Teisendage ajaveebipostitused sotsiaalmeedia kampaaniateks Missinglettr abil

puuduv ülevaade

Selles artiklis vaatame üle Missinglettri – hõlpsasti kasutatava, täielikult automatiseeritud, sotsiaalse meedia sisu uuesti esitamise tööriista.


Arvestades, et orgaaniliste sotsiaalmeedia postituste ulatus on peaaegu lähedal 1-2%, see on ainult loogiline perioodiliselt jagage nendel platvormidel oma olemasolevat sisu. Sotsiaalmeedia postituste uuesti loomine samast vanast sisust on aga aeganõudev ülesanne. Kas sa ei kulutaks seda aega pigem uue sisu kallal töötamisele?

Sisenema Missinglettr.

puuduva maandumislehe muutmiseks ajaveebi postitus sotsiaalmeedia kampaaniateks

Missinglettr on sotsiaalmeedias hõlpsasti kasutatav automatiseeritud sisu sisu reprodutseerimise tööriist. See muudab teie ajaveebi postitused automaatselt kaasahaaravateks sotsiaalmeedia kampaaniateks ja postitab need kõik aasta läbi. See on tõesti nii lihtne, kui see kõlab. Siin on kuidas Missinglettr töötab:

 • Sisestate ajaveebipostituse Missinglettr.
 • See genereerib koos sisukalendriga automaatselt sotsiaalmeedia kampaania.
 • Iga sotsiaalmeedia postitust saate vastavalt oma soovile redigeerida / eemaldada ja seejärel kampaania heaks kiita.

Ja see ongi kõik. Missinglettr jagab teie postitusi vastavates sotsiaalmeedia kanalites.

Kuidas kasutada Missinglettrit ajaveebi postituste automaatseks muutmiseks plaanitud sotsiaalmeedia kampaaniateks

Läbivaatamise käigus leidsin, et Missinglettr on äärmiselt hõlpsasti kasutatav ja kaunilt kujundatud. Ainult mõne hiireklõpsuga suutis Missinglettr muuta WPExploreri blogipostitused aastapikkusteks sotsiaalmeediakampaaniateks.

Nii saate luua Missinglettris sotsiaalmeedia kampaania.

missinglettr registreerumisleht

Samm 1: Esimene samm on uuele kontole registreerumine. Olen registreerunud Äri kuna see sisaldab kõiki tooteomadusi, mida Missinglettril pakkuda on.

Missinglettri kontole registreerumiseks pole vaja CC-d ja saate 14-päevase prooviversiooni mis tahes plaani järgi. Minge edasi ja proovige järele!

missinglettr loo uus kampaania 01

2. samm: Pärast Missinglettrisse registreerumist on järgmine samm a-faili loomine ja konfigureerimine uus projekt. Mõelge a projekti nagu allika veebisait kust kõik ajaveebi postitused tuuakse. Olen projekti nime valinud kui WPExplorer ja sisenesin hiljuti kirjutatud õpetusesse.

Järgmisena ühendasin oma isikliku Twitteri konto ja asusin järgmise sammu juurde. Selle ülevaate kirjutamise ajal toetab Missinglettr Twitter, Facebook (Lehed ja rühmad) ja LinkedIn (Isiklikud ja ettevõtte kanalid). Tugi kasutajale Google’i minu ettevõte tuleb varsti.

missinglettr loo uus kampaania 02 vali ajavöönd

3. samm: Seejärel valin oma ajavööndi ja konkreetsed ajad, millal sotsiaalset sisu postitada.

missinglettr loo uus kampaania 03 postituse ajastamine

4. samm: Järgmises etapis palub Missinglettr valida vaikimisi postitamise ajakava. Võite valida ükskõik millise ajakava järgmiste seast:

 • Mõõdukas: 4 postitust 2 nädala jooksul (soovitatav)
 • Valgus: 9 postitust aastas
 • Raske: 15 kuud 2 kuuga

missinglettr loob uue kampaania 04 keeleintegratsiooni

5. samm: Järgmine samm on keele valimine. Missinglettr toetab vaikimisi inglise keelt ja saate seda vastavalt oma nõudele muuta.

08 missinglettr loob uue kampaania 06 brändingu

6. samm: Järgmine ekraan on brändingu ekraan, kus saate kohandada oma brändi pilti, peamist värvi ja nime. Samuti saate kohandada autori nime.

09 missinglettr loo uus kampaania

7. samm: Viimases etapis peate valima hinnapakkumuse, mis meeldib teile kõige rohkem, klõpsake nuppu Järgmine, ja Missinglettr hakkab kampaaniat genereerima.

10 puuduvattrüki loob uue kampaania 08 peaaegu valmis

Ja vaid mõne hetke pärast (minu puhul kulus selleks vähem kui minut) on Missinglettr loonud a aasta pikkuse sotsiaalmeedia kampaania ühest blogipostitusest.

11 missinglettr loo uus kampaania 09 tehtud

Missinglettri automaatselt genereeritud sotsiaalmeedia kampaania ülevaatamine

Kui Missinglettr on kampaania genereerinud, on aeg see üle vaadata. Läbivaatamise protsess on üsna lihtne. Vaatad postitusi, muudate mõnda neist või kustutate need, mis teile ei meeldi. Siin on ülevaade protsessist:

Automaatselt genereeritakse 12 puuduva kampaania räsimärki

Kampaania ülevaatusekraani esimeses etapis soovitab Missinglettr koos nende populaarsusega mõnda automaatselt genereeritud räsimärki. Neid räsimärke kasutatakse kõigis automaatselt loodud postitustes.

Räiku saate eemaldada või ümber korraldada, nagu näete kuuse. Olen valinud oma WP-CLI postituse jaoks järgmised hashtagid:

13 puuduva kampaania räsimärgid on kohandatud

Kui räsimärgid on üle vaadatud, jätkake järgmise sammuga.

14 puuduva kampaania ülevaade

Siin peate üle vaatama kõik kampaania postitused. Postituste järjestust saate vastavalt vajadusele muuta, kustutada või muuta.

15 puuduva kampaania ülevaate redigeerimise postitust

Üksikute postituste korral annab Missinglettr teile võimaluse muuta nii teksti pakkumist kui ka pilti, valida teistsuguse pildi või kasutada pilti mitte. Samuti saate postituse kogu sisu käsitsi redigeerida.

Kui olete kampaania postitused üle vaadanud ja kinnitanud, jätkake järgmise sammuga.

16 puuduva kampaania ülevaatefinaali

See on viimane kampaania ülevaatusekraan, kus valite kampaania kestuse ja aktiveerite kampaania.

Sotsiaalmeedia kampaania juhtimine Missinglettris

1) Missinglettri sotsiaalmeedia juhtpaneeli ülevaade

17 puuduva kampaania juhtpaneeli ülevaade

Missinglettri armatuurlaud annab teile ülevaate oma kampaania toimivusest ja kõigist uutest ülevaatuse ootel kampaaniatest.

Missinglettr skannib ajaveebi RSS-voogu, et leida ajaveebi postitusi, mida pole kampaaniateks muudetud, ja lisab need Ootel kampaaniad järjekorda. Saate need kampaaniad üle vaadata ja kavandada, et nad näeksid oma sotsiaalsetes kanalites mitmeaastase liikluse jaoks.

2) Uue projekti loomine Missinglettrisse

18 puuduvat aktiivse projekti juhtpaneeli

Missinglettri konto põhiüksus on a projekti, tuntud ka kui a allikas. See on sisuliselt a toetatud ajaveeb millelt Missinglettr sisu tõmbab. Ekraanipildi praegune allikas on WPExplorer. Projektide vahel saate vahetada rippmenüüst.

Selle kirjutamise ajal toetab Missingletter ajaveebide Wix, WordPress, Squarespace ja Shopify.

19 missinglettr uue projekti lisamine p1

Samm 1: Uue allika lisamiseks valige Uus sait samast rippmenüüst.

20 missinglettr uue projekti lisamine p2

2. samm: Sisestage projekti nimi ja saidi RSS-voo URL ning Missinglettr genereerib selle saidi ajaveebi postitustest automaatselt sotsiaalmeedia postitused..

3) Missinglettri kavandatud postituse vaade sisukalendris

21 puuduvat sisukalendrit

Plaanitud sisu lehel kuvatakse sotsiaalmeedia sisukalender, mis sisaldab kõiki teie Missinglettri projekti aktiivseid kampaaniaid. Postitusi saab lohistada, et neid ümber ajastada, uusi postitusi lisada või olemasolevaid postitusi redigeerida otse sisukalendrist.

4) Kampaania toimivuse mõõtmine Missinglettris

22 puuduvat kampaania aruandluse juhtpaneeli

Missinglettri aruandluse ja analüüsi juhtpaneel kuvab kõige paremini toimivaid kampaaniaid, klikke kokku ja kõige aktiivsemaid suhtlusvõrgustikke. Kujutiste andmed orgaaniliste postituste jaoks on praegu midagi, mis puudub. Kindlasti oleks hea mõõdik, mis aitab mõõta sotsiaalmeedias orgaaniliste postituste klikkide kuvamise määra (paremini tuntud kui klikkimise määr)..

Missinglettri lisavõimalused

Järgmised funktsioonid on Missinglettri seadete paneelil ja neid saab kasutada kohandatud kampaaniate loomiseks.

1) Tsiteeri mullid ja kaubamärgid

23 missinglettr pakkumise mullid ja bränding

Võite kohandada mullimallide tsiteerimise malle ja piirata nende kasutamise ainult etteantud piltide komplektiga. See aitab teil säilitada brändi järjepidevus kõigis postitustes.

2) sisumallid

24 puuduvat sisu malli

Sisumallid aitavad Missinglettril luua postitusi vastavalt teie kirjutamisstiilile, mis vastab teie brändi häälele. Lisaks inglise keelele saate sisumallide abil luua ka oma emakeeles sotsiaalmeedia postitusi.

25 puuduvat sisu redigeerimise malli

Oma sisumallid saate luua, kasutades vaikimisi kohahoidjaid, mis on saadaval Missinglettris.

3) sisu ajakava

26 puuduvat sisu ajakava

Missinglettr pakub viit vaikimisi ajakava malli, mis ulatuvad kahest nädalast aastani. Selle õpetuse alguses valisime ajakava 4 postitust 2 nädala jooksul. Oma nõude põhjal saate luua uusi postitusgraafikuid või olemasolevaid muuta.

4) Vanade ajaveebi postituste uuesti postitamine keskmisele

Missinglettr toetab teie olemasolevate ajaveebi postituste terviklikku (ja mitte katkendit) uuesti postitamist keskmisele. Selle funktsiooni saate siiski lubada ainult uue kampaania loomise ajal.

Pange tähele, et olemasoleva ajaveebi postituse koopia avaldamine keskkonnas võiks mõjutavad teie saidi SEO-d negatiivselt, kui sisu pole korralikult jaotatud. Missinglettr hoolitseb selle eest kanooniliste linkide abil keskkonnas, mis viitab teie blogipostitusele kui sisule. Sellegipoolest peaksite seda funktsiooni kasutama ettevaatlikult.

5) kohandatud URL-i lühendajad ja palju muud

27 puuduvat kohandatud URL-i lühendajat

Missinglettr kasutab lettr.ai domeen, et lühendada oma linke sotsiaalmeedias. See toetab ka kolmandate osapoolte URL-i lühendajaid, näiteks Bitly, Replug, PixelMe, Short.cm ja JotURL. Võite ka mitte kasutada ühtegi URL-i lühendajat, ehkki see pole soovitatav.

Missinglettr toetab ka kohandatud UTM-i parameetrite lisamist plaanitud postituste postitatud linkidele. Nii saate linnulennult kogu oma Missinglettri kampaaniate liikluse liikluse linnulennult otse oma Google Analyticsi juhtpaneelilt.

Lisaks saate lisada igale postitusele lisatavad vaikimisi räsimärgid või keelata räsimärgid täielikult.

Missinglettri hinnastrateegia

missinglettr hinnamudel jaanuar 2020

Seal on 3 lihtsat Missinglettri hinnakujundusplaanid krediitkaardiga 14-päevane prooviversioon. Samuti saate aastaplaanilt kaks kuud tasuta.

Blogija plaan maksab 15 dollarit kuus ja sisaldab ühte sisuallikat (või projekti), 3 sotsiaalset profiili, 1000 ajastatud postitust ja ühe kasutaja juurdepääsu.

Äri plaan maksab 47 dollarit kuus ja sisaldab 3 sisuallikat, 8 sotsiaalset profiili, 5000 ajastatud postitust ja piiramatu kasutaja juurdepääs. Põhimõtteliselt saate hallata kolme kaubamärgi sotsiaalmeedias esinemist. Äriplaan sisaldab ka lisafunktsioone, nagu automaatne tsiteerimullide genereerimine, kohandatud postituste ajakava, kohandatud postituste mallid, automaatne postitamine keskmisele ja täpsem analüüs. Nimelt on programmis pakutav toetuse tase Blogija ja Äri plaanid on samad.

Agentuur plaan maksab 147 dollarit kuus ja sisaldab 7 sisuallikat, 25 sotsiaalset profiili, 10 000 ajastatud postitust ja piiramatu kasutaja juurdepääs. Lisaks kõigele äriplaanis saate tahvlita funktsioone, kliendikontosid (saadaval nõudmisel), kohandatud kaubamärgiga PDF-aruandeid ja prioriteetset tuge pühendatud kontohalduriga.

Millise Missingettri plaani peaksite valima?

 • Kui olete blogija või üksildane turist, siis Missinglettr’s Blogija plaan sobiks teile hästi.
 • Äri plaan sobib paremini brändidele, millel on mitu toodet (ja seega ka sotsiaalmeedia profiilid), ja üksikutele reklaamijatele, kes pakuvad brändidele sotsiaalmeediateenuseid.
 • Agentuur See plaan sobib hästi väikesemahulistele sotsiaalmeediaagentuuridele või üksikettevõtjatele, kes pakuvad sotsiaalmeediateenuseid väikestele ja keskmise suurusega klientidele.

50% soodsamalt Missinglettr

Piiratud aja jooksul saate Missinglettrist iga kolme kuu jooksul, mil olete liige, 50% kokku hoida igast plaanist. Lihtsalt klõpsake salvestamiseks ja alustage oma sotsiaalmeedia strateegia kavandamist.

Säästke 50% Missinglettrist

Mähkimine üles

Eepilise sisu loomine on sisuturunduse edu vaieldamatult kõige olulisem tegur. Kahtlemata on tähtsuselt teine ​​tegur, sisu reklaamimine. 

Sisu reklaamimiseks on mitu viisi, sealhulgas sündikaat, külaliste postitused, sotsiaalsete teavituskampaaniate korraldamine, infolehtede puhumine ja oma sotsiaalmeedia kanalites reklaamimine. Viimane osa on see, kuhu Missinglettr tuleb, aidates säästa aega, suurendades samal ajal oma ajaveebi liiklust tasuta!


Teie üle – millised on teie mõtted Missinglettri kohta? Milliseid funktsioone soovite järgmisena näha? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map