Tasuliste liikmetellimuste Pro ülevaade

Tasuliste liikmetellimuste Pro ülevaade

Kui soovite luua WordPressi liikmelisuse veebisaiti, on teil õnne. Täna vaatleme selle funktsiooni võimsaid funktsioone Tasulised liikmetellimused Pro.


Kasumliku WordPressi liikmelisuse veebisaidi loomine ei ole lihtne ülesanne, eriti algajana. Liikmete registreerimiseks ja iga liikmelisuse haldamiseks on vaja kindlat plaani ja võimsat süsteemi. Ilma imelise pistikprogrammita (näiteks tasuliste liikmetellimusteta) on teil keeruline oma liikmesuse veebisaiti luua ja hallata.

Tänases ülevaates tõsteme esile funktsioone, mis muudavad tasuliste liikmetellimuste üheks parimaks WordPressi liikmelisuse pistikprogrammiks Internetis. Nautige lõpuni ja ärge lahkuge ilma oma mõtteid kommentaarides jagamata.

Mis on tasulised liikmetellimused?

tasulised liikmetellimused

Tasulised liikmetellimused on moodustanud WordPressi pistikprogrammi Cozmoslabs mis aitab teil luua liikmesuse veebisaidi ilma higistamata. Pistikprogramm on ääreni täis kõiki funktsioone, mida vajate võimsa liikmelisuse veebisaidi loomiseks.

Kuid isegi miljoni ja ühe funktsiooniga on tasulised liikmetellimused intuitiivsed ja üsna hõlpsasti kasutatavad. Keegi (ja ma mõtlen ANYBODY), kes saavad veebibrauserit kasutada, saavad pistikprogrammi hõlpsalt häälestada, et luua liikmesuse veebisait mitte mingil juhul.

Tuum plugin on tasuta, kuid teil on kaks lisatasu paketid, st., Harrastaja ja Pro mis pakuvad teile veelgi funktsionaalsust. Selle ülevaate jaoks kasutame tasuliste liikmetellimusi Pro.

Tasuliste liikmetellimuste funktsioonid

tasuliste liikmetellimuste funktsioonid

Liikmelisuse veebisaidi haldamine on tõsine tegevus, mis tähendab, et vajate võimsat pistikprogrammi, mis sisaldab kõiki vajalikke funktsioone. Tasulised liikmetellimused ei reeda. Pluginaga on kaasas tore funktsioonide komplekt. Siin on lühike loetelu, mida oodata.

Tasuliste liikmetellimuste funktsioonid

 • Tasuline ja tasuta liitumine – Lühikoodi [pms-register] abil saate hõlpsalt registreerimisvorme lisada mis tahes lehele või postitusele. Seejärel saavad kasutajad tellida ükskõik millise teie liikmelisuse plaani – tasuta või tasulise
 • Konto haldamine – kasutajad saavad oma kontosid hõlpsalt vaadata ja hallata. Kontolehe loomiseks kasutage [pms-account]
 • Piira sisu – sisu saab hõlpsalt piirata sõltuvalt tellimisplaanist või sisse logitud olekust. Lisaks saate piirata WooCommerce’i tooteid või kogu teie kauplust.
 • Lihtne sisselogimine – Kasutage lühikesi koode [pms-login], et luua oma liikmetele lihtsad sisselogimisvormid
 • Liikme juhtimine – Tasuliste liikmetellimustega on kaasas suurepärane juhtpaneel, mis võimaldab teil oma liikmeid vaadata ja hallata
 • Tellimuste haldamine – Kasutajad saavad olemasolevalt liitumisplaanilt üle minna
 • Tasuta proovi- ja registreerimistasud – Nüüd saate oma liikmetele pakkuda tasuta prooviversiooni, mis aegub pärast määratud perioodi lõppu. Pärast seda saate võtta registreerimistasu
 • Maksete haldamine – Tasuliste liikmetellimuste abil saate hõlpsalt jälgida kõiki liikmemakseid, makseolekuid ja ostetud liitumisplaane
 • E-posti mallid – Saate hõlpsasti kohandada kasutajatele registreerimisel, liitumisel aktiveerimisel, tühistamisel või aegumisel saadetavaid e-kirju
 • Põhiaruandlus – Pistikprogramm võimaldab teil vaadata, kuidas teie liikmelisuse veebisait uute liikmete ja tulude osas toimib
 • Ekspordi liikmete andmed – Saate hõlpsalt eksportida kõiki liikmesandmeid CSV-faili
 • Konto jagamise takistamine – Saate keelata kasutajatel logida samale kontole mitmest kohast
 • Mitu integratsiooni – Tasuliste liikmete tellimusi saate hõlpsalt integreerida Elementor, WooCommerce, bbPress ja Profiiliehitaja, see tähendab, et saate oma liikmelisuse veebisaiti üle laadida nagu profid
 • Looge liikme allahindlusi – Saate luua liikme allahindlusi toote või tellimiskava alusel
 • E-posti meeldetuletused – Saate seadistada mitu e-posti meeldetuletust, mis saadetakse kasutajatele automaatselt teatud käivitusürituste korral
 • Maksa, mida tahad – See lisand võimaldab teie liikmetel maksta seda, mida nad tahavad tellida
 • reCaptcha – Turvaldage oma vormid ja vältige rämpsposti robotite registreerimisi
 • Integreerimine mitme makseväravaga, sealhulgas PayPali standard, PayPal Express ja Triip mis võimaldab teil koguda ühekordseid ja korduvaid makseid ilma luksumine
 • Sisu tilgub – Saate seadistada sisu ajakavasid, mis aitavad teil sisu kasutajatele avaldada alles pärast teatud aja möödumist
 • Arved – Saate tellimiskavade eest arveid genereerida dünaamiliselt
 • Mitu tellimust kasutaja kohta – Kasutajad saavad registreeruda rohkem kui ühe liitumisplaani jaoks

Nagu näete, on tasuliste liikmetellimuste pistikprogramm täis funktsioone, mida vajate võimsa liikmelisuse veebisaidi loomiseks panka purustamata. Kui funktsioonid pole saadaval, seadkem pistikprogramm.

Kuidas paigaldada tasuliste liikmetellimuste pistikprogramm

Ükskord sa ostma tasulisi liikmetellimusi, saate meilisõnumi oma konto andmete ja pistikprogrammide allalaadimise linkidega. Teise võimalusena saate pistikprogrammi ja lisad alla laadida oma Cozmoslabsi kontolt.

tasulise liikme liitumistasu ostutšekk

Laadige oma arvutisse pistikprogramm ja lisandmoodulid ning asugeme ärisse. Navigeerige oma WordPressi administraatori juhtpaneelil lehele Pistikprogrammid> Lisa uus.

kuidas lisada uut WordPressi pistikprogrammi

Järgmisena vajutage nuppu Laadige pistikprogramm üles nuppu, valige peamine pistikprogramm ja klõpsake nuppu Installeeri nüüd nagu allpool esile tõstame.

tasuliste liikmetellimuste pistikprogrammi üleslaadimine

Oodake installimise lõpulejõudmist ja klõpsake siis nuppu Aktiveerige pistikprogramm nuppu.

aktiveeri tasulised liikmetellimused

Nii suunatakse teid allpool näidatud tasuliste liikmetellimuste seadistusviisardisse.

Häälestusviisard aitab teil konfigureerida paar võimalust. Näiteks võite valida, kas loovad liikmesuse lehed automaatselt, logivad kasutajad pärast registreerimist automaatselt sisse ja takistavad konto jagamist kohe nahkhiires. Lisaks saate seadistada oma makseväravad ja valuuta.

Võite häälestusviisardi vahele jätta

Või võite häälestusviisardi vahele jätta ja minna tagasi oma WordPressi administraatori armatuurlauale, kus näete uut menüüd Tasuliste liikme tellimused..

Järgmise käivitamiseks klõpsake ülaltoodud menüüüksusel (st Tasuliste liikmetellimused) Põhiandmed ekraan. See ekraan sisaldab kogu teavet, mida vajate tasuliste liikmetellimuste konfigureerimiseks.

Kõrvalt: Sellel hetkel võite oma lisad installida ja aktiveerida. Lisandite nautimiseks peate esmalt aktiveerima oma litsentsi minnes Tasuliste liikmetellimused> Lisandmoodulid nagu rõhutame allpool.

Seerianumbri leiate kataloogist Cozmoslabsi konto.  Kopeerige ja kleepige oma litsentsi võti ja klõpsake nuppu Salvesta muudatused nuppu ülaltoodud viisil.

Tasuliste liikmetellimuste seadistamine

Kui teie litsents on aktiivne, on aeg tutvuda muude tasuliste liikmete tellimuste menüü üksustega. Uurime, mida pistikprogrammil pakkuda on.

Liitumisplaanid

Tasulised liikmetellimused võimaldavad hõlpsalt liitumisplaane luua. Lihtsalt liikuge lehele Tasulised liikmetellimused> liitumisplaanid ja klõpsake nuppu Lisa uus nuppu nagu allpool näidatud.

Lisage vajalikud üksikasjad ja lõpuks vajutage nuppu Salvesta tellimus nagu allpool üksikasjalikumalt kirjeldame.

Kui olete tellimiskava loonud, saate lisada versiooniuuenduse või madalama versiooni, mis on kasulik, kui soovite luua tasuta prooviversiooni. Vaata illustratsiooni allpool.

Liikudes kiiresti edasi.

Liikmed

Oma liikmete nägemiseks ja liikmetellimuste muutmiseks liikuge lihtsalt saidile Tasuliste liikmete tellimused> liikmed nagu allpool näidatud.

Maksed

Liikuge lehele Tasulised liikmetellimused> maksed et vaadata teie makse üksikasju, nagu me allpool esile tõstame.

WooCommendi tootepiirang

Tasuliste liikmetellimuste pistikprogramm võimaldab teil piirata WooCommerce’i tooteid, mis on kasulik, kui soovite luua ainult liikmetele mõeldud tooteid. See funktsioon võimaldab teil mõlemat toodet piirata vaatamine ja ostmine, mis pakub teile oma poe üle palju kontrolli.

Kuid kuidas seda tasuliste liikmetellimuste pistikprogrammi abil saavutada? Alustuseks peate installima pistikprogrammi WooCommerce. Õpiku selle osa jaoks rajasin näiva WooCommerce’i poe, lisasin paar näidistoodet ja lõin kolm (3) tellimiskava, s.o kuld, hõbe ja tasuta, kusjuures kaks viimast olid kuldplaani madalama astme versioonid..

Kui ma navigeerin sinna Tasuliste liikmete tellimused> liitumisplaanid, Mul on järgmine ekraan.

liitumisplaanid

Järgmisena asustasin meie testitud WooCommerce’i poe paari näiva tootega. Kõigi oma WooCommerce poe toodete kuvamiseks liikuge lihtsalt saidile Tooted> Kõik tooted oma WordPressi administraatori menüüs, nagu allpool näidatud.

Woocommerce-kõik tooted

WooCommerce’i toodete vaatamise ja ostmise piiramine

Nüüd, ükskõik millise toote piiramiseks – näiteks ülaloleval fidget-spinneril – klõpsake lihtsalt nuppu Redigeeri lingil konkreetsel tootel, nagu allpool esile toome.

piirata toote-tasulise liikme-tellimusi

Kui tooteredaktor on laaditud, kerige põhja poole ja näete a Sisu piirang metaboks, nagu allpool näidatud.

piirata veebikaubanduse toodete vaatamist ja ostmist

Nagu ülaltoodud pildil esile tõstame, saate piirata, millised liikmed / liitumisplaanid saavad mistahes toodet (meie puhul vidinakere) vaadata ja osta. Kõik, mida peate tegema, on linnuke Sisse loginud kasutajad märkeruut ja muud sobivad ruudud (nt kuldplaan) ja teie töö on tehtud.

Märge: Kui te pole kohandatud sätteid määranud, kasutab pistikprogramm Tasuliste liikme tellimused vaikimisi seadeid. Piirangureegleid ja sõnumeid saate kohandada, liikudes lehele Tasuliste liikmetellimused> Seaded> Sisu piirang nagu rõhutame allpool.

tasuliste liikmetellimuste sisu piirangu seaded

Ülaltoodud ekraan pakub teile palju kohandamisvõimalusi erinevat tüüpi sisupiirangute jaoks, sealhulgas kohandatud sõnum, mall ja ümbersuunamine. Mängige võimalustega ringi ja vaadake, mida saate pakkuda.

Ainult liikmetele mõeldud allahindlused

Kui soovite oma klientidele kontole registreerudes pakkuda ainult liikmetele mõeldud allahindlusi või sooduskoode, peate esmalt installima allahindluskoodide lisandmooduli, mille leiate oma Cozmoslabsi kontolt, nagu on näidatud allpool..

sooduskoodid lisanduvad

Kui olete pistikprogrammi alla laadinud, installige ja aktiveerige see oma WordPressi veebisaidil tavalise pistikprogrammina, st liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus> Laadige pistikprogramm üles. Seejärel valige oma süsteemist .zip-fail ja klõpsake nuppu Installeeri nüüd nuppu nagu allpool näidatud.

tasuliste liikmetellimuste allahindluskoodide installimine lisab

Pärast ülaltoodud toimingut klõpsake lihtsalt nuppu Aktiveerige pistikprogramm nuppu, et saada pall veerema, nagu me allpool esile tõstame.

aktiveerides sooduskoodide lisandmooduli

Kui pistikprogramm on aktiveeritud, liikuge lihtsalt saidile Tasuliste liikmete tellimused> sooduskoodid nagu allpool näidatud.

tasulise liikme tellimuste sooduskoodi menüüpunkt

Nii tehes viib teid Sooduskoodid allpool näidatud ekraan.

Kuna meil pole allahindluskoode, looge need, et saaksite ülevaate, mida oodata. Klõpsake nuppu Lisa uus nagu allpool toodud pilti kirjeldame.

uue sooduskoodi lisamine tasuliste liikmete liitumismooduliga

Lööb Lisa uus nupp viib teid hõlpsasti kasutatavale kohale Lisage uus sooduskood redigeerija, kuhu saate sisestada selle konkreetse allahindluse üksikasjad. Võite isegi valida tellimusi, millele allahindlust tuleks kohaldada. Lisateavet leiate allolevalt pildilt.

Täitke lühike vorm sobivalt ja kui see on tehtud, siis vajutage lihtsalt nuppu Salvesta allahindlus nuppu nagu ülaltoodud pildil näidatud. Teie kasutajad saavad kasutada sooduskoodi oma kontol, tellimiskavade loendi vormil ja registreerimisvormil.

Rääkides registreerimisvormidest, lisame selle oma veebisaidile.

Registreerimisvorm

Registreerimisvorm võimaldab kasutajatel registreeruda teie veebisaidil. Tasulised liikmetellimused muudavad registreerimisvormi loomise sama lihtsaks kui A, B, C tänu [pms-register] lühikood.

Lihtsalt liikuge lehele Lehed> Lisa uus nagu allpool illustreerime.

See viib teid Lisage uus leht toimetaja. Pange lehele sobiv nimi, nt. Registreeri, tippige [pms-register] redigeerige redigeerija, konfigureerige vajadusel muud lehevalikud ja klõpsake lõpuks nuppu Avalda nuppu. Üksikasju leiate allolevalt pildilt.

Ja allpool on see, kuidas meie äsja loodud registreerimisvorm meie testi veebisaidil välja näeb.

Kas see ei tundu halb, eks? Kaasas komplekt Sooduskood põld. Ja kõik, mida pidite tegema, on lisada [pms-register] lühinumber ja vajuta Avalda nuppu.

Aruanded

Allpool toodud aruannete ekraanil on teile linnulennult ülevaade, kuidas teie liikmesuse sait toimib. Lehele pääsete, kui navigeerite lehele Tasuliste liikmete tellimused> aruanded nagu näidatud.

Seadistused

Seadete leht võimaldab teil tasuliste liikmetellimusi vastavalt soovile konfigureerida. Liikuge lehele Tasuliste liikmetellimused> Seaded lehele pääsemiseks, nagu allpool näidatud.

Ülaltoodud lehel saate konfigureerida paar suvandeid, näiteks:

 • Valige, kas soovite kasutajaliidese kujundamiseks kasutada tasulisi liikmetellimuste CSS-i
 • Pärast registreerumist logige kasutajad automaatselt sisse
 • Seadistage oma liikmelisuse lehed, st registreerige, logige sisse, registreerige konto, registreerige edu ja kaotatud paroolide lehed
 • Seadistage makseväravad
 • Sisu piirangu lubamine ja konfigureerimine
 • Looge meilid, st eduka registreerimise e-posti aadress, tellimuse aktiveerimise e-posti aadress ja nii edasi

Tasulise liikme tellimine on suurepärane liikmelisuse plugin ja seda on uskumatult lihtne kasutada. Ma ei usu, et teil tekiks mingeid probleeme.

Hinnakujundus

Cozmoslabs pakub teile kahte hinnapaketti: Pro (149 dollarit) ja Hobbyist (69 dollarit), nagu allpool näidatud.

Kutsume teid üles otsima hinnapaketti, mis sobib teie ettevõtte vajadustega. Kontrollige kõigepealt funktsioone. Peamiselt lisab Pro tasuta prooviversioone, registreerimistasude tuge, 5 lisandmoodulit (korduvad maksed, PayPal express, Strip, arvete esitamine, sisu tilkumine ja mitu tellimust kasutaja kohta) ning piiramatu kasutamise litsentsi. Nii Pro kui ka Hobbyist sisaldavad 1-aastast tuge ja värskendusi.


Mis on meie lõplik otsus? Kui otsite täisfunktsionaalset liikmelisuse pistikprogrammi, mida on lihtne kasutada, soovitame tungivalt tasuliste liikmemaksu tellimusi Cozmoslabsilt. See WordPressi liikmelisuse pistikprogramm sisaldab kõiki võimalusi, mida vajate võimsa ja kasumliku liikmeksoleku veebisaidi loomiseks.

Kas teil on küsimus või ettepanek? Palun jagage oma mõtteid kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map