WP Job Manager abil saate oma WordPressi saidile lisada töölaua

WP Job Manager abil saate oma WordPressi saidile lisada töölaua

Kui juhite kindlal nišil põhinevat veebisaiti, on tõenäoline, et olete kaalunud oma kogukonna jaoks mõne töötahvli loomist.


Mõnel veebisaidil on üsna erandlikud töötahvlid. Kui soovite jälgida nende jälgedes, on teil mitu erinevat võimalust.

Seal on spetsiaalselt WordPressi jaoks loodud premium-teemasid ja pluginaid, mis võimaldavad teil luua täielikult automatiseeritud töölaudu, samuti pluginaid, mis võimaldavad teil olemasolevale saidile lisada töölaua funktsioone (kuigi tavaliselt nõuavad nad, et hooldaksite neid ise).

Vaatame ühte neist pistikprogrammidest.

WP tööhalduri WordPressi pistikprogramm

WP tööjuht on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil luua lihtsa töölaua, et postitada ja hallata tööpakkumisi otse administraatori armatuurlaual või tööpakkumiste vormi kaudu.

Pistikprogramm annab teile võimaluse kõik töökohad käsitsi ise lisada, samuti võimaldab see registreeritud kasutajatel postitada tööpakkumisi. Samuti võimaldab see teil osta premium-lisandmooduleid, mis suurendavad selle funktsionaalsust, võimaldades tasulisi kirjeid ja teateid ning mitmeid muid võimalusi.

Pärast selle sissejuhatust, vaatame läbi WP Job Manageri oma saidil üles seadmise ja käitamise sammud.

1. Installige ja konfigureerige WP Job Manager

Kui pistikprogramm on installitud ja aktiveeritud, saame seda konfigureerida teie töölaua konkreetsete vajaduste jaoks. Pistikprogrammi seadete jaotis on suhteliselt minimalistlik. See on jagatud kaheks osaks: Tööpakkumised ja tööpakkumised.

Tööpakkumised pakuvad põhiteavet töökohtade kuvamise kohta teie saidil:

Seadistused - töökuulutused

Tööpakkumised dikteerivad, kuidas tööpakkumisi esitatakse ja kas selleks on vaja teie saidi kasutajakontot:

Seadistused - tööpakkumised

2. Looge töökategooriad

Töö kategooriad

Tööd võib jagada vastavalt vajadustele kategooriatesse.

Tööpakkumiste kategooriaid on sama lihtne luua kui tavalist ajaveebi postituse kategooriat. Seda tehakse armatuurlaua uues töökuulutuste jaotises jaotise all Töö kategooriad menüüvalik.

Iga kategooria sisaldab nime, URL-i näpunäidet ja kirjeldust. Nagu postituskategooriate puhul, saate neist luua nii palju kui soovite.

3. Looge töö tüübid

Töö liigid

Installimise ajal on loodud mitu tööliiki.

Töö tüübid määravad, kas töökuulutused on täistööajaga, osalise tööajaga või mõni muu teile saadaolev valik. Nagu töökategooriate puhul, saate vajaduse korral luua lisatüüpe.

4. Looge juhtpaneelil uus tööloend

Uus tööloend

Nüüd, kui teil on töölaua põhikonfiguratsioon paigas, on aeg luua oma esimene tööloend. See protsess sarnaneb väga uue postituse või lehe loomisega. Sisestate pealkirja, töö sisu ja liigitate kirje kategooriasse. Siinkohal saate valida ka töökuulutuste tüübi.

Selle akna ja tavalise ajaveebipostituse administraatori vahel on üks oluline erinevus. Koos Uus tööloend postitamiseks antakse teile täiendav paneel, mis sisaldab mitmesuguseid Tööloendite andmed.

Tööloendite andmed

Need andmeväljad võimaldavad teil lisada täiendavaid üksikasju igasse tööloendisse. Need lisaväljad hõlmavad Töökoht, ettevõtte info, Töö lõppemine ja võime tähistada positsiooni täidetuks.

5. Koostage uus tööloend koos esitusvormiga

Esitamise vorm

Kui otsustate lubada oma kasutajatel tööpakkumisi esitada, peaksite looma tööpakkumiste vormi.

Pistikprogramm muudab tööde esitamise lihtsaks. Esitusvormi loomiseks peate oma veebisaidil looma uue lehe ja lisama järgmise lühinumbri:

[esitama_pildi_vorm]

See teisendab lehe esitusvormiks, mis võimaldab kasutajatel lisada kogu töö jaoks vajaliku teabe. Tööpakkumiste vormi abil ei saa te aga tööloendisse aegumiskuupäeva määrata.

Kui olete vormi täitnud, saate eelvaate, milline see saidil välja näeb. Kui olete esitatud teabega rahul, saate esitamise lõpule viia ja töökuulutuse töökuulutuses avaldada.

6. Tööpakkumiste kuvamine

Tööpakkumised

Oma veebisaidil tööpakkumiste loendite kuvamiseks peate lihtsalt lisama lehele lühinumbri samal viisil kui tööpakkumiste esitamise vorm.

Kõigi avatud positsioonide täieliku loendi koostamiseks on vajalik lühinumber:

[töökohad]

Teile on saadaval ka järgmised lühikoodide valikud, mis võimaldavad teil oma tööloendit kindlatel viisidel filtreerida.

Näiteks on olemas lühikoodi suvand, mis võimaldab teil määrata kuvatava töö kategooria. Selle filtri abil saate oma saidil luua mitu lehte, millel kõigil on oma töökategooriate loetelu.

Lisateavet töönimekirjade filtreerimiseks kasutatavate lühikoodide kohta leiate pistikprogrammide dokumentatsiooni wikist.

Töö juhtpaneel

Nagu esitamisvorm ja tööpakkumised, saate oma kasutajatele luua töö lihtsa lühikese koodiga ka tööpaneeli lehe:

[töö_tabel]

See leht võimaldab sisse logitud kasutajatel vaadata kõiki teie saidile postitatud töid.

See annab neile postituste redigeerimise ja haldamise lihtsa meetodi, ilma et peaksite otsima kogu töökuulutuste arhiivist.

Täiendavad lisafunktsioonid

Lisage Ons

Selle pistikprogrammi suurepäraseks küljeks on see, et kuigi see on tasuta ja pakub palju võimalusi, saate osta lisandmooduleid, mis suurendavad selle kasulikkust.

Selle pistikprogrammi lisatasuvalikud hõlmavad erinevaid tasuliste kirjete koostamise meetodeid. See võimaldab teil konfigureerida oma töölaua nii, et töö esitamiseks tuleb maksta. Seda makse saab koguda PayPali või muude veebimakseviiside abil ja selle saab seada nii, et te ei pea juhatusest raha teenimiseks andma sisendit tööpakkumiste loendisse.

On ka teisi lisatasu lisaseadmeid, mis suurendavad teie töölaua kasutatavust. Need varieeruvad tööteatistest taotluste esitamise tähtaegadeni ja võivad aidata teil töölaual eristuda põhivõimalusest mitmel viisil.

Pistikprogrammi loonud meeskond on enamiku neist lisandmoodulitest välja töötanud, kuid kolmandate osapoolte loodud võimalusi on mitmeid.

Need on kindlasti väärt uurimist, kui soovite oma töölaua tagant raha teenida või selle funktsionaalsust oma lugejate jaoks parendada.


Kuigi turul on saadaval mitu täiustatud võimalust töölauale, on need peamiselt premium-pluginad või -teemad. WPExploreris on meil siin palju suurepäraseid WordPressi teemasid (näiteks Jobify, JobEngine ja Job Roller, kui nimetada mõnda).

WP tööjuht Plugin on suurepärane viis töölaua loomiseks ilma, et peaksite oma veebisaiti põhjalikult muutma. Kui see on funktsioon, mis osutub teie lugejatele kasulikuks, on aja jooksul seda väga lihtne parendada ja arendada ning see on odav ka esmaklassilise funktsionaalsuse lisamiseks..

Kas olete kaalunud oma veebisaidil töötahvli loomist või kasutate seda juba? Hea meelega kuuleme teie mõtteid töötahvli loomise kohta allpool toodud kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map