WP mootori hallatav WordPressi hosting ülevaade

WP mootori hostimine

Rõõmsaid pühi WPExplorerilt ja meie absoluutselt lemmikult hostimisettevõttelt WP Engine! Oleme neid kasutanud viimased 3 aastat ja nemadki. On. Vinge. Ülikiirete laadimisaegade, igapäevaste varukoopiate (lihtsate ühe klõpsuga taastamispunktidega), sõbraliku ja abivalmis toe (mis on minu sõbrad kaks väga erinevat kvaliteeti), ennetava pahavara skannimise, saidi paigutamise ja muu jaoks ilma tülika omaenda haldamise ülesandeta. kuna WP Engine teeb seda teie eest (sealhulgas tarkvarauuendused ja tulemüüri hooldus). Nad võtavad raskesti välja ise hostitud WordPressi.


Hea hostimise tähtsus ja suurepärase majutaja omadused

Kindlasti olete lugenud artikleid hea sisu loomise, SEO optimeerimise või CDN-i lisamise kohta kiiremate laadimisaegade jaoks. Kuid ärge unustage hea ja eriti suurepärase majutuse tähtsust. Siin on mõned põhipunktid, mida uurida uue (või teie esimese) veebi valimisel.

Lihtne haldamine

WP mootori armatuurlaud

Üks peamisi põhjuseid, miks kaalute hallatud hostimist, on tõenäoliselt asjaolu, et teie kohustused veebisaidi haldamisel vähenevad märkimisväärselt. Kuid statistika vaatamiseks, muudatuste tegemiseks, varukoopiate loomiseks ja muuks peaks teil ikkagi olema lihtne oma saidil registreeruda. WP Engine on hõlpsasti kasutatava armatuurlauaga armatuurlaua abil, mis muudab teie saitidel silma peal hoidmise lihtsaks. Lihtsalt logige sisse ja leiate loetelu oma erinevatest hostimiskavadest. Klõpsake iga plaani kõrval asuvat noolt, et leida kiireid linke erinevatele saidihaldusvahenditele.

Liiklus ja mastaapsus

WP mootori armatuurlaua ülevaade

Teil on vaja plaani ja hostit, mis suudaks teie individuaalsete liiklusvajadustega toime tulla. Eelarve hostimisplaanid võivad pakkuda piiramatuid külastusi või lehevaatamisi, kuid tegelikkuses on teie käsutuses olevad ressursid piiratud teiste inimeste arvuga, kellega oma serverit jagate. Üks võimalus vältimatute aeglustuste vältimiseks on valida host, mis pakub teie plaani kohaselt realistlikke ressursse.

WP Engine Personal plaanid algavad 25 000 külastusest kuus, mis on enam kui piisav tavalise isikliku veebisaidi või ajaveebi jaoks. Ja populaarsemaks saades saate alati laieneda suurele plaanile, millel on rohkem ressursse. Kuna WP Engine seab realistlikud piirid, võivad nad endale lubada teile tipptasemel riistvara ja muid funktsioone (nagu allpool), mida nende konkurendid ei pruugi.

Oma statistika kontrollimiseks logige sisse oma hostimise juhtpaneelile ja klõpsake ülevaadet. Siit saate vaadata oma külastajaid, ribalaiuse kasutamist ja salvestustaset (ja isegi oma dokumentide jaoks CSV-d alla laadida) ning lisada / hallata SFTP-sisselogimisi.

Lihtne ränne

WP mootori saidi migratsioon

On olemas võimalus, et olete uue WordPress-hosti turul 50/50 ja kui võite kindel olla, teeb WP Engine migratsiooni nii lihtsaks kui võimalik. Neil on isegi oma uus tasuta WP mootori automatiseeritud migratsiooni pistikprogramm just uutele klientidele. Väiksemad saidid liiguvad üsna kiiresti, kuid suuremad saidid (tonni sisu või aeglase vana hostimisega) võivad võtta natuke aega. Näiteks kui meie saiti migreerisime, ei olnud see kohene, kuid siis oli meil juba tuhandeid lehti sisu. Hea uudis on see, et see oli lihtne ja meil ei tekkinud probleeme (hooray).

Lavastus

WP mootori peatuspaigad

Mõni inimene ei vaja peatuspaika, kuid kui soovite oma veebisaidil olulisi värskendusi või muudatusi teha, on peatuspaik tohutu eelis. Saate vabalt ehitada ja luua, ilma et peaksite muretsema selle pärast, et teie peamine veebisait läheb hoolduseks (või mis veelgi hullem, puruneb teie loomeprotsessi ajal). Lisaks on mõne klõpsuga otse WordPressi armatuurlaualt lihtne oma muudatustele tagasi oma reaalajas saidile üle minna..

Üleminekusaidi loomiseks logige lihtsalt sisse oma WordPressi installi, klõpsake menüü üksusel WP Engine juhtpaneeli ja klõpsake siis vahekaarti Staging. Klõpsake suurt sinist nuppu, et kopeerida oma aktiivne sait peatuspaika, kus saate (ohutult) teha oma saidile kõike, mida soovite.

Multisite

Mõni host ei toeta Multisite, kuid WP Engine pakub plaane, mis seda teevad. Kui arvate, et võiksite mingil hetkel luua sarnaste eesmärkidega mikrosaidide võrgu, siis on WordPressi mitme saidi funktsioon, mida te kindlasti vajate. Kõigi meie teemademoside jaoks kasutame mitme saidi funktsioone (vaadake meie kogudemoste lehte, iga demosait algab sama tuuma URL-iga). Multisite hõlbustab sarnaste või ühendatud veebisaitide haldamist ning WP Engine toetab seda WordPressi funktsiooni täielikult ja lubab seda peaaegu kõigil oma plaanidel (märkus. Seda ei toetata isiklikes plaanides, kuna enamus selle plaani kasutajaid ei nõua see).

SSL

WP mootori SSL

Google on nende otsingu algoritmis kaalunud SSL-sertifikaatide väärtust rohkem ja kui teil on mõnda tüüpi saiti, mis töötleb kasutaja teavet, peaksite kaaluma oma ostmist. SSL krüpteerib teie lugejate ühenduse teie serveriga, kaitstes nende isiklikku teavet. Õnneks toetab SSL SSL-i juba täielikult WP Engine ja saate oma oma My WP Engine juhtpaneeli kaudu osta (see on uuendus, kuid see on kindlasti seda väärt, et kaitsta ennast ja kliente). Ja kui te tabate komistuskivi, on nende teadmistebaasis hunnik kasulikke SSL-õpetusi (see ei saaks tegelikult olla lihtsam).

Varukoopiad

WP mootori varukoopiad

Pole tähtis, kui ettevaatlik olete oma WordPressi installimisega, võite sattuda olukorda, kus peate tegema täieliku taastamise. Kuid heal hostil on varukoopiad ja taastamispunktid valmis ning vaid hiireklõpsu kaugusel! WP Engine võtab teie andmebaasi eest iga päev varukoopiaid, kuid teil on ka võimalus luua oma taastepunkt alati, kui soovite, otse oma WordPressi armatuurlaualt. Tihti teeme seda enne pistikprogrammide värskenduste teemat, lihtsalt turvalisuse tagamiseks. Ja kuigi me kasutame VaultPress, on tore, kui sellele on lisatud turvalisuse kiht.

Puhverdamine

WP mootori dünaamiline vahemälu

WP Engine sisaldab Evercache’i omanduses olevat vahemälu. Ja see on sisseehitatud. Mida see teie jaoks tähendab? Skaleeritavus ja kiirus ilma vajalike seadistuste ja pistikprogrammideta. Teie sait salvestab vahemällu kõik alates hetkest, mil see WP Engineis võõrustati. Ehkki seal on tõesti suurepäraseid vahemälupistikprogramme, võivad need teie serveriga tõhusalt töötades olla tõeliselt valusad ja tavakasutajale segadusse ajavad. WP Engine teeb selle lihtsaks.

WP mootori vahemälu

Saate lubada objektide vahemällu salvestamise valikud ja tühjendada oma lehe vahemälu oma hostingu juhtpaneelilt. Ja kui teil on kunagi vaja vahemälu tühjendada (võib-olla värskendasite lihtsalt vana lehte või postitust), logige lihtsalt sisse oma WordPressi installimisse, klõpsake WP Mootori armatuurlaua menüüelementi ja klõpsake suurt sinist nuppu, et puhastada kõik vahemälud . ” Jällegi – see on nii lihtne.

CDN

WP mootori CDN

Kas soovite kiiret veebisaiti, eks? Noh, kui kasutate palju pilte, on CDN teie veebisaidi kiirendamisel tohutult abi. Ja WP Engine’il on suurepärane CDN, mis sisaldub nende professionaalsetes ja äriplaanides, mida saab lisada isiklikele plaanidele 19,99 dollari eest kuus ja mida saab tasuta pakkuda veelgi suuremates Premium & Enterprise’i plaanides (kuni 1000 GB). Me kasutame nende CDN-i oma saidil ja (peale meie saidi kiirendamise) oli meie lemmikfunktsioon CDN-i häälestamine ja konfigureerimine. Klõpsad sõna otseses mõttes nuppu. See selleks.

Toetus

WP mootori tugi

Mingil hetkel vajate abi, teadmistebaas ei kavatse seda lõigata ja soovite rääkida teadlike inimestega. Saame esimesest kogemusest kinnitada, et WP Mootori tugitiimil on rõõm koos töötada. Neist on lihtne aru saada, neil on alati õiged vastused ja nad on kõige sõbralikumad inimesed, kellega e-mailile saadate (pilet saata 24 tundi ööpäevas) ja vestlete (kell 18–20 CT, MF) või rääkige telefon koos (saadaval ööpäevaringselt). Lisaks leiti, et neil on isegi kõige parem tugi 10 parimat veebimajutajat testitud VentureHarbour poolt – päris muljetavaldav!

Maine

Tahad, et siin olev host püsiks ja millel oleks oma kasutajate seas hea maine. Me ei ütle, et uutel hostimisettevõtetel on midagi valesti, kuid väljakujunenud mängija valimine tähendab, et saate kasu järjepidevatest ja usaldusväärsetest funktsioonidest, mida teised saavad tõendada. Oleme proovinud teisi võõrustajaid ja võime teile 100% kindlalt öelda, et me ei saanud olla õnnelikumad, kui otsustasime WP Engine’i kolida. Nad olid meie majutuse klaasist sussid – sobivad ideaalselt.

Boonus: funktsioonid arendajatele

Arendajatel on tavakasutajast rohkem vajadusi ning WP Engine pakub välja mõned ägedad funktsioonid, mida arendajad eriti hindavad.

Teisaldatavad installid
Kui teil on klienditöö, ei soovi te registreeruda kliendi nimel majutamiseks. WP Engine muudab selle probleemi nende ülekantavate installilahenduste keskpunktiks. Saate luua veebisaidi tasuta ja kui olete selle valmis oma kliendile üle kandma, kes siis arve kannab (neil on muidugi võimalus valida neile sobiv pakett). See on vabakutseliste ja veebidisainerite jaoks tohutu!

wpengine-git-push

Git Push
Kas töötate meeskonnaga? WP Engine funktsioonid integreerivad Git Push’i, nii et saate hõlpsalt luua SSH-võtmeid, et lisada oma kontole mitu arendajat. Nii on kõigil teie meeskonna liikmetel lihtne panustada olenemata nende asukohast. Ja nii lihtne kui uue arendaja lisamine on, saate selle sama hõlpsalt eemaldada (suurepärane, kui haldate lisatud kolmanda osapoole töövõtjaid).

WP Engine, viietärniline host

Need on kõik suurepärase WordPress-i hostiteenuse pakkuja põhijooned ja meie arvates ületab WP Engine ootusi kõigil rindel. Me anname neile täieliku 5 tärni. Fakt, et me usaldame neid majutada kõiki meie veebisaite ja WordPressi teemademosid, näitab, kui palju me seda ütleme! Kui soovite natuke rohkem uurida WP Engine’i funktsioone (nt saidi paroolikaitse, automaatsed pahavara skannimised, juurdepääsetavad tõrkelogid, lihtsad ümbersuunamised, pühendatud IP-d ja palju muud), klõpsake lihtsalt allpool.

Lisateave WP mootori kohta

Ja kasutage kindlasti meie eksklusiivse WP mootori pakkumist. Kasutage lihtsalt nuppu, et oma esimesel maksel 20% kokku hoida!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map