Tickera WordPressi sündmuste piletimüügi- ja haldussüsteemi ülevaade

Tickera WordPressi ürituste piletimüük

Tickera on läbi teinud mitmeid suuri muudatusi ja kui ürituste piletimüügisüsteem välja arvata, pole Tickeral peaaegu midagi muud pistmist paari aasta eest läbi vaadatud esialgse väljaandega. See on täiesti uus pistikprogramm!


Nad on pistikprogrammi visuaalse osa põhjalikult läbi teinud, lisanud hulga uusi valikuid ja lisanud veel mõned lisad oma niigi laiale lisandmoodulite valikule, mis suurendas koguarvust muljetavaldavaks 22 lisandmoodulit

Lisaks on nad ümber teinud ka oma veebisaidi, millel on täiesti uus visuaalne välimus ning mis ausalt öeldes näeb välja fantastiline ning on väga hästi korraldatud, ehkki selle veebisaidil oleva teabe hulga koondamine oli kindlasti üsna suur väljakutse. Niisiis, tagasi pistikprogrammi juurde …

Tickera installiekraan

Kui alustate värsket tarkvara ja installite Tickera esimest korda, ootab teid kena installiviisard mis aitab teil läbi viia algseaded, et saada teid võimalikult kiiresti tööle.

seaded

Seadistamise ajal küsitakse teilt, kas soovite käivitada Tickerat eraldiseisvana või koos WooCommerceiga, mis nõuab siis Bridge for WooCommerce lisandmoodulit. Jah, lugesite õigesti – Tickera on WooCommerce’iga täielikult ühilduv mis võimaldab teil Tickera pileteid müüa nagu mis tahes muud WooCommerce’i tooteid. Nagu teate, on WooCommerce üks parimatest viisidest veebipoe loomiseks WordPressiga ja Tickera abil hoiate alles kõiki WooCommerce’i pakutavaid lisafunktsioone e-kaubanduse funktsioonide osas. Üsna mugav, kui kasutate juba WooCommerce’i ja müüte oma veebisaidil muid esemeid.

Ürituste ja piletite loomine

Ürituste loomine on üsna lihtne ja arusaadav ning sisaldab natuke loogiliselt organiseeritud teavet, mida peate oma sündmuse kohta sisestama.

Tickera üritused

Ja kui olete oma sündmuse loomise lõpetanud, soovitatakse teil luua oma sündmusega seotud piletitüübid, mis on ka imelihtne ja palju hästi korraldatud võimalusi.

Tickera piletid

… ja saate seda teha nii mitu korda kui soovite – see tähendab, et teil võib olla nii palju üritusi, kui nendega on seotud nii palju piletitüüpe, kui soovite. Mingid piirangud!

Kui olete sündmuste ja piletitüüpide loomise hõlpsa tööga lõpetanud, on aeg veelgi lihtsamaks teha – paigutada oma lehtedele või postitustele sobivad lühikoodid, et kuvada kogu teave teie sündmuse ja / või piletite kohta. Me ütleme „lihtsamini“, kuna on olemas väike väike „lühikoodide koostaja“, mis loob teie valiku ja valikute põhjal teie jaoks lühikoodi.

add-shortcode

Isegi ilma lühikoodide sisestamiseta lühikoodide koostaja kaudu saate siiski kõik oma piletite müümiseks kuluda, kuna sündmuse leht pakub korraliku funktsiooni selle sündmusega seotud piletite automaatseks kuvamiseks.

tickera-front

Ja kõige parem on see, et Tickera mängib kenasti praktiliselt kõigi seal kodeeritud WordPressi teemadega ja valib stiili, et sujuvalt teie veebisaidile sulanduda (võib-olla annab teile tasuta WordPressi teemad WPExplorerilt).

Makseväravad

Nüüd, kui soovite midagi müüa, peate mõne jaoks müüjakonto Tickera toetas makseväravaid. Ja valida on palju, kuna Tickera ise toetab praegu otse enam kui sada makseväravat, nii et ükskõik kus te planeedil viibite, on väike võimalus, et te ei leia vähemalt paari toetatud makseväravat oma kodumaal. Ja isegi kui see juhtub ja ükski toetatud makseväravatest pole teie riigis saadaval, ärge langege meeleheitesse ja kontrollige, kas WooCommerce toetab teie soovitud maksevärav, kuna Tickera ühildub sellega täielikult.

makseväravad

Kohandatud vormid

Sõltumata sellest, kas kasutate Tickerat eraldiseisvana või kasutate WooCommercei Tickera piletite müügi platvormina, saate kasutada Kohandatud vormide lisandmoodul. See lisandmoodul võimaldab teil luua kohandatud kassasse vorme mis tahes viisil, mis teile meeldib, ja koguda igasugust lisateavet teie osalejate kohta raadionuppude, märkeruutude, tekstialade, tekstisisestuste ja rippmenüüdega, mis on teie käsutuses, et neid korraldada. Ja pealegi saab kogu selle teabe piletimallile paigutada vastavate piletimallide elementide kaudu ja eksportida CSV-ekspordi lisandmoodul koos kõigi ülejäänud andmetega, kui nii otsustate.
mobiilirakendused

Piletite skaneerimine

Nii et olete kõik ürituse piletid välja müünud. Mis järgmiseks? Ilmselt peate need piletid ukse tagant skannima. Tickera iOS ja Androidi rakendused on väljakul osutunud usaldusväärseks, kuid lisaks sellele on nad astunud sammu edasi ja loonud Vöötkoodilugeja lisandmoodul mis võimaldab vöötkoode (aga ka QR-koode) oma piletitel paigutada ja skannida, kasutades mis tahes tavalist vöötkoodiskannerit oma veebisaidi tagaküljest. Kui te aga ei tunne end teistel inimestel juurdepääsu tagaotsale mugavalt, saate kasutada nende suurepäraseid võimalusi Registreeruge Chrome’i töölauarakendus. Kuna see on Chrome’i rakendus, on see valmis platvormideüleseks kasutamiseks, mis tähendab, et saate seda käivitada põhimõtteliselt kõikjal, kus saate Google Chrome’i brauseri installida. Lisaks saate selle rakenduse abil pileteid skaneerida ka võrguühenduseta, mis on väga teretulnud funktsioon, arvestades, et mitte kõiki üritusi ei korraldata hea Interneti-levialaga piirkonnas ja mõnikord puudub see täielikult.

chrome-app-checkin

Tickera lisandmoodulid

Ja seal see teil on … seda ülevaadet oleks palju lihtsam lõpetada kui võimalusi poleks nii palju ja sooooo palju Tickera lisandmoodulid. Kuid arvestades seda, et tohutu jõud peitub just nendes lisandmoodulites, oleks ebaõiglane jätta need vähemalt mainimata lisaks WooCommerce’i sillale ja vöötkoodilugejale, millest me juba kirjutasime:

 • Tickera ürituste kalender lisab teie sündmuste kenasti kujundatud kalendri
 • CSV-eksport lisab funktsionaalsuse sündmustepõhiste CSV-aruannete eksportimiseks koos valitavate väljadega
 • Seeriapileti koodid loob suvalise järjekorranumbri numbritega kohandatud eesliidete, numbripõhja, järelliidete jne abil.
 • Tingimused see peaks olema iseenesestmõistetav …
 • Kohandatud piletimallide fondid lisab võimaluse oma .ttf-fondid üles laadida ja neid piletimallides kasutada
 • Check-in rakenduse tõlge iOS-i, Androidi või Chrome’i registreerimisrakenduste iga osa tõlkimiseks
 • Sisseregistreerimisteated saata osalejale tervitusmeilisõnumeid mis tahes sisuga, niipea kui nende pilet on registreerunud
 • Hulgi allahindluskoodid sobib suurepäraselt sooduskoodide suurtes kogustes lisamiseks
 • Rollipõhised hinnad neil on erinevate kasutajarollide jaoks erinevad piletihinnad
 • Kliendiühendus kliendi.io integreerimiseks
 • Mijireh kassas integratsioon
 • Mollie maksevärav integratsioon
 • Lühikesed teated saada Slacki kaudu teatist iga piletite müümise kohta teie veebisaidil
 • Läbiviimine iga eduka piletiostu korral oma Android- või iOS-seadmele tõuketeate saamiseks
 • MailChimp integratsioon
 • Sendloop integratsioon
 • Twilio SMS Teatamine
 • PayPali aheldatud maksed saate oma WordPressi mitme saidi võrgus müüdud piletitest kärpeid
 • Stripe Connect et koguda lõiku igast teie WordPressi mitme saidi võrgus müüdavast piletist

Tõmba otsad kokku

Tickera on suurepärane võimalus sündmuste lisamiseks WordPressi ja oma ürituste piletite müümiseks. Loodetavasti andis see ülevaade teile hea ülevaate sellest, mida see vinge pistikprogramm teha saab. Kas olete proovinud uut Tickerat? Või äkki on teil selle kohta küsimusi? Andke meile allolevates kommentaarides sellest teada – meil oleks hea meel teid kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map