Uuendage oma veebipood iThemes Exchange Addons abil

Hiljuti vaatasime iThemes Exchange’i, mis on lihtne viis toodete veebipõhiseks müümiseks WordPressi abil. See tasuta e-poe pistikprogramm osutus suurepäraseks valikuks kõigile, kes otsivad kiire viis veebipoe loomiseks, või lisage see funktsioon nende olemasolevale WordPressi veebisaidile.


Tuum plugin on tasuta kasutamiseks ja sisaldab piisavalt funktsioone ja funktsioone, mis võimaldavad teil loetleda müüdavate füüsiliste ja digitaalsete toodete loetelu oma WordPressi veebisaidil oma varusid hallata ja klientidelt makseid koguda. Exchange’i jaoks on saadaval mitmeid lisandmooduleid, mis võivad teie poe võimalusi märkimisväärselt parendada.

Kui teie veebipood hakkab tulu teenima ja teenib tulu või kui avastate, et teil on täpsemaid vajadusi, kui algul arvasite, võib olla sobiv aeg hakata otsima Exchange’i saadaval olevaid pistikprogramme.

On suur tõenäosus, et need lisandmoodulid aitavad teil veebipoe haldamisel säästa aega, vaeva ja raha. Selles artiklis vaatleme mõnda kõige huvitavamat ja kasulikumat Exchange’i e-poe lisandmoodulit, et saada teile parem ülevaade sellest, kuidas saate oma veebipoodi täiendada, et seda oleks lihtsam hallata ja kasutada paremini oma kliente teenindada.

iThemes Exchange pood-lisandmoodulid

Parimad iThemes Exchange’i lisandmoodulid teie poe parendamiseks

Ehkki iThemes Exchange’i jaoks on saadaval palju lisandmooduleid, tuuakse selles loendis esile mõned võimalused, mis aitavad teil potentsiaalselt kaotatud müüki taastada, saatekulusid tõhusamalt hallata, oma poodi ja saiti liikmelisuse komponente lisada ning isegi laske oma klientidel oma hind nimetada oma toodete ostmisel.

Kuva kõik Exchange’i lisandmoodulid

Kui otsite viisi, kuidas muuta oma pood tõhusamaks ja muuta see efektiivsemaks tulu teenivaks masinaks, saavad need lisandmoodulid aidata teil seda arhiivida.

Hüljatud vankrid

Vahetage hüljatud kärusid

See on võib-olla üks parimaid funktsioone, mida veebipoe omanik saab oma veebisaidile lisada, et suurendada müüki ja tulusid. Exchange’i lisandmoodulil Hüljatud kärud on võimalus automaatselt saata e-kirju kõigile teie klientidele, kes lisavad tooteid ostukorvi, kuid ei suuda neid välja vaadata ja neid osta. Vastavalt Baymardi instituut, keskmine dokumenteeritud veebipood kärudest loobumise määr on tohutu 68%.

On palju põhjuseid, miks keegi võib teie veebisaidil ostukorvist loobuda. Võib-olla helistati neile, kellel polnud makse üksikasju või olid nad meilisõnumi või muu teatise abil häiritud. Olenemata nende põhjustest, kui teie potentsiaalne klient on enne ostukorvist loobumist teie kauplusesse e-posti aadressi sisestanud, on sellel lisandmoodulil suur võimalus teid aidata taastada osa neist kaotatud müükidest.

Selle hüljatud ostukorvi lisandmooduli kaudu välja saadetavaid e-kirju saab teie brändile sobivaks kohandada. Vaikimisi lisavad need lingi otse saaja ostukorvile, et neil oleks tellimuse täitmine võimalikult lihtne..

Laua hind kohaletoimetamine

Vahetuslaua tariif

Lisatasu Table Rate Shipping-lisandmoodul annab teile võimaluse seadistage ja hallake keerulisi tariifimäärasid. Kui müüte tootevalikut, millel kõigil on oma suurus ja kaal ja mida tarnitakse laias valikus asukohtadesse, saate nüüd luua hulga saatekulusid, mida saab teie müügile automaatselt rakendada, et rahuldada teie pood.

Selle lisandmooduli abil saate tellimusele automaatselt lisada saatekulud, kui hind on teatud summast kõrgem või väiksem; või põhineb sellel, kas klient on tellinud teatud hulga esemeid või tooteid. Lisaks saab nende asukohta arvesse võtta ka siis, kui määratakse kindlaks, kas ja kui palju nende saatmishinnad kujunevad.

Kui soovite oma kauplusesse lisada paindlikke ja reageerivaid tariifimäärasid vastavalt sellele, mis esemeid neil ostukorvis on, on tabelitasu tarnimise lisand hädavajalik.

Kliendi hinnakujundus

Exchange'i kohandatud hinnakujundus

Kliendihinna lisandmoodul võimaldab teie klientidel väljaregistreerimisel sisestada kohandatud hinna. Kui müüte digitaalseid tooteid, näiteks e-raamatuid, siis soovite laske oma klientidel oma hind nimetada, siis see lisandmoodul annab teile võimaluse seda teha. Selle kohandatud hinnakujunduse lisandmooduli teine ​​kasutusala võib olla annetuste vastuvõtmine teie veebisaidi kaudu.

Kuna see on paindlik Exchange’i lisandmoodul, saate sisestada oma klientidele hulga hinnasüsteeme. Teise võimalusena saate neile lihtsalt anda võimaluse sisestada, mida nad arvavad, et objekt on neile väärt. Kui lubate oma klientidel nende hinna nimetada, saate seda teha määrake alumine ja ülemine piir et saaksite natuke maksta, mida nad saavad maksta. Saate kõiki neid võimalusi kombineerida, et anda klientidele kohandatud hinna sisestamisel palju valikuvõimalusi.

Ehkki see lisandmoodul ei sobi kõigile veebisaitidele ja veebipoodidele, on selle jaoks palju rakendusi, mis võivad aidata edendada suurepäraseid suhteid teie ja klientide vahel.

iThemes Exchange’i liikmelisus

Vaheta liikmelisuse lisandmoodul

Ehkki WordPressi jaoks on palju häid liikmelisuse pluginaid, saate juba iThemes Exchange’i kasutades seda pluginat kasutada lisage oma veebisaidile liikmesuse piirkond installides selle lisandmooduli.

See lisandmoodul sisaldab kõiki lisafunktsioone, mida peate oma saidile tasuta ja tasuliste liikmemaksude pakkumiseks. See hõlmab mitut liikmelisuskava, tilkusöötmine liikmesuse sisu vabastamine vastavalt liikmelisuse plaanidele ja toodete kättesaadavaks tegemine ainult liikmetele.

Liikmesuse lisandmoodul võimaldab juurdepääsu laiendile Korduvad maksed. See annab teile võimaluse koguda oma liikmetelt tavalise ajakava alusel liikmemaksu. Kuna Exchange’i toega veebipoodi on võimalik lisada mitu makseväravat, annab see teile palju võimalusi korduvate liikmemaksu kogumiseks..

Järeldus

Kui teie pood laieneb ja populaarsus kasvab, saavad need iThemes Exchange’i lisandmoodulid anda sellele rohkem jõudu, et aidata teil müüa rohkem tooteid, teenida rohkem tulu, ja automatiseerida mõnda eelmist käsitsi täitmist.

Paljud neist lisandmoodulitest on saadaval kas eraldi või Pro Packi osana ning siin saate vaadata saadaolevate valikute täielikku loendit. Kuigi iThemes Exchange’i poe ehitaja tasuta pistikprogramm on kohe olemas, on hea teada, et teie poodi saab tulevikus uuendada, millal ja kuidas vajate.

Kuva kõik Exchange’i lisandmoodulid

Millised omadused on teie arvates e-poe jaoks hädavajalikud? Milliseid lisandmoodeleid soovite iThemes Exchange’i või muude WordPressi e-poe pistikprogrammide jaoks saadavaks teha? Jagage oma mõtteid kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map