Youzeri arvustus: funktsioonirikas BuddyPressi lisandmoodul WordPressile

Youzeri arvustus: funktsioonirikas BuddyPressi lisandmoodul WordPressile

Kui teie WordPressi veebisaidil on kogukondlik aspekt või sellel on mitu kasutajat, tutvustab see Youzeri ülevaade teile kasulikku pistikprogrammi, mis võib aidata teie saiti parendada.


Loodud BuddyPressi ja bbPressi pistikprogrammide, samuti WordPressi põhifunktsioonide täiustamiseks, Youzer on võimas tööriistakomplekt, mis lisab teie veebisaidile malle ja muid funktsioone. See ülevaade hõlmab üksikasjalikumalt Youzeri parimaid omadusi. Selle pistikprogrammi esiletõstetud teemad hõlmavad palju suhtlus- ja võrgutööriistu, liikmesuse ja kataloogide funktsioone ning palju malle ja kohandamisvalikuid.

Hankige WordPressi jaoks Youzer. Vaadake kõiki demosid ja funktsioone

Nii et kui soovite rohkem teada saada, miks arvame, et Youzer on üks parimaid saadaolevaid BuddyPressi pistikprogramme ja mida see pistikprogramm teie sotsiaalse veebisaidi heaks teha saab, lugege meie täielikku Youzeri arvustust.

Mis on Youzer?

Kasutaja profiili leht

Youzer on kaubanduslik WordPressi pistikprogramm, mis on loodud BuddyPressi pistikprogrammi täiustamiseks. Seega, kui loote sotsiaalset veebisaiti BuddyPressi abil või juba käitate seda, on Youzer suunatud teie suunas.

Kui BuddyPress on teie saidil aktiivne, saate seejärel installida Youzeri ja hakata oma saidile mallivalikut lisama. Need mallid hõlmavad kasutaja sisselogimis- ja registreerimislehti, kasutaja profiililehti ning sotsiaalse seina ja globaalsete uudistevoogude alasid, kui nimetada vaid mõnda. Nagu see teie Youzeri arvustuse põhjal selgub, saab kõiki neid malle ja selle pistikprogrammi muid funktsioone juhtpaneeli visuaalse liidese kaudu tugevalt kohandada.

Selles Youzeri ülevaate jaotises uuritakse nüüd selle pistikprogrammi parimaid ja kasulikke funktsioone, mis aitavad teil otsustada, kas see on õige tööriist teie BuddyPress WordPressi kogukonna veebisaidi värskendamiseks.

Youzeri integreerimisvalikud

Youzer töötab koos WordPressiga ja lisaks selle avaldamisplatvormi kasutajaprofiilide funktsioonide täiendamisele integreerub Youzer ka mõnede teiste pistikprogrammide ja teenustega. Peamiselt on Youzer loodud selleks, et täiustada ja täiustada BuddyPressi ja bbPressi pistikprogrammide funktsionaalsust. Integreerimisvalikud ei piirdu sellega. Näiteks saate kasutada Youzeri pistikprogrammi, et integreerida oma sait MailChimpi e-turundusteenusega ja laiendada oma loendit samal ajal funktsioonirikka interaktiivse keskkonna pakkumisel oma vaatajaskonnale.

Youzeri sotsiaalsed omadused

Veel üks Youzeri esiletõstmist on selle sotsiaalsed omadused. Integreerides Youzeri pistikprogrammi BuddyPressiga, saate selle plugina abil lisada oma kogukonnale või suhtlusvõrgustiku veebisaidile tõeliselt kasulikke funktsioone. Mõned näited hõlmavad väga funktsionaalset sotsiaalset seina ja funktsioone, mis hõlbustavad teie WordPressi veebisaidil olevate kasutajate sõprussuhteid ja sidemeid. Kuigi BuddyPress pakub osa sellest funktsioonist karbist välja, muudab Youzer teie veebisaidi selle aspekti veelgi paremaks.

Youzer Review Social Wall Feature

Youzeriga saate lubada ka muid põhilisi sotsiaalseid ja kogukondlikke funktsioone, sealhulgas rühmi, sõnumeid, mainimisi ja teatisi. See kõik aitab täiustada teie WordPressi veebisaiti ja muuta see ühiskondlikumaks kohaks – see on oluline, kui soovite, et teie kogukond õitseks.

Youzeri liikmelisuse omadused

Youzeril on ka palju malle nende lehtede jaoks, mida teie külastajad võivad näha, kui teil on liikmesuse sait või sarnane projekt. Lisaks nende mallide professionaalsele väljanägemisele leiate ka, et need sisaldavad ka kasulikke funktsioone, nagu captcha väljad ja võimalus piirata sisselogimiskatseid, et aidata oma veebisaiti turvalisena hoida..

Neid sisselogimis- ja registreerimismalle oma WordPressi veebisaidile seadistades pakub Youzer teile palju võimalusi. Näiteks saate hõlpsalt valida sotsiaalsete sisselogimiste lubamise. Seetõttu saavad teie külastajad registreeruda Facebooki, Twitteri või muude toetatud võrkude konto kaudu.

Samuti on teil võimalus kasutada hüpikaknaid ja konfigureerida Ajaxi laadimisefektid, et kohandada seda, kuidas külastajad pääsevad teie saidi sisselogimis- ja registreerimisvormidele. Youzer võimaldab ka hõlpsalt valida, millised väljad kaasatakse teie kasutatavatesse vormidesse, aidates teil koguda kasutajatelt kogu vajalikku teavet..

Youzeri kataloogifunktsioonid

BuddyPressi liikmete kataloogi mall

Ükskõik, kas soovite oma WordPressi veebisaidile lisada liikmete kataloogi või soovite parandada oma BuddyPressi või bbPressi toega saidi kataloogialasid, on Youzeril selles valdkonnas mõned kasulikud funktsioonid. Pistikprogrammipaketist leiate mitte ainult liikmete kuvamise mallid, vaid ka rühmakataloogi ja globaalse uudistevoo.

Youzeri profiili omadused

Kasutaja profiililehe sisu

Sõltumata sellest, kas kasutate ainult BuddyPressi, bbPressi või WordPressi, saab Youzer tõesti aidata teil oma veebisaidi kasutajaprofiile parendada. Oma saidi selle aspekti täiustamiseks mõeldud funktsioonide hulgast leiate valiku erinevaid malle, mitu vidinat kasutajaprofiilide kuvamiseks ja võimaluse lisada profiilidele kohandatud vahekaarte..

Lihtsad kohandamisvalikud

Kuna inimesed kasutavad BuddyPressi mitmel erineval viisil, on ülioluline, et saate kohandada kõiki teie installitud lisandmooduleid. Õnneks selles osas Youzer ei reeda. Pärast Youzeri aktiveerimist oma BuddyPressi toega WordPressi veebisaidil pääsete juurde pistikprogrammi juhtpaneelile, et kohandada selle toimimist.

Youzeri administraatori paneel

Juhtpaneel

Juhtpaneeli hõlmatud kohandamisvalikud hõlmavad plugina kasutatavaid värve, paigutuse sätteid ja muid kuva omaduste valikuid. Samuti saate valida pistikprogrammi pakutavate mallide paigutusstiilid, sealhulgas autorikastide välimuse.

Kontrollpaneel

Kasutajaprofiili funktsioonid

Lisaks üldsätetele annab Youzer teile ka hulgaliselt juhiseid pistikprogrammi kasutajaprofiili funktsioonide üle. Seetõttu saate hõlpsalt määratleda, kuidas kasutajaprofiile aktiveeritakse ja kuvatakse teie WordPressi veebisaidil. Mõned näitesuvandid ja sätted hõlmavad võimalust muuta kasutajaprofiilid privaatseks, võimaldades kasutajatel oma kontod kustutada ning vaikesprofiili ja kaanefotode seadistamise.

Paigutuse valikud

Paigutused ja vidinad

Kuna Youzer on väga kohandatav WordPressi pistikprogramm ja BuddyPressi lisandmoodul, on paigutusvalikute hulgast lihtne valida, et kontrollida, kuidas teie profiilid ja muud saidil olevad elemendid välja näevad. Kui kavatsete kasutada mõnda oma veebisaidil olevaid Youzeri vidinaid, saab neid ka plugina juhtpaneeli kaudu kohandada. Õnneks saab kõiki erinevaid vidinaid kohandada üksteisest sõltumatult, et tagada teie saidi töö ja väljanägemine, nagu soovite..

Sotsiaalse sisselogimise seaded

Liikmesuse seaded

Kui soovite anda külastajatele võimaluse ise oma veebisaidile registreeruda, siis saavad liikmelisuse sätted teil konfigureerida, kuidas teie veebisaidi see aspekt töötab. Mõned neist funktsioonidest, mida saate kasutada, hõlmavad valikulist sotsiaalset sisselogimist, rämpspostivastase captcha vormi väljade lubamise võimalust ja sisselogimiskatseid piiravaid tööriistu, mis aitavad teie saiti turvalisena hoida.

Lisandmoodulite lubamine

Lõpuks, kui seadistate oma WordPressi juhtpaneelil Youzeri, on teil võimalus lubada väike valik esmaklassilisi lisandmooduleid. Need valikulised tööriistad saavad teie veebisaidile lisada veelgi rohkem funktsioone, sealhulgas sotsiaalse jagamise tööriistad, võimalus luua piiramatuid kohandatud liikmete tüüpe ja pakkuda oma kasutajatele rohkem BuddyPressi tegevuste reaktsioone. Kiirlingid pistikprogrammide dokumentatsioonile leiate ka Youzeri juhtpaneelilt.

Youzeri pistikprogrammi hinnakujunduse üksikasjad

Nagu mainitud, on Youzer esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mida saab osta CodeCanyoni turult. Youzeri praegune hind on 49 dollarit. See hõlmab elukestvat juurdepääsu pistikprogrammi värskendustele ja kuuekuulist tuge pistikprogrammide loojatelt. Seda tugiaega saate pikendada 12 kuuni hinnaga 16,50 dollarit.

Arvestades Youzeri pistikprogrammi suurt hulka kasulikke funktsioone, on see õiglane hind.

Youzeri ülevaate järeldus

Youzeri profiili vidinad

Ehkki BuddyPressi ja bbPressi jaoks on palju suurepäraseid lisandmooduleid, pole neid palju, kui neid on, palju võimsamaid ja funktsioonidega pakutavamaid kui Youzer.

Kui soovite oma BuddyPressi kogukonna veebisaidile kiiresti lisada suure valiku kvaliteetseid malle, siis on Youzerist raske läbi lüüa. Laadige lihtsalt pistikfail üles oma WordPressi veebisaidile ja seejärel valige enne funktsiooni seadistamist, millised funktsioonid lubada..

Kui soovite luua WordPressi abil kogukonnakeskse veebisaidi, siis on teie jaoks oluline plugin nagu Youzer.

Hankige WordPressi jaoks Youzer. Vaadake kõiki demosid ja funktsioone

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map