Wangle WordPressi saite: kaaluge ManageWP-d

Nagu paljud inimesed, enne kui ma teenustele või kuutasudele pühendun, vaatan pakkumist pikalt ja veenduge, et see oleks väärt investeering. Niisiis arvasin tänases postituses, et annan teile ManageWP.com ausa ja põhjaliku ülevaate. Kui soovite seda lugeda!


Mis see on

ManageWP.com on teenus, mis koondab mitme WordPressi saidi hoolduse ühte kenasse tööriistakasti. Kui olete konto seadistamisega lisanud oma saidid (sellest lähemalt allpool), näete ühes liideses saadaolevaid värskendusi, haldate varukoopiaid ja saate otsese juurdepääsu WordPressi juhtpaneelile.

Registreerumine ja proovige ManageWP-d 14 päeva jooksul TASUTA

Kellele see on?

Noh, võite väita, et ManageWP-ist oleks kasu kõigile, kellel on rohkem kui paar WordPressi saiti, kuid lubage teil rääkida minu olukorrast ja võib-olla ka teie mõistate. Lisaks WordPressi saitide loomisele klientidele hoolitseme ka WordPressi häälestuse hostimise ja pideva hoolduse eest. Kui tegemist oli tosina saidiga, polnud probleemi, paarkümmend või nii – hästi korras … kui saabub umbes 40 alale I vaja teise lahenduse leidmiseks.

Selle üle järele mõeldes ootasin liiga kaua, et midagi ette võtta. Sellesse paljudesse saitidesse sisselogimine ja iga kuu hulga pistikprogrammide täiendamine, varukoopiate kontrollimine, andmebaasi pidamine jne. Ma ei tea, kuidas ma seda nii kaua tegin! Kuid siia tuleb ManageWP.

Hankige oma saidid imporditud

Pärast konto loomist ja haldust peate oma saidid lisama saidile ManageWP.com, see hõlmab kahte asja:

  1. Üksikasjade sisestamine tööriista ManageWP
  2. „Töötaja pistikprogrammi” installimine igasse saiti

Kõigi saitide süsteemis loetlemiseks on CSV-impordi võimalus. Tegelikult otsustasin teha need ükshaaval. Olin selles natuke uus, kuid tahtsin ka aega saitide rühmadesse liigitamiseks. Näiteks kõik Genesis’ile rajatud saidid ühes rühmas, kõik need, kes kasutavad lõputööd teises, ja kõik juhuslikud, grupp ka neile.

ühekaupa liidese pilt on toodud allpool.

Saidi importimine

Saidi importimine

Värskendatakse … Kõik!

Õige, nii et see on lahe natuke. Kui olete oma saitide seadistamisega kõik rasked tööd ära teinud, on see tasu. Naaske peamisele armatuurlauale ja oma koos paljude tööriistadega. Allpool on kujutatud seda, mida ma kõige rohkem kasutan.

Hankige värskendusi!

Hankige värskendusi!

Nüüd võiksite lihtsalt loodusesse minna ja klõpsata Kõik erinevates sektsioonides ja olen kindel, et see kõik toimiks. Ma kipun olema pisut valivam, kuna tahan teada, millist pistikprogrammi värskendatakse, mis on selles uus ja mis kõige tähtsam – kas see põhjustab saidi XYZ-i jaoks probleeme?.

Nii et saate need valikud avada ja näha lisateavet selle kohta, milliseid pistikprogramme värskendused sisaldavad.

Üksikasjad värskenduste kohta

Üksikasjad värskenduste kohta

managewp-changelogNii saate muudatuste logi lugeda (selle nägemiseks klõpsake versiooninumbril), kui olete õnnelik, et teate, mis toimub, klõpsake konkreetse pistikprogrammi kõrval värskenda kõik ja see avab pistikprogrammi kõigile saidid, kus see on.

Kui teete seda esimest korda, pakub see tõelist rahulolu!

Otsene juurdepääs WordPressi juhtpaneelile

managewp-admin

See on kindlasti funktsioon number 2, mida ma armastan.

Külgriba menüüst on teil võimalus avada siin administraator, see teeb täpselt seda.

ManageWP armatuurlaual, kus teile kuvatakse konkreetse saidi WordPressi juhtpaneel, kontrollige seadet, muutke postitamiseks kõike, mida vajate.

Kindlasti võidab ta igale saidile käsitsi sisselogimisega.

Meeskond ja ma armastan seda klienditeeninduse pakkumisel, lugege piletite hüppamine otse saidi armatuurlauale ja lahendage probleem.

Tahad rohkem õigust?

Noh, seal on palju muud, lubage mul tutvustada teile pöördeid muude funktsioonide kohta, mida ma regulaarselt kasutan.

Kasutajate haldamine on suurepärane. Olete saanud uue meeskonnaliikme ja soovite luua neile konto nendel 11 saidil või kõigil _that_ grupi saitidel, pole probleemi. Sama kehtib ka siis, kui meeskonna liige lahkub, tühistab juurdepääsu või muudab rolli (nt toimetajast tellijani) mitme saidi kaudu korraga..

Kommentaare parandan ka regulaarselt, kõik korraga. Selle asemel, et igale saidile sisse logida rämpsposti saamiseks või kommentaaride kinnitamiseks, näete neid kõiki ManageWP-is ja saate neid vastavalt vajadusele käitada.

Postituste ja lehtede loomise võimalus on otse armatuurlaualt. Kui juhite mõnda oma saitide rühma, nägin, et see oleks kena funktsioon, mis võimaldab teil luua sisu kogu oma saitide võrgu kaudu ühest kohast. Enamik minu hallatavaid saite on klientide jaoks allpool, nii et midagi, mida ma sageli kasutan.

Varundamine on kindlasti ManageWP põhifunktsioon, kuid ma olen aus ja ütlen, et ma pole sinna veel jõudnud. Praegu kasutavate BackupBuddy ja Vaultpressi segu kasutades on varukoopiate teisaldamine ManageWP-sse paigutatud minu korvi „kui mul on vaba aega”. Jõuan sinna, kui tahan näha, kuidas see toimib.

halda-wp-tööriistad-lingidIga saidi jaoks pakub liides teile ka kiireid linke hulgale tunnustatud teenustele. Muidugi saate need järjehoidjad järjehoidjatesse, kuid see teeb asja kiiremaks, kui saate domeeninimega juba määratletud teenuse juurde liikuda.

Proovige seda tasuta prooviversiooniga

Nagu alati, on hea, kui teil on võimalus saada tasuta prooviversioon, mille abil saate ise sellist tööriista mängida. ManageWP.com pakub 14-päevast tasuta prooviperioodi, mälust saate proovimise ajal laadida ainult kuni 5 saiti, kuid sellega on piisavalt palju asju katsetades mängida..

Õnn oma WordPress-saitide haldamisel! Ja lisage siia kommentaar, kui teil on konkreetset küsimust minu kogemuse kohta teenusega või kui soovite lisada omapoolseid mõtteid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map