WordPressi saitide varundamine, taastamine ja ülekandmine WPvividiga

WordPressi saitide varundamine, taastamine ja ülekandmine WPvividiga

Kui olete oma WordPressi saidi kunagi murdnud (ja kes ei tee seda vähemalt korra?), Teate kindlasti usaldusväärse varukoopia plaani väärtust. Kindel varundusstrateegia on iga hea WordPressi turbestrateegia ettevaatusabinõu osa. Eriti kui arvestada, et minutis on WordPressi vastu üle 90 000 häkkerirünnaku.


Taastamisnupu õigeaegne klõpsamine võib säästa tarbetut stressi ning kaubamärgi maine ja tulude kaotust, mis kõik on lahutamatu osa võrguühenduseta või kasutamiskõlbmatust veebisaidist. Kuid võib-olla see pole põhjus, miks te siin olete; võib-olla otsite lihtsalt oma saidi migreerimiseks WordPressi ülekandmise pistikprogrammi.

Kui otsite märkimisväärset varukoopia või migreerumise pistikprogrammi, on meil hea meel teid suunata WPvivid, käesoleva ülevaate teema. Paaris reas toome välja, miks WPvivid on vinge WordPressi varundamise ja ülekandmise pistikprogramm. Installime ka pistikprogrammi, et pakkuda teile selgemat pilti, mida oodata.

Kui see kõlab hästi, alustame lähemalt WPvividist ja funktsioonidest, mis eristavad pistikprogrammi rahva hulgast. Pärast seda proovime pistikprogrammi sõita, et saaksite maa peal jooksma minna. Nautige ja kuulgem oma mõtteid lõpus olevas kommentaaride jaotises.

Mis on WPvivid??

WPvivid

WPvivid on ilma WordPressi tasuta ja funktsioonirikka varukoopia ja migratsiooni pistikprogrammiga, ilma et see ümber põõsaste lööks. Märkimisväärsed WPvivid konkurendid koosnevad pluginatest / lahendustest, näiteks Duplicator, BackupBuddy, VaultPress ja blogVault.

Pistikprogrammi töötab välja ja haldab WPvivid, ettevõte, mis on spetsialiseerunud vingete WordPressi pistikprogrammide loomisele. Kirjutamise ajal on pistikprogrammil ainult tasuta versioon, mis on saadaval WordPress.org. WPvivid aitab teil oma saidil varukoopiaid teha, vajadusel varukoopiaid taastada ja saidi faile erinevatesse keskkondadesse ja teisest keskkonnast teisaldada..

Pistikprogrammi on lihtne üles seada ja kasutada. Peaksite olema valmis vähem kui 10 minutiga. Vaadakem nüüd funktsioone, mis muudavad WPvivid suurepärase varundamise ja migreerimise kaaslaseks kõigile WordPressi kasutajatele.

WPvivid funktsioonid

wpvivid-varunduspistikprogrammi funktsioonid

Kindlasti ei soovi te, et teie lemmikvarunduslahendus teie jaoks ebaõnnestuks, eriti kui seda tõesti vajate. Sellisena väärite täielikult funktsionaalset ja kõik-ühes WordPressi pistikprogrammi, näiteks WPvivid.

Pistikprogramm sisaldab järgmisi funktsioone:

Lihtne saidi migratsioon

Pistikprogramm võimaldab teil WordPressi saidi ühe klõpsuga üle kanda. See toetab mitut tüüpi rännet, sealhulgas dev-keskkond uude serverisse, dev-keskkond uude domeeni või reaalserver teise.

Lisaks saate oma saidi üle viia alamkataloogi, a.com-ist b.com, a.com-st aadressile a.com/directory ja a.com-ist aadressile b.com/directory. Pistikprogramm võimaldab teil edastada ainult kogu saidi, failid või andmebaasi. Kogu migratsiooniprotsess on sama lihtne kui A, B, C.

Lihtne varundamine ja ühe klõpsuga taastamine

WPvivid abil varukoopiate loomine on käkitegu. Allalaaditavaid varukoopiaid saate luua käsitsi. Lisaks saate oma varukoopiaid üles laadida ka muudele mäluseadmetele nagu Dropbox, Microsoft OneDrive, SFTP, FTP ja Google Drive. Kui teil pole aega käsitsi varukoopiate loomiseks, saate hõlpsalt seadistada regulaarselt käitatavaid varukoopiaid.

Vajaduse korral saate WordPressi saidi varukoopiast hõlpsalt ühe klõpsuga taastada. Muude funktsioonide hulka kuulub varukoopia sisu kohandamise võimalus, suurte failide, logifailide filtreerimise võimalus, suurte andmebaasifailide tugi, tundlik kujundus, varukoopiate jagamine ja varundamise lukk, et hoida varukoopiaid muu hulgas automaatse kustutamise eest.

Kuidas installida WPvivid

Nüüd, kui olete teada funktsioonid, mida oodata, lubage meil installida tasuta pistikprogramm ja uurige, mida see pakub.

Logige sisse oma WordPressi administraatori juhtpaneelile ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus. Järgmisel ekraanil sisestage märksõna otsinguväljale „WPvivid” ja kui olete pistikprogrammi leidnud, klõpsake nuppu Installeeri nüüd nagu allpool esile tõstame.

installime WordPressi administraatori juhtpaneeli wpvivid-varunduspistikprogrammi

Pärast seda tabas Aktiveeri nuppu, et saada pall veerema. Vaadake allolevat pilti, kui olete täiuslik algaja ja te ei tea, kuidas pistikprogrammi aktiveerida.

wpvivid-varunduspistikprogrammi aktiveerimine

Kui olete pistikprogrammi aktiveerinud, suunatakse teid edasi järgmises ekraanipildis näidatud WPvivid’i administraatori juhtpaneelile..

WPvivid Admin Armatuurlaud

wpvivid admin armatuurlaud

Ülaltoodud ekraanil saate hõlpsalt käsitsi varukoopiaid luua, valides varundusvalikud ja klõpsates nuppu Varundage kohe nuppu. Varukoopiad salvestatakse wp-sisu / wpvalised varukoopiad kaust vaikimisi. Automaatsete varundamiste aktiveerimise ajal saate vaadata ka oma varundusgraafikut. Lisaks saate üles laadida WPvivid Backup plugina abil loodud varukoopiaid.

Lisaks saate vaadata juhiseid, mis aitavad teil käsitsi varukoopiaid luua ning oma saiti taastada ja migreerida. Nüüd sukeldugem muudele seadete vahekaardile.

WPvivid-varunduste ajastamine

WPvivid’i üks võimsamaid funktsioone on automatiseeritud varundamine, mis säästab palju aega. Varunduskava koostamiseks klõpsake nuppu Ajakava nagu kirjeldame alloleval pildil.

wpvivid backup ajakava

Ülaltoodud ekraanil saate varundamise ajakava ühe klõpsuga lubada, märkides Varundusgraafiku lubamine märkeruut. Lisaks saate valida varundamise ajakava sageduse, st 12 tundi, päevas, nädalas jne. Lisaks saate valida, mida soovite automaatselt varundada, st kogu veebisait (andmebaas + failid), failid või ainult andmebaas . Altpoolt saate valida, kas salvestada oma automaatsed varukoopiad oma serverisse või saata failid kaugmäluseadmetele.

WPvivid automaatne migratsioon

Automaatmigratsiooni funktsioon aitab teil oma WordPressi saidi uude domeeni rännata. See on täiuslik tööriist oma WordPressi saidi teisaldamiseks keskkonnast dev-serverisse või vanast serverist uude. Sellele funktsioonile juurdepääsemiseks klõpsake nuppu Automaatne migratsioon vahekaart nagu allpool näidatud.

wpvivid automaatse migratsiooni funktsioon

Märge: Oma WordPressi saidi migreerimiseks peate esmalt installima WPvivid’i varunduspistikprogrammi mõlemasse domeeni (saiti). Pärast seda külastage sihtkoht ja looge migreerimisvõti, klõpsates nuppu Genereerima nuppu Võti vahekaart allpool.

genereerides wpvividivi plugina migratsioonivõtme

Kasutate võtit Automaatne migratsioon päritoluveebisaidi vahekaart. Menetlus on üsna lihtne, me ei eelda, et teil tekivad probleemid. Lisaks on olemas selged juhised, mis näitavad teile täpselt, mida teha, nii et ärge kartke.

WPvivid Remote Storage

Kui teil on veebiserveris ruumi piiranguid ja / või kui soovite oma varukoopiaid salvestada kaugsalvestussaitidele, armastate kindlasti WPvivid’i kaugmäluseadmeid. Funktsiooni kasutamiseks klõpsake nuppu Kaugmälu nagu allpool esile tõstame.

wpvivid kaugmäluseadete vahekaart

Kirjutamise ajal toetab WPvivid-varunduspistik FTP, SFTP, Google Drive, Dropbox, Microsoft OneDrive, Amazon S3 ja DigitalOcean Spaces. Iga kaugmäluseadme integreerimine on punkti ja klõpsu küsimus. Võite ka mis tahes ülaltoodud suvandid vaikese kaugmäluseadmena seada.

WPvivid seaded

Järgmisena on meil vahekaart WPvivid, mis on näidatud alloleval pildil.

wpvivid seaded

Ülaltoodud vahekaardil on palju varundamise juhtimise võimalusi. See sisaldab selliseid seadeid nagu:

 • Varukoopia jagamine suuruse järgi, mis on kasulik, kui teie host piirab suuri zip-faile
 • Võimalus välistada failid, mis on suuremad kui teie määratud limiit
 • Võimalus seadistada PHP-skripti täitmise ajalõpp, et vältida varukoopia aegumistähtaja vigu
 • Varunduskausta ümbernimetamine, mis on wpvalged varukoopiad algselt
 • Varunduste arhiveerimine
 • Aegunud varukoopiate eemaldamine
 • Aruanded e-postiga
 • Ekspordi / impordi WPvivid-i konfiguratsiooniseaded, nii et saate pistikprogrammi kiirelt teises veebisaidil seadistada
 • Funktsioon rämpsposti, näiteks varukoopiate vahemälu, logide ja ajutiste failide puhastamiseks

WPvivid veebisaidi teave

Kui teie saidi varundamisel, taastamisel või migreerimisel ilmneb tõrkeid, vajavad WPvividis olevad kutid teie veebisaidi teavet, et nad saaksid toimunut hõlpsalt aru saada. Saate seda teavet koguda või neile otse saata, kasutades WPvivid veebisaidi teave vahekaart allpool.

wpvivid veebisaidi teave silumise eesmärgil

Ülaltoodud vahekaardil pole seadete osas palju teha. Leht sisaldab lihtsalt silumisteavet, mis on kasulik vigade otsimisel.

WPvivid logid

wpvivid logid

Ja lõpuks on meil olemas WPvivid logid vahekaart ülal näidatud. Vahekaardil kuvatakse kõik teie logifailid, mis on vigade otsimisel abiks.

WPvivid-tugi

Kuna pistikprogramm on praegu tasuta, kas WPvivid pakub tuge? Absoluutselt JAH! Tugiteenuseid saate: pistikprogrammide tugifoorum aadressil WordPress.org, Twitter või läbi e-post. Kui vajate lisateavet, võite lisaks külastada veebisaiti alustamise leht. Saate kõik tulevased värskendused tasuta ja töödes on ka esmaklassiline versioon.

WPvivid kasutajad ütlevad …

WordPressi saidi varundamine WPvividilt on suurepärane tasuta varunduse plugin. Seda on lihtne kasutada ja konfigureerida. Samuti sobib suurepäraselt võimalus valida nii palju pilvesalvestusi nagu näiteks Google Drive, Dropbox, Amazon S3 ja palju muud. Installige WordPressi saidi varundamine WPvivid’i poolt, konfigureerige ja teie veebisaidi turvaline automaatne varundamine. Üks suur pluss on see, et kui teie veebisaidil peaks midagi valesti minema, on olemas funktsioon Taastamine (ühe klõpsuga). Isiklikult soovitan seda varundamise pistikprogrammi oma veebisaidi turvalisuse tagamiseks. – Peter Nilsson

… Ja…

See on selgelt parim, kõige tõhusam, kuid kõige õhem varunduslahendus seal! Toimib nagu MainWP võlu ja on tasuta. MainWP-st saate oma seadeid hulgi saata ja isegi hulgimüügiga Onedrive’iga ühendada. Hämmastav. – Phalancs

… Ja viietärnide arvustusi tuleb ka edaspidi ��

Järeldus

WPvivid Backup-plugin on kahtlemata üks parimatest WordPressi varundamise pistikprogrammidest. See sisaldab kõiki funktsioone, mida vajate WordPressi saitide varundamiseks, taastamiseks ja migreerimiseks nagu profid. Lisaks on sellel kena kasutajaliides, mis muudab pistikprogrammi kasutamise imelihtne. Oh, ja võite sellest tasuta haarata saidi WordPress.org.

Hankige WPVivid

Kas olete WPvivid’i varem kasutanud? Kui jah, siis millised on teie seisukohad? Kui ei, siis mis on teie lemmik varukoopia plugin ja kas arvate, et see võib konkureerida WPvivid’iga?

Andke meile oma mõtetest ja kommentaaridest allpool teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map