WPForms Review: parim premium-kontaktvormi pistikprogramm?

WPForms ülevaade: parim premium-kontaktvormi pistikprogramm

Iga veebisait peab pakkuma külastajatele viisi ühenduse võtmiseks. Parim lahendus on kontaktvorm – nende kasutamine on kiire, intuitiivne ja peate külastajaid oma saidil hoidma.


Kuna edukate veebisaitide lahutamatu osa, pole üllatav teada saada, et WordPressi kasutajatele on saadaval arvukalt kvaliteetseid kontaktvormi pistikprogramme. 2016. aasta märtsis liitus areeniga veel üks võistleja: WPForms.

WPForms

Pistikprogrammi sugupuust saavad vähesed võistelda. WPForms asutati Syed Balkhi ja Jared Atchisoni kõrgetasemelise koostöö kaudu – Syed on kõige paremini tuntud kui peaminister WPBeginner, OptinMonster ja MonsterInsights.

Kontaktivormide ruumis on palju konkurentsi – hõivates nii tasuta (Kontaktvorm 7) ja premium (Gravity Forms) spektri lõpp – kas meil on tõesti vaja veel ühte kontaktvormi pistikprogrammi??

Noh, WPForms tõotab olla kõik, mida kontakt moodustab pistikprogrammi peaks olema: võimas ja ülemõistuse kasutatav. Kuid kas WPForms vastab ootustele või on selle arendajate lubadused ulatuslikud? Täna vaatasime välja WPFormsi profiversiooni, et seda teada saada.

Hinnakujundus

Enne alustamist räägime aga rahast. WPForms pakub nelja hinnakujunduskava:

 • Põhiline (39 dollarit aastas) – Just tuum plugin. Saab kasutada ühel veebisaidil.
 • Pluss (99 dollarit aastas) – tuum plugin pluss automaatvastaja lisandmoodulite kogum. Kehtib kolmel saidil.
 • Pro (199 dollarit aastas) – Põhiline pistikprogramm ja täielik valik lisandmooduleid, sealhulgas makseväravate integreerimine ja tingimuslik loogika. Kasutage seda kuni 20 veebisaidil.
 • Eliit (299 dollarit) – Piiramatu, põhiline pistikprogrammi ja kõigi lisandmoodulite litsents.

Selles ülevaates katsetame eraldi pistikprogrammi funktsioone, nii et näete, millised need on Põhiline litsents on võimeline. Samuti vaatame eraldi, mida WPForms saab installitud lisandmoodulitega teha.

WPFormide kasutamine

Alustame seda ülevaadet demonstreerides, kui lihtne on põhivormi koostamine, kasutades ainult põhipõhist pistikprogrammi. Olles litsentsi ostnud, laadige kõigepealt WPFormi veebisaidilt alla tuum plugin – fail kannab nime wpforms.zip.

Installige pistikprogramm, liikudes saidile Pluginad > Lisa uus > Laadige pistikprogramm üles ja siis sirvimine ja wpforms.zip faili. Klõpsake nuppu Installeeri nüüd > Aktiveerige pistikprogramm.

WPForms'i installimine

Uue läikiva pistikprogrammi kasutamiseks tee oma tee WPForms > Lisa uus. See avab eritellimusel WPForms-i liidese.

WPForms-i liides

Kui teate WordPressi juhtpaneeli ümber käimist, võib see esialgu teile teatavaid probleeme tekitada. Kuid te ei pea muretsema, kuna WPFormsi kasutajaliides on puhas ja ülilihtne kasutada.

WPForms-mallid

Pistikprogramm sisaldab kuut malli, mille abil saate töötada.

 • Lihtne kontaktvorm
 • Küsige pakkumise vormi
 • Soovitusvorm
 • Infolehe registreerumise vorm – jaoks Pluss kasutajad ja vanemad.
 • Arveldus / tellimisvorm – eest Pro kasutajad ja vanemad.
 • Annetuste vorm – eest Pro kasutajad ja vanemad.

Need mallid on kasulikud funktsioonid, kuna need annavad teile tööks ette valmistatud vormi, mis võib osutuda reaalajasäästjaks. Näiteks kui vajate lihtsalt põhilist kontaktvormi, võite klõpsata nupul Lihtne kontaktvorm valik.

WPFormsi lihtne kontaktvorm

Sellega on kaasas ainult olulised väljad: nimi, e-post ja sõnum. Kui see on kõik, mida vajate, on teie vorm valmis kohe manustama – selleks kulus kokku 15 sekundit.

Muidugi, seal on ka Tühi vorm , mis võimaldab teil vormi nullist üles ehitada. Selle ülevaate jaoks katsetame pistikprogrammi kõiki funktsioone, alustades pukseerimisvormi koostaja funktsioonidest. Selleks vajame tühja lõuendit, nii et klõpsake Tühi vorm.

WPForms väljad

WPForms toetab 22 erineva keerukusega välja ja jaguneb kolme kategooriasse: standardväljad, väljamõeldud väljad ja makseväljad – mõned neist väljadest tuleb integreerida premium-lisandmoodulitega, ehkki.

WPForms'i tühi vorm

Siin on mõned olulisemad väljad, et anda teile idee, mida tuum plugin saab teha.

 • Üherealine tekst – lühike vastus põhitekstiväljal.
 • Lõigu tekst – annab kogu sõnumi kirjutamiseks lisaruumi.
 • Rippmenüü – valige ripploendist mõni valik.
 • Märkeruudud – valige mitu võimalust.
 • Valikvastustega – kontrollige valikut raadioboksidest.
 • Parool – Vali Salasõna.
 • Faili üleslaadimine – saatke fail oma kontaktvormi kaudu.
 • Lehe katkemine – muudab ühelehelise kontaktivormi mitmeleheküljeliseks.

Pistikprogrammi lohistamisfunktsiooni abil saate lisada nii palju välju kui soovite. Seda saate kasutada ka väljade uuesti tellimiseks.

Igal väljal on lai valik võimalusi – need valikud on konkreetsed teie redigeeritavale väljale. Lihtsalt klõpsake välja pealkirjal, et kuvada suvandite paneel, mis kuvatakse ekraani vasakus servas.

WPForms'i seaded

Valikute paneel on jagatud kaheks. Standardvalikud võimaldavad teil täpsustada iga välja sildi (teksti kohal), kirjelduse (selgitades, mida väli tähendab ja teksti all kuvatavat) ning ka seda, kas külastaja peab välja täitma.

Allpool jaotises Valikud võite klõpsata, et avada Täpsemad valikud. Need võimaldavad teil konfigureerida välja suuruse ja mis tahes vaikeväärtused / kohahoidja teksti. Selles jaotises saate ka oma vormi kujunduse kohandamiseks kasutada mõnda CSS-i võlujõudu.

Vormi seaded

Enne kui vormi saab kasutada, on teil konfigureerimiseks vaja veel mitmeid täiendavaid sätteid – seda tehakse navigeerides lehele Seadistused paneel.

WPForms'i vormi seaded

Seadistused jagunevad kolmeks vahekaardiliseks osaks ja neid kõiki on äärmiselt intuitiivne kasutada.

 • Üldine – andke oma vormile nimi ja kirjeldus, valige nupu Saada tekst ja lubage rämpsposti vastane kärgpotti, et vähendada rämpsposti esitamist.
 • Teated – täpsustage, millisele e-posti aadressile avaldused saadetakse.
 • Kinnitamine – tippige lühike kinnitusteade või suunake külastajad pärast edukat esitamist sihtotstarbelisele URL-ile.

Kui olete lõpetanud, ärge unustage klõpsata nuppu Salvesta nuppu ekraani paremas ülanurgas. Teie vorm on nüüd hea minema!

Vormi manustamine

WPForms muudab teie vormi lisamise mis tahes postitusele, lehele või kohandatud postitusele uskumatult lihtsaks. Saadaval on kolm võimalust.

WPFormsi manustamisvorm

Esimene on klõpsata nuppu Manusta nuppu WPForms UI ülaosas. See avab WPFormi lühikoodi sisaldava valguskasti. Kopeerige see ja kleepige see vastava postituse / lehe WordPressi visuaalredaktorisse.

WPForms'i tekstiredaktor

Kui unustate lühikoodi kopeerida, pole see probleem – teine ​​võimalus võimaldab manustada oma vormi otse WordPressi tekstiredaktorist. Kõik, mida peate tegema, on klõpsata nuppu Lisage vorm nuppu otse kõrval Lisage meedium.

See avab ka väikese valguskasti, mille hulgast saate valida vastava vormi – saate ka valida, kas soovite kuvada vormi pealkirja ja kirjeldust. Kui olete õnnelik, klõpsake nuppu Lisage vorm, ja pistikprogramm lisab teie sisule asjakohase lühinumbri.

WPForms-vidin

Viimane võimalus on kasutada spetsiaalset vidinat WPForms – Välimus > Vidinad. Lihtsalt lohistage WPForms’i vidin vastavasse vidinate alale, seejärel saate ripploendist valida kuvatava vormi.

WPForms-i lisandmoodulid

WPFormsi kõigi funktsioonide komplekti juurde pääsemiseks peate oma litsentsi uuendama. See avab lisandmoodulid, mis laiendavad peamise pistikprogrammi funktsionaalsust – lukustamata lisandmoodulid sõltuvad teie litsentsi tüübist.

See teisendab WPFormsid hõlpsasti kasutatava kontaktvormi pistikprogrammist täiesti erinevaks metsaliseks – saate luua vorme paljudele nutikatele ja uuenduslikele eesmärkidele.

Praeguseks on WPForms uhke seitsme lisandmooduliga kollektsioon. Need on jagatud nelja kategooriasse:

 • Automaatvastaja lisandmoodulid (Aweber, MailChimp ja GetResponse) – täiendage oma e-posti loendit, luues stiilseid osalemisvorme.
 • Checkouti lisandmoodulid (PayPal Standard ja Stripe) – ehitada täielikult funktsioneerivad kassad.
 • Tingimuslik loogika lisandmoodul – kuvada / peita väljad kasutaja eelnevate vastuste põhjal.
 • Kasutajate registreerimise lisandmoodul – saate oma WordPressi veebisaidile kohandatud registreerimisvorme luua.

Iga lisandmooduli ZIP-failid saate alla laadida oma WPFormsi konto allalaadimiste sektsioonist. Nende ükshaaval üleslaadimine on aga tüütu; Õnneks on nende installimine lihtsam.

WPForms'i litsentsivõti

Esiteks peame aktiveerima oma litsentsi, nii et WPForms teab, millised lisandmoodulid on meile saadaval. Selleks suunduge WPForms > Seadistused, kleepige litsentsi võti tühjale väljale ja klõpsake siis nuppu Salvesta.

WPForms installib lisad

Nüüd saate navigeerida WPForms > Lisad. Näete teile saadaolevaid lisandmooduleid ja installite soovitud klõpsates nuppu Installige Addon nupud. Mõni sekund hiljem saate lisandmoodulid aktiveerida ja saate neid vabalt kasutada.

Automaatvastaja lisandmoodulid

E-kirjade nimekirja kasvatamist on juba pikka aega peetud internetiturunduse pühaks graaliks. Sellisena on enamikul edukatel veebimeistritel installitud opt-in-vormingus pistikprogramm – vaadake siin mõnda parimat.

WPForms saab aga luua omaenda osalemisvormid, hoides sellega kokku spetsiaalse pistikprogrammi kulusid. Saadaval on kolm lisandmoodulit, mis võimaldavad teil integreerida kolm kõige populaarsemat e-turundusteenust – Aweber, MailChimp ja GetResponse. Samuti on olemas spetsiaalne mall, mida saab kasutada teie meililoendi laiendamiseks – konversioonide maksimeerimiseks koosneb see ainult olulistest väljadest: nimi ja e-posti aadress.

WPForms automaatvastaja integreerimine

Saate oma automaatvastaja teenustega oma vormi integreerida, liikudes lehele Turundus sakk. Valige soovitud teenus ja klõpsake siis nuppu Lisage uus ühendus valik. Peate lisama teenuse API / autoriseerimiskoodi ja siis on teil hea minna.

WPForms vidina vorm

Lubatud vormid näevad välja suhteliselt lihtsad, kuid teisendavad vidinaaladel hästi.

Kassa lisandmoodulid

Need on minu lemmiklisandid, mis võimaldavad teil oma veebisaidil raha teenida, muutes vormid e-kaubanduse kassasse. Maksevärava lisandmooduleid on kaks – Stripe ja PayPal Standard.

WPForms arveldusvorm

WPForms pakub spetsiaalset tellimisvormi malli. Samuti on neli täpsustatud maksevälja:

 • Üksik üksus – lisage väljale rahaline väärtus, mille külastajad saavad valida.
 • Mitu eset – lisage ühele väljale erinevaid üksusi, seejärel täpsustage nende väärtus.
 • Kokku – summeerib külastaja valikute väärtuse.
 • Krediitkaart – võimaldab külastajatel makse tegemiseks sisestada oma kaardi andmed.

WPForms makseväravad

Makseväravad konfigureeritakse, liikudes aadressile Maksed sakk. Saate vormi oma valitud makseväravaga sünkroonida, sisestades oma PayPali e-posti aadressi või Stripe API koodi.

Tingimusliku loogika lisandmoodul

Tingimusliku loogika lisandmoodul on veel üks äärmiselt kasulik laiendus. See võimaldab teil koondada oma vorme külastaja valikute põhjal, et vältida üleliigseid väljad.

Näiteks ja pärast kassast lisandmoodulite lisamist võite pakkuda külastajale valiku kas PayPali või krediitkaardikassas. Kui külastaja valib „PayPali”, pole ilmselgelt vaja krediitkaarditeavet küsida.

WPForms tingimuslik loogika

Kui tingimusliku loogika lisandmoodul on installitud, saab iga väli sätete jaotises lisapaneeli – Tingimused. Kui märkite märkeruudu tingimusliku loogika lubamiseks, kuvatakse ainult väli kui teatud tingimused on täidetud. Näiteks võite valida välja kuvamise / peitmise, kui külastaja annab ühele eelnevatest väljadest kindla vastuse.

Kohtuotsus

Üldiselt on WPForms suurepärane pistikprogramm, mis kindlasti vastab arendaja lubadustele pistikprogrammi kohta, mida on võimsa funktsioonikomplekti abil lihtne kasutada.

Hinnaspektri alumises osas on põhiline pistikprogramm täiuslikult viimistletud neile, kes soovivad oma veebisaidile lihtsaid vorme lisada. Eriotstarbeline liides on väga intuitiivne ja on samm edasi paljudes konkurentides. Saadaval on mitmeid malle, lisaks hea valik põhi- ja täpsemat välja, nii et teil oleks vorm seadistatud ja töötaksite mõne minutiga.

Lisatasu litsentsidega on saadaval keerukamad funktsioonid ja need on minu jaoks show-stealers. Need esmaklassilised lisandmoodulid integreeruvad su vormidesse sujuvalt ja lisavad võimsaid ja uuenduslikke funktsioone, mis võimaldavad teil luua spetsiaalsetele vajadustele kohandatud vorme – sealhulgas registreerimis-, osalemis- ja väljamaksevormid.

WPForms on kahtlemata üks parimatest kontaktivormi pistikprogrammidest ja on väga soovitatav. Laadige Lite versioon alla tasuta kui soovite enne rahakoti avamist mõnda selle funktsiooni ise proovile panna!

Mida arvate WPFormsist? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map