Teie reklaamitud vanad postitused: taaselustage vana postituse WordPressi pistikprogrammi ülevaade

Taasta vana postitus, varem tuntud kui Tweet Old Post, on pistikprogramm erinevalt teistest. See lahendab kaks huvitavat probleemi, millega ühel hetkel puutub kokku peaaegu iga WordPressis töötav inimene.


Esiteks saate kiiresti aru, et teie vanad postitused – need, mis lõpuks teie kodulehelt lahkuvad ja arhiividesse satuvad – ei näe enam kunagi päevavalgust. Muidugi, võite saada orgaanilise otsinguliikluse, kuid see pole alati nii usaldusväärne, ehkki mõned neist vanadest postitustest võivad olla parimad, mida olete kunagi kirjutanud.

Teine probleem on seotud sotsiaalmeediaga. Kui hakkasin Twitterisse ja Facebooki postitama, mõistsin ühte peamist muret: seadusliku sotsiaalmeedia ajakava haldamine võtab igavesti. Isegi kui teil on lõbus pilte kujundada ja sotsiaalsetel lehtedel lahedaid linke või näpunäiteid jagada, imeb see teie tootlikkust nagu Dysoni vaakum.

Ja see on tohutu probleem, sest igaüks on nüüd sotsiaalmeedias ja kui te ei jaga pidevalt asjakohast sisu, mis teie klientidele võiks meeldida, siis kaotate mõne tohutu kasvupotentsiaali..

Lühidalt, Revive Old Post ühendab teie vanad postitused ja mitmed sotsiaalsed süsteemid kaunisse harmooniasse. See jõuab teie vanadesse postitustesse ja säutsudesse või jagab neid juhuslikult Facebookis, Twitteris või LinkedIn’is, muutes selle nii, et te ei pea oma väärtuslikku aega raiskama. Pistikprogrammi abil võeti ainult teie postitusi ja neid piiksutati, kuid pärast seda on nad muude sotsiaalsete saitidega integreerunud, nõudes nime muutmist.

Vana postituse seadistamisprotsessi taaselustamine

Kõigi alustamiseks on see üsna lihtne. Lihtsalt minge oma WordPressi veebisaidi taustaprogrammile, liikuge armatuurlaua vasakus servas vahekaardile Pistikprogrammid ja otsige pistikprogrammi Revive Old Post. Jätkamiseks klõpsake nuppu Installi ja aktiveerige see.

Vanad postitused taaselustada - automaatne postitamine sotsiaalmeediasse

Vahekaart Revive Old Post seaded kuvatakse uuesti armatuurlaua vasakus servas ja seda nimetatakse Revive Old Post – piisavalt lihtne. Automaatse jagamissüsteemi seadistamise alustamiseks klõpsake peamist vahekaarti. Vahekaardil Kontod saate ühendada kolm erinevat suhtluskontot. Sisestage oma mandaat, mille abil saate ühenduse luua, klõpsates lihtsalt nupul Twitter, Facebook või LinkedIn.

See on umbes nii lihtne kui võimalik. Need sisaldavad armatuurlaua põhiosas küll mõnda reklaami ja siduslinke, kuid need on külje peal, nii et see ei häiri tegelikult. Samuti ei pea te valima kõiki kolme kontot. Kui teil on ainult Twitteri konto, siis klõpsake nuppu ja logige sisse mõne sekundi jooksul.

Kontod

Võite märgata, et kõik seaded, mida saate muuta, on lehe ülaosas kenasti väikesteks vahelehtedeks jaotatud. Pistikprogrammil ei ole tegelikult palju funktsioone, nii et teie rahulolu on lihtne säilitada ja asi kiiresti üles seada. Väärib märkimist, et pistikprogrammil pole tarbetuid funktsioone, nii et te ei leia mingit segadust.

Kui lähete üldised seaded lehel saate muuta mitmesuguseid valikuid, näiteks mitu tundi soovite iga automaatse jagamise vahel oodata. See on peamine muutmisseade, kuna võiksite postitust kustutada üks kord päevas, mitu korda päevas või isegi ainult üks kord nädalas.

Selles etapis on redigeerimiseks saadaval mitmeid muid funktsioone, nii et muutke julgelt näiteks oma arhiivi vanusevahemikku ja iga vooruga jagatavate postituste arvu.

Ma naudin Minimaalne vanus seade, sest kui jagate juba oma viimaseid postitusi automaatselt või käsitsi, ei soovi te, et see süsteem neid uuesti välja saadaks. Samuti saate Google Analyticsi kaudu jälgida, kui palju liiklust pistikprogramm teile teenis ja eemaldada mõned konkreetsed postitustüübid, mida te ei soovi jagada.

Näiteks ei tahaks ma isiklikult kunagi ühte oma veebilehte või arveid tweetida, seega eemaldaksin need järjekorrast.

üldised seaded

Postituste vormindamine

Liikudes Postituse vorming vahekaardil näete mõnda sättevalikut vaikimisi teksti lisamiseks igasse väljaminevasse postitusse. Olen sellesse piirkonda armunud, sest selle pistikprogrammi algstaadiumis ei saanud te tweettidesse rämpsposti ega kasutajanime lisada.

Samuti on URL-i lühendaja kasutamiseks kena seadistus, nii et säutsu ei kuvata kaua. Muud seaded hõlmavad postituse pikkuse kohandamist, täiendavaid teksti lisamisi ja seda, kuhu soovite linki kuvada, kui postitus kustub.

Navigeerige julgelt Facebook ja LinkedIn kui soovite ka neid muuta. Need vahelehed on üsna sarnased vahekaartidega Twitter lehel.

Postituse vorming

Kohandatud ajastamine ja muud Pro võimalused

Kui navigeerite lehele Kohandatud ajastamine vahekaardil, saate kiiresti aru, et selle kasutamiseks tuleb maksta lisatasu. See on üks vingeid funktsioone, mis on premium-versioonis kaasatud. Kohandatud ajakava lubamine võimaldab teil määrata kindlad tunnid ja isegi muuta, kui palju postitusi soovite nädala jooksul välja saata. Näiteks võiksite saata kaks postitust esmaspäeval ja ainult üks pühapäeval.

Kohandatud ajastamine

Pro versiooniga saate veel järgmist:

 • LinkedIni postituse vormindamine
 • Piltidega Facebooki ja Twitterisse postitamine
 • Milliste postitustüüpide valimine soovite jagada

Ma ei tahaks ausalt öeldes kunagi seda pistikprogrammi kasutada, kui ma ei saaks kõike, välja arvatud oma ajaveebi postitusi, eemaldada, nii et 75-dollarine Pro võimalus on minu jaoks kohustuslik.

Kui soovite oma sotsiaalprogramme tõesti automatiseerida, on see üks parimaid viise selle tegemiseks. Seetõttu ütleksin, et ühekordne 75-dollarine tasu on seda väärt. Lihtsalt veenduge, et kasutate pluginat tulevikus. Pidage meeles, et te ei automatiseeri lihtsalt oma sotsiaalseid saite; saate ka ainulaadse võimaluse pääseda oma arhiividesse ja muuta oma vanad blogipostitused uuesti asjakohaseks.

Kui kõik on valmis minema, võite klõpsata nuppu Alusta jagamist nuppu allosas. Pistikprogramm sisaldab ka a Vaadake näidispostitust nuppu, mis on suurepärane, et näha enne postitusi, kuidas postitused välja näevad.

Alusta jagamist

Välja arvatud postitused, mida te kunagi ei soovi välja saata

Isegi pärast üldiste postitusrühmade (nt lehed ja arved) eemaldamist võite leida konkreetseid üksusi, mida ei tohiks kunagi välja saata. Kui lähete Välista postitused Armatuurlaua vasakus servas asuval vahekaardil saate valida üksikud postitused, mida ei tohiks kunagi süsteemi kaudu välja saata.

Välista postitused


Revive Old Post on üks parimaid pistikprogramme seal jagamiseks ja saate lisaks boonuse, kui annate CPR-i neile vanadele postitustele, mille arvasite, et olete surnud. 75 dollarit ei ole vahetus, kuid pikas perspektiivis on mõistlik raha välja raisata, kui soovite, et teie vanad postitused saaksid sotsiaalmeedias nähtavale ja anname neile 5.0, kuna see on tõesti üks parimaid saadaolevaid sotsiaalseid pistikprogramme..

Kui teil on küsimusi Revive Old Post plugina kohta, andke meile kommentaaride jaotises teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map