VikAppointments: Broneerimine ja ajakava määramine nagu ülemus

VikAppointments: Broneerimine ja ajakava määramine nagu ülemus

Teenuspõhise ettevõtte juhtimisel on kohtumiste käsitsi ajastamine ja haldamine keeruline ja aeganõudev. Lisaks tähendab kohtumiste käsitsi broneerimine seda, et olete altid inimlikele vigadele, mis võivad teie ettevõttele maksma minna.


Mida teha? Protsessi saab sujuvamaks muuta näiteks pistikprogrammi (nt VikAppointments) abil. VikAppointments on ideaalne lahendus igale kohtumisi broneerivale teenindusettevõttele. Pakitud ääreni koos kõigi funktsioonidega, mida vajate broneeringute haldamiseks nagu proff; plugin on WordPressi jaoks üks parimaid kohtumiste pistikprogramme.

Ja tänases postituses käsitleme funktsioone, mis muudavad VikAppointments fantastilise WordPressi broneeringu plugina. Tehingu magusamaks muutmiseks paigaldame PRO versioon ja proovige pistikprogrammi. Nii teate täpselt, mida oodata, ja võite maa peal joosta.

Kuidas see kõlab? Kui see kõlab suurepäraselt, keerake varrukad üles ja lähme tööle.

Mis on VikAppointments?

vikakohtumisteenused broneerimise kalender wordpress plugin

VikAppointments on võimas kohtumiste haldamise süsteem, mis loodi algselt Joomla jaoks. Kuid meid ei huvita Joomla. Katame WordPressi versiooni, mis – muide – on üks WordPressi kõige arenenumaid kohtumiste pluginaid.

Mõne klõpsuga aitab pistikprogramm teil kohtumisi broneerida ja neid kiiresti oma WordPressi saidil hallata. Lisaks pakub pistikprogramm kohandatud valikuid, mis sobivad suurepäraselt erinevate ettevõtete jaoks, näiteks arstid, juristid, meditsiinikeskused, spaad ja salongid..

Kuid isegi miljoni ja ühe funktsiooni korral on VikAppointments seadistamine ja kasutamine uskumatult lihtne. Päeva lõpus aitab pistikprogramm säästa palju aega, mida saate suunata oma ettevõtte laiendamiseks. Kohtumiste käsitsi broneerimise aja raiskamise asemel võite keskenduda täielikult oma klientidele.

Vaatamata sellele, hõlmame mitmeid funktsioone, mis muudavad VikAppointmentsi üheks parimaks WordPressi pistikprogrammiks teie veebisaidil kohtumiste haldamiseks.

VikAppointments funktsioonid

Pistikprogramm VikAppointments ei valmista omaduste osas pettumust, ent muljetavaldava loendiga, mis jätab mulje nii algajatele kui ka arendajatele. Järgmises jaotises toome esile mõned funktsioonid, mis on VikAppointmentsis saadaval. Ärge higistage seda; näeme pistikprogrammi testimisel enamikku funktsioonidest toimimas.

Sel moel on VikAppointmentsi pistikprogrammil funktsioone, näiteks:

 • Võimalus luua mitu erineva kestuse ja määraga teenust
 • Keskne armatuurlaud töötajate haldamiseks
 • Sujuv ettetellimiste ettetellimine
 • Kuu või nädala kalendrid, mis näitavad saadavust iga töötaja või teenuse jaoks
 • Kupongi süsteem broneeringute soodustuste pakkumiseks
 • Võimalus luua käsitsi reserveerimisi WordPressi administraatori juhtpaneelil
 • Otsimisvidin, mis aitab potentsiaalsetel kohtumistel kohtumisi hõlpsalt leida ja broneerida
 • Pikendatud tööpäevad kohandatud vahetustega
 • Esiosa armatuurlaud töötajatele
 • Töötajate asukohad Google Mapsi kaudu
 • Võimalus lisada ostud teenusepakettide jaoks
 • Ostukorvisüsteem mitme kohtumise ajastamiseks korraga
 • Kohandatud makseväravad
 • E-posti, SMS-i ja ICS-i teated
 • Mitu vidinat, et täiustada teie broneerimissüsteemi kasutusvõimalusi
 • Integreeritud kliendihaldussüsteem
 • Ja palju muud

Lühidalt – VikAppointmentsi pistikprogramm pakub teile piisavalt funktsioone kohtumiste tõhusaks haldamiseks. Koos meid juhendavate funktsioonide ülevaatega lubage meil installida ja testida VikAppointments.

Kuidas installida VikAppointments

Pistikprogrammi VikAppointments installimine on äärmiselt lihtne, kuna see on tasuta allalaadimiseks saadaval saidil WordPress.org. Lisatasu võimaluste kasutamiseks peate siiski ostma PRO VikAppointmentsi ametlikul veebisaidil on litsents umbes 108 dollarit. Litsents kehtib aasta ja kuigi pikendamine pole kohustuslik, vajate värskenduste saamiseks aktiivset litsentsi.

Nüüd lubage meil installida ja konfigureerida VikAppointments, et alustada kohtumiste ajastamist ja haldamist meie testimissaidil.

Liikuge oma WordPressi administraatori menüüs saidile Pluginad ja klõpsake nuppu Lisa uus nagu me alloleval pildil esile tõstame.

kuidas installida uus WordPressi pistikprogramm

Nii tehes viib teid Lisage pistikprogrammid ekraanil, kuhu saate installida pistikprogrammi oma arvutist või ametlikust WordPressi hoidlast. Tippige märksõna otsinguväljale „VikAppointments” ja klõpsake pärast pistikprogrammi leidmist nuppu Installeeri nüüd nagu kirjeldame järgmises pildis.

vikappointments plugina installimine

Pärast seda klõpsake nuppu Aktiveeri allpool näidatud nuppu, et saada pall veerema.

vikappointments WordPressi plugina aktiveerimine

Nüüd jõuame kuhugi. Kõik, mida peate nüüd tegema, on pistikprogrammi konfigureerimine, mis on lihtne, nii et lähme tööle.

Kuidas VikAppointmentsi seadistada

Kui olete pistikprogrammi aktiveerinud, lisab see kauni AAmetikohad üksus oma WordPressi administraatori menüüsse. Broneerimissüsteemi seadistamiseks klõpsake nuppu AAmetikohad menüü üksus, nagu allpool näidatud.

vikappointments WordPressi pistikprogrammi seadistamine

Menüüelement viib teid allpool näidatud atraktiivsele VikAppointmentsi juhtpaneelile.

vikappointments armatuurlaud

PRO litsentsi aktiveerimine

Me kasutame õpetuseks PRO versiooni, seega pean esmalt litsentsi aktiveerima. Selleks klõpsake nuppu Täiendage versiooniks PRO, nagu näeme allpool.

versiooniuuenduste muutmine vikappointments pro versiooniks

Kerige järgmisel lehel lehe alaossa, kleepige oma litsentsi võti ja klõpsake nuppu Valideerimine ja installimine, nagu allpool näidatud. Kui teil pole litsentsivõtit, klõpsake nuppu Hankige oma litsentsi võti nuppu.

pro litsentsivõtme lisamine vikapointidele

Pistikprogramm käivitub ja uuendatakse automaatselt uuemale versioonile. Järgmisena klõpsake nuppu Värskendus on lõpetatud, jätkamiseks klõpsake siin nuppu nagu allpool näidatud.

Nüüd on profiversioon lukustatud ja valmis. Allpool on kirjas, kuidas näeb VikAppointmentsi administraatori armatuurlaud välja pärast pro versiooniversioonile üleminekut.

vikappointments admin armatuurlaud

Siin pole palju näha, mis siis nüüd? See on igatahes korras, kuna me ei broneeri veel kohtumisi. Lisage mõned töötajad, teenused ja simuleerige veebisaidi broneerimise otsepilti.

Gruppide loomine VikAppointmentsis

Grupid VikAppointmentsis sarnanevad ajaveebipostituste kategooriatega. Rühmad aitavad teil töötajaid ja teenuseid kategoriseerida, võimaldades teil asju korrastada, eriti kui teil on palju töötajaid või teenuseid. Samal ajal pole rühmade lisamine VikAppointmentsis kohustuslik.

Lisage veel üks rühm meie viieks teenuseks, mille näitlikustamise eesmärk on õigusnõustamine, ärikonsultatsioonid, elukoolitus, hammaste tervis ja spaa. Me kutsume rühmaTasulised teenused.”

Klõpsake nuppu Juhtimine ja siis Grupid, nagu allpool üksikasjalikumalt kirjeldame.

uue teenusegrupi lisamine pistikprogrammi vikappointments

Järgmisena klõpsake nuppu Uus nuppu, nagu näeme alloleval pildil.

uute teenuserühmade lisamine

Kõrvalt: Pange tähele ka Vaadake töötajate rühmi nuppu ekraanist paremal. Nupul klõpsamisega saate luua, redigeerida ja vaadata töötajate rühmi.

Tagasi teenuserühma loomise juurde.

Klõpsates nuppu Uus nupp viib teid järgmisele ekraanile.

Kõik, mida peate ülaltoodud lehel tegema, on lisada oma teenusegrupi nimi ja kirjeldus. Järgmisena klõpsake nuppu Salvesta ja sulge, nagu allpool näidatud.

Kui teenuserühm on paigas, saame nüüd oma viis teenust liigitada kategooriasse Tasulised teenused. Lisagem nüüd mõned töötajad ja siis tegelikud teenused.

Töötajate lisamine VikAppointments

Lisame esmalt töötajaid, et saaksime neile hiljem teenuseid määrata. Lisaks peate veebipõhiste broneeringute saamiseks lisama vähemalt ühe töötaja.

Pidage meeles, et võite töötajat esindada inimese, toa, objekti või millegi muuna. Enamasti on töötaja siiski inimene, nt. hambaarst, massöör, jurist, treener jne.

Klõpsake tagasi VikAppointmentsi juhtpaneelil Juhtimine ja siis Töötajad nagu rõhutame allpool.

uute töötajate lisamine vikakohtumistele

Järgmisena klõpsake nuppu Uus nuppu, nagu rõhutame alloleval ekraanipildil.

uue töötaja lisamine vikakohtumistele

Pärast seda lisage oma töötaja andmed. Järgmisena klõpsake nuppu Salvesta ja sulge nuppu.

Töötajate lisamiseks korrake, kuni olete kõik töötajad süsteemi sisestanud. Võite isegi töötajaid hõlpsalt kloonida, jah!

Kasutan illustreerimiseks vaid kahte töötajat, kuid võite lisada nii palju kui soovite. Ärge unustage seada iga töötaja vahetused all Töötamine Päevad vahekaart, mis asub ülaltoodud ekraanil.

Kiirelt edasi liikudes lisageme nüüd oma teenused.

Teenuste lisamine VikAppointments’is

Valige oma VikAppointments armatuurlaual Juhtimine ja klõpsake nuppu Teenused, nagu on näidatud alloleval pildil.

teenuste lisamine kohtumistel

Pärast seda lööge nuppu Uus nagu allpool esile tõstame.

uute teenuseotsingute lisamine

See peaks teid otse juhtima Uus teenus ekraan, kus saame sind vaadata Nae Nae saate lisada kõikvõimalikke üksikasju. Lisateabe saamiseks vaadake allolevat pilti.

Siin mõned märkused ülaltoodud pildi kohta (meie nummerdatud loend vastab ülaltoodud märgitud üksustele).

 1. Teenindus – Lisage siia vajalikud teenuse üksikasjad. Teate teenuse nime, hinda, mahtu ja nii edasi. Btw sisestage otsingumootori sõbraliku (SEF) näpunäide Teise nimega põld
 2. Kirjeldus – Lisage siia teenuse kirjeldus
 3. Ülesanded – Selle vahekaardi all saate teenuseid määrata erinevatele töötajatele
 4. Metaandmed – Vahekaart on eriti oluline SEO jaoks. Saate lisada oma lehe pealkirja, metakirjeldused ja meta märksõnad.

Kui olete oma teenused lisanud, ärge unustage klõpsata nupul Salvesta ja sulge nuppu. Võite klõpsata Salvesta, salvesta ja uus, või Tühista olenevalt sellest, kus te oma töövoolavastuses olete.

Muide, mul on nüüd meie süsteemis viis teenust, mis näevad välja järgmised:

vikakohtumisteenuste administraatori leht

Pole paha, eks? Pange tähele, et olen juba määranud teenused erinevatele töötajatele, kuid te ei näe seda ülaltoodud pildilt. Kui teil on küsimusi selle kohta, mida ma tegin, saan vastata järgmise 24 tunni jooksul kõigile küsimustele, nii et ärge hoidke end tagasi.

Nüüd, kui mul on rühmad, töötajad ja teenused paigas, kuvame vormi esiosas, et väljavaated saaksid kohtumised kohe broneerida.

VikAmetikohad esiosas

Kuna meil on rühmad, töötajad ja teenused, kes meie poole pöörduvad, kas saame hakata kohtumisi broneerima? Jah me saame!

Kõik, mida peame tegema, on luua ja lisada lihtsale lehele broneeringu lühinumber. Aga kuidas me seda teeme?

Käivitage VikAppointments armatuurlaud ja klõpsake nuppu Lühikoodid nagu allpool esile tõstame.

vikappointmentsi lühinumbrite nupp

Järgmisena vajutage nuppu Uus nuppu, nagu on näidatud järgmisel pildil.

uue lühikoodi lisamine vikapointides

Loome näitena oma ärikonsultatsiooniteenuse jaoks lühinumbri. Pärast seda kuvame teenuse üksikasjad, nii et potentsiaalsed kliendid võivad hakata broneerima.

Lisage oma (1) lühinumber, (2) valige Teenuse üksikasjad ja (3) valige oma teenus (meie oma on ärikonsultatsioonid), nagu on näidatud alloleval pildil.

loo uus lühikood

Ärge unustage klõpsata nuppu Salvesta ja sulge nuppu.

Muud VikAppointmentsi lühikoodide tüübid

VikAppointments pakub erinevaid lühikoodide tüüpe, sealhulgas:

 • Vaade Kõik tellimused – lisage lühinumber lehele, et sisse loginud kasutajad saaksid vaadata kõiki oma tellimusi
 • Kinnitamine – Lühikood näitab kassavormi, kui ostukorvis on mõni toode
 • Töötajate piirkond – Siin näevad töötajad oma juhtpaneeli. Nad saavad hallata oma profiile, tööpäevi, määratud teenuseid ja asukohti
 • Töötaja andmed – Lühikood võimaldab kuvada valitud töötaja üksikasju
 • Töötajate nimekiri – võimaldab kuvada töötajate nimekirja, mida kliendid saavad broneerida
 • Tellimuse vaade – Lühikood näitab valitud tellimuse kokkuvõtet
 • Paketid – näitab kõiki pakette, mida saab osta, rühmitatult
 • Teenuse üksikasjad – Lühikood näitab valitud teenuse üksikasjade lehte (VIHJE: see on lühinumber, mida kasutame oma ärikonsultatsiooniteenuse kuvamiseks)
 • Teenuste loetelu – kõige kriitilisem lühinumber arendajate sõnul. Lühikood näitab kõigi teenuste loetelu, mida kliendid saavad broneerida

Kuidas lisada VikAppointmentsi lühinumbrit WordPressi lehele

Loodud lühinumbri lisamine oma WordPressi veebisaidile on sama lihtne kui A, B, C. Esiteks liikuge saidile Lehed> Lisa uus nagu näidatud alloleval ekraanigraafikul.

uue lehe lisamine WordPressi

Pange oma lehele nimi, klõpsake nuppu pluss (+) ikooni ja valige VikAppointmentsi lühinumber plokk, nagu allpool näidatud.

uue teenuslehe loomine lühikoodide kaudu

Järgmisena valige varem loodud lühikood, nagu on näidatud alloleval pildil.

valige vikappointmentsi lühinumber gutenbergis

Kui kasutate klassikalist redigeerijat, saate lühikoodi lisada, klõpsates nuppu VikAppointmentsi lühinumbrite loend nuppu, nagu on näidatud alloleval pildil.

lisades klassikalises redigeerijas vikakohtumisi

Pärast seda klõpsake nuppu Avalda nuppu. Ma sain siit:

Pole paha, eks? Leht on varustatud funktsionaalsega Broneeri kohe nuppu. Nüüd peab klient valima ainult kuupäeva ja kellaaja ning vajutama nuppu Broneeri kohe nuppu.

Kui teie klient on jõudnud Broneeri kohe, plugin viib nad järgmisele lehele broneeringu vaatamiseks ja kinnitamiseks.

vikakohtumiste tellimuse kokkuvõtte leht

Päris armas, kas sa pole nõus? Ah, unustasin oma e-posti aadressi eemaldada; täidab pistikprogramm vormi automaatselt, kui olete kohtumised varem broneerinud.

Nüüd, kui meil on põhialused otsas, lubage meil VikAppointmentsi juhtpaneelil uurida muid võimalusi.

Muud VikAppoinmentsi funktsioonid

VikAppointmentsi abi

Kui olete ühel või teisel põhjusel ummikus, saate abi otse VikAppointmentsi juhtpaneelilt. Klõpsake nuppu Abi nuppu, nagu on näidatud alloleval pildil.

vikakohtumised aitavad

Kohtumiste vahekaart

kohtumiste vahekaart

 Ametisse nimetamine Ülaloleval pildil näidatud vahekaardil on paar võimalust, nagu me kirjeldame allpool olevas loendis.

 • Reservatsioonid – Siin saate vaadata kõiki broneeringuid
 • Kliendid – sellel lehel kuvatakse teie klientide nimekiri
 • Kupongid – Sest kes ei armasta hästi ajastatud allahindlust?
 • Kalender, mis näitab kogu teie kalendriaastat ja broneeringute kogutulu

Portaali vahekaart

Siis on teil Portaal vahekaart, nagu on näidatud alloleval pildil.

portaali vahekaart vikappointments

 Portaal vahekaardil on mitu võimalust, sealhulgas:

 • Riigid – kuhu saate riike lisada, muuta ja eemaldada
 • Ülevaated – leht võimaldab teil oma teenustele arvustusi lisada
 • Tellimused– Siin saate luua korduvaid tellimusi
 • Tellija Tellimused – Vaadake kõiki tellimustellimusi, mida kliendid ostavad

Globaalne vahekaart

vikappointments globaalne sakk

Nagu ülaltoodud pildilt näete, on Globaalne vahekaart võimaldab teil hallata paari võimalust, nimelt:

 • Kohandatud väljad – Saate tellimisvormidele lisada kohandatud väljad, et saaksite koguda klientidelt kogu vajalikku teavet
 • Maksed – võimaldab teil aktiveerida makseväravad
 • Arved – kõiki oma arveid saate vaadata siit
 • Meediumijuht – See suvand võimaldab teil hallata kõiki meediumifaile, mille laadite üles pistikprogrammi VikAppointments kaudu

Konfiguratsiooni vahekaart

 Seadistamine sakk aitab teil hallata paari võimalust. Teie vahekaardi all:

 • Töötajad – Hallake oma töötaja valikuid ja õigusi
 • Lõpppäevad – Määrake päevad, mille jooksul teie ettevõte jääb suletuks. Võib sisaldada nädalavahetusi ja puhkusi
 • SMS-i API-d – konfigureerige oma SMS API suvandid, et saaksite oma klientidele tekstsõnumeid saata. Võite isegi automaatseid sõnumeid saata
 • CRON töökohad – VikAppointments CRON-i tööde seaded

VikAppointments vidinad

VikAppointmentsi pistikprogramm sisaldab paari vidinat, mis muudavad teie töö veelgi lihtsamaks. Vidinate kuvamiseks ja kasutamiseks liikuge lihtsalt saidile Välimus> Vidinad, nagu me alloleval pildil esile tõstame.

vikappointments vidinad

Ja seal see teil on; VikAppointments täies hiilguses.


Teie ja minu vahel on VikAppointments WordPressi jaoks kaunis kohtumiste planeerija. Kui olete pistikprogrammi seadistanud, võtab see teie veebisaidil üle broneeringud, säästes palju aega ja raha.

Pistikprogrammi on lihtne kasutada; Kontrollisin üks-kaks korda dokumentatsiooni, et kinnitada paar asja, kuid see oli see. Mingil ajal painutasin VikAppointmentsi oma pakkumisi tegema.

Kui olete pistikprogrammi proovinud, olen kindel, et te ei otsi oma ettevõtte jaoks uut broneeringu pluginat. See on täis kõiki funktsioone, mida vajate oma veebisaidil kohtumiste kavandamiseks ja haldamiseks.

Kas teil on muresid, küsimusi või ettepanekuid? Jagage palun kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map