TranslatePress WordPressi tõlkeplugini juhend

TranslatePress WordPressi tõlkeplugini juhend

Arvan, et nõustute minuga, kui ütlen, et mitmekeelse veebisaidi loomine pole lihtne ülesanne. Eriti algajale.


Millise tõlkeplugina valite? Kas tõlgite oma veebisaiti käsitsi või automaatselt? Kas palkate kutselise tõlgi? Kas teie veebisaidi tõlkimine mõjutab teie SEO paremusjärjestust??

Kõik need (ja enamgi) on asjakohased küsimused, mida endalt küsida, niipalju kui teie WordPressi veebisait tõlgitakse.

Selgub, et saate WordPressi veebisaidi hõlpsalt tõlkida enam kui 200 keelde TõlgiPress sisse panema.

Ja selles juhendis näitame teile täpselt, kuidas oma veebisaiti installida ja tõlkida ühe parimate WordPressi 2019. aasta ja hilisemate tõlkeprogrammide pluginatega.

Siit saate teada, kuidas saate seda kasutada TranslatePress WordPressi pistikprogramm pakkuda oma sisu ja tooteid külastajatele üle kogu maailma ilma higi purustamata.

Mis on TranslatePress?

translatepress WordPressi pistikprogramm

Enne ekslemist muljetavaldavas funktsioonide komplektis, lugege kõigepealt lähemalt selle mitmekeelse WordPressi pistikprogrammi kohta.

Mis on TranslatePress? TranslatePress on vahva WordPressi tõlkeplugin, mille on meisterdanud sama vinge poiss, kes teile tõi Cozmoslabs. See laaditakse ääreni koos kõigi funktsioonidega, mida vajate mis tahes tüüpi WordPressi veebisaitide, sealhulgas WooCommerce’i toega estooride tõlkimiseks. (jah, saate isegi tõlkida WooCommerce Products).

Tõlkimist võimaldava intuitiivse liidese abil on TranslatePressi uskumatult lihtne kasutada kogu teie veebisaidi sisu nii lihtne kui A, B, C. Parim on see, kui saate oma veebisaidi tõlkida esiotsa.

Kiiruskatse kohaselt tõlke plugina jõudlus viib läbi Razvan Mocanu, on TranslatePress veebis kiireim WordPressi tõlkeplugin.

See on tõsiselt hea uudis, kui soovite pakkuda oma lugejatele ülikiireid tõlkeid. Pidage meeles, et lehe kiirus on üks olulisemaid Google SEO järjestamise tegurid.

Kui tegutsete WordPressi lokaliseerimise pistikprogrammi turul, oleme kindlad, et teile meeldib TranslatePress. Peamine pistikprogramm on tasuta. Mitmekeelse pistikprogrammi TranslatePress WordPress täieliku võimsuse avamiseks on teil vaja lisatasu lisandeid. Teie õnneks on meil käed täieliku lisatasu paketi kallal, nii et ole valmis lõbutsema.

Sellegipoolest, katkem paar peamist funktsiooni, et anda teile ülevaade sellest, mida oodata pistikprogrammi installimisel oma armastatud WordPressi saidile.

TranslatePressi põhifunktsioonid

tõlkefunktsioonid

Mis kasu on WordPressi pistikprogrammist, mis lubab teile taevast, kuid pakub funktsioonide osas põrgu? TranslatePress tarnib vinge loetelu funktsioonidest, mis muudavad teie WordPressi veebisaidi tõlkimise imelihtne.

Me räägime sellistest funktsioonidest nagu:

 • Võimalus tõlkida kogu oma leht, sealhulgas lühikoodide, vormide ja lehtede koostajate sisu
 • Sa saad tõlkige dünaamilisi stringe mida lisavad WordPress, pistikprogrammid ja teemad
 • Õmblusteta integreerimine Google’i tõlke API, mis tähendab, et saate tõlkeprotsessi kiirendada. Teil on vaja vaid Google’i tõlke API võtit ja olete kuldne
 • TranslatePress on GPL ja ise hostitud, mis tähendab, et teie tõlked kuuluvad teile igaveseks. See tähendab ka, et saate oma tõlgitud lehti teenindada kiiremini, kuna neid hoitakse kohapeal, mitte kolmanda osapoole tõlkeserverites
 • Saate oma veebisaidi tõlkida kasutajaliidese abil, mis teeb teie töö lihtsaks
 • 221 keelt, mis on kirjutatud, tähendab, et teil on ettevalmistatud maailm ilma luksusteta üle võtta
 • Pistikprogramm on SEO-sõbralik, kuna saate tõlkida lehe nälkjaid, SEO-i lehe pealkirja, kirjeldust, samuti Twitteri ja Facebooki sotsiaalse graafiku teavet. Lisaks toetab pistikprogramm Yoast SEO saidikaarti
 • TranslatePress töötab karbist välja koos WooCommerce, kõigi WordPressi teemade, saidiehitajate ja kohandatud postitustüüpidega
 • Tõlkijakontod, mis võimaldavad kasutajatel sisu tõlkida ilma administraatori juurdepääsuta (lisage uus tõlkijakonto, navigeerides saidile Kasutajad -> Lisa uus ja vali Tõlkija kui roll)
 • Kasutaja keele automaatne tuvastamine
 • Sirvi kui funktsioon, mis võimaldab teil oma saiti näha nii, nagu teie kasutajad seda näevad
 • Kohandatav keelelüliti
 • Maailmatasemel tugi

Plugina TranslatePress installimine

translatepress premium versioon

Selle juhendi jaoks töötame koos TranslatePressi premium-versiooniga. Sellisena peate litsentsi ostma Translatepress et seda postitust täiel rinnal nautida.

Nad pakuvad kolme hinnapaketti, nimelt Isiklik aastas 89 dollariga, Äri mis maksab umbes 157 dollarit aastas ja Arendaja mis tagastab teile 225 dollarit aastas.

Valige pakett, mis sobib teie jaoks. Selle juhendi jaoks läksime koos Äri pakett, mis pakub teile täielikku pilti.

Lisaks lubage meil installida plugin TranslatePress ja testida tõlkeprotsessi.

TranslatePress WordPressi pistikprogrammi installimine

Muide, peamise pistikprogrammi saate installida kaustast WordPressi pistikprogrammi hoidla. Siis saate hiljem täiendada lisatasude abil premium-versioonile.

Pärast ametliku veebisaidi litsentsi ostmist saate meilisõnumi koos oma allalaadimislinkidega.

translatepressi ostutšekk gmailis

Teise võimalusena saate oma peamise pistikprogrammi ja lisandmoodulid (samuti oma litsentsivõtit vaadata) oma TranslatePressi kontolt alla laadida, nagu allpool näidatud..

Minge edasi ja laadige oma arvutisse alla peamine pistikprogrammi ZIP-fail, klõpsates nuppu Pistikprogrammi allalaadimine nuppu ülaltoodud viisil. Laadige alla ka lisad, kasutades nuppu Lisandite allalaadimine nuppu.

Märkus. Esmalt peate installima peamise pistikprogrammi, seejärel lisad.

Pistikprogrammi Main TranslatePress installimine

Liikuge lehele Pistikprogrammid> Lisa uus, siis klõpsake nuppu Laadige pistikprogramm üles nuppu nagu allpool näidatud.

translatepressi peamise pistikprogrammi üleslaadimine

Valige peamine pistikprogrammi ZIP-kood (translatepress-multilingual.1.x.x) ja klõpsake nuppu Installeeri nüüd nagu allpool oleval pildil kirjeldame.

Oodake, kuni installiprotsess on lõpule jõudnud, ja seejärel klõpsake nuppu Aktiveerige pistikprogramm nuppu, et saada pall veerema. Vaadake pilti allpool.

translatepressi WordPressi pistikprogrammi aktiveerimine

Nüüd on teie peamine pistikprogramm kasutamiseks valmis. Liikuge lehele Seadistused> TranslatePress valikute lehele pääsemiseks, nagu allpool esile tõstame.

tõlkepressi menüü üksus

Ja kuidas see TranslatePressi lehtede kirjutamise ajal välja näeb.

tõlkevalikute lehed

Enne edasist jätkamist peate aktiveerima oma litsentsi. Ärge vihalege, protsess on lihtne.

Alustuseks peate installima ja aktiveerima ühe tasulistest lisadest Litsents vahekaardil lehel TranslatePress seaded.

Jätkake ja installige ja aktiveerige üks varem alla laaditud tasuline lisandmoodul (järgige sama protsessi, mida kasutasime peamise pistikprogrammi installimisel varem).

Kuna mul on WordPressi SEO jaoks asja, installisin SEO Packi lisandmooduli. Nüüd on meie TranslatePressi seadete lehel litsentside vahekaart, nagu allpool näidatud.

translatepressi litsentside vahekaart

Nüüd aktiveerime litsentsi. Liikuge lehele Seadistused> TranslatePress ja klõpsake nuppu Litsents sakk.

Järgmisena kopeerige / kleepige oma litsentsi võti oma TranslatePressi kontolt kausta Litsentsi võti väljale ja vajuta Salvesta muudatused nuppu, nagu on näidatud järgmisel ekraanipildil.

translatepressi litsentsi aktiveerimine

Järgmisena vajutage nuppu Aktiveeri litsents nuppu, mis kuvatakse allpool näidatud viisil.

tõlkepressi litsentsi aktiveerimine

Sel hetkel on teie litsents aktiivne ja olete valmis pidu raputama. Saate installida ja aktiveerida kõik muud lisad, nagu me tegime.

tõlkepresside lisad

Need näevad head välja – kõik need lisad, eks? Liikudes kiiresti edasi.

TõlgiPressi seaded

tõlkevalikud

Kui pistikprogramm ja lisandmoodulid on installitud ning litsents aktiveeritud, on aeg vaadata selle suurepärase tõlkeplugina saadaval olevaid valikuid.

Seadete / valikute lehele pääsemiseks liikuge lehele Seadistused> TranslatePress nagu me varem tegime, oma WordPressi administraatori menüüs.

Valikute leht (teise nimega Üldine vahekaart) on koduks paarile seadistusele, mis aitavad teil maa peal lüüa.

Sisse Üldine vahekaardil leiate valiku valida:

 • Veebisaidi vaikimisi keel, mis on teie veebisaidi algkeelne keel. Juhendiks valisime inglise keele (Ameerika Ühendriigid).
 • Kõik keeled, milles soovite oma veebisaidi saadavaks (pidage meeles, et kirjutamise ajal on teil juurdepääs 221 keelele).
 • Keelte kuvamiseks nende emakeelsetes nimedes. Kui valite Ei, neid kuvatakse inglise keeles. ma läksin koos JAH.
 • Kui soovite sundida kohandatud linke ilma keele kodeerimiseta, et praegu valitud keel säiliks.
 • Google’i tõlke aktiveerimine.
 • Lisage keelenupp oma menüüsse või mis tahes lehele lühinumbri abil.
 • Esmakülastajate keelevaliku meetod.
 • Ja nii edasi…

Kui olete oma üldised valikud valinud, ärge unustage klõpsata nupul Salvesta muudatused nuppu lehe allosas. Määratud üldiste valikute korral laseme teil teie veebisaidi tõlkida.

Veebisaidi tõlkimine rakendusega TranslatePress

translatepress visuaalne toimetaja

Veebisaidi tõlkimine rakendusega TranslatePress on sama lihtne kui 1, 2, 3. Asjad muutuvad veelgi lihtsamaks, kuna kasutate ülaltoodud ekraanipildil näidatud visuaalset redigeerijat.

Oma WordPressi veebisaidi tõlkimiseks klõpsake nuppu Tõlgi sait vahekaart nagu allpool näidatud.

Sellega suunatakse teid uuel vahelehel ümber TranslatePressi visuaalredaktorisse. Visuaalse redaktori kasutamine on neljanda klassi õpilaste kraam. Tõesti, see on punkti ja klõpsu küsimus.

TranslatePress Visual Editor

Kõik, mida peate visuaalse tõlkija juures tegema, on:

 • Valige jaotis, mida soovite tõlkida
 • Esitage tõlge käsitsi (automaatne tõlge on võimalik ainult pärast Google Translate API aktiveerimist)
 • Tulemus Salvesta tõlge nuppu ekraani ülaosas

Te olete nõus, et see on üsna sirgjooneline.

Tõlkigem allpool toodud näidis inglise keelest hispaania keelde.

Ülalolevalt pildilt pange tähele esiletõstetud keelelülitit, mille lisasin ülamenüüsse. Lehe allosas olev üks ilmub automaatselt. Keelevahetusi saate aktiveerida / desaktiveerida menüüst Üldine sakk.

Kuidas meie näidislehte tõlkida?

Noh, valisin iga jaotise, mida soovisin tõlkida (saate kõik lehel olevad elemendid valida, kuid käisin selle juhendi jaoks koos lehe sisuga), edastasin tõlke vasakpoolse paneeli kaudu ja tabasin nuppu Salvesta tõlge nuppu. Järjekorras olevate sammude kohta vaata allpool olevat pilti.

Näete? WordPressi veebisaidi tõlkimine pistikprogrammi TranslatePress abil on nii lihtne. Pärast minu näidislehe tõlkimist sain selle keele hispaania keelde vahetades.

Vau! Nii lihtne ��

Oma veebisaidi tõlkimiseks teistesse keeltesse järgige sama protsessi. Veebisaidi automaatseks tõlkimiseks vajate Google’i tõlke API-t. Pärast automaatset tõlget saate tulemusi alati kontrollida, et veenduda, kas kõik on korras.

Järeldus

WordPressi veebisaidi tõlkimine rakendusega TranslatePress on nii lihtne, et te ei pea otsima muud lahendust. Pistikprogrammi on lihtne seadistada ja laiendada, lisaks on kõik vajalik olemas ühel kesksel suvandite lehel.

Peale visuaalse redigeerija on teie veebisaidi tõlkimine uskumatult lihtne, kui naeratate iga kord, kui peate oma veebisaidi tõlkima.

Ikka pole müüdud? TranslatePress pakub isegi üksikasjalikku teavet WordPressi tõlkeplugina võrdlus tasuta ja lisatasu võimalusi. See on suurepärane võimalus võrrelda mitmekeelse pistikprogrammi kõige olulisemaid funktsioone ja vaadata, kuidas TranslatePress võrrelda teiste populaarsete lahendustega.

Kas jätsime midagi välja? Kas olete varem kasutanud TranslatePressi? Milline on teie lemmik WordPressi tõlkeplugin? Andke meile oma mõtetest kommentaaride osas teada.

Head tõlkimist!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map