Veebimajutus SiteGround

Veebimajutus SiteGround

Juba nägime, mida WordPressi hallatavad hostimisteenused saavad teha inimestele, kes vajavad selles protsessis abikätt, kas seetõttu, et nad peavad keskenduma oma kavanditele või projektidele või kuna neil pole selle teema kohta piisavalt teadmisi. Olgu kuidas on, WordPressi hallatud hostimisteenused pole kõigile. Mõned meist tahavad aeg-ajalt koodiga segamini jääda või soovivad lihtsalt oma saite optimeerida viisil, mis pole hallatavates teenustes võimalik. Sellistele kasutajatele võib hea alternatiiv olla üldine hostimisteenus. Täna vaatan läbi populaarse cPaneli tarkvaral põhineva üldise hostimisteenuse SiteGround.


SiteGround’i hostimise funktsioonid

SiteGround pakub palju võimalusi oma WordPressi saidi või mis tahes veebisaidi majutamiseks. Valige jagatud, pilvepõhise, pühendunud, edasimüüja või isegi esmaklassilise ettevõtte hostimise hulgast – iga suurusega veebisaidi jaoks on plaan. Ja muidugi saate alati valida hallatava WordPressi plaani.

Vaadake saidipõhiseid plaane

Samuti pakuvad nad võimalusi, mida leiate muudest hallatavatest WordPressi hostimisteenustest. SiteGroundi ilu seisneb selles, et saate valida, kas teid aidatakse, või teha kõik ise.

Kui olete oma profiili üle mõelnud, võite edasi minna ja töötada peamise armatuurlauaga. Selle artikli jaoks teen kõik ise, kuna see on SiteGroundi üks hea külg, kuna need ei piira seda, mida saate oma üleslaaditud failide ja / või kraamidega teha.

Konto armatuurlaud

Peamine armatuurlaud võimaldab teil konfigureerida oma peamist domeeni, konto DNS-i ja cPaneli mandaati.

Erinevalt paljudest teenustest on SiteGround lubab teil muuta oma peamist domeeni nii mitu korda kui soovite. See on suur pluss, mida te ei pea hostima konkreetset domeeni. Põhimõtteliselt loote tühja konto, mida saab kasutada mis tahes projekti jaoks. Peamine armatuurlaud hoolitseb teie domeeni cPaneli määramise eest.

Selle ülevaatuse jaoks vahetasime testdomeeni wpexplorer.com veebisaidilt thetechieblog.com ilma probleemideta ja kontot muudeti kohe ning sellele sai hiljem juurdepääsu cPaneli kaudu.

Täiendavad hostimisteenused

SiteGround ei peatu siin, see pakub tänu Let’s Encrypt kaasamisele üsna palju lisateenuseid alates Premium tugiteenusest kuni Premium Backup Service’i ja metamärgi sertifikaatideni.

Üks kõigi nende lisateenuste paljudest eelistest, mida SiteGround pakub, on pühendatud IP-de kaasamine, mida saab sellel paneelil hõlpsalt tellida, koos Cloudflare’i tasuliste teenuste kaasamisega. See võimaldab teil tsentraalses haldussüsteemis saada väga võimsa hostimiskogemuse. Cloudflare’i lisamine on kena lisaboonus, see koos pühendatud IP- ja varundusteenustega on klientidele eriti hea. Kui arvate, et seda on liiga palju, üllatab SiteGround teid veel ühe lisateenuse ning SG Site Scanneri ja pahavara jälgimisega. Kuna see on üldine hostimisteenus, on selle lisatšeki lisamine äärmiselt kasulik.

Krüpti tasuta SSL on siin

Oma domeeni lisamine ja sertifikaadi installimine on tükk tegemist, kuna SiteGround võimaldab nüüd Let’s Encrypt tasuta SSL-i.

Kas muudate andmekeskust? Pole probleemi!

Arvate, et SiteGround peatub seal, kuid ei, nad pakuvad teile isegi võimalust vahetada Andmekeskused. Muidugi on sellel toimingul oma hind, kuid see võimaldab teil hõlpsalt oma veebisaidi asukohta sobivamaks kohandada, kui teie klient või teie projekt seda vajab..

CloudFlare’i tasuline plaan võimaldab teil kasutada veebirakenduse tulemüüri ja lisafunktsioone, välja arvatud SiteGround lubab teil WordPressi kiirendamiseks kasutada tasuta CDN-i.

Vana hea cPanel

SiteGround põhineb vanal heal tarkvaral cPanel, mis suudab hakkama saada kõigi peamiste ülesannetega. Isegi siis, kui cPanel ei pruugi olla kiireim kuna seal on endiselt Apache, pakub see mugavat viisi kõigi teie hostimisvajaduste rahuldamiseks.

Siteground rakendab kohandatud teema, mis sobib nende armatuurlaua stiiliga, helistades cPanel SiteGroundi juhtpaneelilt.

Ehkki kõik peamised funktsioonid on olemas ja cPanel näib värskendatud, võiks SiteGround kasutada mõnda liidese uuendust ja kasutada uut cPaneli stiili, kuna praegune on üsna vana. Sellegipoolest ei tuvastatud analüüsi käigus ühtegi toimivusega seotud probleemi ja sain oma veebisaidile teha peaaegu kõik, mida soovisin. Minu andmebaasi käsitsi loomine, sisu importimine, FTP-kontode loomine, e-posti haldamine, sisseehitatud cPaneli Exploreri kasutamine ja WordPressi failide üleslaadimine. See on kõik käkitegu mille juhtpaneeliks on cPanel.

Saidi maapealse majutuse jõudlus

SiteGround kui hallatud WordPress-teenus oli San Jose asukohast keskmiselt üsna hea arv.

Kui vaatate tegelikku esimest korda baiti, näete üsna kindlat keskmiselt 300 ms pikkust aega, mis on enam kui hea, arvestades, et see on Apache-põhine cPanel. Huvitavam on märkida SiteGround kasutab tõepoolest puhverserverina NGINX-i Apache taga olev mehhanism, mis selgitab rohkem kui aktsepteeritavat tulemust.

Testi tegemine GTMetrixi all kinnitas mu ootusi.

Kuna SiteGround on hallatava WordPressi hostimisteenus, pakuvad nad WordPressi jaoks optimeeritud dünaamilist vahemälu. Kuid kasutaja peab selle ise konfigureerima. On ilmne, et Pagespeed ja Yslow skoorid on madalad, kuna vaikimisi sait töötab üsna palju ilma vahemälumehhanismita peale vastupidise NGINX-puhverserveri, mida SiteGround rakendab. Kuid vaadake täielikult laaditud aega, see on ülihea! SiteGroundil õnnestus GTMetrixis alla 2,5 sekundi saada, mis on üsna hea, arvestades, et see on üldine hostimisteenus.

Mähkimine üles

SiteGround ehitas selle teenuse hulgaliselt lisafunktsioone. CPaneli tagavarana kasutamine on kena ning varundamise, tasuta SSL- ja Cloudflare-funktsioonide lisamine on suur pluss. Kuid SiteGround ei piirdu sellega, see pakub täiendavat pahavara skannimist, esmaklassilist tuge ja pakub seda toimitustasemega, mis on enam kui hea, et isegi konkureerida teiste auväärsete WordPressi hallatavate teenustega. Kui soovite head ja taskukohast teenust, mis pole mingil viisil piirav ja hea toimivusega, on raske neid mitte soovitada. Teisisõnu, SiteGround kivimid.

Lisateave saidi SiteGround kohta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map