25 metų žiniatinklyje

25 metų žiniatinklyje

Šiais laikais švenčiama 25-oji gimtadienio šventė, kai kūrinys, kuris pakeitė žmoniją amžiams ir sukūrė unikalų skaitmeninį pasaulį per kartų kartą. Vakar nebuvo gimtadienio deserto, bet galėjote būti atleistas už tai, kad pagalvojote, kad įžymybė ką tik atsidūrė Mokslo muziejuje.


Fotografai ir filmų komandos veikiau buvo susitelkę aplink juodos spalvos, ryžtingai pasenusią kompiuterinę sistemą ir klaviatūrą. Siekdami, kad spektaklis būtų šiek tiek įdomesnis, muziejaus darbdaviai buvo pasipuošę darbuotoją privalomu technologijos drabužiu – baltu sluoksniu ir baltomis pirštinėmis..

Renginyje dalyvavo baronienė Martha Lane Fox. Kolegas, kuris pastaruoju metu užstrigo dėl to, kad vyriausybė laimėjo elektroninę elektroninę įrangą, atkreipė dėmesį į tai, kai naujienos pasidavė, kad kompiuteris atrodytų įdomus. Minios mokyklinio amžiaus vaikų praėjo vos vos žvilgtelėjus – lengvai suprantamas, jei neįsivaizduojamas seno kompiuterio vaizdas.

Nepaisant to, jie negalėjo būti dar neteisingesni. Šis kubas yra prietaisas, ant kurio internetą sukūrė britų kompiuterių sistemų mokslininkas seras Timas Bernersas-Lee.Timas-Bernersas-Lee-008 Tikrai vienintelis svarbos patarimas – sublizgėjęs baltas lipdukas dėl įspėjimo: „Šis prietaisas yra pagrindinis kompiuteris: NEMOKITE, kad jis neįjungtų energijos“. Šiandien gali būti sunku patikėti, tačiau pasaulinis internetas neatsirado praėjus 25 metams – kol seras Timas sukūrė būdą, kaip naudoti kompiuterinių sistemų svetaines, kad būtų galima kalbėtis tarpusavyje..

Tačiau aiškiai nebuvo jokių išankstinių ambicijų išlaisvinti pasaulį, naudojantis duomenų laisve visiems. Ištakos buvo tiek daug kasdieniškesnės: pastangos sustiprinti daugybės mokslininkų, įtrauktų į Europos branduolinės analizės organizaciją „Cern“, Šveicarijoje, sąveiką.

Seras Timas buvo 34 metų fizikos absolventas, dirbęs programinės įrangos profesionalu 1989 m. „Cern“, kai jis publikavo dokumentą tiesiog pavadinimu „Pasiūlymų kontrolė: pasiūlymas“. Jame teigiama: „viltis bus sudaryti sąlygas vystytis informacijos rinkiniui, kuris gali augti ir vystytis padedant organizacijai ir jos apibrėžtoms darbo vietoms.“ Ironiška, kad tikslas galiausiai buvo numatytas kaip „universali susieta informacinė sistema“, kur „ bendrumas ir perkeliamumas yra daug svarbesni už išgalvotas iliustravimo strategijas ir sudėtingas papildomas paslaugas “.

Iš pradžių informacinės technologijos buvo apėmusios silpną pagyrimą, jo vadovas Mike Sendall viršelyje rašė „neaiškiai, bet įdomiai“..

Neišsigąsdamas, seras Timas toliau rašė „HyperText Transfer Protocol“ (HTTP), „HyperText Markup Language“ (HTML) ir pačią pirmą internetinę naršyklę „WorldWideWeb“. Iš pradžių internetas vadinosi „Mesh“ – 1990 m. „Around The Globe Web“ sukūrė seras Timas. Iki 1993 m. Cern leido technologijomis laisvai naudotis visiems. Ir per kelerius metus neįtikėtinas skaičius žmonių visame pasaulyje buvo užsikabinę dėl informacijos, kurią pateikia internetas, judėjimo.

Dešimtmečiai matė, kad „dotcom“ buvo padaryta ir prarasta, todėl padidėjo socialinių tinklų svetainių antplūdis. Šiandien visame pasaulyje yra daugiau nei 600 milijonų interneto svetainių, o žiniatinklio funkcijos visam laikui pakeitė žmones, kurie gali prieiti prie informacijos ir dalytis dalykais taip, kad tai būtų neįmanoma ankstesnei kartai..

Tai suteikia unikalų aspektą, per kurį galima bendrauti. Mastelis yra milžiniškas – internete galima rasti milijardus, kiekviena minutė keičiasi šimtais milijonų el. Laiškų ir 20 milijonų nuotraukų – jau nekalbant apie išleistus milijardus.

Nors daugelis būtų begėdiškai pasinaudoję pagyrimu, kad galėtų vienas sau sugalvoti internetą, tačiau sero Timo funkcijos dažniausiai vengia dėmesio centre ir tęsia savo internetinio fondo, kurį jis įkūrė, reklamavimo principus. kartu su direktoriumi kalbant apie didelį pasaulinį interneto konsorciumą.

Štai keletas svetainių prieglobos paslaugų, kurias mes peržiūrėjome ir mes jums rekomenduotume:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

ir čia galite perskaityti geriausias JK interneto svetainių talpinimo apžvalgas ir mūsų populiariausią „WordPress“ prieglobą JK

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map