Uncanny Automatori WordPressi pistikprogrammi ülevaade: automatiseerige oma töövooge nagu profil

Uncanny Automatori WordPressi pistikprogrammi ülevaade: automatiseerige oma töövooge nagu profil

Kui palju aega kulutate veebisaidi administraatori ülesannetele? Panustan palju. Või rohkem tunde, kui tahaksite endale tunnistada. Teil on siiski õnne, sest koos Uncanny Automatori WordPressi pistikprogrammiga näitame teile täpselt, kuidas toiminguid automatiseerida, aega kokku hoida ja tõhusust suurendada.


Pistikprogramm võimaldab teil pluginate vahelisi protsesse automatiseerida. Näiteks saate seadistada pistikprogrammi, et lisada kasutajad teatud BuddyPressi rühma (või kursusele LearnPress) pärast seda, kui nad on toote WooCommercei kaudu ostnud. Võite isegi seada pistikprogrammi käivitama WordPressi kasutajale meilisõnumi saatmiseks, kui ta mingi kindla toimingu sooritab.

Võimalused on piiramatud ja funktsioone on palju. Uncanny Automatori WordPressi pistikprogrammi seadistamine on neljanda teehöövli asjad. Lisaks on automatiseeritud protsesside (või retseptide, nagu neid pluginas nimetatakse) loomine sama lihtne kui A, B, C. Te ei vaja üldse teadmiste kodeerimist, seega olete teretulnud ��

Ilma täiendava vaevata laskem end sisse kaevata. Palun ärge kartke jagada oma mõtteid lõpus olevas kommentaaride osas.

Mis on Uncanny Automatori WordPressi pistikprogramm

Kas olete tuttav Zapieri ülesannete automatiseerimise teenusega? Noh, Uncanny Automatori WordPressi pistikprogramm on täpselt nagu Zapier, kuid teie WordPressi pistikprogrammide jaoks. See võimaldab teil ühendada protsesse pistikprogrammide vahel, võimaldades automatiseerida ülesandeid ja säästa palju aega.

Või nagu Uncanny Automatori veebisait ütleb:

Uncanny Automatori WordPressi pistikprogramm võimaldab automaatselt hallata kõiki teie WordPressi saidil toimuvaid töövooge ja kasutajakogemusi. – Mis on Uncanny Automator?

Oletagem, et soovite müüa kursusi WooCommercei kaudu (toodetena), registreerides samal ajal õpilasi LearnPressi, LearnDashi või mõne muu WordPressi õppehaldussüsteemi (LMS) kaudu. Saate Uncanny Automatoris luua retsepte, mis käivituvad, kui kasutajad kursust ostavad. Uncanny Automator lisab kasutajad siis teie LMS-i vastavatele kursustele.

Näiteks kui kasutate Kaasaegne hõimuürituste kalender Oma sündmuste haldamiseks võite Uncannny Automatorit kasutada uute ürituses osalenute tänamiseks. Lihtsalt looge retsept, et haarata kasutaja nimi ja Twitteri käepide, kui nad sündmusele registreeruvad (päästik), ja seejärel lisage toiming, mis tweetib kasutajale teate, näiteks „aitäh registreerimise eest!“ Ja see on vaid näide, pistikprogramm sisaldab hulgaliselt päästikuid ja toiminguid. Päästikud pane retsept käima, tegevus on see, mida soovite saavutada, näete rohkem päästikud ja toimingud nende saidil).

See tähendab, et pistikprogramm juhendab WordPressi seda tegema tegevus B (nt lisage kasutaja gruppi, saatke meilisõnumeid, registreeruge kasutaja kursusele jne) käivitab A (nt ostmine, tellimine jne). Midagi pistikprogrammi taolist aitab teil teha see kui kasutaja seda teeb seda. Automaatselt. Uncanny Automator on ülesannete automatiseerimise pistikprogramm steroididel.

See muudab teie saidi käitamise imelihtne, kuna enamus aeganõudvatest ülesannetest kõrvaldatakse funktsionaalsust ja kasutajakogemust kahjustamata. Kas see kõik on teie jaoks loogiline?? Olgu, 10-sekundiline paus vormis …

Sõna arendajalt:

[Uncanny Automatori WordPressi pistikprogramm ühendab] „… kümmekond pistikprogrammi koos, jälgides ühe või mitme pistikprogrammi„ päästikuid “ja kui tingimused on täidetud, käivitab see automaatselt saidil toimingud või uued tegevused.

Ta lisab …

Need automatiseeritud retseptid aitavad WordPressi saidiomanikke igal aastal sadu tunde aega päästa, automatiseerides müügi-, turundus-, haldus-, õppimis- ja muid protsesse. See ühendab pluginaid, mida oleks muidu võimatu ühendada. ” –Mis on Uncanny Automator?

10 sekundit pausi üle. Nii et jällegi, mis on Uncanny Automatori WordPressi pistikprogramm? Võimas ülesannete automatiseerimise pistikprogramm teie WordPressi pistikprogrammide jaoks.

Kas ma peaksin rohkem ütlema?

Omadused esiletõstmine

Uncanny Automator on WordPressi jaoks lihtne ülesannete automatiseerimise pistikprogramm. See pole ülespuhutud tarbetute funktsioonidega, mis teie ette satuvad. Ei, see on õhuke ja hoiab teid keskenduvat käsilolevale ülesandele. Mida veel ootate ülesande automatiseerimise pistikprogrammilt?

Märkimisväärsete Uncanny Automatori funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Intuitiivne ja algajasõbralik administraatori kasutajaliides. Retseptide loomine (lugemine, toimingute automatiseerimine) on lõbus
 • Sujuv integreerimine selliste populaarsete pistikprogrammidega nagu BuddyPress, bbPress, Gravity Forms, Ninja Blanketid, Kontaktvorm 7, LearnDash, LearnPress, H5P ja Zapier (tähendab, et saate ühenduse luua enam kui 1000 rakendusega!) teiste hulgas
 • Üle 70 päästiku ja toimingu, mis tähendab, et osutate lihtsalt automaatse WordPressi poole ja klõpsake sellel
 • Piiramatu retseptide kombinatsioon käeulatuses. Loo palju erinevaid päästik-tegevus stsenaariumid.
 • Funktsioon kasutaja suunamiseks kindlale URL-ile pärast retsepti valmimist (kasutage seda funktsiooni ettevaatlikult ja säästlikult)
 • Vinge tugi, et kõik teie integratsioonid hästi koos toimiksid. Kui teil poleks aimugi, see tähendab, et kui vajate kunagi tuge, ei pea te paljude arendajatega ühendust võtma. Uncanny Automatori tugimeeskonnal on teie selg. Mõelge sellele, et teil on kõigi oma WordPressi pistikprogrammide jaoks üks tugitiim. Kui tõeliselt mugav?

Kuidas seadistada Uncanny Automator WordPressi pistikprogrammi

Nüüd, kui teate, mis on Uncanny Automator, lubage meil pistikprogramm üles seada ja luua retsept. Võite olla üllatunud, kui lihtne on automatiseerida ülesandeid, mida teete muidu käsitsi. Nüüd peate lihtsalt välja mõtlema, kuidas veedate kogu säästetud aja!

Uncanny Automator on esmaklassiline pistikprogramm, mis tähendab, et te ei saa seda otse WordPressi pistikprogrammide hoidlast installida. Ostke oma Uncanny Automatori koopia ametlikult saidilt.

Kõrvalt: Kui teil on huvi, pakuvad nad nelja paketti:

 • Uncanny Automator Lite – Ühe veebisaidi litsentsi eest makstakse 49 dollarit aastas. See võimaldab teil retsepti kohta luua ühe päästiku, kuid piiramatu hulga toiminguid.
 • Pro – See pakett maksab ühe saidi litsentsi eest kõigest 149 dollarit aastas. Retsepti kohta saate luua piiramatu arvu päästikuid ja toiminguid. Arendajad pakuvad teile täiendava litsentsi lavastamiseks.
 • Agentuur – Maksab 249 dollarit aastas, see plaan sobib suurepäraselt 5 veebisaidile. Lisaks on kavas mitme saidi tugi ja saate oma retseptide jaoks luua piiramatu arvu päästikuid ja toiminguid.
 • Suur plaan – tagastab teile aastas 499 dollarit tagasi, omab kõiki agentuuri plaanis sisalduvaid funktsioone, kuid litsents hõlmab 25 saiti.

* Kõik plaanid hõlmavad 30-päevast raha tagastamise garantiid.

Lühidalt – Uncanny Automator aitab teil oma WordPressi saidi autopiloodil seada ja administraatori aja ning pistikprogrammi kulusid kokku hoida. Juba praegu on liiga palju juttu, laskem siis pistikprogrammi seadistamisega tegeleda.

Uncanny Automatori WordPressi pistikprogrammi installimine

Pärast Uncanny Automator WordPressi pistikprogrammi ostmist ja allalaadimist logige sisse oma WordPressi administraatori menüüsse ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus pistikprogrammi ZIP-faili üleslaadimiseks, installimiseks ja aktiveerimiseks. Samuti peate oma litsentsivõtme registreerima Uncanny Automator> Litsentsi aktiveerimine (mis leiate teie veebisaidilt Uncanny Automatori konto).

Liikudes edasi, klõpsake nuppu Uncanny Automator WordPressi menüüelement viib teid Retseptid ekraan, kuid nagu arvata võis, on see tühi, kuna meil pole veel oma esimest automatiseeritud ülesannet luua.

Sisse Retseptid ekraanil, vajutage nuppu Lisa uus nagu allpool kirjeldame.

uute retseptide loomine meeletu automatiseerija WordPressi pistikprogrammis

Retseptide loomine Uncanny Automatori WordPressi pistikprogrammis

Enne Uncanny Automatori WordPressi pistikprogrammi installimist installisin BuddyPressi, bbPressi, LearnPressi, WooCommerce’i, lihtsaid digitaalseid allalaadimisi ja kontaktivormi 7. Nende pistikprogrammide installimine Uncanny Automatori testimisel aitab teil seda õpetust rohkem nautida..

Need on ka pistikprogrammid, mida näete jaotise all Päästikud jaotist alloleval pildil.

uncanny automator WordPressi pistikprogramm

Muide, ülaltoodud ekraanil kuvatavate integratsioonide arv sõltub teie saidi pistikprogrammidest.

Lisaks lõin ma WooCommerce’i toote (testi WordPressi kursust) …

… Ja näidiskursus (tänu LearnPressile) illustreerimise eesmärgil. Selle kursuse nimi on ka Test WordPress Course. Samuti on siin pilt teie vaatamise rõõmuks ��

kursuse loomine Learnpress WordPressi pistikprogrammis

Kursused kõrvale. Mine tagasi Redigeeri retsepti ekraan.

Meie näite jaoks hakkan müüma WooCommerce’i toodet (Test WordPressi kursus) ja lisama kõik toote ostnud kasutajad LearnPressi näidiskursusele. Pidage meeles, et see on vaid näide; saate luua miljard retseptikombinatsiooni.

Idee on siin simuleerida, kuidas retseptid töötavad. Seadistame toimingu aktiveerimiseks ühe kasutaja (WooCommerce’i ost) (kasutaja lisamine LearnPressi näidiskursusele). Tänu Uncanny Automatori profiversioonile saate lisada mitu päästikut ja toimingut.

Alustame asjaajamist.

Lisage pealkiri

On ütlematagi selge, et esimene asi, mille retseptile lisate, on pealkiri. Mida sa oma retsepti nimetad?? Arendaja soovitab lisada päästiku ja toimingu teie retsepti pealkirja. Näiteks. WooCommerce-to-LearnPress-Course.

Retsepti nimi peaks olema mõttekas ainult teile, seega pidage põllupäeva.

Oma Redigeeri retsepti lisage pealkiri Pealkiri allpool näidatud väli.

Uncanny Automator lööb sisse, salvestab pealkirja automaatselt ja tunnete end hästi good

Seadke päästik ja tegevus

Omalt poolt tahaksin teile suunata seda toredat arendajate videot. Video kirjeldab tegelikult, kuidas retsepti luua.

Päris kena, ah? Saame natuke praktilist kogemust, kui te ei viitsi videot vaadata.

Päästiku seadmine

Pärast retsepti nime lisamist jätkakem oma WooCommerce’i kasutamist näites LearnPress. All Valimine ja integreerimine jaotises klõpsake nuppu WooCommerce nagu on näidatud alloleval pildil.

päästiku loomine meeletu automatiseerija WordPressi pistikprogrammis

Valige kuvatavas rippmenüüs Kasutaja ostab toote päästik nagu näidatud järgmisel pildil.

See käsib pistikprogrammi lüüa kõik ostud ja suunata töövoog teatud toimingule, nagu tulevases jaotises teada saame.

Kuid enne seda peame valima konkreetse toote (meie puhul testige WordPressi kursust). Selleks klõpsake nuppu „toode”, Nagu on näidatud alloleval pildil.

Ilmub rippmenüü, mis võimaldab teil valida konkreetse toote, mis käivitab selle konkreetse retsepti. Meie näiteks valisin Testi WordPressi kursust nagu rõhutame alloleval ekraanipildil.

Pärast seda lööge nuppu Salvesta päästik nagu ülaltoodud pildi alumine nool näitab.

Samast pildist pange tähele Lisage veel üks päästik nuppu, mis aitab teil lisada ühele retseptile mitu päästikut. See võib teie automatiseerimisvajaduste jaoks tähendada ainult suuri asju.

Kui päästik on paigas, on aeg toiming luua.

Toimingu lisamine

Lihtsalt päästiku seadistamise all on teine ​​osa; Tegevused. Siin määratlete toimingud, mida soovite teha iga kord, kui kasutaja käivitab retsepti.

Selle õpetuse jaoks on meie eesmärk registreeruda kasutaja LearnPressi kursusele pealkirjaga Testi WordPressi kursust iga kord, kui kasutaja ostab kursuse WooCommercei kaudu.

Sisse Redigeeri retsepti klõpsake ekraanil Lisa tegevus nuppu, nagu on näidatud alloleval pildil.

lisades toimingu uncanny automator WordPressi pistikprogrammi

Järgmisena vali oma integratsioon. Kuna meie kursus toimub LearnPressil, siis käisin koos LearnPressiga nagu allpool näidatud. Pange tähele muid saadaolevaid integratsioone, muidugi koos numbriga, mis sõltub teie saidi pistikprogrammidest.

Kas õpid täna siin midagi? Loodan, et jätkame. Valige Registreeri kasutaja kursusele ilmuvast rippmenüüst. Vaadake allolevat illustratsiooni.

See pole veel kõik. Järgmisena klõpsake nuppu “muidugiVäljale konkreetse kursuse kuva valimiseks, nagu allpool näidatud.

Meie jaoks valisin Testi WordPressi kursust nagu rõhutame allpool.

Klõpsake nuppu Salvestage tegevus nuppu, kuid ärge poputage mulli veel; teie retsept on endiselt mustandirežiimis. Samuti pange ülaltoodud pildi põhjal tähele, et retseptile saate lisada mitu toimingut.

Retsepti aktiveerimiseks lülitage sisse Mustand allpool oleval pildil olevad nupud kuni Otseülekanne. Ärge unustage kuvatud nuppude abil lülitada sisse päästikud, toimingud ja retsepti ise.

Selle kõige lõpus peaks põhiline otseretsept välja nägema umbes selline.

retsept meeletu automatiseerija WordPressi pistikprogrammis

Jälle, ära unusta lülitada Otseülekanne teie päästikud, toimingud ja retsept ise. Kolm väga olulist lülitit, nagu ülaltoodud pildil näidatud. Nüüd on teie retsept aktiivne ja teie veebisaidil kasutusel. Igaüks, kes ostab Testi WordPressi kursust WooCommerce’i kaudu registreeritakse Testi WordPressi kursust saidil LearnPress.

Kui armas ja suhteliselt hõlpsasti seadistatav. Sarnasel viisil saate lisada ka muid retsepte.

Pidage meeles, et Uncanny Automator integreerub Zapieriga ja Zapier integreerub enam kui 1000 rakendusega. Lisaks võite oma retseptitoimingutesse lisada kuni 5 muutujat (või „märke“), näiteks e-kirju või zape. Jäädvustatud muutujaid saab seejärel kasutada kasutajapõhise meediumi (nt isikupärastatud e-posti) loomiseks või edastada Zapier’ile edasiseks kasutamiseks teie loodud Salesforce Zapis. Võimalusi on lõputult! Tänu sellele asjaolule ja Uncanny Automatori sisseehitatud funktsioonidele saate automatiseerida kogu oma veebiettevõtte, mitte ainult oma WordPressi saiti.

Aruandlus

Alglaadimiseks on Uncanny Automatoril aruandluskeskus, kus saate vaadata, kuidas teie retseptid, päästikud ja toimingud toimivad. See aitab teil tuvastada toimivad retseptid, päästikud ja toimingud ning need, mida saaks kasutada pisut sujuvamaks.

Lõppsõnad

Kas otsite WordPressi ülesannete automatiseerimise pistikprogrammi? Kui jah, siis otsige kaugemale kui Uncanny Automator. Pistikprogrammi on äärmiselt lihtne seadistada ja kasutada. Mida sa ootad? Uncanny Automator aitab teil pistikprogramme ühendada viisil, mida te varem ei näinud.

Pistikprogramm ühildub juba paljude populaarsete WordPressi pistikprogrammidega, mis tähendab, et olete juba mõne minuti pärast töövalmis. Kas olete WordPressi ülesandeid varem automatiseerinud? Kas teil on näpunäiteid jagamiseks? Võib-olla on teil põletav küsimus. Jagage palun meiega allolevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map