Didžiausi 3 arba šalies kodo aukščiausio lygio domenai

Didžiausi 3 arba šalies kodo aukščiausio lygio domenai

Didysis trejetukas – .COM, .NET, .ORG

.com yra ne visame pasaulyje paplitęs TLD. Nuo 2013 m. Liepos mėn. Paskirta vardų ir skaičių korporacija (ICANN) praneša, kad visame pasaulyje yra užregistruota 112 071 447 .com domenai. didžioji dalis tų .com domenų grįžta iš Šiaurės Amerikos; vien tik viename žemyne ​​jų užregistruota septyniasdešimt septyni milijonai!


.Com ALD iš pradžių buvo skirtas naudoti pramoninėms funkcijoms atlikti (taigi trumpasis „com“), tačiau šiuo metu jis rinkoje yra beveik visiems. Dėl jo kokybės plačioji visuomenė daro prielaidą, kad jų tikrinama svetainė naudoja šį ALD. Nenuostabu, kad beveik visi žmonės mechaniškai pirmiausia ieško vardo .com.

.tinklas ir .org taip pat dažniausiai naudojami svetainėms skleisti. praeityje .net domenai buvo rezervuoti interneto korporacijoms, o .org domenai buvo skirti organizacijoms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Šiais laikais kiekvienas užregistruos savo svetainę šiuose ALD, nes nėra jokio reguliavimo.

ICANN statistika rodo, kad nuo 2013 m. Liepos mėn. Kvadratinių matmenų yra maždaug penkiolika,5 mln. Registruotų .net domenų ir šiek tiek daugiau nei dešimt milijonų registruotų .org domenų. Kaip ir .com, dauguma .net ir .org svetainių kvadratinių matmenų yra registruotos. Šiaurės Amerikoje.

Kitas variantas – šalies kodo TLD

Šalies kodo TLD, arba ccTLD, teritorinio vieneto domeno plėtiniai (geriau vadinami raidėmis, kurios, atrodo, kadaise jums labiausiai patiko dėl domeno vardo) yra to srities vienetas, būdingas konkrečiai vietai ar šaliai. Kai kurie pavyzdžiai apima .co (Jungtinė Karalystė), .ca (Kanada) ir .com (Australija) pavyzdžius. Tinklo priskirtų skaičių tarnyba (IANA) – tai yra administracija, kuri palaiko techninius standartus, palengvinančius tinklo valdymą, – skelbia ccTLD sąrašą rinkoje..

Dabar pažvelkime į keletą privalumų, kuriuos suteikia ccTLD.

Privalumas Nr. 1: ccTLD teikia vietinį taikymą ir SEO pelną

ccTLD suteikia jums galimybę sutelkti dėmesį į srautą iš tam tikrų planetos sričių. Taigi, sakykim, nori | norite | norite | norite} sutelkti dėmesį į svečius iš Jungtinės Karalystės į jūsų JK esančią kepyklos svetainę; norėsite galvoti apie .co.uk pasirinkimą kaip domeno plėtinį. Tai užtikrins, kad jūs būsite atskleisti gyvenančių Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje, o ne Australijoje ar Šiaurės Amerikos tautoje ar kitame regione, paieškos rezultatuose..

Tai dar labiau verta jūsų programos optimizavimo (SEO). „ccTLD“ įdarbinimas siūlo geresnį SEO, kurį verta atlikti ieškant pagal šalis. tai gali būti dėl to, kad paieškos varikliai sugrąžina visiškai skirtingus rezultatus, taip pat kelis vietinius, skaičiuodami paiešką atliekančio asmens informacijos apdorojimo adresą. tai reiškia, kad jei kas nors Jungtinėje Karalystėje sieks gimtadienio tortų Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje, jūsų JK esančios kepyklos svetainė paieškos reitinguose gali būti aukštesnė nei tuo atveju, jei neturėtumėte .co.uk ccTLD.

2 pranašumas: ccTLD sukuria pirkėjų pasitikėjimą savimi

„ccTLD“ srities vienetas yra intelektualus kokybei ir suteikia svečiams papildomos pasitikėjimo jūsų svetaine. Kadangi svečiai mano, kad svetainė yra gimtoji, svečiai gali jausti, kad lengviau apsipirkti, ypač jei jie mato, kad adresas yra kažkur, kurį jie pripažįsta, o ne tolimas adresas. Be to, daugeliui žmonių patinka geriau atlikti operacijas ir aplankyti svetaines savo kalbine komunikacija, valiuta ir regionu.

3 pranašumas: ccTLD suteikia jums galimybę parodyti savo galimybes

Tvarkingas triukas, dėl kurio kai kurios firmos elgiasi netinkamai, kad sudarytų galingą savo vardą, yra netinkamas elgesys, vadinamas svetainių įsilaužimu. tai gali būti, kai žodis ar vardas sukuriamas netinkamai elgiantis su kiekvienu vardu ir ccTLD. Pavyzdžiui, beach.es naudoja ispanų ccTLD, food.ie naudoja eire ccTLD, o subscri.be naudoja Belgijos ccTLD. Tai netgi bus frazė ar sprendimas imtis veiksmų, pvz., Check.in ar help.us. Kombo asortimentui, kurį galėsite sugrąžinti, nėra jokių apribojimų! atsiminkite, kad „HostPapa“ siūlo visas ccTLD viršūnes, sukurdamas jums paprastą grįžimą kartu su savo siaubingai meniniu domenų nulaužimu.

£ 1,29 / mėn. Priegloba 12 mėnesių nuologotipas „GoDaddy“

Taisyklės ir įstatymai

Nepamirškite, kad daugeliui ccTLD yra taikomi apribojimai tokiems dalykams kaip šalies kodo domeno pirkimas, atnaujinimas ir perkėlimas. Čia galėtų būti sąrašas plačiai paplitusių ccTLD, apie kuriuos norėsite pagalvoti. Atminkite, kad daugeliui jų taikomi apribojimai:

.CA – norėdami gauti šį ccTLD, norite patenkinti CIRA norus. Šie poreikiai, be abejo, neapsiriboja vien tik vienu iš šių dalykų: Kanados subjektu ar nuolatiniu gyventoju, Kanados korporacija, asociacija, institucija ar prekės ženklu.

.COM.AU – šį ccTLD reguliuoja AUDA, kuris teigia, kad domenų vardai negali būti iš anksto registruojami ar rezervuojami; skirtingais žodžiais tariant, jie yra tik rinkoje pirminio grįžimo, pirminio aptarnavimo pagrindu. Be to, vardo licencijos suma yra 2 metams ir gali būti atgaivinta tik tada, jei vis dar patenkinate norus.
.DE – Deimantų valstybėsNIC domeno rodyklės turėtų būti įvykdytos, kad gautumėte šį ccTLD. esminis poreikis yra susijęs kontaktinis organas Vokietijos sienų viduje.
.IE – perkant „ccTLD“ poreikį, kurį tenkina tiesiog tie, kuriuos reikia patenkinti, yra tie, kurie reikalauja, kad būtų įsikūrę trisdešimt dviejose šalies apskrityse, arba pateikite priklausymo šaliai įrodymus, pvz., Prekybą ir (arba) įmonę.
Galiausiai labai svarbu nepamiršti netinkamo elgesio su kiekvienu TLD, pvz., .Com ir ccTLD, galimybe žavėti tarptautinius ir vietinius klientus. Jūs ne tik galite kreiptis į vietinius svečius ypač specifinėje geografinėje vietovėje, bet ir jūs galite gauti milžinišką grąžą bei perkelti papildomų klientų.

Daugiau tendencijų ir populiariausių JK hostingo planų pagrindiniame puslapyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map