WordPressi e-posti turunduse jaoks MailPoet vs MailChimp

meilipoe ja mailchimp võrdlus

E-posti turunduse osas on üks parimatest asjadest, mis mulle WordPressi juures meeldib, lai pistikprogrammide arv! Ehkki see näeb pinnalt hea välja, võib mõnikord olla õige pistikprogrammi valimine keeruline.


Ärge muretsege! Selle artikli eesmärk on aidata teid just selles! Võrdleme WordPressi kahte e-turunduse lahendust – Mailchimp ja MailPoet.

Selle postituse lõpuks olete õppinud mõlema teenuse plussid ja miinused ning loodetavasti saate valida oma ettevõtte kasvatamiseks õige e-posti turunduse lahenduse. Alustame!

MailPoet vs Mailchimp

Mailchimp, nagu ka kõik teavad, on valdkonnas juhtiv meiliturunduse platvorm. Mis 2001. aastal? algas kõrvalprojektina paremate infolehtede saatmiseks on tänaseks muutunud kõik-ühes turundusplatvorm kasvavatele ettevõtetele, miljonite klientidega kogu maailmas. Täna pakub Mailchimp palju enamat kui lihtsalt e-posti turundamist – sealhulgas maandumislehti, sotsiaalmeedia postitusi, Facebooki ja Google’i reklaame, reklaamide ümbersuunamist, turunduse automatiseerimist ja palju muud.

MailPoet, teisest küljest on see siiski lihtne võimas e-posti turunduse plugin, ehitatud WordPressi silmas pidades. Teisisõnu, MailPoet on WordPress-keskne e-turunduse pistikprogramm.

MailPoet teeb ühte ja teeb seda ka väga hästi. See saadab suurepäraseid e-kirju otse WordPressist. Teiste 300 000 kasutajaga kogu maailmas on MailPoetile konkurentsieelise andmiseks just kaks asja:

 • Kõik WordPressi sees: Infolehti saate kujundada ja saata ilma, et peaksite kunagi WordPressi juhtpaneelilt lahkuma.
 • Minimaalne õppimiskõver: MailPoeti seadistamine on ülilihtne – nii palju, et võite oma esimese e-posti kampaania saata 15 minuti jooksul.

Asjade lihtsuse huvides arutame vaid funktsioone, mis on puhtalt seotud e-posti turundusega. Jagasime võrdlusprotsessi mitmeks mõõdikuks ja valisime igaühe jaoks ka võitja.

E-posti turunduse pistikprogrammi valimisel peaksite siiski määrama teie jaoks olulisematele mõõdikutele suurema kaalu. Näiteks kui kasutusmugavus on teie jaoks ülimalt oluline, siis peaksite määrama 50–60% kaalust mõõdupuule „kasutusmugavus“ ja jagama ülejäänud osa muu hulgas.

Olgu siis kõik, alustame mõõdikutega, kas ka meil?

1. E-posti turundus WordPressis

E-posti turunduskampaaniate tüübid MailPoetis

E-posti turunduskampaaniate tüübid MailPoetis

MailPoet on üks vähestest turul pakutavatest e-turunduse pistikprogrammidest, mis võimaldab teil nii käsitsi kui ka automatiseeritud e-posti kampaaniaid kavandada, ehitada ja saata otse oma WordPressi juhtpaneelilt.

Erinevalt Mailchimpist ei vaja MailPoet registreerimist ega konto aktiveerimist. Installite / konfigureerite lihtsalt pistikprogrammi, kujundate oma e-posti ja vajutate nuppu Saada. Teie uudiskiri on jõudmas teie tellijateni.

Lihtsamalt öeldes – MailPoet abil saate oma rakendust käivitada terve meiliturunduse show, ilma et peaksite kunagi oma WordPressi juhtpaneelist lahkuma. Kuigi MailChimp võib pakkuda lisafunktsioone (neile, kes soovivad neisse investeerida), on selle mõõdiku järgi MailPoet käed-alla-võitja.

Võitja: MailPoet

2. Õppimiskõver

Mailchimpi WordPressi konfiguratsiooni suvandid

Mailchimpi ja WordPressi seadistusvalikud

Pean tunnistama – Mailchimpil on infolehtede saatmise osas natuke õppimiskõver. Ärge saage minust valesti aru – sellel on suurepärane kasutajaliides ja a tonn suurepäraseid omadusi. Enne Mailchiminis isegi infolehe saatmist peate siiski tegema hulgaliselt seadistusi (ehkki ühekordseid) – näiteks domeeni kontrollimine, API-võtme linkimine Mailchimp WordPressi pistikprogrammiga ja paar muud toimingut ( kui vaja).

Kuigi see protsess võib olla põnev turundusprofiilide jaoks, võib see inimestele, kes otsivad, pisut hirmutav lihtne e-posti turunduse lahendus. Ja just seal õitseb MailPoet.

MailPoeti seadistusprotsess on sama lihtne kui WordPressi pistikprogrammi installimine. Peate lihtsalt valima oma e-posti edastuspartneri (lisateavet selle kohta hiljem) ja teil on hea minna. Võite kohe pärast seda alustada kampaaniate kavandamist! Uue liidesega pole vaja tutvuda. Kampaania koostaja on intuitiivne ja lihtne (tänu pukseerimisfunktsioonidele).

Veelgi enam, kui tegemist on pisut keerukate kampaaniatega – näiteks automaatsete postitusest teavitamise e-kirjadega -, näete, et selliste kampaaniate loomine MailPoetis on palju lihtsam.!

Võitja: MailPoet

3. Aruandlus: e-posti statistika ja Analytics

postkasti aruandluse armatuurlaua illustratsioon

Mailchimpi aruandluse juhtpaneeli illustratsioon

MailPoet pakub e-posti põhistatistikat, näiteks avatud määra ja klikkimise määra nende tasuta versioonis. Täpsemate kohaletoimetamisaruannete ja üksikasjalike avatud / klõpsamistasude jaoks vajate pistikprogrammi tasulist versiooni. Lõbus fakt: MailPoet pakub järgmist Lisatasu tasuta kava eest kui teil on 1000 tellijat või vähem. (Sellest lähemalt hiljem).

Mailchimimi analüüs on aga hoopis teisel tasemel. Tasuta versioon annab teile täpsema ülevaate tarnimisest, avatud / klõpsamise määrasid, võrdlust tööstuse keskmiste näitajatega, populaarseimaid linke, parimaid asukohti ja palju muud. Ütlematagi selge, et Mailchimp võidab selle mõõdiku kuuvarjutuse abil!

Võitja: Mailchimp

4. E-posti kampaaniad: teavituste e-kirjade postitamine

MailPoeti e-posti koostaja

MailPoeti e-posti koostaja

Nii Mailchimp kui ka MailPoet omavad suurepäraseid lohistamise e-posti ehitajaid. MailPoet pakub tasuta versioonis üle 50 eelloetud e-posti malli, samas kui enamik Mailchimpi mallidest on saadaval tasulises paketis.

Mailchimpi e-posti koostaja pakub paar vahvat täiendust, näiteks võimalust sisestada GIF-i, Instagrami postitusi ja palju muud. (Nad on oma e-posti koostaja ümber muutnud sisustuudioks).

Lisaks infolehtedele saate Mailchimpis seadistada ka tilgutatavaid e-posti kampaaniaid rakenduses MailPoet.

Siiani on see side kahe e-posti teenuse pakkuja (ESP) vahel. Kui aga tegemist on postitage teatise e-kirju, MailPoet trügib üle Mailchimpi. Las ma selgitan miks.

Kuid kui asi puudutab postitage teatise e-kirju, MailPoet trügib üle Mailchimpi.

Mailchimp saadab postitusteatise e-kirjad, sõeludes teie WordPressi saidi RSS-voo. Vaikimisi saadab WordPress kogu RSS-voo postituse sisu. (Võite valida ka kogu sisu asemel ainult postituse kokkuvõtte saatmise).

See piirang takistab Mailchimpil postitusteadete e-posti aadresside tõelist kohandamist. See saab RSS-voogu koguda ainult üksikuid postitusi (s.o kandeid) ja neid meilisõnumisse panna.

Teisest küljest võimaldab MailPoeti tugev integratsioon WordPressiga tal postitusteavet tõmmata otse WordPressi andmebaasist. See võimaldab MailPoetil pakkuda hulgaliselt kohandamisvalikuid Automaatne uusim sisu moodul (leitud e-posti koostajast). Need valikud hõlmavad postituse pealkirja, katkendit, postituse täielikku sisu, autoriteavet, esiletoodud pilti, kategooriat / silte ja palju muud.

Selle tulemusel saate MailPoetiga luua palju kohandatud postitusteatmise e-kirju, võrreldes Mailchimpiga.

MailPoeti e-posti koostaja kohandamisvalikud

Kohandamisvalikud MailPoeti e-posti koostaja moodulis „Automaatne uusim sisu”

enamgi veel, postitusteatiste e-kirjade loomine MailPoetis on üsna lihtne ja võtab vähem kui 15 minutit. Kuid Mailchimpi puhul nõuaks isegi pisike kohandamine teie mõistmist ja kasutamist RSS-i liitmise sildid, mis võib olla paljudele inimestele liiga keeruline.

Võitja: Lips (infolehed ja tilgakampaaniad), MailPoet (teavituste e-kirjad).

5. E-posti kättetoimetamise võimalused

E-posti edastamise valikud MailPoetis

E-posti edastamise valikud MailPoetis

MailPoet pakub kolme erinevat e-posti edastamise võimalust:

 1. E-posti teel kohaletoimetamine veebi kaudu: Kuigi see meetod vähendab teie e-posti turunduskulud tõhusalt nullini, ei soovita ma seda, kuna sellel on madalad e-posti edastamise määrad. Veelgi enam, kui ületate oma hosti oma e-posti saatmise limiit, olete vastuvõtlik ressursside ülekasutamise teatistele ja võib-olla isegi konto peatamisele või lõpetamisele.
 2. E-posti teel edastamine kolmanda osapoole teenuste kaudu: MailPoet toetab e-kirjade saatmiseks kolmanda osapoole e-posti edastamisteenuseid, näiteks Amazon SES või Sendgrid.
 3. E-posti edastamine MailPoeti e-posti saatmise teenuse kaudu: MailPoet pakub ka oma väga oma e-posti saatmise teenus mis on optimeeritud e-posti kättetoimetamiseks ja suudab saata kuni 50 000 e-kirja tunnis. Võite seda teenust nautida tasuta plaanis piiramatu arvu e-kirjade saatmiseks kuni 1000 abonendile.

Mailchimp pakub maailmatasemel e-posti edastatavuse määra, kuna e-kirjad saadetakse selle valdkonna juhtiva võrguinfrastruktuuri kaudu.

6. Tasuta kava tutvustamine: tellijate ja e-posti limiidid

MailPoet Forever Free Plan kuni 1000 abonendile

MailPoeti Forever Free Plan kuni 1000 abonendile

Mailchimp pakub tasuta paketti, mille limiit on 2000 tellijat, maksimaalne e-posti saatmise võime on 12 000 e-kirja kuus.

MailPoet pakub oma premium-versiooni tasuta kuni 1000 abonendile. See tähendab, et saate tasuta kasutada kõiki MailPoeti pakutavaid esmaklassilisi funktsioone – näiteks MailPoeti kaubamärgi eemaldamine, täiustatud analüüs ja WooCommerce e-kirjad – seda kõike tasuta!

Selles lõigus on kaks äravõtmist:

 1. MailPoet pakub piiramatu e-kiri kuus 1000 tellijale; arvestades, et Mailchimp piirdub sellega 12 000 e-kirja kuus kuni 2000 tellijale.
 2. Teiseks on MailPoet tõenäoliselt ainus pistikprogramm turul, mis pakub teile tasuta paketis kõiki lisatasu funktsioone, piiratud 1000 tellijaga.

Võitja: MailPoet või MailChimp (sõltuvalt kasutaja nõudmistest)

7. Tasuliste plaanide võrdlus

Mailchimp premium -plaani võimalused 2019

Mailchimpi premium-plaanid – 2019

Mailchimp pakub a abonendipõhine ja põhimõtteliselt tasustatav hinnakujundusmudel. Abonendipõhised plaanid pakuvad erineval määral funktsioone, alates:

 • 9,99 dollarit kuus 500 tellija jaoks (Essentials Plan)
 • 14,99 dollarit kuus 500 tellija jaoks (standardplaan) ja
 • 10 000 tellija jaoks on hind 299 dollarit kuus (Premium-kava)

MailPoet pakub kahte lisatasukavad:

 1. Esimene on lisandmoodul hinnaga 149 dollarit aastas, mis pakub kõiki premium infolehe funktsioonid, ilma e-posti saatmise teenuseta. See sobib suurepäraselt paljudele e-posti tellijatega inimestele, kes soovivad oma e-posti turunduskulusid optimeerida.
 2. Teine kava sisaldab esmaklassilisi funktsioone, pluss MailPoeti e-posti saatmise teenus. See algab 1550 dollarist kuus 1550 tellija eest. Pidage meeles, et esimesed 1000 tellijat on täiesti tasuta (koos kõigi lisatasu võimalustega!) Pärast 1000 tellijat on hind sama, mis Mailchimpi Essentialsi kaval.

A / B testimine: Oluline on rõhutada, et MailPoet ei paku A / B testimist üheski kavas, erinevalt Mailchimpi Essentialsi kavast.

Automatiseerimise e-kirjad: MailPoet pakub automaatseid e-kirju (näiteks tervitusmeilisõnumeid ja tilgakampaaniaid) vaikimisi oma 1000 abonendiga tasuta paketis ja kõigis lisatasukavades. Mailchimp pakub automatiseeritud e-kirju Standardplaan, alustades $ 14,99 kuus 500 tellija jaoks.

8. WooCommerce’i integreerimine

WooCommerce'i funktsioonid MailPoetis

WooCommerce’i funktsioonid MailPoetis

Mailchimp toetab e-posti integreerimist WooCommerce’iga nende ametliku pistikprogrammi kaudu – Mailchimp WooCommendi jaoks. Isegi 500 000+ aktiivse kasutaja korral on pistikprogrammi kehv reiting 2,3 tärni viiest. See näitab usaldusväärsusega seotud probleeme, mis ilmneb ka pistikprogrammi tugilehel – see on täidetud negatiivsete arvustuste, vigade ja tugitaotlustega.

Rääkisin Kimiga (MailPoeti kaasasutaja) ja ta ütles mulle, et umbes veerandil MailPoeti kasutajatest on WooCommerce installitud. Need kasutajad on meeskonnalt taotlenud palju (väga kasulikke) funktsioone ja nad seda ka teevad nende lisamine MailPoeti. Mõned nendest “varsti” funktsioonidest on järgmised:

 • Automatiseeritud tehingute e-kirjad registreerumisel ja kassal ning esimesel ostul.
 • Automatiseeritud tootesoovituste e-kirjad nagu „Selles kategoorias ostetud” ja „Ostetud see toode” ning hüljatud ostukorvimeilisõnumid.
 • Klientide segmenteerimine põhineb varasemal ostukäitumisel.
 • Klientide nimekiri ja tulud e-posti kohta.

Ehkki need on MailPoeti paljutõotavad funktsioonid, määrab selle edukuse kliendi omaksvõtt alles siis, kui need on saadaval.

Võitja: Kui WooCommerce ühilduvus on välja antud, siis Mailchimp (praegu) ja MailPoet.

Mähkimine üles

Sooviksin selle artikli lõpule viia, arutades iga pistikprogrammi ideaalset kasutajat.

Mailchimp on inimestele, kes vajavad terviklik turundusplatvorm mis võimaldab neil palju enamat kui lihtsalt e-posti teel turundamine. Sellised asjad nagu sotsiaalmeedia, tasulised reklaamid, reklaamide retargeerimine, tulude haldamine jne. Kui näete end lähitulevikus neid turunduskanaleid kasutamas – ja ei tahaks maksta natuke lisaraha, kui nad kõik tsentraliseeritud (Mailchimp) armatuurlaual asuvad; siis vali igal juhul Mailchimp!

MailPoet on inimestele, kes soovivad lihtne e-posti turunduse lahendus et nad saaksid tegutseda WordPressi juhtpaneelil. Kui soovite oma e-posti turunduskulusid põhjalikult optimeerida ja teil on kõik ühe katuse all, siis on MailPoet teie jaoks!

Lõppkokkuvõttes on meiliturundus vahend teie ettevõtte kasvatamiseks. Peaksite valima tööriista, mis sobib teie nõudmistega ja aitab mõõdikuid purustada.

Millist ESP te kasutate? Ootan teie kommentaare ja ettepanekuid! Nagu alati, kui vajate abi, jätke palun julgelt kommentaar või DM-i mind Twitteris aadressil @souravify. Terviseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map