinkti kreditinės kortelės informaciją savo svetainėje.

 • Kontrolės skydelis:

Ši funkcija yra ypač svarbi, jei norite prižiūrėti savo svetainę ar ją prižiūrėti turi kažkas kitas. Valdymo skydelyje atliksite pakeitimus savo svetainėje, įkelsite failus, pakeisite savo paskyros slaptažodžius, pridėsite / ištrinsite el. Pašto abonementą, tvarkysite duomenų bazes ir kt..

 • „DreamWeaver“, „GoLive“, „Flash“:

Galite sukurti savo svetainę naudodami svetainių kūrimo programinę įrangą, tokią kaip „GoLive“ ar „DreamWeaver“. Verta patikrinti, ar žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas palaiko šias priemones.

Jei laikysitės šių pagrindinių gairių, turėsite patikimą, veiksmingą ir patenkinamą prieglobos paslaugą, kuri daugelį metų prisidės prie jūsų verslo sėkmės..

Mes apžvelgėme 10 geriausių JK interneto prieglobos įmonių, kad galėtumėte pasirinkti bet kurią iš jų ir būti tikri, kad turite puikų prieglobos paslaugų teikėją JK..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map