WP Pro reklaami ülevaade: reklaamide loomine, müümine ja integreerimine

WP Pro reklaamide ülevaade: reklaamide loomine, müümine ja integreerimine ühte paketti

Reklaamide haldamine oma ajaveebis on sageli üsna tüütu. Peate registreeruma reklaamivõrgustikes, loodan, et teie WordPressi teema pakub reklaamipaigutuse alasid, ja töötama koos võimaliku koodiga, et tagada reklaamide ilmumine õiges kohas. Lisaks peate töötama reklaamide suuruse kallal ja jälgima, et nendes reklaamides ilmuv sisu oleks teie veebisaidi jaoks tegelikult asjakohane.


Protsessi kiirendamiseks on saadaval üsna vähe reklaamihalduse pistikprogramme. Üks neist kannab nime WP Pro Advertising ja lubab tuge kõigile suurematele reklaamivõrkudele, e-kaubanduse integratsioonidele ja võimsatele kohandamisriistadele. Selles WP Pro reklaami ülevaates kontrollime, kas pistikprogrammil on vajalik teie reklaamiplaani tõhusaks muutmiseks.

WP Pro reklaamisüsteemi pistikprogrammi müüakse läbi CodeCanyoni turuplatsi. Praegu on selle hind 29 dollarit ja see annab teile kuuekuulise klienditoe. Toetuse pikendamiseks kogu 12 kuuks võite maksta ka 9,38 dollarit.

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Reklaami pistikprogrammi on välja töötanud meeskond nimega Tunafish, mis pakub suurepärane veebisait et saaksite tutvuda ettevõtte toodetega ja vaadata isiklikuks kasutamiseks mõeldud dokumente. Veebisaidil on ka mitu näidet kasutatava WP Pro Advertising pistikprogrammi kohta, nii et saate tunda, kuidas teised funktsioone ära kasutavad.

Üldiselt on veebisait hea algus. Pistikprogrammide arendajatel pole alati täielikke tugimooduleid ega veebisaite. Mõelgem nüüd funktsioonidele, et näha, mis on abiks enamikule blogijatele ja ettevõtete omanikele.

WP Pro reklaami ülevaade: parimad omadused

Kuvatakse mitu erineva efektiga reklaami

Paindlikkus teie reklaamide jaoks on üsna oluline, nii et on tore näha, et WP Pro Advertising sisaldab mitmeid sisseehitatud võimalusi teie reklaamide kuvamiseks erinevates vormingutes.

Näiteks sisaldab pistikprogramm reklaamivõrku, et külgribal oleks korraga mitu reklaamibännerit. Üks minu lemmikuid on võimalus näidata viiesekundilist reklaami ja seejärel hääbuda uueks. See on sarnane sellega, kuidas digitaalsed stendid seda väikest ruumi ära kasutavad, kuid näitavad siiski mitmeid reklaame.

Veel üks huvitav reklaamivorming hõlmab kogu veebisaidi tausta katmist reklaamiga. Olen seda näinud Rotten Tomatoes veebisaidil, kus suur filmiplakat katab suure osa päise taustast ja külgribadest.

Lõpuks aitab WP Pro Advertising plugin teie reklaamide integreerimist postitustesse ja lehtedesse. Niisiis, kui soovite oma sisu pisut tükeldada ja paigutada oma reklaamid alale, mis saab rohkem tähelepanu, on see täiesti võimalik.

Visuaalse ribareklaami looja

Veebisaidi omanikuna peate mõnikord tegema oma reklaami ribareklaame. Muul ajal saate makseid tegevatelt ettevõtetelt disainilahendusi. Muul ajal ühendate ühenduse lihtsalt reklaamivõrgustikuga, kus kogu reklaami sisu edastatakse teile.

Kui olete olukorras, kus peate reklaami kujundama, on parem, kui teil on siin sisalduv lohistamise ehitaja..

Reklaamiploki tuvastamine

Reklaamiblokeerijad on praegu kõik raevukad, kuid see asetab veebikaupmehed ja ajaveebiblogijad kleepuvasse olukorda. Ilmselt ei taha te oma reklaame nii ebameeldivaks muuta, et külastajaid ärritab, kuid samal ajal peate ka raha teenima.

Õnneks hõlmab WP Pro Advertising teid mõlemal rindel. Esiteks aitab pistikprogramm mitte sekkuva, puhta reklaami kujundamisel. Seejärel tuvastab see, millal kasutajad reklaamide blokeerimise tööriista kasutavad. Nii saate sisu blokeerida, kui kellelgi on reklaamiblokeerija, või isegi võtta ühendust temaga ja paluda tal see välja lülitada.

Integreerimine MailChimpiga

E-kirjaga uudiskirja kasutamisel on keeruline raha teenimiseks välja mõelda. Vaikimisi pole meiliturunduse tööriistadel, näiteks MailChimp, reklaamide kaasamiseks lihtsaid viise.

WP Pro Advertising pakub aga funktsioone veebisaidi reklaamide kiireks sisestamiseks oma e-kirjadesse. See töötab, kuna igal teie loodud reklaamitsoonil on oma RSS-voog. Kui importite voo MailChimpi, kuvatakse samad reklaamid teie infolehtedes.

Puhas armatuurlaud statistika jälgimiseks ja reklaamide haldamiseks

Kuna mitme reklaami haldamine kipub keeruliseks muutuma, proovib WP Pro Advertising pistikprogramm seda segadust puhastada ja pakkuda puhast paigutust, et mõista teie reklaamistatistikat ja milliseid teie kampaaniaid praegu käitatakse.

Esmasel pistikprogrammi juhtpaneelil saate kiire ülevaate oma statistikast koos klikkide, näitamiste ja CTR-iga. Saate vaadata koos oma reklaamide ostmisega ka oma uusimaid saidil töötavaid bännereid.

Kõik seaded ja funktsioonid on koondatud WordPressi juhtpaneeli ühte piirkonda. Vahekaardil Reklaam kuvatakse sellised valikud nagu ribareklaamid, reklaamijad, kampaaniad, ribareklaami looja, statistika ja ostud.

Kõigi peamiste reklaamivõrgustike tugi

Täna ei ole nii tavaline, kui minnakse välja ja müüakse oma reklaamipinda eraldi. Selle põhjuseks on suured reklaamivõrgud nagu Google AdSense, Adsterra ja Infolinks.

Reklaamivõrgud toimivad dünaamiliste reklaamide esitamise kaudu, nii et pole põhjust reklaamijaid jahtida. Enamasti jälgivad need võrgud kasutaja tegevust küpsiste abil ja nad võtavad arvesse seda, millist tüüpi sisu teie enda veebisaidil on.

Nii on kuvatavad reklaamid teie saidi ja kasutaja jaoks tegelikult asjakohased.

Niisiis, kõik, mida peate tegema, on registreerumine ühte reklaamivõrgustikust ja ühendamine WP Pro Advertising pistikprogrammiga. Teil on vaja valida, kus soovite reklaame näidata. Seejärel teeb kogu töö reklaamivõrk teie heaks ära.

Teie veebisaidi kaudu tehtud reklaamimüük

See on üks minu jaoks tõeliselt huvitavaid funktsioone. Ehkki reklaamivõrgud on nii populaarsed, võib teil olla mõni konkreetne reklaamija, kellele meeldib pöörduda otse teie poole. Paljud saidid reserveerivad otsemüügi jaoks ka suurema väärtusega reklaamipiirkonnad, kuna tavaliselt saavad nad sel viisil rohkem raha.

WP Pro Advertising abil saate täpsustada, mitu reklaamipunkti tuleb müüa, ja seejärel koguda makse oma veebisaidi kaudu. Külastajatele näidatakse, et reklaam on müügis, ja tutvustatakse neile lisa eest tasumise protsessi.

Nagu ma mainisin, pole see just funktsioon, mida kõik kasutavad, kuid mõne arvates on see asendamatu.

Kes peaks kaaluma WP Pro reklaamipluginat?

Mulle meeldib WP Pro Advertising plugin ajakirjanikele ja ettevõtetele, kes plaanivad veebisaidil mitme reklaami esitamist. Ainult ühe või kahe ribareklaami näitamine oma saidil ei õigusta nii tugevat haldustööriista, kuid pistikprogramm teenib teid hästi, kui teil on kümneid reklaame.

Lisaks paistab kohandamisosakonnas silma WP Pro Advertising plugin. Saate efekte lisada nii, et üks reklaam haihtub teisega ja kaob veelgi.

Samuti on teil eeliseks reklaamide müük pistikprogrammi kaudu, hõlmates samal ajal ka oma infolehtedes olevaid reklaame. Kui mõni neist funktsioonidest tundub teile huvitav, tasub 29-dollariline hind end kiiresti. Lisaks saate kasu kindlast klienditoest.

Hankige WP Pro reklaamisüsteem

Kui teil on küsimusi WP Pro Advertising kohta või soovite kirjutada plugina kohta oma arvustuse, jätke meile allpool kommentaaride jaotises märkus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map