Atsakyta į 20 svarbiausių žiniatinklio prieglobos klausimų

Atsakyta į 20 svarbiausių žiniatinklio prieglobos klausimų

Per praėjusius metus gavome daug klausimų iš savo skaitytojų ir nusprendėme parašyti išsamų straipsnį dažniausiai pasitaikančiais klausimais, susijusiais su interneto priegloba. Šiek tiek išplėtėme tyrimą ir ieškojome labiausiai užduodamų klausimų tokiose svetainėse kaip „Yahoo Answers“, „Quora“, „Ask“ ir „Google“. Čia pateikiamas populiariausių klausimų sąrašas ir atsakymai į juos..


Kas yra interneto priegloba?

Žiniatinklio priegloba yra saugojimo vietos ir prieigos prie svetainių teikimo veikla ar verslas. Pvz., Kurdami svetainę ar bet kokį kitą turinį, kurį norite pasiekti kiti vartotojai internete, turite nusipirkti žiniatinklio prieglobos planą, įkelti failus į interneto serverį (labai greitas kompiuteris, optimizuotas pateikti turinys ir prijungtas prie labai greito tinklo). Kai kas nors įveda interneto adresą į savo naršyklę, pvz., Https://top5hosting.co.uk, internetas jungia žiniatinklio serverį su lankytojų kompiuteriu ir jie perkelia failus. Tokiu būdu lankytojai gali naršyti po jūsų svetainės turinį.

Kas yra interneto priegloba

Tai kelia kitą klausimą. Ar negalite priglobti savo svetainės savo kompiuteryje? Atsakymas yra taip, galite. Bet kuris prie tinklo prijungtas kompiuteris gali atlikti žiniatinklio serverio vaidmenį. Yra daugybė priežasčių, kodėl neturėtumėte to daryti taip sunkiai – jūsų kompiuteris turi būti prisijungę visą parą, visą parą, turite veikti interneto serverio programinę įrangą, patys rūpintis savo saugumu ir pan. Šiais laikais galite nusipirkti profesionalų interneto prieglobos planą nuo 1 £ / mėn.

Kuris yra geriausias interneto prieglobos paslaugų teikėjas JK?

Atsakymo į šį klausimą nėra vieno žodžio. Yra daug gerbiamų JK hostingo kompanijų, kurios gali būti jūsų interneto projekto namai. Geriausio interneto svetainių talpinimo paslaugų teikėjo pasirinkimas priklauso nuo jūsų verslo poreikių, verslo modelio, mėnesio srauto ir lankytojų, paslaugų ar duomenų, kuriuos teikiate savo vartotojams, tipo ir reikalingos palaikymo lygio. Visi 10 geriausių JK hostingo lentelių tinklalapių savininkai turi gerą reputaciją ir jų pakaks, jei tik pradedate. Jei turite daugiau specifinių poreikių, nedvejodami susisiekite su mumis ir pateikite išsamią informaciją nemokamos hostingo konsultacijos pritaikytas jūsų projekto poreikiams.

Kuo skiriasi žiniatinklio priegloba ir domeno vardo registracija??

Domenų vardų registracija ir interneto priegloba yra dvi glaudžiai susijusios, tačiau labai skirtingos paslaugos. Domeno vardas yra jūsų skaitmeninė tapatybė ir tai, ką žmonės įveda į savo interneto naršykles norėdami pamatyti jūsų turinį. Žiūrėkite žemiau esantį vaizdą.

Domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos skirtumai

Žmonės domenų vardus perka dėl skirtingų priežasčių: priglobti savo svetaines, gauti pasirinktinius el. Laiškus ar nusipirkti verslui – vėliau parduoti už didesnę kainą arba parkuoti ir užsidirbti iš skelbimų. Taigi, jūs galite turėti domeną neturėdami interneto, tačiau negalite turėti savo svetainės, nebent nusipirkote domeno vardą (išimtys yra nemokami sprendimai, pvz. wordpress.org arba tinklaraštininkas.com bet ten svetainė tikrai nėra tavo). Daugiau informacijos šia tema galite rasti mūsų domenų pirkimo vadove

Čia yra vaizdinis skirtumas tarp žiniatinklio prieglobos ir domeno vardo šiame vaizdo įraše nuo „GoDaddy“.

Kiek kainuoja interneto priegloba per metus?

Viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Kuo mažiau srauto ir vietos jums reikia, tuo mažesnės išlaidos. Jei tik pradedate savo verslą internete, galite ieškoti pigaus interneto prieglobos plano iš vieno JK interneto prieglobos paslaugų teikėjo, esančio tame sąraše. Įsitikinkite, kad pasinaudojote nuoroda, kurią jums pateikėme, nes jei pateksite į mūsų nuorodas, galėsite gauti specialius planų pasiūlymus, kurių vertė bus 1 £ / mėn. Kuo daugiau augs jūsų poreikiai lankytojų ir vietos atžvilgiu, tuo daugiau kainuos jūsų interneto prieglobos planas.

Kaip gauti nemokamą domeną ir svetainės talpinimą?

Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų suteiks jums nemokamą domeno vardą, jei iš jų perkate prieglobos paskyrą. Mūsų pagrindiniame „top5hosting“ puslapyje, pažiūrėję į diagramą po domeno stulpeliu, galite rasti mūsų siūlomas žiniatinklio prieglobos įmones ir suteiksime jums nemokamą domeno vardą. Kaip įprasta, kai nieko nemokamo, jūs turėtumėte perskaityti smulkią spausdintą medžiagą. Kai kurie paslaugų teikėjai laikys jums tą nemokamą domeną tik tol, kol priimsite savo svetainę kartu su jais. Jei dėl tam tikrų priežasčių nuspręsite pakeisti savo prieglobą, vis tiek turėsite už tai sumokėti, o kai kurios įmonės netgi eis toliau ir išlaikys domeną. Taigi prieš pasirinkdami nemokamo domeno parinktį, galbūt norėsite perskaityti mūsų straipsnį apie tai, kodėl turėtumėte atskirti domeną ir prieglobos paslaugų teikėjus.

Kaip pakeisti savo interneto prieglobos paslaugą?

Jei dėl kokių nors priežasčių nesate patenkintas dabartiniu prieglobos paslaugų teikėju, galite lengvai jį pakeisti. Pirmiausia atlikite visus veiksmus, kuriuos išvardijome pagrindiniame puslapyje.

Kai išsirinksite naują pagrindinę įmonę, pirmiausia norėsite perkelti visus savo duomenis, failus ir duomenų bazes į naują prieglobą. Padarykite dabartinės svetainės atsarginę kopiją ir įkelkite ją į naują prieglobą.

Išbandykite jį naudodami smėlio dėžės URL adresą (URL galite paprašyti savo naujojo prieglobos palaikymo) ir pažiūrėkite, ar viskas veikia ir veikia tinkamai. Tada eikite į savo domenų registratorių ir pakeiskite domeno DNS įrašus nurodydami adresą, kurį pateikė jūsų naujoji svetainių prieglobos įmonė.

Kas yra skirtas IP adresas žiniatinklio priegloboje ir ar man jo reikia??

Pirmiausia pradėkime nuo to, kas yra IP adresas. Tai unikali skaičių, atskirtų taškais, seka, nurodanti kiekvieną įrenginį, naudojantis internetą ryšiui per tinklą. Serveris, kuriame priglobta jūsų svetainė, taip pat turi jį identifikuojantį IP adresą, o bendrojo prieglobos atveju su tuo pačiu IP adresu gali būti prijungta daug domenų vardų..

Dedikuotas IP adresas žiniatinklio priegloboje reiškia, kad serveris priskirs tam tikrą numerį, kurį naudosite tik jūs ir jūsų domeno vardas. Kaip tai veikia, galite pamatyti vaizdo atvaizde.

Skirtas IP adresas

Ar tau to reikia? Yra keletas priežasčių, dėl kurių žmonės gali norėti savo domenui skirto IP. Vienas atvejis yra tas, jei norite naudoti SSL sertifikatą ir tam reikia atskiro sluoksnio, kad būtų galima nustatyti jūsų svetainės tapatybę.

Kita priežastis yra ta, kad jūsų svetainėje yra daug srauto ir norite ją išlaikyti greičiau ir sumažinti savo strigčių tikimybę bei vartotojams praleisti laiką. Štai kodėl, kai tikimasi didelio lankytojų skaičiaus, pirmenybė teikiama dedikuotam arba debesies prieglobai.

Trečiasis pagrindinis atvejis yra dėl SEO priežasčių. Jei nerimaujate, kad tame pačiame serveryje ir IP yra daugybė šlamšto svetainių, ir norite atsiriboti nuo jų. Plačiau šia tema paaiškinta šiame vaizdo įraše. Norėdami patikrinti, kas dar priima svetaines jūsų serveryje, galite naudoti tokias paslaugas kaip www.my-ip-neighbors.com

Kaip patikrinti žiniatinklio svetainės prieglobos įmonę?

Norėdami patikrinti, kas yra svetainės šeimininkas, naudokite tokius įrankius kaip prieglobos tikrintuvas. Tiesiog įveskite domeno vardą, kurį norite patikrinti, ir jis parodys prieglobos teikėją.

Kas yra žiniatinklio prieglobos apžvalgos ir ar turėčiau jomis pasitikėti?

Tai dar vienas geras klausimas. Atsakymas: turėtumėte būti labai atsargūs skaitydami informaciją iš žiniatinklio prieglobos apžvalgų svetainių ir gerai atlikite savo tyrimus. Nors mes turime apžvalgų, pagrįstų testais ir tyrimais, mes vis tiek patariame savo skaitytojams sudaryti sąrašą sau ir atlikti veiksmus, kuriuos mes išvardinome „top5hosting“, kad galėtume priimti geriausią sprendimą dėl savo verslo modelio.

Svarbiausia, kad dauguma svetainių, talpinančių apžvalgų svetaines, generuoja savo pajamas pagal filialų komisinius ir reitinguoja žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjus tik pagal pinigų sumą, kurią už atlygį už pardavimą gauna. Mūsų pajamos taip pat gaunamos tokiu būdu, bet jūs galite padaryti skirtumą. Vienas iš pavyzdžių yra tai, jei jūs einate į a Geriausios JK interneto prieglobos apžvalgos iš „Google“, dauguma jų reklamuoja blogos reputacijos JAV įmones, tokias kaip „iPage“, „FatCow“ ir pan.

Skirtumas tarp „top5hosting“ ir kitų ten esančių kompiuterių peržiūros svetainių yra tas, kad mes išvardijame tik patikimas hostingo bendroves, turinčias duomenų centrus JK ar Europoje, kurios jūsų turinį pateiks greičiau, ir su JK paremta pagalba, galinčia atsakyti į jūsų poreikius vietos laiku su techninio administratoriaus personalu..

Kaip nustatyti / nukreipti DNS žiniatinklio prieglobai?

Čia yra žingsnis po žingsnio vadovas, kaip nurodyti / prijungti savo domeno vardą prie žiniatinklio prieglobos, nustatant teisingą DNS adresą.

 • Susisiekite su prieglobos palaikymo tarnyba ir paklauskite, kokie yra jūsų DNS adresai. Jie turėtų būti bent 2 ir turėtų atrodyti taip: dns1.yourhostingcomany.com; dns2.yourhostingcomany.com
 • Prisijunkite prie savo žiniatinklio prieglobos pabaigos ir pridėkite savo domeno vardą prie savo paskyros.
 • Susisiekite su savo domenų registratoriumi ir paklauskite, kur turėtumėte įterpti DNS vardus ar ieškoti jų palaikymo duomenų bazėje. Daugelis registratorių turi gerą pagalbos skyrių.
 • Prisijunkite prie savo domenų registratoriaus paskyros ir nustatykite savo DNS įrašus.

Norėdami pamatyti išsamesnį pavyzdį, žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą, kuriame pademonstruojame, kaip prijungti iš „GoDaddy“ nupirktą domeną žiniatinklio prieglobos plane iš „Siteground“. Daugelis kitų registratorių ir prieglobų yra panašūs, taigi, jei atliksite aukščiau nurodytus veiksmus ir pritaikysite juos savo atveju, turėtumėte greitai veikti ir veikti.

Pigūs ir patikimi interneto prieglobos paslaugų teikėjai?

Pirkdami ką nors pigaus, ypač žiniatinklio prieglobą, visada turėtumėte elgtis atsargiai. Daugelis gerbiamų kompanijų turi labai gerus pradinius planus, kurie yra pigūs, nes yra skirti nedideliam lankytojų kiekiui, turint ribotus išteklius, tačiau gausite tą patį gerą palaikymą ir pasitikėjimą, kurio galite tikėtis iš jų didesnių planų, ir juos lengva įvertinti. . Mes turime sąrašą su pigiais ir patikimais hostingo planais JK.

Tai yra gera interneto priegloba pradedantiesiems?

Jei tik pradedate, mes rekomenduotume žiniatinklio prieglobą, kuri gerai ir greitai palaikoma ir gali jums padėti. Šiuo atveju „Siteground“ turi didelę pranašumą dėl tiesioginių pokalbių palaikymo, kad galite gauti 2 lygio palaikymą visais svarbiais atvejais, kai dabartinis atstovas negali išspręsti jūsų problemos. „EUKhost“ ir „TSOhost“ taip pat yra du JK interneto prieglobos paslaugų teikėjai, turintys labai geras palaikymo komandas.

Kas yra domenas?

Domenas yra jūsų skaitmeninio buvimo internete vardas ir jūsų vertingiausias skaitmeninis turtas. Tai adresas, kurį įvedate savo interneto naršyklėje. Ankstesniame klausime apie domenų ir žiniatinklio prieglobos skirtumus mes apėmėme didelę dalį to, kas yra domenas. Taip pat turime domenų pirkimo vadovą pradedantiesiems, kuriuose yra visa informacija, kurios jums gali prireikti perkant domeno vardą ir pasirenkant tinkamą..

„Linux“ arba „Windows“ žiniatinklio priegloba?

Tai visiškai priklauso nuo programos, kurią ketinate pradėti. Jei tai bus viena iš labiausiai paplitusių CMS sistemų, tokių kaip „Wordpress“, „Joomla“, „Drupal“ ar el. Prekybos platforma, jos visos yra pagrįstos PHP, taigi atsakymas yra, kad jūs ieškote „Linux“ prieglobos. Jei jis bus pagrįstas ASP, .NET ar bet kuo, kas yra susijusi su „Microsoft“, jis turėtų būti patalpintas „Windows“ serveryje. Daugiau informacijos šia tema galite rasti mūsų „Linux vs Windows“ prieglobos straipsnyje.

„LinuxCommunity“

Koks yra pralaidumo apribojimas žiniatinklio priegloboje??

Pralaidumas = bendras duomenų kiekis, paprastai matuojamas megabaitais arba gigabaitais ir kuriuos per tam tikrą mėnesį galima atsisiųsti arba įkelti iš tam tikros svetainės ar žiniatinklio prieglobos paskyros. Mes turime išsamų straipsnį apie tai, kas čia yra pralaidumas.

Kuris yra geriausias „Wordpress“ žiniatinklio prieglobos puslapis?

Trumpas atsakymas yra tas, kad bet kuri hostingo įmonė, galinti aptarnauti PHP, gali talpinti jūsų „Wordpress“ svetainę. Geriausias „Wordpress“ internetinis priegloba yra geriausių bendrųjų prieglobos planų ir kai kurių konkrečių „Wordpress“ funkcijų, tokių kaip nemokamos temos, diegimas vienu spustelėjimu, automatiniai pagrindiniai atnaujinimai, įdiegimas vienu spustelėjimu ir perkėlimas, derinys ir pan. Čia pateiktas sąrašas su gerbiamomis svetainių talpinimo įmonėmis, kurios specializuojasi „Wordpress“.

Kas yra debesų priegloba?

Skirtingai nuo bendrų ar specialių prieglobos paslaugų, kurios pagrįstos vienu kompiuteriu (žiniatinklio serveriu), debesų priegloba naudoja naujausias debesų kompiuterijos technologijas, kad išnaudotų kelių sujungtų interneto serverių, veikiančių kaip vienas, galią. Priglobtoje debesyje jūsų svetainė turės daug mažiau prastovų dėl serveryje vykdomų gedimų priežiūros, be to, lankytojų smailę bus lengviau apskaičiuoti ar tvarkyti, nes ji gali sujungti kelių mašinų apdorojimo galią, saugyklą ir RAM..

„Cloud hostingas“ yra naujos kartos prieglobos paslauga, už kurią galite mokėti, kai naudojatės pagal planą. Tai gali padėti sutaupyti pinigų, jei tikitės, kad jūsų svetainės lankytojai nebus nevienodi su viršūnėmis arba jei tikitės didelio srauto, kurio nesugebėtų valdyti viena mašina. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite pasirinktų JK debesijos prieglobos įmonių sąrašą.

Kas yra CDN (turinio pateikimo tinklas)

CDN yra serveris, esantis skirtinguose geografiniuose taškuose, tinklas, vartotojams pateikiantis talpykloje esančią svetainės versiją atsižvelgiant į jų buvimo vietą. Norėdami pamatyti schemą, kaip tai veikia, žiūrėkite žemiau esantį paveikslėlį.

Kaip veikia turinio pateikimo tinklas

Kaip tiksliai veikia CDN? Kai įkelsite savo svetainę į savo interneto prieglobos serverį, ji bus kaupiama talpykloje kituose serveriuose visame pasaulyje, kurie yra CDN dalis. Pvz., Jei pateikiate savo svetainės turinį ir vaizdus iš prieglobos įmonės JK, ping (delsimas) vartotojams Azijoje bus didesnis nei 400 ms dėl atstumo. Jei įkelsite jį į CDN, kai vartotojas paprašys turinio, jis bus nukreiptas į Azijos serverį arčiau jo buvimo vietos, o „ping“ bus dešimtys kartų mažesnis.

Turinio pateikimo tinklo pranašumas dažniausiai yra greitis. Tai gali pagerinti jūsų vartotojo patirtį ir SEO. Taip pat, kai jūs pateikiate turinį iš skirtingų serverių, daug mažesnė tikimybė, kad serveris užstrigs dėl intensyvaus srauto, nes vartotojai iš skirtingų vietų reikalauja turinio iš skirtingų serverių.

Kuris yra geriausias nemokamo interneto prieglobos planas

Kaip nieko nemokamo, jūs turėtumėte būti labai atsargūs ieškodami nemokamo interneto prieglobos. Mes patariame naudoti jį tik bandymams ir tobulinimui, o ne niekada gamybai. Daugumos nemokamų hostingo planų ištekliai yra labai riboti, jie teikia skelbimus arba įterpia nepageidaujamą turinį į failus. Taip pat turėtumėte perskaityti puikų atspaudą, nes jie gali turėti išlygų, kad jie gali bet kuriuo metu nutraukti jūsų sąskaitą, taip pat jūsų turinio autorių teises.

Jei norite surengti privatų tinklaraštį ar kitokio tipo nebrangią svetainę, kur negalite išleisti kelių svarų per mėnesį, kur kas labiau rekomenduojama naudoti vieną iš nemokamų viešų internetinių dienoraščių platformų, pvz. WordPress, tinklaraštininkas arba tumblr

Kaip pradėti interneto prieglobos įmonę?

Šiais laikais gana lengva įkurti savo prieglobos įmonę. Viskas, ko jums reikia, yra svetainė ir tam, kad nusipirktumėte perpardavinėtojo prieglobos sąskaitą iš geriausių JK prieglobos įmonių. Tokiu būdu viskas, ką turite padaryti, tai tvarkyti pardavimus. Visą techninę paramą, aparatinę, programinę įrangą ir tt tvarko prieglobos įmonė, su kuria bendradarbiaujate. Tai yra lengviausias sprendimas, į kurį investuojama mažiausiai pinigų ir žinių, ir jis tinka bet kuriai interneto dizaino agentūrai ar interneto rinkodaros konsultavimo tarnybai, jau turinčiai klientų..

Jei norite jį perkelti į kitą lygį, galite išsinuomoti tam skirtą serverį arba išdėstyti savo įrangą duomenų centre ir patys tvarkyti visą „sysadmin“ darbą. Vis dėlto tai yra aukštesnis lygis, todėl, jei pateksite į jį, žinotumėte, kaip su juo elgtis.

Tikimės, kad jums patiko straipsnis ir jei į jūsų klausimus nebus atsakyta, nedvejodami palikite juos komentaruose ir mes susisieksime su jumis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map