WP RSS-i agregaatori ülevaade: looge kohandatud RSS-kanalid automaatseks ajaveebimiseks

WP RSS-i agregaatori ülevaade: looge kohandatud RSS-kanalid automaatseks ajaveebimiseks

Kui otsite mõne teema kohta palju teavet, kas pole selle otsimine tüütu külastada sadu veebisaite? Kas poleks palju lihtsam, kui pääsete kõigele juurde ühes kohas? Täpselt see, mida RSS-i uudiste koondamise veebisaidid teevad – koguvad ja kuvavad lugejate mugavuse huvides ükskõik millise teemaga seotud artikleid (pealkirjad + katkendid) ühest kohast. Nad teevad seda, tellides erinevate ajaveebide vooge, importides nende ajaveebide sisu ja kuvades neid siis atraktiivsel ja mugaval viisil omaenda koondajate veebisaidil. Muidugi on postitused lingitud tagasi algse allikaga, kust lugejad saavad kogu sisu juurde pääseda. Selles postituses saame rohkem teada pistikprogrammist, mis aitab teil ilma raskusteta ühe sellise veebisaidi üles ehitada – WP RSS-i koondaja.


WordPressi hoidlas on arvukalt pistikprogramme kanalite importimiseks ja salvestamiseks teie saidile. Ja WP RSS Aggregator on parimate hulgas.

WP RSS-i koondaja pistikprogramm

Alustuseks võimaldab see teil luua mis tahes soovitud nimekirja – alates kinnisvaraobjektide ja aktsiate hindadest kuni spordiürituste ja Instagrami postitusteni. See võimaldab teil importida vooge mitmest allikast ja kuvada neid oma saidil. Saate oma saiti kasvatada erinevatest allikatest imporditud kvaliteetse sisuga ja muuta need sorteeritavaks. Ja kui olete seaded määratlenud, juhtub ülejäänu peaaegu automaatpiloodil. Veelgi enam, saate kohandada kuvamist lühikoodide abil ja muuta see pisipiltide ja katkendite abil atraktiivseks.

tasuta pistikprogramm WP RSS Aggregator aitab teil oma veebisaidile vooge lisada. Näiteks suutsin ma oma veebisaidile lisada WPExploreri RSS-voo (hei, see oleme meie!).

Feed Display Frontend

Täpselt samamoodi saan lisada mitu WordPressi ajaveebide voogu ja muuta oma veebisaidi igale WordPressile (nagu ka WPNewsDesk). Okei, see võib asju liiga lihtsustada, aga saate triivi?

Põhiplugina saab tasuta alla laadida ja see sisaldab hunnikut viit esmaklassilist lisandmoodulit ja kahte kimpu, mis parandavad jõudlust ja kuvamist.

Nüüd, kui oleme pistikprogrammi funktsioonidest natuke teada, liigume edasi selle kasutamist käsitlevasse õpetusesse ja siis vaatame, kuidas esmaklassilised lisandmoodulid aitavad meil vooge täiustada.

WP RSS-agregaatori seadistamine ja konfigureerimine

Tuum plugina ja kõigi selle lisandmoodulite installimine ja aktiveerimine oli sujuv asi.

Pärast aktiveerimist liikuge lehele Pluginad ja otsige oma WordPressi armatuurlaua vasakust servast üles uus võimalus “WP RSS Aggregator”. Siin on ekraanipilt menüüelementidest, mis kuvatakse pärast selle klõpsamist …

Menüüüksused

… ja kiire ülevaade sellest, mida need menüüelemendid tähendavad:

 • Söödaallikad: Siin kuvatakse kõigi lisatud vooallikate loend
 • Lisa uus: Just siit saate lisada uusi vooge
 • Voo üksused: Siin kuvatakse kõik vooüksused, mida oma kanalite kaudu impordite
 • Must nimekiri: Võite ühegi vooüksuse importimise vahele jätta, loetledes selle siin
 • Import ja eksport: See funktsioon aitab teil importida mitu kanalit korraga, samuti eksportida kanaleid
 • Seadistused: Siin saate konfigureerida pistikprogrammi mitmeid seadeid
 • Silumine: See aitab kanalite üksusi värskendada või kustutada
 • Veel funktsioone: Saadaval on mitmed lisatasu lisandmoodulid. Nende kohta saate teavet siit, samuti saate neid osta ja installida
 • Abi ja tugi: Annab teile juurdepääsu dokumentidele, KKK-dele ja lisatasule

Nüüd, kui teil on ülevaade, jätkakem pistikprogrammi konfigureerimist.

1. WP RSS-agregaatori üldised sätted

Töötades lehelt Üldseaded, saate kontrollida valikuid, et optimeerida oma voogude importimist ja kuvamist vastavalt veebisaidi eelistustele. Saate määrata imporditavate vooüksuste maksimaalse vanuse ja voo üksuste maksimaalse arvu.

Pistikprogrammi üldised sätted

Samuti saate siin juhtida paljusid asju – importimise sagedust (iga 15 minuti tagant kuni üks kord päevas), vooüksuste importimise järjekorda või määrata kohandatud voo URL-i (mille kohta saate lisateavet siin) kui ka pealkiri.

2. Lisage vooge WordPressi

Klõpsamisel RSS-koondaja> Lisa uus, jõuate allolevale ekraanile. Siin peate lisama nende ajaveebide URL-id, mille sisu soovite oma WordPressi importida. Selle postituse jaoks kasutan allikana WPExploreri voogu.

Enamikul juhtudel töötab saidi URL, kuid parimate tulemuste saamiseks soovitavad plugina autorid kasutada RSS-voo URL-i. Kui te pole voo allika asukohas kindel, vaadake see dokumentatsioon.

Uue voo lisamine

Sellel ekraanil olevad seaded aitavad teil teha järgmist:

 • Saate kontrollida, kas voo URL töötab korralikult, klõpsates nupul „Kinnitage sööt
 • Lisaks saate piirata imporditud voo üksuste arvu, mida säilitatakse, pärast mida vanemad üksused automaatselt kustutatakse. Kui märgite valiku „Link korpusesse‘Valikuga pääsete juurde linkidele piltidele, heli-, video-, manusfailidele ja välklambi sisule
 • Ainult unikaalsed pealkirjad‘Valik on kasulik dubleerimise vältimiseks, kui sama artikli kohta on mitu püsilinki või kui püsilinkid muutuvad
 • Samuti saate lubada voo allika linkimise RSS-voo allika saidiga
 • Sellesse punkti jõudes suunake oma tähelepanu paremal asuvatele paneelidele. Voo töötlemise kastis saate voo peatada, vanad vooüksused kustutada ja värskenduste intervalli seada

Kontrollimaks, kas sööt töötab hästi, vajutage nuppu Avalda nuppu. Voo eelvaateboksis kuvatakse teile uusimad üksused koos artikli pealkirja, URL-i, avaldamise kuupäeva ja allikaga. Vähem kui minutiga tõmmati mu söödakaardid ja need ilmusid automaatselt kausta Eelvaatekast samuti Menüü Voo üksused nagu allpool näidatud.

Voo üksused

Ja kui klõpsate nuppu Söödaallikad lehel, näete loendit kõigist oma veebisaidile lisatud voogudest.

Söödaallikad

3. Import ja eksport

Oma sisule mitmekesisuse lisamiseks peate kindlasti postitusi importima, kasutades mitut voogu. Vastasel juhul ei paku te tegelikult mingit väärtust.

WP RSS-i agregaatori impordifunktsioon on kasulik sisu hankimiseks paljudest erinevatest allikatest. Näiteks kui olete uudiste veebisait, võiksite kuvada kureeritud loendi vähemalt 50-st uudisteallikast. See funktsioon aitab teil neid kõiki korraga hulgi importida.

Massvoo import

Peate sisestama oma voogude nime ja URL-id, eraldades need igal real komaga. Näiteks, Voo nimi, http://www.myfeed.com

Lisaks saate tavalist WordPressi impordi ja ekspordi funktsiooni kasutades voo allikaid importida ja eksportida. Voo allikate eksportimiseks külastage lehte Tööriistad> Ekspordi, kontrollige raadionuppu vastu Söödaallikad ja siis klõpsake nuppu Laadige alla eksportfail nuppu. Seejärel loob WordPress XML-faili, mis sisaldab kõiki vooallikaid. Samamoodi külastage söödaallikate importimiseks Tööriistad> Import.

Samuti saate eksportida kõik Seadistused kasutab WP RSS-i koondaja. Teisel WordPressi saidil saate faili importida ja vajutada nuppu Impordi sätete importimine, WordPress teeb ülejäänu teie eest.

Impordi ja ekspordi seaded

4. Must nimekiri

Võib juhtuda, et soovite kanalite importimisel mõne üksuse vahele jätta. Sellistel juhtudel peate sisestama ainult artikli pealkirja ja see jäetakse artiklite toomise ajal ära. Uute üksuste importimisel oma voo allikatest ei arvestata ühtegi siin loetletud vooüksust.

5. Voogude kuvamine lehel, postituses või vidinas

Vooallikate lisamisest ja vooüksuste impordi oma veebisaidile seadistamisest ei piisa. Samuti peate määrama, kuidas nad teie WordPressis kuvatakse. Valikud all Ekraani üldised sätted kontrollige, kuidas voo üksusi teie saidil kuvatakse.

Ekraani üldised sätted

Siin saate määrata pealkirja maksimaalse pikkuse ja siduda selle algse postitusega, näidata iga vooüksuse autori nime ja seada lingid avamiseks uuel vahelehel. Võimalus on linkida videotelementidega või manustada video oma lehele, piirata kuvatavate üksuste arvu ja valida „Vanemad postitused ”/“ Uuemad postitusedPaginatsioon.

Allika kuva seaded võimaldavad kuvada voo allika nime iga voo üksuse kohta ja linkida voo allika nime algselt kasutatava saidiga.

Allika kuvamise seaded

Kuupäevade kuvamisel on vaikekuupäev postituse avaldamise kuupäev GMT-s. Võite ka valida kuupäevavorming ja aega tagasi kui vooüksus avaldati.

Mis juhtub, kui teile vaikimisi kuvamisstiil ei meeldi? Pistikprogramm võimaldab kuva kujundamiseks kasutada oma kohandatud CSS-i. Selle tegemiseks märkige ruut, et keelata kõik selles pistikprogrammis kasutatud stiilid.

Stiilid

Postituse vooüksuste kuvamiseks pakub WP RSS Aggregator lühikoode. Lühikoodile pääsete juurde, klõpsates postituse visuaalses redigeerijas RSS-i ikoonil.

Lisage lühikood

Lisage loodud lühikood oma postitusele ja see kuvab automaatselt kõik postituse vooüksused. Kui kasutate lühinumbrit wp-rss-agregaator ilma sellele midagi lisamata kuvatakse kõik vooüksused. Nii kuvatakse WPExploreri voog minu veebisaidi postituses.

Feed Display Frontend

Kõik teie vooüksused ilmuvad postituses korrastatult ja lingi allikaga. Konkreetset voogu saate kuvada ka lühikoodis oleva atribuudi allika abil. Ka üksuste arvu saab piirata.

6. Silumine

See funktsioon võimaldab teil kõiki kanaleid ühe klõpsuga värskendada. See kontrollib kõiki vooallikaid uute vooüksuste suhtes ega muuda olemasolevaid vooüksusi.

See leht aitab teil lahendada ka kõiki probleeme, millega pistikprogrammiga kokku puutute. Peate siiski meeles pidama, et värskendamine on ressursimahukas tegevus, eriti kui impordite mitme voo kaudu.

Silumine

Samuti saate kõik imporditud vooüksused kustutada ja neid uuesti importida, klõpsates nuppu.

WP RSS agregaatori lisandmoodulid

Nagu ma juba varem ütlesin, näib teie postituses vooüksuste kuvamine üsna tavaline, kuigi see on hästi korraldatud. Lisandmoodulid aitavad teil pistikprogrammiga teha veel palju asju, näiteks

 • Kuva imporditud üksused postitustena
 • Sundige kogu voog otse oma saidile importimiseks
 • Filtreeri vooüksused märksõnade abil
 • Lisage kategooriaid vooallikatele
 • Parandage voo kuvamist, lisades pisipilte ja katkendeid

Saadaval on viis lisatasu lisandmoodulit. Ja kui te pole kindel, milliseid lisandmooduleid vajate, saate seda kasutada see tööriist teada saama.

Vaadake WP RSS Aggregatori lisandmooduleid

Siin on ülevaade lisatasu lisandmoodulitest:

WP RSS Premiumi lisandmoodulid

Vaatame lühidalt, kuidas viis viit pistikprogrammi saavad plugina funktsioone täiustada.

1. Sööda postitamiseks

Kui olete innukas automaatne ajaveebija või soovite oma saidile seotud sisuga rohkem väärtust lisada, on pistikvool postitamiseks kindlasti teie jaoks. See võimaldab teil importida RSS-voo üksusi WordPressi postituste või muude kohandatud postitüüpidena, sealhulgas meediumid, navigeerimismenüü üksused, oEmbed Response ja TablePress tabelid. See loob ajaveebi postitused automaatselt vooüksustest.

Lisasööt üldise seade postitamiseks

Imporditud postitustes kuvatava sisu kontrollimiseks on palju sätteid.

 • Postituse olek: mustand, avaldatud, ajastatud, prügikast, privaatne või ootel (või mõni muu teie saidil kasutatav olek)
 • Kategooriad ja autorid
 • Imporditud voo määramiseks postituse vorming: standard, vestlus, link, pakkumine, pildid, video, heli (või muud kasutatavad kohandatud vormingud)
 • Postituse kuupäev: algne postituse kuupäev või imporditud kuupäev
 • Linkige tagasi algse postitusega postituse sisu alguses
 • Lisatasu teenus oma RSS-voo täisteksti RSS-kanaliks muundamiseks

Lisaks võimaldab see lisandmoodul teil konfigureerida kanalites leiduvate piltide käsitlemist, URL-ide lühendamist ja kommentaaride lubamist. Samuti saate imporditud postituste autoriks seada ükskõik millise olemasoleva autori või isegi luua süsteemis autoreid automaatselt voo asjakohaste andmete põhjal – kui need on olemas.

2. Täisteksti RSS-kanalid

Täisteksti RSS-kanalite lisandmoodul suurendab eelmise lisandmooduli ajaveebivõimalust. Tasulise täisteksti teenusega ühenduse loomisel saate impordida kogu postituse sisu piiramatu arvu vooüksuste kohta ühe voo allika kohta, isegi kui voog ise seda ei paku. Soovi korral võite kasutada ka oma täisteksti RSS-i importimissüsteemi.

Kui olete sätete lehe rippmenüüst valinud Premium täisteksti teenuse, liikuge aadressile Voo allikas, leidke RSS-voo allikas ja klõpsake nuppu Redigeeri. Seejärel kerige alla ja märkige ruut Sundida kogu sisu. Lõpetage voo värskendamine. Teie olemasolevaid vooüksusi see ei mõjuta – peate need postitused konkreetsest vooallikast kustutama ja seejärel klõpsama Too postitused (ole lihtsalt ettevaatlik, kuna vanu postitusi, mida enam RSS-vooges pole, ei saa uuesti importida). Teie veebisaidil kuvatakse nüüd täielik originaalsisu koos lingiga tagasi algsesse postitusse.

Lisandmooduli täisteksti RSS-säte

Pistikprogrammi vaikimisi tasuta teenus on piiratud 5 vooüksusega vooallika kohta. See tähendab, et kui kasutate suvandit „Sundida kogu sisu” koos suvandiga „Tasuta teenus” valitud valikuga üldised seaded, saate igast vooallikast importida ainult viimased 5 postitust, olenemata sellest, kui palju vooüksuseid voo sees on. Tulemused on vahemällu salvestatud ka 20 minutit.

Kui vajate piiramatuid vooüksusi ja vahemällu salvestamist, peate ostma täisteksti RSS-voogude lisandmooduli koos voo postitamiseks.

3. Märksõna filtreerimine

Kui täpsustate märksõnad, fraasid või sildid, mida artikkel peaks sisaldama, tagab märksõnafiltreerimine, et kanalite kaudu imporditakse ainult asjakohast sisu.

Lisasõnade filtreerimine

Märksõnade ja / või siltide puudumisel artiklit ei impordita. Nii saate vahele jätta artiklid, mis pole teie veebisaidi jaoks olulised.

4. Katkendid ja pisipildid

Mis tahes loendi pisipildid muudavad kuva alati atraktiivsemaks. See lisandmoodul teeb vooüksuses pildi ja kuvab selle koos väljavõttega vooüksustest. WP RSS Aggregatori lühikoodi kasutamisel kuvatakse ka iga vooüksuse pealkiri, kuupäev ja allikas (erinevalt suvanditest Sööta postitamiseks või Täistekst, mis võtab arvesse teie teema stiili).

Lisandmooduli pisipildi seaded

Mis juhtub, kui imporditud üksusel pole pilti? Noh, saate valida mis tahes pildi, mida kuvatakse vaikimisi pisipildina.

5. Kategooriad

Liigitab oma voo allikad ja võimaldab teil lühikese koodi parameetrite abil kuvada saidi kindla kategooria vooüksusi.

Lisandmoodulid

See lisandmoodul aitab teil kategooriatele vooallikaid määrata ja sellest võib olla palju kasu, kui teie saidil on mitu voogu.

WP RSS Aggregatori lisandmoodulite hinnakujundus

Kõik maksed on iga-aastased, et värskendusi ja tuge jätkuvalt saada. Ehkki saate lisandmooduleid eraldi osta, säästab nende kimpudena ostmine natuke raha. Nagu varem mainitud, on saadaval kaks kimpu:

1. Lihtne voogude kimp mis sisaldab kolme lisandit: Katkendid ja pisipildid, kategooriad ja märksõnade filtreerimine. Need lisandmoodulid filtreerivad teie voo, eraldavad selle kategooriateks ja kuvavad vooüksusi koos väljavõtete ja pisipiltidega lühikoodi abil.

Kolme lisandmooduli ostmine on mõistlik, kuna see aitab märkimisväärselt kokku hoida. Iga lisandmooduli eest saate eraldi välja maksta 30 dollarit (üks veebisait), 60 dollarit (kuni viis veebisaiti) ja 180 dollarit (kuni kakskümmend veebisaiti). Kuid kui pakett, maksate ühe veebisaidi eest ainult 70 dollarit, kuni viie veebisaidi eest 140 dollarit ja kuni kahekümne veebisaidi korral 280 dollarit.

Nagu näete, tuleb kokku hoida 20, 40 ja 260 dollarit.

2. Täpsemate kanalite kimp sisaldab kolme lisandmoodulit: Postituse voog, täisteksti RSS-kanalid ja märksõnade filtreerimine. Need kolm lisandmoodulit on vajalikud siis, kui teie veebisait tugineb sisu ajaveebide logimisele. Märksõna filtreerimine võimaldab teil imporditud sisu filtreerida.

Jällegi võib nende komplektina ostmine olla parem valik. Kahe autoblogimise lisandmooduli hinnasilt on eraldi 80 dollarit (üks veebisait), 160 dollarit (kuni viis veebisaiti) ja 300 dollarit (kuni kakskümmend veebisaiti). Märksõnafiltreerimine jaehind ühe veebisaidi korral on 30 dollarit, kuni viis veebisaiti 60 dollarit ja kuni kakskümmend veebisaiti 180 dollarit. Samal ajal saate kimbu osta ühe veebisaidi hinnaga 150 dollarit, kuni viie veebisaidi korral 300 dollarit ja kuni kahekümne veebisaidi korral 600 dollarit..

Ka siin saate säästa raha – vastavalt 40, 80 ja 180 dollarit.

Vaadake WP RSS-i agregaatori kogumeid

WP RSS koondaja plussid ja miinused

Plussid – Leiate, et pistikprogrammi jaoks on vaja teha palju asju:

 • Lihtne paigaldada ja konfigureerida, töötab seejärel autopiloodil
 • Muudab RSS-kanalite haldamise WordPressi veebisaitidel lihtsaks
 • Saate voo allikate kaudu importimise peatada ja uuesti alustada
 • Üksikute allikate voo importimist on võimalik ajastada
 • See töötab koos Lightboxiga suurepäraselt ja saab hakkama isegi YouTube’i, DailyMotioni ja Vimeo videotega
 • Lisandmoodul – Feed to Post – pakub kanoonilise lingi seadet. See võimaldab teil hõlpsalt täpsustada imporditud postituste kanoonilist linki, mis osutab tagasi algsele ressursile. See aitab otsimootoritele teatada, mis on sisu algne allikas, ja seega lahendada dubleeriva sisu probleem
 • Pistikprogrammi värskendatakse pidevalt värskenduste otsimisega iga 12 tunni järel kuni mõne minutini – see on teie otsustada!

Miinused – Ma ei nimetaks neid “miinuseid” tegelikult enam kui serveriprobleeme, millega tuleb tegeleda:

 • Tuhandete üksuste importimine sadadest vooallikatest on ressursimahukas ja võib mõjutada veebisaidi toimivust. Selle probleemiga saab mingil määral ümber käia, kui kasutate pistikprogrammi sätteid voogude impordi kavandamiseks või nende peatamiseks ja taaskäivitamiseks.
 • Mitme voo allika kaudu üheaegse impordi käitlemiseks peate võib-olla kohandama WordPressi mäluressurssi.

Mähkimine üles

See tihe kohtumine WP RSS-i agregaatoriga võis teid veenda, et see on kõik-ühes lahendus sisu koondamiseks ja ajaveebipäevitamise saitidele.

Tuumplugin teeb suure töö mitme voo kaudu importimisel ja vooüksuste kuvamisel tavalisel viisil, peaaegu täielikult autopiloodil. Mõni kasutaja võib lühikoodidega tutvumiseks veidi aega võtta. Kuid kui olete neist aru saanud, on nendega üsna lihtne töötada.

Kuid täieõigusliku sisu koondamise saidi jaoks on lisandmoodulid need, mis võimaldavad teil kogeda autoblogimise eeliseid täies ulatuses. Alates vooüksuse postituseks teisendamisest, voogude kategoriseerimisest ja filtreerimisest, väljavõtete ja pisipiltide lisamisest voo kuvamiseks – lisandmoodulid muudavad sisu koondamise ja kuvamise üheks sujuvaks protsessiks. Isegi muidu võimaldavad lisandmoodulid pakkuda lugejatele paremat väärtust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map