Visuaalne helilooja: lehekülje loomise ja lohistamise juhend

WordPress on suurepärane ja võimalus oma WordPressi käivitatavat veebisaiti kohandada on lihtsalt koogi jäätumine. Kuid mitte kõik meist ei kodeeri gurusid. Kuule, mõned WordPressi austajad ei tea HTMList ega CSSist midagi. Kuid see ei tohiks takistada teil oma WordPressi teema kohandamist. Siin tulevadki sisse leheehitajad.


Lehe lohistajad on pistikprogrammidena laialdaselt saadaval ja on sisse ehitatud paljudesse populaarsetesse teemadesse. Need võimaldavad kõigi tasemete kasutajatel teha muudatusi teema üldises paigutuses ja see võib muuta lisaõitsengude (ikoonid, oskuste ribad, hinnastabelid jne) lisamise ülilihtsaks. Täpsemalt tahame teile tutvustada meie uut lemmiklehe loomise WordPressi pistikprogrammi – Visual Composerit.

Hankige helilooja tasuta! Pistikprogramm Visual Composer on meie WordPress-teema kokkuostuga tasuta kaasa antud ja see sisaldab suurepäraseid pistikprogrammi laiendusi teema kasutamiseks.

Mis on visuaalne helilooja

Visual Composer on WP Bakery välja töötatud fantastiline pistikprogramm, mis lisab teie WordPressi teemale lohistamise lehe ehitaja. Me hüppasime selle oma mitmeotstarbelise WordPressi teema sisse, kuid võite seda näha ka peaaegu igas uues Themeforesti müügis. See annab teile tööriistad, mida on vaja keerukate lehtede paigutuse loomiseks ilma, et peaksite puudutama ühte koodirida.

Kuidas visuaalne helilooja töötab ja mida see teha saab

See on pistikprogramm, nii et lihtsalt installige ja aktiveerige, et kasutada ära selle suurepäraseid funktsioone. Pärast aktiveerimist annab Visual Composer teile kontrolli oma lehtede paigutuse üle. Lisage lihtsalt uus leht ja näete uusi nuppe, nii et saate lülituda klassikalise režiimi ja ehitaja režiimi vahel, aga ka nuppu, et suunata teid reaalajas esiotsa redigeerijasse.

visuaalse helilooja nupp

Siitpoolt piiravad võimalusi ainult teie (või teie klientide) kujutlusvõime. Visuaalse helilooja kõigi võimaluste abil saate lisada ridu, veerge, nuppe, teksti, pilte ja palju muud. Lisaks on võimalus salvestada oma paigutused mallidena, mida saaks uuesti ja uuesti kasutada.

Ridad

Ehitaja hulka kuuluvad lehe ehituse elemendid. Saate neid elemente kasutada oma lehe otseste ehitusplokkidena. Esiteks Lisage rida. Ridade abil on võimalik veerge lisada ühe klõpsuga. Hõljutage lihtsalt rea vasakus ülanurgas asuvat kollast lõiku ja valige paigutus. Rida jaguneb automaatselt teie valitud paigutuse järgi veergudeks.

kokku-lisa-rida

Lehe elemendid

lisa-elemendid

Järgmine samm on alustada oma lehe funktsioonide lisamist. Klõpsake lihtsalt nuppu Lisage element nuppu hüpikmenüü avamiseks. Tekstiväljade, pealkirjade, ühiskondliku jagamise, piltide ja galeriide, lülitite või vahekaartide, akordionide, hiljutiste postituste (mis töötab lisaks ajaveebi postitustele ka teie teema kohandatud postitustüüpidega) lisamiseks on palju valikuid, nuppe ja isegi külgriba vidinad.

Sõltuvalt WordPressi teemast ja ühilduvatest pistikprogrammidest, mida Visual Composeriga kasutate, näete ka enam-vähem leheelemente. Ülaltoodud näide pärineb meie WordPressi teemast Topelt lohistamine ja seega on veel 30 lehekülje koostaja elementi, mille lõime ja kujundasime eranditult kogu jaoks. See hõlmab kohandatud jagajaid, ikoonikaste, verstaposte, karusselle ja palju muud.

Selle elemendi suvandite avamiseks klõpsake suvalisel elemendil. Allpool on toodud näide teema “Kokku” ikooniboksi mooduli “suvanditest”. Nagu näete, võib igal moodulil olla palju sätteid ja isegi mitut vahekaarti.

ikoonikastisätted

Ehitaja toetab ka nelja vinge kolmanda osapoole pistikprogrammi: kihiliugurit, pöörde liugurit, raskusvorme ja kontaktvormi 7. Kui mõni neist pistikprogrammidest on installitud, ilmub teema jaoks automaatselt lehtelement. Kui otsustate lisada ühe neist pistikprogrammidest leheelemendi, kuvab Visual Composer vastavate teie loodud liugurite / vormide rippmenüü või kuvab sisestuskasti, kuhu saate oma liuguri ID lisada. Lühikoodide kopeerimine ja kleepimine pole enam vajalik!

Lohistamine

visuaal-helilooja-toimetaja

Kujundusprotsessi mis tahes hetkel saate iga rida või leheküljeelementi nende ümberkorraldamiseks lohistada. Samuti saate kopeerida mis tahes rida või elementi, mis teeb korduva sisu lisamise kiireks ja lihtsaks (sobib suurepäraselt sarnaste veergude, KKK-de, lülitamiste jne jaoks).

Kui olete loonud teile meeldiva kujunduse, saate selle mallina salvestada. See on abiks kohandatud lehepaigutuse või külgriba loomisel, mida soovite uuesti kasutada. Klõpsake lihtsalt nuppu Mallid nuppu, andke oma paigutusele nimi ja klõpsake nuppu Salvesta. Kui kasutate oma malli, täidab see teie lehe automaatselt salvestatud paigutuse ja elementidega.

Ridavalikud: vormindage, kloonige ja kustutage read

Iga rea ​​vasakpoolsesse vasakusse nurka on lisatud kolm lisafunktsiooni, mida saab kasutada terve rea ja kogu selle sisu kloonimiseks või dubleerimiseks, uute moodulite lisamiseks, veergude redigeerimiseks jne. Hõljutage lihtsalt mõnda redigeeritavat rida. nendele seadetele juurde pääsemiseks:

kogu-visuaalse-helilooja-rea-sätted

Sõltuvalt visuaalse heliloojaga kasutatavast teemast võivad teie saadaolevad vormingusuvandid olla erinevad. Ehkki mõned teema arendajad otsustavad jätta Visual Composeri praeguseks, kohandavad paljud pistikprogrammi vastavalt oma teema vajadustele või stiilile..

Frontend toimetaja

Võimas Visual Composer sisaldab nüüd esipaneeli redigeerijat, mis lihtsustab oma lehtede ja paigutuse loomise alustamist kui kunagi varem. Ainus hoiatus on see, et mitte kõik teemad ei toeta veel kasutajaliidese redigeerijat. Kontrollige kindlasti teema funktsioonide loendit või pöörduge otse teema arendaja poole, et kontrollida, kas Visual Composeri kasutajaliidese redaktor ühildub teie WordPressi teemaga. Meie Kogu WordPressi teema ühildub kasutajaliidese redigeerijaga 100% nii et kui teie praegune teema pole, võiksite kaaluda meie teema uuemale versioonile üleviimist.

Laiendused

Viimane funktsioon, mida tahaksin puudutada, on Visual Composeri laiendatavus. Kui juhtute olema arenenud kodeerija või teema arendaja, saate pistikprogrammi integreerida oma lühikoodid. Tegelikult lisasime omaenda Symple Shortcodes Premiumi, et anda kasutajatele täiendavaid leheehituse elemente. See annab kasutajatele lehtede loomisel veelgi rohkem võimalusi!

Kui te pole kooder, siis kontrollige CodeCanyonit ja otsige Visual Composeri lisandmoodulit kiiresti. Seal on palju suurepäraseid lisatasu pluginaid, mis lisavad Visual Composerile lisafunktsioone, ja isegi mõnda head tasuta, näiteks meie Symple Shortcodes’i pistikprogramm.

Visuaalse helilooja seadete valikud

Viitan visuaalsele heliloojale kui lehe ehitajale, kuid see sobib suurepäraselt ka postituste ja kohandatud postitustüüpidega. Peate vaid selle valiku sisse lülitama. Liikuge lehele Seadistused> Visuaalne helilooja. Te peaksite nägema sarnast ekraani:

Visuaalse helilooja seaded

Pistikprogramm kuvab automaatselt erinevad WordPressi teemas sisalduvad sisutüübid. Valige lihtsalt seda, mida soovite Visual Composeri lehe koostajaga kasutada. Ülaltoodud näide pärineb meie teemast Total, mistõttu on lisatud valikud portfoolio, töötajate ja iseloomustuste jaoks (kõik kohandatud postituse tüübid), aga ka foorumite, teemade, vastuste ja toodete jaoks (seotud bbPressi ja WooCommerce’i pistikprogrammidega, mida Total toetab)..

Samuti saate kaardistada kõik lühikoodiga pistikprogrammid Visual Composeriga, mille olete oma WordPressi saidile juba installinud. Klõpsake seadete lehel ülaosas vahekaardil Minu lühikoodid ja klõpsake nuppu Lühikoodi kaardistamiseks. See peaks teie helilooja elementidele lisama kolmanda osapoole lühinumbrid. Lihtne!

Vaadake seda tegevuses

Nagu ma ütlesin, armastame Visual Composerit nii väga, et ehitasime selle oma enimmüüdud teema WordPress sisse (lisatud ostuga tasuta). Tutvuge kogu teema “Live” demoside erinevate lehtedega. Enamik meie reaalajas demos kuvatavaid lehti on loodud koos visuaalse heliloojaga! Taustade, pealkirjade, teksti, piltide, ikoonide jne lisamine. See kõik on “tükk kooki”.

totaalsed demosed

Visuaalse helilooja täielik kasutusjuhend

Kui olete juba pistikprogrammi omanik ja otsite selle kasutamise juhiseid, siis vaadake meie Visual Composeri täielikku kasutusjuhendit, mis juhendab teid samm-sammult ja näitab teile, kuidas pistikprogrammi kasutada.

Kust seda saab

Visual Composer on CodeCanyon’is saadaval, kui soovite selle ise hankida. See on ka täielikult integreeritud meie premium WordPressi teema kokku (koos kahe teise lisatasu pluginaga koguväärtusega 67 USD – mis on rohkem kui see, mida selle teema eest maksate!).

Hangi kokku Hangi visuaalne helilooja

Andke meile teada, mida arvate allolevast pistikprogrammist. Oleme Visual Heliloojast tõeliselt muljet avaldanud ja tahaksime kuulda, kuidas teie seda teemat võtate!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map