Varundage oma WordPressi sait BackupBuddy abil

Varundage oma WordPressi sait BackupBuddy abil

Oleme juba detsembri teisel nädalal – vau see kuu lendab mööda! Kuid ärge laske puhkusel sebimisest häirida teid WordPressi hoolduse ja turvalisuse headest tavadest. Varundage BackupBuddy abil oma veebisaidi tõrkekindlat varundamist – see on lihtsaim viis WordPressi saidi varundamiseks! Ja nüüd saate oma varukoopiaid pühadeperioodiks valmis teha, kuna iThemes pakub WPExploreri kasutajatele eksklusiivset pakkumist ning kogu saidi ulatuses allahindlust, mida te tõesti ei tohiks ilma jääda!


WordPressi saidi varukoopiate tähtsus

Kui teil on rohkem kui paar postitust, kohandatud teema või kui olete lihtsalt kulutanud palju aega või vaeva, et saada oma WordPressi veebisait just nii, nagu soovite, siis oleksite äärmiselt kimpus, kui midagi juhtus õigesti? Jah, me arvasime nii. Seetõttu peaksite oma veebisaidil varukoopiaid hoidma.

Andmebaas vs täielikud varukoopiad

Paljud head hosting firmad pakuvad oma hostimispakettide funktsioonina igapäevaseid varukoopiaid. See on suurepärane funktsioon, välja arvatud juhul, kui nad võtavad ainult andmebaasi varukoopiaid, mis tähendab, et kui midagi teie veebisaidiga juhtub, lähevad kõik muud teie WordPressi installimisse (teie pildid, teemad, pistikprogrammid ja sätted) kaotsi. Meie WPExploreri meediumikogu on üle 8000 üksuse ja mingil juhul ei saa me neid kõiki käsitsi uuesti lisada, nii et me teeme iga päev veebisaidi täieliku varukoopia.

BackupBuddy WordPressi pistikprogramm

Lihtsaim viis oma veebisaidi varundamiseks? Kasuta tuntud ja usaldusväärne pistikprogramm nagu BackupBuddy. BackupBuddyga on kaasas käitamise suvandid täielik veebisaidi varundamine täiendava ohutuse tagamiseks andmebaasi varukoopiaid mida võiksite oma veebisaidil töötades perioodiliselt võtta (varundame oma andmebaasi sageli varukoopiaid enne teemade või pistikprogrammide värskendamist, lihtsalt turvalisuse huvides).

Käsitsi vs automaatne varundamine

WordPressi saidi täieliku varukoopia tegemisel saate varukoopia teha ise või kasutada pistikprogrammi. Manuaalse varundamise jaoks peate oma saidile FTP kaudu sisse logima ja alla laadima kõik koopiad oma wp-administ, wp-sisaldab ja wp-sisu kaustadest ning kasutama mõnda muud tööriista oma andmebaasi koopiate tegemiseks (cpanel, phpmyadmin jne) allalaadimiseks. Kui te pole WordPressi ja serverite sisemise tööga tuttav, võib see olla hirmutav ülesanne. Lisaks peate meeles pidama korrata seda protsessi regulaarselt, et varukoopiad oleksid asjakohased.

BackupBuddy ajastatud varukoopiad

Ärge kunagi jätke varundamist varundamisega koos BackupBuddy plaanimisega

Võite ka muuta oma elu palju lihtsamaks ja seadistada automaatseid varukoopiaid BackupBuddy abil. BackupBuddyl on sisseehitatud suvandid teie enda kohandatud seadistamiseks varuplaanid (päevas, nädalas või kuus), nii et saate keskenduda kõigile muudele veebisaidi haldamisega seotud ülesannetele. Veel parem on võimalus varukoopiaid salvestada BackupBuddy Stash (saate oma BuddyPressi ostuga tasuta 1 GB salvestusruumi), Amazon S3, Dropbox või võite ka vastu võtta varundamine e-posti teel. See on suurepärane turva ettevaatusabinõu, kuna te ei soovi kunagi hoida oma varukoopiaid saidiga samas kohas!

Käsitsi vs juhendatud saidi taastamine

Kui teie veebisaidiga varundusfailide abil midagi juhtub, sarnaneb nende võtmine – võite proovida oma saiti käsitsi või pistikprogrammi abil taastada. Kui otsustate seda ise teha, peate üles laadima oma andmebaasi (mis võib mõnel juhul nõuda ka uue loomist) ja FTP kaudu uuesti kõik oma tegelikud saidifailid uuesti üles laadima. Kui teile ei meeldi WordPressi arendamine või arendaja tööriistade (nt edastus või cPanel) kasutamine, võib see olla hirmutav protsess.

ImportBuddy jaoks BackupBuddy

Järgige koos saidiga ImportBuddy oma saidi taastamiseks BackupBuddyga

Lihtsam viis saidi taastamiseks on kõigepealt varunduspistikprogrammi kasutamine. Kui te pole seda veel meie jaoks ette mõelnud, on iThemes BackupBuddy põhjustel meie lemmik WordPressi varundusplugin. See teeb varukoopiate võtmise, haldamise ja juurutamise lihtne. Varukoopia kasutamiseks peate vaid oma WordPressi saidile logima, klõpsake juhtpaneeli menüü üksusel BackupBuddy ja klõpsake siis suvandil Restore / Migrate. Seejärel valige varukoopia, mida soovite kasutada, ja valige suvand migreeruda kaugserverisse, mis impordib teie varukoopia ja BackupBuddy skripti ImportBuddy. Seejärel valige varukoopia sihtkoht ja alustage varundamist. ImportBuddy juhendab teid siis saidi taastamise protsessis – see selleks!

Muud põhjused, miks BackupBuddy on parem kui teie varundamine

BackupBuddy abil saate teha enamat kui lihtsalt oma veebisaidi varundamist. Tavalise WordPressi kasutaja või harrastaja BackupBuddy muudab WordPressi varukoopiate ja turvalisuse haldamise natuke lihtsamaks.

Lisaks täielikule veebisaidi taastamisele saate seda ka teha üksikute failide taastamine. See on suurepärane, kui otsustasite proovida oma stiililehte muuta või kui muutsite teema kogemata millekski kohutavaks. Funktsioonide BackupBuddy taastamine / migreerimine abil saate valida, milliseid faile soovite asendada, nii et te ei pea kõike muutma, kui te ei soovi.

Võite kasutada ka BackupBuddy saitide ränne – tohutu eelis, kui olete arendaja. Saate kasutada valikut Taasta / migreerige oma veebisaidi uude domeeni või hostisse teisaldamiseks (mitte ainult taastamiseks). Lisaks BackupBuddy abil saate teisaldada kõike – teemasid, pistikprogramme ja isegi vidinaid, muutes migreerimisprotsessi sujuvaks. Ja sellel on isegi lisafunktsioone URL-i asendamine (kui kolite uude domeeni) ja tõuke / tõmbamise juurutamine kui liigutate saidi oma peatuspaigast.

Ja selleks saate kasutada BackupBuddy saidi kloonimine. See on suurepärane eelis, kui soovite oma saidi testimiseks kopeerida kohalikuks või peatuspiirkonnaks. Või kui loote sarnaste saitide võrku, saate BackupBuddy abil oma saiti mitmesse domeeni importida (sobib suurepäraselt tütarettevõtete turustajatele, kellel on palju sarnaseid sihtlehti).

BackupBuddyl on ka hulgaliselt suurepäraseid funktsioone hõlpsaks varundamise haldamiseks (pange tähele lihtne trend selle pistikprogrammiga?). IThemes Synci integreerimisel on valikud (mida saate kasutada romote’i varukoopiate tegemiseks, failide redigeerimise jälgimiseks, aktiivsete varunduskavade jaoks, oma BackupBuddy Stashi haldamiseks ja muuks), varundamise lõpuleviimine meiliteatised, automaatne andmebaaside skannimine ja parandamine oma saidi väljaande tasuta hoidmiseks, serveri tööriistad tasuta hostimisprobleemide tõrkeotsinguks, mis võivad takistada varundamist pahavara skannimine ja veel. Ja need on vaid mõned paljudest põhjustest, miks BackupBuddyt armastada (ning saate teada veel funktsioonide ja arendaja perks nende saidil).

BackupBuddy, viietärnise varunduse pistikprogramm

Meile meeldib BackupBuddy ja anname neile suurepärase funktsioonide ja hõlpsasti kasutatavate võimaluste jaoks 5 tärni. Igaüks saab varukoopiaid teha ja oma veebisaidi turvada BackupBuddy abil. Nii et kui soovite neile proovida, klõpsake lihtsalt iThemesi BackupBuddy salvestamiseks allolevat nuppu. Ja kui registreerute, on iThemesel püsikliendiprogramm, nii et saate oma tulevaste ostude ja uuendamiste pealt kokku hoida 25% (yay)!

Lisateave BackupBuddy kohta

Ja kui olete teinud BackupBuddy seadistuse, võtke natuke aega, et põnevust tunda homse puhkusepakkumise järele! Saime CSS Hero-i sõpradelt midagi uskumatult ägedat, millest te ei soovi ilma jääda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map