WooCommendi tootetabel: täiustage oma poodi ja suurendage müüki

WooCommendi tootetabel: täiustage oma poodi ja suurendage müüki

Arvan, et nõustute, kui ütlen: veebis müümine pole lihtne ülesanne. Kiire tempoga keskkonnas, milleks on Internet, on lihtsalt liiga palju tegureid, millega arvestada. Isegi kogenud ettevõtja jaoks on lisamüügi tasaarveldamine keeruline.


Selgub, et saate õigete tööriistadega hõlpsalt muuta oma WooCommerce’i poe edukaks. Üks tööriist, mis muudab teie äri täielikult, on Barn2 Media vingete poiste poolt loodud WooCommerce’i tootetabeli pistikprogramm.

Ja selles ülevaates toome välja funktsioonid, mis muudavad selle pistikprogrammi tööriistaks kõigile veebipõhistele ettevõtjatele, kes kasutavad WooCommerce’i. Siit saate teada, kuidas saate seda kasutada WooCommercei tootetabeli pistikprogramm e-poe müügi suurendamiseks.

Ilma täiendava vaevata asugem asja juurde.

Mis on WooCommendi tootetabel?

Enne kui funktsioonide loendisse ja eksimatult ära eksime, räägime natuke WooCommerce’i tootetabelist. Mis see on ja mida see teeb?

WooCommercei tootetabel on ühes reas moodne WordPressi plugin, mis aitab teil luua hämmastavaid tootetabeleid. Allpool on toodud näide tootetabelist, mille saate luua pistikprogrammi abil.

Wookaubanduse tootetabeli näide

Traditsioonilised WooCommerce’i poe paigutused ei lõika seda enam. Tegelikult lükavad nad kliendid eemale ja vähendavad teie müüki. WooCommercei tootetabeli pistikprogramm pakub teile moodsa viisi toodete kuvamiseks.

Selle WooCommerce’i lisandmooduli abil loodud tootetabelid on otsitavad, filtreeritavad ja pakuvad palju võimalusi oma toodete tutvustamiseks uuel vastupandamatul viisil. Erinevalt traditsioonilistest paigutustest pakub WooCommercei tootetabeli pistikprogramm teile võimalust müüki suurendada ilma higi purustamata.

Pistikprogramm on varustatud kõigi funktsioonidega, mida vajate ilusate tabelite loomiseks ja kliendi teekonna sujuvamaks muutmiseks algusest lõpuni. Samal ajal on seda lihtne konfigureerida ja kasutada, muutes selle üheks parimaks tööriistaks, mis teil kunagi on.

Nüüd, kui teil on idee, mida see pistikprogramm teeb, vaatame funktsioone, mis muudavad teie WooCommercei poe üleöö edukaks.

WooCommendi tootetabeli funktsioonid

WooCommerce’i tootetabeli pistikprogramm sisaldab kirjutamise ajal üle 50 funktsiooni. Arendajad, Barn2 Media, ajakohastavad pistikprogrammi veelgi rohkemate funktsioonidega, mis tähendab, et teil ei saa kunagi otsa võimalused, mida vajate võimsate tootetabelite loomiseks..

Allpool katame mõned funktsioonid, et anda teile ülevaade sellest, mida võib oodata WooCommerce’i tootetabeli pistikprogrammi installimisel.

Täielikult reageeriv

WooCommendi tootetabel: reageeriv

Me elame igasuguse kuju ja suurusega nutitelefonide ja mobiilseadmete ajastul. Teie klient veedab palju aega oma mobiilseadmetes, mis tähendab, et vajate täielikult reageerivat poodi, mis sobib igat tüüpi seadmetele.

WooCommercei tootetabeli pistikprogramm on 100% reageeriv, see tähendab, et teie tootetabelid näevad suurepärased välja ja töötavad hästi olenemata seadmest, mida klient kasutab.

Lisaks saate valida, millised veerud eelistavad, võimaldades teil pakkuda oma klientidele parimat võimalikku kasutuskogemust.

Lisage multimeediumisisu

Traditsioonilised tootetabelid on multimeediumisisu kuvamiseks rangelt piiratud. WooCommerce’i tootetabeli pistikprogrammil pole samad piirangud.

Nüüd saate kuvada tootepilte koos valguskasti suumimisega ja manustada heli-, video- ja meediumide esitusloendeid, et oma tooteid reklaamida otse tootitabelis. Kui kena?

Otsingufiltrid ja vidinad

WooCommendi tootetabel: otsingufiltrid ja sortimine

Kas poleks tore, kui teie kliendid saaksid tooteid otsida ja filtreerida ilma lisalehti avamata? Noh, WooCommercei tootetabeli pistikprogramm tarnitakse otsingufiltritega, et sorteerida tooteid atribuudi, kategooria, sildi või taksonoomia järgi.

See pole veel kõik. Saate lisada kohandatud otsingu vidinad, mis aitavad teil tooteid filtreerida hinnangu, hinna või mis tahes muu kohandatud atribuudi järgi. Teie kliendid ei pea teie poest ideaalse toote leidmiseks higistama.

Lisaks saate oma tootetabelitesse lisada kohese otsingukasti, et teie kliendid leiaksid tooteid märksõna abil. Saate sellest tabelist isegi eelotsinguid teha, jah!

100% WPML ühilduv

Parim osa veebipoe pidamisel on asjaolu, et kogu maailm on teie turg. Saate müüa ükskõik kellele mujal maailmas. Ja kuna me kõik räägime erinevates keeltes, on meil nüüd ka mitmekeelsed veebisaidid.

Kas olete mures, et tootetabelid ei näe hiina või heebrea mandariini keeles suurepärased välja? Ärge muretsege, WooCommercei tootetabeli pistikprogramm ühildub 100% WPML-i pluginaga, mis tähendab, et saate luua toottabelid ükskõik millises keeles, mida eelistate.

Karbis on pistik koos tõlgetega prantsuse, saksa, hollandi, itaalia, kreeka, portugali, rootsi, hispaania, heebrea, norra, poola ja soome keelde.

Lisage ostukorvi mitu toodet

Ütleme nii, et müüte ühe minuti jooksul toiduaineid. Sooviksite korraga müüa kombinatsiooni esemeid, näiteks ämber friikartuleid, soodat ja kanatiibu.

Kliendile erinevatele tellimisvormidele saatmise asemel võite kuvada iga toote kõrval ruudud, mis võimaldavad klientidel kiiresti valida mitu toodet korraga ja lisada need lahtiselt ostukorvi.

Lisaks saavad kliendid valida kogused, värvid ja muud toote atribuudid otse tootetabelitest. See säästab palju aega ja klient naudib kiiremat tellimist.

Kiire jõudlus

Barn2 Media on tuntud oma paremate pistikprogrammide poolest. WooCommerce’i tootetabeli pistikprogramm, nagu ka nende muud pistikprogrammid, on kiire ja tõhusa laadimise jaoks hästi kodeeritud, mis minimeerib teie serveri koormuse.

Lisaks on pistikprogrammiga laiska laadimisvalikut, mis on eriti kasulik suurte tabelite jaoks. Tänu sellele suvandile saate loetleda tuhandeid tooteid, kahjustamata oma lehe kiirust.

Peale selle on WooCommendi tootetabelis sisseehitatud vahemälu, mis tähendab, et saate laadimisaegu veelgi vähendada. Kas teile ei meeldi see just siis, kui arendaja arvestab sellega, kuidas nende pistikprogramm teie saidi kiirust mõjutab?

Ühildub mis tahes teemaga

Kas teil on juba teile meeldiv WordPressi teema? WooCommerce’i tootetabeli pistikprogramm on asjatundlikult loodud töötama suurepäraselt peaaegu kõigi teemadega. See teeb sellest suurepärase valiku mis tahes WooCommerce’i või leheküljeehitaja teema täiendamiseks – sealhulgas meie enda teema WordPress. Ja kui teil tekib mõni probleem, aitab nende tugimeeskond meeleldi konfliktide lahendamisel.

Muud märkimisväärsed omadused

Oleksime siin kogu päeva, kui vaataksime iga funktsiooni üksikasjalikult läbi, nii et siin on kiire nimekiri paljudest muudest funktsioonidest, mis WooCommercei tootetabelis saadaval.

 • Tootevariantide ja muutuvate toodete täielik tugi
 • WooCommercei tootetabel on täielikult integreeritud WooCommercei lisandmoodulite laiendiga
 • Täpsemad kohandatud väljad, mida saate oma toodete tabelis veergudena kuvada. Pistikprogramm on täielikult integreeritud täpsema kohandatud väljade pistikprogrammiga, mis tähendab, et saate lisada täiendavaid andmeid, linke ja palju muud
 • Võimalus loetleda (kaasata või välistada) konkreetseid tooteid sõltuvalt siltidest, ID-st, olekust, autorist, kategooriast või kuupäevast
 • Kohandatud CSS-i stiil ja tugi laias valikus tasuta ja premium-teemadele
 • Üksikasjalik dokumentatsioon
 • Ülikiire maailmatasemel tugi

WooCommerce’i kiirvaade

WooCommerce Quick View Pro

Kas soovite tabelitele rohkem lisada? Lihtsalt lisage WooCommerce Quick View Pro! Selle tasuta pistikprogrammi abil saate tootetabelitesse lisada kiirvaate nuppe. Kiirvaade töötab suurepäraselt koos kõigi WooCommercei tootetabeli pistikprogrammi funktsioonidega – sealhulgas tootevariandid, kõik tooteliigid, valguskastide ja kolmandate osapoolte integratsioonid (nt WPML või WooCommerce tellimused). Kui vahva see on?

Kuidas installida WooCommercei tootetabeli pistikprogramm

Nüüd, kui teate, mida oodata, lubage meil installida WooCommerce’i tootetabeli pistikprogramm.

WooCommercei tootetabel on esmaklassiline plugin, mis tähendab, et te ei saa seda alla laadida WordPress.orgi pistikprogrammide hoidlast. Oma koopia saate üle Barn2 Media lehelt.

Hankige WooCommendi tootetabel

Plugina installimine

Kui teie koopia on valmis, logige sisse oma WordPressi administraatori juhtpaneelile ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus. Seejärel kasutage nuppu Laadige pistikprogramm üles nuppu ja valige oma arvutist WooCommerce Product Table .zip-fail ja klõpsake nuppu Installeeri nüüd nuppu. Pärast seda klõpsake lihtsalt nuppu Aktiveerige pistikprogramm nuppu, et saada pall veerema.

Järgmisena liikuge lehele WooCommerce> Seaded> Tooted> Tootetabel litsentsivõtme sisestamiseks, nagu allpool üksikasjalikult kirjeldame.

wookaubanduse tootetabeli litsents

Pärast seda kerige lehe kõige põhjani ja vajutage nuppu Salvesta muudatused nuppu. Nüüd on WooCommercei tootetabel installitud ja kasutamiseks valmis.

Enamik tootetabelite kohandamiseks vajalikest seadetest on samal lehel, kuhu litsentsivõtme sisestasite. Sellel lehel saate teha järgmist:

 • Valige oma laua kujundus. Saadaval on kaks võimalust; Vaikimisi ja Kohandatud. Valige vaikeseade, et kasutada oma kujundusstiile vastavalt oma soovile vastavalt oma kujundusstiilidele või tavapärastele. Saate muuta selliseid suvandeid nagu äärise värv ja suurus, lahtri taust, päise taust ja font
 • Valige kõigi toodete kuvamiseks vaikimisi või valige konkreetsed tooted kategooria, sildi, kohandatud välja jne järgi
 • Määrake tabeli vaikesätted, sealhulgas veerud, pildi suurused, pildi valguskast, lühikoodid, kirjelduse pikkus ja tootelinkid
 • Lubatud laadimise lubamine või keelamine juhuks, kui teil on suured lauad
 • Määratlege tabelis kuvatavate toodete maksimaalne arv
 • Sisseehitatud vahemälu mootori sisse- ja väljalülitamine
 • Filtrite ja sortimise keelamine / lubamine
 • Saate kontrollida, kas ruutu Lisa ostukorvi kõrval kuvatakse ruut, mis on kasulik hulgi tellimiseks
 • Lisage veel palju ��

Tootetabeli koostamine

uue tootetabeli lisamine, kasutades veebikaubanduse tootetabeli lühikoodi

Tootetabeli lisamiseks mis tahes lehele või postitusele kasutage seda [toote_tabel] lühikood.

Tootetabelit saate täiendavalt kohandada, konfigureerides ülaltoodud lühinumbrit mitmel erineval viisil. Määrake veerud, lisage variatsioone, kuvage ostukorvi nuppu, lisage filtreid või sorteerimist ja palju muud. Tutvuge kindlasti täieliku loeteluga dokumentatsioonist kõik tootetabeli valikud saadaval.

Pidage meeles, et teie tootetabelis kuvatakse vaikimisi kõik teie WooCommerce kaupluses olevad tooted, kuid saate hõlpsalt valida konkreetsete toodete kuvamise (vihje: kasutage neid lühikoodide parameetreid!).

Kokkuvõttes on WooCommercei tootetabeli pistikprogrammi uskumatult lihtne kasutada. Teid üllatab, kui kiiresti saate ilusaid tootetabeleid luua.

Hinnakujundus

wookaubanduse tootetabeli hinnakujundus

Kui palju kõik see vingeus maksab? Noh, Barn2 Media pakub teile kolme hinnapaketti:

 • Isiklik litsents – sobib ideaalselt ühe saidi jaoks ning sellega on kaasas e-posti tugi ja värskendused. See pakett maksab 99 dollarit aastas
 • Ärilitsents – Sobib kuni 5 veebisaidile ning pakub prioriteetset tuge ja värskendusi. Paketid maksavad aastas 179 dollarit
 • Agentuuri litsents – Toetab kuni 25 veebisaiti ning sellega kaasneb prioriteetne tugi ja värskendused ning tasuta pistikprogrammide auditid ja nõuanded. Plaan maksab 359 dollarit aastas

Kõik plaanid on kaasas 30-päevane raha tagasi garantii, nii et saate katsetada veekindlalt.

Klientide arvustused

WooCommerce tootetabeli tutvustus

WordPressi poodide omanikud kogu maailmas armastavad WooCommerce’i tootetabeli pistikprogrammi. Peale sadade magusate kõladega arvustuste saate kassas kassat vaadata Barn2 meediumiesitlus pistikprogrammi kasutades kõigi erinevat tüüpi veebisaitide nägemiseks.

Seni on siin aga paar hiljutist ülevaadet, mis näitavad, kui palju kliente WooCommendi tootetabelit armastab:

Tootetabel töötab väga hästi ja seda on lihtne seadistada. Saate seda kohandada just nii, nagu soovite. Ja teie küsimustele vastamisel on tugi suurepärane ja kiire. – Kristian Madsen

… Või…

Pistikprogrammi on lihtne ja intuitiivne kasutada, kuid kui vajaksite abi milleski, on tugi nende reageerimisel alati kiire. Vastused on alati arusaadavad ja parandusi on lihtne rakendada.

Jätka samas vaimus! – Stein

… Ja…

Pistikprogramm on fantastiline. Saadaval on väga hästi ehitatud ja ülimalt põhjalik dokumentatsioon ning õppevideod. Katie ja Barn2 meeskond reageerivad tugivajadustele muljetavaldavalt ning teevad seda sõbraliku ja empaatilise käitumisega. Kaks pöialt püsti!!! – Ryan

Järeldus

WooCommercei tootetabel on vinge plugin, mis muudab tootetabelite loomiseks neljanda teehöövli kraami. Niipea kui litsents aktiveerite, olete valmis alustama tootetabelite viskamist kuhu iganes soovite oma veebisaidil. Lisaks on see hõlbustav klientidel otsitavate toodete leidmist ja valimist. See on tõesti suurepärane lisa igale WooCommerce kauplusele.

Rohke valiku ja lühikoodide abil on taevas selle tootetabeli pistikprogrammi jaoks piiriks. Seda on lihtne kasutada ja üsna intuitiivne peaksite olema valmis vähem kui 5 minutiga. Ja paljude stiilivalikute abil saate oma tootetabelid luua just teile meelepäraselt, ilma et peaksite higi purustama.

Kui olete ummikus, mis on ebatõenäoline, võite alati saada kiiret maailmatasemel tuge või leida lahenduse laiendatud dokumentatsioon. Barn2 Media pakub tohutut teadmistebaasi, kasulikke õpetusi ja muidugi otsest tuge.

Kas teil on näpunäiteid või soovitusi? Kas meil jäi millestki puudu? Milline on teie lemmik WooCommerce’i tootetabeli pistikprogramm? Andke meile oma mõtetest teada allpool olevas kommentaaride jaotises. Õnnelik loomine!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map