WP tooteülevaade WordPressi pistikprogramm

Kas otsite Androidi tooteülevaadete ja sidusettevõtete linkide kaudu vähe raha? Võib-olla puhkeb teie linnaaianduse ajaveeb ja on aeg tutvustada parimaid tooteid, mida olete linnas oma saagi tegemiseks kasutanud. Olenemata sellest, kas plaanite oma arvustusi monetiseerida või mitte, pakub WordPress teile kena tooteülevaate pluginate lisandmoodulit, et lisada tärnihinnangud, osta nuppe, kasutajate ülevaateid ja palju muud.


Üks populaarseimaid valikuid on WP tooteülevaate plugin, nii et ma panin kokku WP tooteülevaate plugina ülevaate (see on suutäis), et näidata, kuidas saate kiiresti oma ülevaateid WordPressi pistikprogrammide, mähkmete, pesapallikurikate, aiatööriistade, raamatud või mis iganes teile kõige rohkem meeldib.

WP tooteülevaate plugin

Pistikprogrammil on kaks versiooni – tasuta ja tasuline – seega tahan visandada iga valiku eelised ja näidata teile täpselt, kuidas rakendada teatud funktsioone tooteülevaadete kuvamiseks.

WP toote ülevaade Lite WP toote ülevaade PRO

Vaatame nüüd pistikprogrammi tasuta ja esmaklassilisi versioone ning funktsioone, mida neist leiate!

WP tooteülevaate plugin – tasuta versioon

Alustuseks aktiveerige WP tooteülevaate plugin oma WordPressi juhtpaneelil. Ettevõttel on ka lisateavet ja .zip-faili allalaadimise link. Pärast aktiveerimist liikuge oma WordPressi juhtpaneeli vasakus servas tooteülevaate vahekaardile:

Toote ülevaate vahekaart

WP tooteülevaate seadete leht

Kui klõpsate nuppu Toote ülevaade nuppu see viib teid peamisse Seadistused , kus saate muuta mitut vaikeseadet. üldised seaded on üsna lihtsad, võimaldades teil muudatusi teha, kui soovite, et tooteülevaade ilmuks pärast või enne teie sisu. Vajaduse korral saate oma arvustuse ka käsitsi sisestada.

Samuti on ala teie arvustuste kommentaaride aktiveerimiseks ja üsna ainulaadne võimalus arvestada teie kasutajate arvustusi teie toote üldhinnanguga. Näiteks kui keegi hindab arvutit, mille just üle vaatasite, muudab see teie arvustuse üldist hinnangut.

Üldised sätted 1

Sisu laius on loodud teie ülevaatusmooduli laiuse piiramiseks. Kui arvustus on teie saidil pisut ülepakutud, saate seda muuta.

Üldised sätted 2

Vahekaart Hinnavärvid on lihtsalt selle määramine, milliseid värvitoone soovite toote hindamisel esile tuua. Vaikevärvid on üsna standardsed, nii et te ei pea seda tõenäoliselt muutma. Nagu allpool näete, saavad madalamad hinnangud punase ja oranži värvi, kõrgemad aga rohelise ja sinise.

Reitingu värvid

Teksti värvi konfiguratsioonid on lisatud ka Seadistused ala, mis on kena funktsioon, kuna saate teksti sobitada oma saidi kaubamärgi värvidega.

Tüpograafia 1

Pistikprogramm võimaldab teil muuta ka miinuste ja plusside teksti, et teie arvustusi pisut teistest saitidest eristada. Muutke ülevaatuse äärekasti laiust ja värvi vastavalt oma veebisaidi suurusele ja kaubamärgile.

2 tüpograafia

Teine seade pakub valikuid nuppude Osta ostmise muutmiseks. See võimaldab teil proovida, millised värvid ja tekstid teie saidil sidusettevõtte müüki suurendavad.

1. nupp

Kui vaikesätted on muudetud, võite alustada tooteülevaadete kirjutamist ja loomist!

Tooteülevaate lisamine postitusse

WP tooteülevaate pistikprogramm muudab teie arvustuste postitustesse lisamise kiireks ja lihtsaks, kuna konfiguratsioonimoodul asub iga teie loodud postituse all. Kerige postituse redigeerija all, et leida Tooteülevaate lisasätted ala. Täpsustage, et see postitus on tõepoolest arvustuse postitus. See paljastab kõik ülevaatuse seadistamiseks vajalikud valikud.

Kas see on arvustuse postitus

Alustage oma toote üksikasjadest, nime täitmisest, pildi üleslaadimisest ja sidusettevõtte lingi lisamisest, kui teil see on. Need ei sisalda valuutavalikut, kuid saate sisestada soovitud valuuta väljale Toote hind.

Tootevalikute seadistamise piirkond pole küll väike, kuid see on põhimõtteliselt koht, kuhu kirjutate, millistel aladel kavatsete toodet hinnata ja millise paremusjärjestuse soovite neile anda.

Lihtsalt täitke alad ja valige igale alale hinne või hinne. Pidage meeles, et hinded ei määra järjekorda, pigem sõltub see järjekorrast, millesse te need sisse lööte. Saate tasuta versiooniga ainult viis paremusjärjestust..

Tootevalikute seaded

Järgmisena lööge toote plussid ja miinused sisse, et näidata inimestele, miks nad peaksid või ei tohiks klõpsata nuppu Osta. Tasuta versioonis saate igaühel 5 plussi ja miinuseid, mis on minu arvates mõistlik.

Plussid ja miinused

Kui olete oma ülevaatuse lõpetanud ja lisanud postitusesse mis tahes sisu, vaadake WordPressi postitust eelvaatesse või avaldage see, et näha teie arvustust esiküljel. Ülevaateekraan on üsna klanitud, näidates hinda ja nime suurte tähtedega. Minimalistlik disain on värskendav ülevaadete postitused, mis teadaolevalt pääsevad kontrolli alt.

Võite märgata, et kui lisate süsteemile rohkem klasse, lisab see plusside ja miinuste ala alla üsna palju tühja ruumi, mis pole esitluse jaoks sugugi nii tore.

Tooteülevaate esiosa

Kui lisate tootele lingi, kuvatakse allosas nupp Osta kohe ja kasutajad saavad ostulehele navigeerimiseks isegi tootepildil klõpsata..

Nupp Osta kohe

WP tooteülevaade – Pro versioon

Pistikprogrammis saate uuendada Pro-versiooniks või hankida WP Product Review PRO otse saidilt ThemeIsle ja installida oma WordPressi saidile. Hinnakujundus on üsna mõistlik ja kui haldate mitut saiti, peate piiramatu litsentsi eest maksma ainult 49,95 dollarit. Nüüd on küsimus järgmine: kas Pro-versioon pakub investeeringu jaoks piisavalt funktsioone?

Pro-versiooni ostmiseks leidke nupp oma WordPressi armatuurlaual, WP-tooteülevaate pistikprogrammi säteteala kohal..

Osta Pro-versioon

Tore, et nad pakuvad kolme litsentsimistüüpi, üks ühele veebisaidile, teine ​​2-5 veebisaidile ja viimane võimalus piiramatule saidile. Ilmselt kui teil on ainult üks sait, peaksite kasutama esimest võimalust, kuid kui teil on laienemisplaane või kui teete saite klientidele, on piiramatu veebisaidi valik teie parim väärtus.

Mida saate siis, kui maksate Pro-versiooni eest?

 • Kuni 10 välja plusside ja miinuste jaoks
 • Kuni 10 sortimisvõimalust
 • Esiletõstetud pildi automaatne kasutamine, kui te ei laadi üles toote pilti
 • Muutke reitinguikooni
 • Kasutage lühinumbrit, et paigutada arvustus kuhu soovite postitusele või lehele
 • Eellaadige eelmiste postituste sortimisvalikud

Niisiis, kas Pro versioon on seda väärt? Vastus on jah, kui teil on sait, mis täidab regulaarselt arvustusi, ja soovite hakata esitama puhta väljanägemisega ülevaateid ja teenima nendelt siduslinkidega raha?.

Alustuseks on eellaadur hämmastav, nii et kui vaatate pidevalt arvuteid üle, saate alati eelnevalt laaditud valikuvõimalusi eellaadida. See säilitab järjepidevuse ja vähendab tööaega.

Eellaadija

Täiendavad liigituse ja plusside / miinuste väljad töötavad kenasti, et pakkuda lugejatele täiendavat teavet, võimaldades teil teistest saitidest eristuda.

Kuni 10 välja

Automaatne esiletõstetud pildi haaramine võib küll natuke aega kokku hoida, kuid see pole sugugi nii tore. Reitinguikooni muutmise funktsioon on aga ideaalne selleks, et muuta erinevate toodete ikoonide ikoone. Kuvatavate vaikekriipsude asemel võite kasutada näiteks dollarimärke, südameid, tähti, videomängukontrollereid ja muud.

Hindamisikoon

Lühikoodid võimaldavad teil tooteülevaate kuvamise osas pisut rohkem paindlikkust, selle asemel, et jääda ainult vaikimisi.

Järeldus

WP tooteülevaade teeb peaaegu kõik, mida teil vaja on, koos kohandatavate reitinguikoonide, WordPressi postituse integreerimise ja minimalistliku esitlusega, mis aitab teie lugejatel mõista, kas nad peaksid toote ostma või mitte. Eriti meeldib mulle see, et saate tasuta versiooni proovile panna ja seejärel lisafunktsioonide eest mõistlikku hinda maksta.

WP toote ülevaade Lite WP toote ülevaade PRO

Kui teil on WP-toote pistikprogrammi kohta küsimusi või tagasisidet, andke meile kommentaaride osas teada. Kas olete seda pistikprogrammi varem proovinud?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map