WP Compress Review: WordPressi lihtne ja kiire pildi optimeerimine

Pildid on mis tahes ajaveebi oluline osa ja WordPress lisab igale meie üleslaaditavale pildile 5–10 pisipilti, nende piltide haldamine ja tihendamine on muutunud tõeliselt oluliseks, eriti kui tahame hoida saidi toimivust.


WordPressi piltide tihendamine pärast üleslaadimist on WordPressi kiirendamisel muutunud mõnevõrra tavapäraseks tehnikaks. Siiani oli meil selleks vähe valikuid. Kas kasutades spetsiaalseid tööriistu Linuxi sees või installides WordPressile pistikprogrammi ja kasutades selleks meie serverit. See ei olnud süsteemiadministraatorite ja hulga protsessoriressurssidega inimeste jaoks mõistlik, kuid kuidas on lood “tüüpilise” WordPressi kasutajaga? Keegi, kes just ostis uue hostimisplaani ja kellel pole piiramatuid protsessoriressursse? Siin tuleb mängu WP Compress.

Tutvuge WP Compressiga

WP Compress on võimas pildi optimeerimise plugin WordPressile mida iga veebisaidi omanik saab kasutada pildi suuruse vähendamiseks ja lehe laadimisaegade parandamiseks. WP Compress hõlbustab piltide tihendamist pilve abil, nii et saate pilte tihendada ilma oma hostikava ressursse kasutamata (hoides oma veebisaiti kiirena).

Kuid WP Compress ei vähenda ainult failide suurust. Samuti on kasulikke võimalusi piltide suuruse vähendamiseks pakkimise ajal veelgi suuremate vähenduste saamiseks, nutikad pakkimisseaded (eelhäälestatud kadudeta kuni ülimagavuseni), automatiseeritud Otto taustkompressid ja piiramatud pilvevarukoopiad (nii et saate pildi vajaduse korral alati “tühistada”). . See pluss tipptasemel tugi muudab WP Compressi suurepäraseks piltide tihendamise võimaluseks mis tahes veebisaidil. Ja alates nende versiooni 4 värskendusest pakub WP Compress ka CDN-i, kohandatavaid pilte, laiska laadimist, valgete siltidega aruandlust agentuuriplaanide jaoks ja palju muud.

Mis see maksab??

WP Compress on teie esimese 100 pildi jaoks tasuta. See teeb sellest blogijate jaoks vinge valiku, kuna see ei riku panka. Kuid saitidel, kus on palju pilte, pakub WP Compress igakuiseid lisatasukavasid mis tahes arvu piltide tihendamiseks.

WP Compressi kuukavad

Kuuplaanid algavad kõigest 5 dollarist 500 pildi kohta kuus ja kuni 25 dollarini 10 000 pildi kohta kuus. Need plaan pakub enamiku saitide jaoks rohkesti optimeerimisi, alates blogidest kuni fotode jagamise saitide või suurettevõteteni.

Parem viis piltide tihendamiseks

WP Compress eluajakavad

Parem (julgen öelda, et parim) viis oma piltide tihendamiseks on kasutada a-d WP Compress eluaegne liikmelisus. Kui haarate eluaegse erilise, maksate ühe väikse hinna eest pildi kokkusurumise võimsuse eest. Seega võite selle asemel, et maksta kuude kaupa, maksta elu eest vaid 149 dollarit, et saada igal aastal 1 000 pilti tihendav pilt (või rohkem), igavesti. Mida mitte armastada?

Kuidas WP Compress töötab??

WP Compress on teenusega seotud pistikprogramm. Pistikprogrammi saab installida suvalisse WordPressi ajaveebisse – kui leiate, saate selle leida armatuurlaua kaudu Pistikprogrammid> Lisa uus ja otsige WP Compress). Või võite selle haarata otse WordPress.org-i hoidlast:

Hankige WP Compress

Siis peate pistikprogrammi installimise kinnitamiseks lihtsalt linkima oma WordPressi saidi oma WP Compress Cloud API kontoga ja olete valmis minema!

Pärast nupul „Alusta” klõpsamist palutakse teil konto loomiseks sisestada oma e-posti aadress (ärge muretsege – kõigepealt võite alustada tasuta 100 pildiga ja värskendada hiljem). WP Compressiga registreerumisel genereeritakse ja saadetakse teile e-postiga ainulaadne API-võti. Pärast teie API-võtme kättesaamist on see põhiekraan.

Mitmed valikud on vaikimisi keelatud ja tasuta plaan lubab teil seda teenust testida, kuid pidage meeles, et see on piiratud 1000 pildiga, ilma et oleks lisatud toiteallikaid. Pärast kõigi krediitide tarbimist näete uuele versioonile üleviimise hoiatust. Vihje vihje – see on fantastiline aeg elukestva plaani registreerumiseks, kuna see algab vaid 29 dollarist (või suunake sõpra).

WP Compress Premium funktsioonid

Selle ülevaate jaoks analüüsin, kuidas teenus kuldset liikmelisust kasutades käitub. Sellel tellimisel on tavalisest kiirem ja kõik toiteallikad, sealhulgas kasulikud, on lubatud Otto funktsionaalsus (tuntud ka kui Otto – pildi optimeerimise öökull). See on kena teenus, mis võimaldab pistikprogrammil pilte automaatselt kogu päeva jooksul erinevatel kordadel tihendada, nii et saate oma piltide üleslaadimise kiiruse ja tausttihenduse kiiremini ilma oma serveri ressursse kasutamata..

optimeerimise tase saab seada alates Ülimalt kuni Arukas kogu aeg alla Kadudeta. Minu kogemuse kohaselt läheb Ultra pakkimisega pisut liiga kaugele, muutes teie pildid pisut häguseks, eriti kui need on esile tõstetud. arukas tase on see, kus enamus inimesi tunnevad end mugavalt ja Lossless eemaldab pildi ainult elutähtsad osad ilma kadudeta tihendust tegemata. Luba säilitage EXIF-i andmeid peaaegu tühistab kadudeta pakkimise ja seda üldiselt ei soovitata, kuna enamus ajaveebe ei vaja neid andmeid niikuinii.

WP Compressi kasutamine meie meediumikogu optimeerimiseks

Selle testi jaoks otsustasin installida oma WordPressi ajaveebisse pistikprogrammi, mis sisaldab vähemalt järgmist 2 miljonit pilti ja see on väga aktiivne ajaveeb, mille võrgus on enam kui 8 aastat. Võib öelda, et see on natuke ekstreemne, kuid süsteemi töötamine ajaveebis tähendab hea uudis kõigile teistele.

WP Compress on meediumikogu juurde lisanud kena nupu, mis võimaldab teil seda teha käsitsi kompress, mis on kasulik, kui teil on Otto keelatud, kuna taustal optimeerimist ei tehta. Kui Otto on lubatud, ei pea te pilte käsitsi pakkima, kuna need pakitakse päeva jooksul mitu korda, muutes pakkimise automatiseeritud protsessiks.

Tihendamise protsess võib olla aeglane, kui teil, nagu ka minul, on väga aktiivne ajaveeb. Pistikprogramm peab olema ühenduses pilvega ja iga pildi kohta teavet saatma / vastu võtma. Kui pärast tihendamist soovite oma algse pildi tagasi mitte higistada – pistikprogrammil on taastama sisseehitatud funktsionaalsus. See on väga kasulik, kui teile ei meeldi, kuidas konkreetne pilt kokku pakitakse, ja soovite tagasi minna.

WP Compress võimaldab teil ka seda teha sildista pilte pakkimise vahelejätmine – kasulik lisa, kui soovite säilitada kõrge kvaliteediga / eraldusvõimega pilte, kuid soovite ruumi kokkuhoiuks kokku suruda kõike muud. Pidage ainult meeles, et kui teil on tonnides tegelikku salvestusruumi oma hostingus, ei tähenda see, et saate kiire saidi. Kujutiste suuruse vähendamine on ülitähtis, kui soovite omada kiiret veebisaiti. Olenemata kiirusest või salvestusruumist, peavad pildid liikuma võrgu kaudu ja kõigil pole ülikiireid ühendusi (seetõttu soovitame teil kasutada ka tasuta CD-d).

WP Compress võimaldab teil töödelda korraga kuni 2 pilti. Veel midagi ja peate ootama, kuni pilvega enam ühendust ei looda, kuni üks neist piltidest pole valmis. Seetõttu soovitame Otto lubada ja pakkimise vahelejätmiseks lihtsalt pildid sildistada. See on palju kiirem (ja lihtsam) kui iga pildi käsitsi tihendamine.

Arukas

Tihendamise vaikeseade on Arukas. Olen nutikaga proovinud mitu pilti ja see protsess säästab palju ruumi. Keskmiselt kahandatakse pilte umbes 38–44%, kuid kokkusurumise esemed on nähtavad, eriti kui teil on hea silm. Kui teie, nagu mina, olete disainer, märkate pakkimise esemeid lähedalt, kuid teie keskmine ajaveebi lugeja ei näe tõenäoliselt suurt erinevust.

Saadud pilti uurides ja suurusi võrdledes sain teada, et WP Compress vähendab JPEG kvaliteeti umbes 77-ni. Seetõttu võivad väikesed artefaktid olla nähtavad. Üldiselt aktsepteeritud reegel on see, et 85 on enam kui piisav, millestki vähemast peale hakatakse tutvustama nähtavaid esemeid. Muidugi ei takista miski WP Compressi tulevikus lisamast uusi võimalusi, et rohkem tihendustaset paremini sobitada.

Kadudeta

Kadudeta eelseade on see, kus mul on kõige parem olla. Ma pole kunagi kasutanud ühtegi pakkimistaset, mis võib piltide kvaliteeti halvendada, ja ka iga esitlust armastav disainer teeb sama. Kadudeta eelseade eemaldab kõik EXIF-andmed ja lubab WP Compressil umbes 15–34% suurusest ribadest lahti võtta.

Võrreldes WP Compressi EWWW Image Optimizeriga olen avastanud, et need annavad Lossless’i meetodi kasutamisel identseid tulemusi, nii et mõlemad on head võimalused, kui soovite lihtsalt tarbetuid andmeid lahti saada.

Etendus

Jõudluse osas tõi WP Compress minu ajaveebisse mõned latentsusaja probleemid. Pidage ainult meeles, et see on väga suur ajaveeb, kus on rohkem kui 2 miljonit pilti. Esialgsele testimisele oli lisatud väga suur latentsus ja sain teada, et blogipostituste ja meediumikogu avamiseks kulus rohkem kui 9 sekundit.

WP Compressi tugimeeskond oli selle probleemi diagnoosimisel väga kasulik ja neil õnnestus seda latentsusaega vähendada 9 sekundilt 3 sekundini, mis näitab, kui pühendunud nad oma tootele on. Alates pistikprogrammi keelamisest kuni lubamiseni on uusima versiooni latentsusaeg järgmine:

 • Ajavahemikus 1,5 sekundist kuni 3 sekundini blogipostituste avamiseks
 • 1–2 pildi üleslaadimine
 • Umbes 6 sekundit ühe pildi tihendamiseks käsitsi

Muidugi on teil alguses palju tihendamist vaja, kuid üks neist, kuhu olete sattunud, laadib suurema osa ajaveebi tõenäoliselt alla 100 pildi päevas (ja see on helde) ja kui teil on lubatud Otto automaatne tihendamine, ei tohiks te seda teha märkate suurt viivitust.

Muidugi, kui käitate väga võimsat serverit (näiteks 24 lõime ja 48 GB muutmäluga kaevandust, töötab nginxi ja PHP 7.2 all Plesk Onyxi kaudu, kus on palju teie käsutuses olevaid ressursse, kui teie enda ressursse kasutav tasuta pistikprogramm võib olla kiirem.) Näiteks WP Compressil õnnestus häid aegu saada, kuid oli minu enda serveris EWWW-st üldjuhul 1-2 sekundit.

Kuid keskmise blogija või veebimeistri jaoks, kes kasutab veebimajutuspaketti firmalt Bluehost või Hooratas või mõnda muud hostitud ettevõtet, kellel on kindlaksmääratud ressursid, on olukord tagurpidi täiesti tagurpidi. WP Compress pakub pidevalt paremaid tihendamisaegu kui sellised võimalused nagu EWWW pildi optimeerija ja ilma kohaliku ressursi kasutamiseta.

Päästja Otto

Pärast viimase rea lugemist võite mõelda, miks üldse kasutada WP Compressi, kui saan tasuta installida EWWW-pildi optimeerija? See pole nii lihtne. EWWW igapäevasel kasutamisel on väga oluline kõrvaltoime.

Vaikimisi tihendab WordPress pilte lennult, kui lisate tihenduspistikprogrammi, näiteks EWWW, ja see lisab igale piltide üleslaadimisele täiendavat latentsust koos suurenenud protsessori kasutamisega. Nii et kasutate iga üleslaaditud pildi jaoks nende hostimiseks lisaressursse, et neid pilte kokku suruda. Selle tegemisel võib tekkida mitmeid probleeme. Mõned kõrvaltoimed on järgmised: aeglasem üleslaadimisaeg, võimalikud HTTP-vead üleslaadimisel, aegumised, kui teil pole PHP-d õigesti konfigureeritud jne..

See pole nii, kui WP Compressi kasutatakse ei ole tihendage pilte lennult. Pistikprogramm pakub tihendamiseks kahte režiimi, olgu selleks käsitsi meediumikogu või Otto lubamine. Hilisem variant tihendab pilte mitu minutit pärast seda, kui olete need oma blogisse üles laadinud ja päeva jooksul mitmel erineval ajal. See on palju parem alternatiiv kui teha seda lennult, kuna jätate praktiliselt kõik võimalikud kõrvaltoimed vahele ja kasutate protsessis null kohalikke ressursse.

Pakkimine üles

WP Compress on hea lahendus neile, kes soovivad piltide tihendamise teenust kohe kasutada ja kellel pole lahenduse rakendamiseks kohalikke ressursse ega teadmisi. Spetsialistidele (ja blogijatele üldiselt) on WP Compressi kasutamine mõttetu. See on kiire, lihtne ja lihtsalt töötab. Otto on teenuse üks parimatest atribuutidest, kuna võimaldab konfigureerida pakkimise ja selle unustada. Asjatundjate või graafiliste disainerite jaoks, kellel on oma VPS ja suure jõudlusega plaanid, võib EWWW Image Optimizer olla siiski parem valik.

Säästke 30% WP pakkimisplaanide pealt

Ikka ei müüda WP Compressis? Mis siis, kui me ütleksime teile koodiga WPEXPLORER saate säästa 30% iga plaani, pakendi või lisandmooduli pealt. Kasutage seda hämmastavat tehingut ära ja asuge täna oma pilte optimeerima!

Säästke WP Compressil 30%

Kuid hoolimata teie asjatundlikkusest on WP Compress kindel teenus, mis eemaldab piirangud, mis kaasnevad teie piltide tihendamiseks hostimise töötlemise võimsusega. Lisaks pildi taastamise võimalusele pakuvad Otto funktsioonid ja tihenduste sildistamise / vahelejätmise võimalus hea üldise kogemuse. Meeskond on pühendunud plugina veelgi täiustamisele ja optimeerimisele ning tehniline tugi on sõbralik ja abivalmis.

Väga suurte saitide puhul võite oodata mõningast latentsusaega, kuid tavaliste ajaveebide korral pole väiksemat latentsusaega üldse märgata ning pilveteenuse, mis kõiki pilte automaatselt tihendab, eelised on lihtsalt fantastilised, lisaks on hind umbes õige.

Kas teil on küsimusi WP Compressi kohta? Või pildi optimeerimine üldiselt? Jätke oma mõtted allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map